Forum Logo


Geri Git   ForumSevgisi.Com > ForumSevgisi Sosyal Bölüm > Sağlık Bölümü > Alternatif Tıp


Kansere Karşı Çim SuyuKonu Bilgileri
Konu Başlığı
Kansere Karşı Çim Suyu
Konudaki Cevap Sayısı
3
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler
Görüntülenme Sayısı
157

Kullanıcı Etiket Listesi

Ağaç Şeklinde Aç3Beğeni
  • 1 gönderen Liich
  • 1 gönderen -X-
  • 1 gönderen Liich


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01 Aralık 2014, 17:33   #1
Üye
Liich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Liich Asteroids Champion! Space Invaders Champion! Tetris Champion! Snake Champion! Breakout Champion! Flash Chess Champion! Dice Game Champion! Jelly Friend Champion! Green Snake Mania Champion! Archers Duty Champion! Bamboo Trekking Champion! Jack Run Champion! Alien VS Robots Champion! Angry Faic 2 Champion! Flappy Bird 2 Champion! Funny Pets Champion! Beaned Champion! Acne Be Gone Champion! Archery Master Champion! 13 Days After Champion! Dragon Princess Champion! Assault Echelon: Warehouse Champion! Jolly Jong 2 Arcade Champion! Big Hero 6 Fly Adventure Champion! Cyber Chaser Champion! Chaos Faction 2 Survival Champion! Crest Breakout 2 Champion! Bubble Trouble Champion! Catapon Champion! Bomber Invaders Champion! Athens Treasure Champion! Joops Champion! Disco Bowling Champion! Gluey 2 Champion! Alchemy Swap Champion! Desert Hunter Champion! Immense Army Champion! Hell Archery 2 Champion! Duck Tub Battle Champion! Air Hockey Champion! Booa Jumper Champion! Alien Bounce Champion! Bomboozle 3 Champion! Space Carrer Champion! LT. Fly II: The Kamikaze Rescue Squad Champion! Rat Fishing Champion! Wrath of Zombies Champion! Santa's Showdown Champion! Zombie Takedown Champion! Urban Unrest Champion! Zombo Buster Rising Champion! Super Sonic Diamonds Pick Champion! Ring Pass Not Champion! Royal Guard Champion! Super Shiny Head Champion! Robobomber Champion! Run Bird Run Champion! PacmanClassic Champion! Shellshock Match 3 Champion! Lumidisk Champion! Rock N Roll Champion! Super Julio 2 Champion! Knight Mighty Run Champion! Pick Up Sticks 3D Champion! The Intergalactic Bounty Hunter Champion! Sweet And Bad Champion! Star Bores Episode One Champion! Formula Racing Champion! Ice Cream Racing Champion! Hong Kong Ninja Champion! 1001 Arabian Nights Champion! Building Demolisher Champion! Battle Bugs Attack Champion! Cops And Burglar Champion! Caribbean Admiral Champion! Bittu Bomber Champion! Bomb It 3 Champion! Pencil Panic Extreme Champion! Kitts Kingdom Champion! Big Diamond 2 Champion! Mahjong Dark Dimensions Champion! Soccer Star Champion! Bobulous Champion! Bubble Slasher Champion! Diamond Detective Champion! Elemental Explosion Champion! Butterfly Arkanoid Champion! Fruit Legend Elimination Champion! Fruit Planet Champion! Blocks Cats Champion! Jewel Search Champion! Jem Match 2 Mining Champion! Amazing Dare Dozen Champion!
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Ziyaretçilere Kapatılmıştır. Görmek için Kayıt Olmalısınız
Standart Kansere Karşı Çim Suyu

