Konu: #Dipnot
Tekil Mesaj gösterimi

Okunmamış 17 Kasım 2014, 16:21   #3
Durumu:
SonSuzLuq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Melek Gibi
Konular: 118
Beğenilen: 401
Beğendiği: 625
www.forumsevgisi.com

.BAK GİDİYORUM...................

Bir akıp gitmez sandığın ben,Ölümü yüreğime aldım işte gidiyorum...Ölüm vuslat belki de belki de hiçlik ölüm...Ama ben ölümü gözü kara bir militan gibi cebime koydum gidiyorum...

Bu gidiş ne senden kaçış ne de sana vedâ...Karşı konulmaz bir istek sadece...Belki irade dışı belkide iradenin yok oluşu by gidiş...Sen yoksun bu gidişte sevdiklerim yok...Sadece yokluğumun mutlu edeceği gülüşlerim yol arkadaşım...Sonunda sana kavuşmak yok,Ellerini tutup gözlerindeki denizleri görmekte...

Dalgalırın, çığlıklar gibi haykırışların yok...YANİ SEN YOKSUN.............

Her mezar taşı ayrı bir hikâyenin kitap kapağı...Onun için mezarlıklar şehirlerin tarihini anlatır ya...Benim hikayemin kitap kapağı ne olacak acaba...Bunca çekilen çilenin, acının,Yaşanan güzel şeylerin sonucunda böyle gitmek ne kadar zor...

...................BAK GİDİYORUM...................

Dönüşü olmayan bir yola...Gitme hakkımı kulanıyorum elimde olmasa da...İstersen son kurşunu sen sık yüreğime...Senin elinle bitsin bu gidiş...Senin varlığın yoldaş olur belki böylece...Yada boşver sen bulaşma bu gidişe...Kirlenmesin gözlerin bu seyirle...

Sen uçsuz bucaksız ufukları seyret...Belki bir gelen olur uzaklardan beklediğin...Ve bu geliş hiçbir gidişin seni mutsuz etmesine müsaade etmez...

Her kar tanesi yeryüzüne inmeden tertemiz bembeyazdır...Ne olursa kirlilik adına yeryüzünde yaşanır kar tanesi için...Ben yeryüzüne ineli yılar oldu...Sadece ismimin çağrıştırdığı beyazlık kaldı yadigâr...Sen hiç kar denilince siyahı hatırladın mı ?...Kirliliğimle, yanlışlarımla, ağlatılışlarımla, aldatılmışlığımla,Ve en önemlisi yüreğimde taşımaktan yorulduğum sevdamla gidiyorum...Hakkını veremediğim belki hak etmediğim,Yıprattığım yorduğum ve üzdüğüm sevdamla...

Ölme hakkımı kullanıyorum tercih etmesem de...Selâsı veriliyor yüreğimdeki sevdanın,Belki kılacak kimse bulunmayacak cenaze namazını sevdamın...Çünkü ben bu sevdayı tek başıma suladım ve büyüttüm kimseden habersiz...Ölümü de sessiz olacak doğumu gibi...

Gitmez sandığın ben ölümü yüreğimin avuçlarına aldım gidiyorum...Türküler sende kalsın ve gülüşler...Ben ağlatılmışlığımla gidiyorum...Mutluluklar senin olsun ben hüzünlerimle gidiyorum...Güneşli günler senin olsun ben karanlıklara gidiyorum...

Yaşanmışlıkların izleri var yüreğimde yaşayamadıklarımın kırıkları...Belki anlayamayacaksın beni, Sen kalmana bak...Ama anlamak istersen beni;Züleyha'ya sor Yusuf'u sevmişliğini...Yada sen boşver kalmana bak sen...Gözlerini ufuklara dik...Belki uzaklardan gelen beklenen biri,Hiçbir gidişe müsaade etmeyecek kadar mutlu eder seni...

SEN DÜŞE BİLE GİRMESİ YASAK SEVGİLİ...

Hayallerim kadar ağır aksak sevgili...Altından yapılmış mermer zindanlarında vicdanım gibi köle...Garip tutsak sevgili...

Gitmez sandığın ben ölümü yüreğimin avuçlarına aldım gidiyorum...Türküler sende kalsın ve gülüşler...Ben ağlatılmışlığımla gidiyorum...Mutluluklar senin olsun ben hüzünlerimle gidiyorum...Güneşli günler senin olsun ben karanlıklara gidiyorum...

GİTMEK İSTEMESEM DE ÖLÜM BENİ ÇAĞIRIYO..................BEN ÖLÜME GİDİYORUM..................

Sizin İmza Resimleri Görmeniz İçin Yetkiniz Yok. Lütfen Üye Olun.
imza