Tekil Mesaj gösterimi

Okunmamış 10 Aralık 2014, 17:30   #1
Durumu:
Çevrimdışı
PrensesCe
Ceren'in Annesi
PrensesCe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Cok Asik
Üyelik tarihi: 29 Ekim 2014
Şehir: İstanbul
Yaş: 32
Mesajlar: 13.848
Konular: 7672
Beğenilen: 1848
Beğendiği: 2828
www.forumsevgisi.com
Standart Rüyada Uğur Böceği Görmek

Rüyada Uğur Böceği Görmek

Rüyada Uğur Böceği Görmek


Rüyada uğur böceği görmek güzel gelişmelere ve mutluluk verici haberlere işaret eder. Rüyada görülen uğur böceği gerçek anlamıyla da örtüşür. Kişiye şans ve uğur getirecek kimseler ve olaylarla karşılaşması, tuttuğu dileklerin ve gerçekleşmesini istediği hayallerin gerçekleşmesi olarak tabir edilir. Hayatın yoluna ve düzene gireceğine, ters giden işlerin de düzeleceğine yorulur.
Rüyada uğur böceğini kuş gibi havada kanatlanmış olarak görmek içinden çıkılması imkânsız gibi görünen işlerin dahi hal olmasına ve tüm dertlerin çarelerinin bulunmasına dair yorumlanır. Rüyada uğur böceğini üzerinde görmek, en kötü hastalığın çaresinin bulunması demektir.
Rüyada uğurböceği görmek, hayırlara tabir edilir. Rüya sahibinin hayatında çok güzel gelişmeler ve hayırlı değişiklikler yaşanacak demektir. Mutluluk anlamına gelir. Hayallerin, gerçekleşmesine, duaların kabul olmasına, günahların affına ve Allah’ın lütuflarına ermeye tabir edilir. Bol rızık, bol nimet, büyük kazanç, karlı yatırımlar şeklinde yorulur. Rüyada uğurböceği görmek, rüya sahibinin yüzünü güldürecek, kanını kıpırdatacak ve tüm neşesini yerine getirecek olayların yaşanacağı anlamına gelir.
Rüyada Uğur Böcekleri Görmek

Rüyada birden fazla uğur böceği görmek hayırlara vesile olacak olayların en büyüğünü yaşamak ve hayır üstüne hayır bulmak anlamına gelir. Yani ne kadar çok uğur böceği o kadar çok kısmet şekline açıklanabilir.
Rüyada birden fazla uğur böceği görmek, üst üste gelecek kısmetlere ve şanslara tabir edilir. Rüya sahibi için çok parlak bir dönem yaşanacak demektir. Kişini geleceği de çok parlaktır diye ifade edilir.
Rüyada Uğur Böceği Öldürmek

Rüyada uğur böceği görmek ne kadar hayırlıysa, uğur böceği öldürmek de bir o kadar talihsizlik olarak tabir edilir. Rüyasında uğur böceği öldürdüğünü gören kişinin başından felaketler, gözünden de yaşlar eksik olmayacaktır.

Rüyada uğurböceği öldürmek, rüya sahibinin öfkesine yenilip, aklına gelen şeyleri düşüncesizce söyleyip, birilerini inciteceğine sonradan da o kişilerin gönlünü almak için uğraşıp duracağına tabir edilir.
Rüyada Uğur Böcekli Kolye Görmek

Rüyada uğur böcekli kolye görmek, rüya sahibinin muradına ereceğine delalet eder. Kişi sonunda sevdiğine kavuşacak, onunla sonsuz bir mutluluğa ve huzura yelken açacak demektir. Bir ömür sürecek mutlu bir beraberliğe işaret eder.
Rüyada Uğur Böceği Uçurmak

Rüyada uğur böceği uçurmak, rüya sahibinin gururlanacağı bir iş yapacağına, insanların dikkatini kendi üzerine toplamak ve egosunu tatmin etmek içi bunu ulu orta her yerde, olur olmadık anlarda beyan edeceğine işaret eder.
Rüyada Karınca Görmek

Rüyada karınca görmek, çok başarılı olmaya, inandıklarından, hayallerinden ve ideallerinden vazgeçmemeye, her ne olursa olsun onların peşinden gitmeye ve sonunda da başarılı olmaya tabir edilir.
Rüyada Karınca Sürüsü Görmek

Rüyada karınca sürüsü görmek bolluk, bereket ve kazanç anlamına gelirken diğer yandan da insanların oluşturduğu kalabalıklara ve onların amaçlarına işaret eder.
Rüyada Büyük Uğur Böceği Görmek

Büyük şans ve büyük mutluluktur. Kısmetin de mutluluğunda katlanarak artacağı şeklinde ifade edilir. Rüya sahibi istediği şeylere en kısa zamanda kavuşacak demektir.
Rüyada Böcek Görmek

Rüyada böcek görmek, küçük hesapları olan, çıkarcı, insanı arkadan bıçaklayacak kadar kötü ve alçak kişilere delalet eder. Bu kişiler her şeyden kendilerine menfaat çıkarmaya çalışırlar.
Rüyada Böcek Yemek

Rüya sahibinin yanlış kararlar alarak, yanlış işler yapmasına ve sonradan çok pişman olmasına işarettir.
Rüyada Böcek Öldürmek

Düşmanları yenmek, rakipleri de geride bırakmak olarak tabir edilir. Rüya sahibi etrafındaki zararlı kişilerin farkına varacak ve onları hayatının dışında bırakacak diye ifade edilir.
________________
Beklentisi olmadan yine de beklemekti bir çayın içine sığdırdıklarım;
Kimi zaman hayaller diye içtiğim,
Kimi zaman gerçekler diye yutkunamadığım...
imza
Alıntı ile Cevapla