Tekil Mesaj gösterimi

Okunmamış 23 Aralık 2014, 19:56   #1
Durumu:
Çevrimdışı
PrensesCe
Ceren'in Annesi
PrensesCe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Cok Asik
Üyelik tarihi: 29 Ekim 2014
Şehir: İstanbul
Yaş: 32
Mesajlar: 13.848
Konular: 7672
Beğenilen: 1848
Beğendiği: 2828
www.forumsevgisi.com
Icon17 2015 Ocak Ayı Balık Burcu Yorumu

2015 Ocak Ayı Balık Burcu Yorumu

Balık Burcu Ocak 2015 İş

Ocak ayının ortalarından sonra, özellikle iş hayatınızda cesaret isteyen işler gündeme gelebilir. Güçlü iş bağlantıları kuracak, aktivitelerde bulunacaksınız. Geçmişte yaşanan iş sorunlarının, bu dönem içerisinde moralinizi bozmasına izin vermeyin. Özgüveniniz yüksek ve keskin olsun, bu şekilde davrandığınız sürece istediğiniz şartlara sahip olacak, istediğiniz sonuçlara ulaşacaksınız. Ocak ayı içerisinde hırsınız yüksek olursa, seçtiğiniz işte uzun yıllar başarılı olmanız muhtemel. Geleceğiniz konusunda yatırım yapmak istiyorsanız, size yakın olan ve güvendiğiniz kişilerden yardım alabilirsiniz. Birlikte iş yapacağınız insanları detaylıca analiz etmeniz gerekebilir. Ortağınızın atacağı yanlış adımlar, iş konusunda sizin de başarısız olmanıza neden olabilir. Ocak 2015'te, sizinle aynı hırsa ve güve sahip olan ortaklar bulabilirsiniz. İş hayatınızda sizin başarısız olmanızı isteyen kişiler olabilir. Özellikle bu ay içerisinde fazlasıyla dikkatli olmanız gerekiyor. Boş yere umutsuzluğa sürüklenebilirsiniz. Gereksiz tartışma ve dedikodulardan uzak durun. Verimli olmanız çok önemli olacak.

Balık Burcu Ocak 2015 Aşk

Merkür, aşk gezegeniniz ve geçen ayın ortalarından itibaren size olumlu destekler veriyor. Hem partnerinizi hem de kendinizi yaşamın merkezinde hissetmeli, birlikte sosyal ortamlara sahip olmalısınız. Etrafınızda sizinle aynı düşünceye sahip olmayan kişiler olabilir. Sizinle aynı özelliği taşıyan ve yanında olmaktan keyif aldığınız kişiyle çok mutlu olabilirsiniz. Ocak ayı içerisinde duygularınız oldukça yoğun. Derin düşünceler içerisindesiniz. Bekâr olan kişiler, bu dönem içerisinde bir kişiyle yakınlaşabilir ve o kişiyi gözünde gereksiz yere büyütebilir. Yasak duyguların gündeme gelmesi muhtemel. Mantıklı davranmaya devam etmelisiniz. İçinize kapanık olmak, çevrenizi olumsuz etkileyebilir ve aşk hayatınızın rutin bir şekilde devam etmesine neden olabilir. Bu davranışın önüne geçemeseniz dahi, çevrenizle aranızdaki bağı koparmayın. İlişkinizi ayakta tutmak için çabalayın. Sevecen yaklaşımlar size iyi gelecektir.

Balık Burcu Ocak 2015 Sağlık

Ocak 2015'te sağlık açısından önemli bir sorununuz bulunmuyor. Duygularınız yoğun ve bu nedenle strese girebilirsiniz. Sizin için gerekli olan besleyici vitaminleri almalısınız. Ocak ayının ortalarına kadar sağlık açısından beklenmedik, ilginç durumlar söz konusu olabilir. Kronik rahatsızlığı olanlar, bu dönem içerisinde çözüme kavuşabilir.

________________
Beklentisi olmadan yine de beklemekti bir çayın içine sığdırdıklarım;
Kimi zaman hayaller diye içtiğim,
Kimi zaman gerçekler diye yutkunamadığım...
imza
Alıntı ile Cevapla