Kansere Karşı Çim Suyu1. Buğday çimi suyu%70 klorofil içerir.
2. İsviçre’deki ünlüBircher-Benner Clinic’in kurucusu, “müsli”yi icat eden, araştırmacı bilimadamıDr. Max Bircher, klorofili “Konsantre Güneş Gücü” olarak isimlendirmiştir.
3. Klorofil hücre vedokulara nüfuz ederek onları temizler, canlandırır ve yeniden yapılanmalarınadestek olur.
4. Klorofil vücuttakiilaç artıklarını ve kimyasalları temizler.
5. Klorofil vücuttakitoksinleri nötralize eder “zararsız” hale getirir.
6. Klorofil karaciğeritemizler.
7. Buğday çimi, havuçsuyu ve diğer meyve ve sebzelerle karşılaştırıldığında MUHTEŞEM bir toksinattırıcıdır. Dr. Earp Thomas yaklaşık 6,8 kg buğday çiminin toksin attırıcı etkisininyaklaşık 158,8 kghavuç, marul, kereviz vb. sebzeye eşit güçte olduğunu belirtmektedir.
8. Dr. Max Bircher’egöre “Klorofil; kalp ve damar sistemini güçlendirir, bağırsakları, rahmi veakciğerleri olumlu etkiler… Bu nedenle de, canlandırıcı etkileri dikkatealındığında, başka hiçbir gıda ile karşılaştırılamayacak kadar güçlü birtoniktir.”
9. Dr. Ann Wigmorebuğday çimini 30 yıl boyunca hastalarının kronik rahatsızlıklarının tedavisinedestek amaçlı besin olarak kullanmıştır.
10. Klorofil kanşekeri problemlerinin tedavisinde etkilidir.
11. Klorofil ışığınoluşturduğu ilk üründür ve herhangi bir elementin içerdiğinden daha fazla ışıkenerjisi içerir.
12. Dr. Bircher’egöre, doğa klorofili (buğday çimini) vücudu temizleyen, zehirli maddelerinnötralize edilmesini -zararsız hale getirilmesini sağlayan- ve canlandırarakyeniden yapılanmasına -yenilenmesine- destek olan bir madde olarakkullanmaktadır.

13. 1940 yılındaDr.Benjamin Cruskin American Journal of Surgery’de klorofili;
Kötü kokularıngiderilmesi
Bakterienfeksiyonlarının giderilmesi
Yaraların iyileşmesi
Cilt naklinde dokuadaptasyonunun hızlandırılması
Kronik sinüzittedavisi
Kronik iç kulakiltihaplanma ve/veya yangı tedavisi
Varis damarlarınıntedavisi
Bacak ülserlerinintedavisi
İltihaplı isiliktedavisi
Kabuklu ciltkabarıklıklarının tedavisi
Rektum (anal)yaraların tedavisi
Rahim boynuyangılarının tedavisi,
Vajinal parazitenfeksiyonlarının tedavisi
Tifo, karahummaateşini düşürme ve
İrin akma durumlarınınbirçoğunun tedavisi için önermiştir.

14. Bilimselçalışmalar klorofilin, zararlı bakterilerin büyüme ve yayılımını engellediğiniispatlamıştır.
15. Klorofil aynızamanda antibakteriyel olduğu için gerektiğinde vücudun hem içten hem de dıştantedavisine/iyileşmesine ve sağlıklı kalmasına destek olur.
16. Klorofil pek çokbitkiden elde edilebilir, ancak buğday çimi en çok tavsiye edilen gıdadır,çünkü insanın ihtiyacı olan 100 den fazla besin içerir. Eğer organik topraktayetiştirilirse toprakta var olan 102 mineralden 92′sini emerek kendi bünyesinealır.
17. Buğday çimiklorofil içeren tüm yeşil bitkiler gibi yüksek miktarda oksijen içerir. Beyinve tüm vücut dokularının işlevlerini sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeleri boloksijenli bir ortamda mümkündür.
18. Buğday çimi suyuaknelerin iyileşmesini sağlar ve hatta 7-8 ay düzenli tüketim sonrasında yaraizlerinin kaybolmasına bile destek olur. Tabii bunun için aynı zamanda sağlıklıbeslenme de şarttır.
19. Klorofil tümbitkilerin hayatı için temel olan maddedir.
20. Tanınmış BeslenmeUzmanı Dr. Bernard Jensen vücudun buğday çimi suyunu sadece birkaç dakikaiçinde ve oldukça düşük miktarda enerji harcayarak sindirebildiğinibelirtmektedir.
21. Buğday çimindekiklorofil kan akışını yeniden düzenler. Değişik hayvanlarla yapılan testlerklorofilin hiçbir toksik yan etkisi olmadığını ispatlamıştır. Kandaki kırmızıhücrelerin sayısı 4-5 günlük klorofil tüketiminden sonra normal seviyelerineyükselir ki bu ileri düzeyde anemi hastası veya kan sayımı düşük olanhayvanlarda yapılan testlerle de ispatlanmıştır.
22. Doğurganlığı düşükinek ve boğalara sahip olan Amerikalı çiftçiler hayvanların doğurganlığınıartırmak amacıyla hayvanları buğday çimi ile beslerler, çünkü klorofiliniçerdiği yüksek miktardaki magnezyum seks hormonlarını onaran enzimleriyapılandırır.
23. Buğday çimi “çimsuyu faktörü” içerir ki bu madde otobur hayvanların hayatını sürdürebilmesiaçısından gereken önemli maddelerden biridir.
24. Buğday çimi suyuvücudu temizleyen bir deterjan gibi hareket eder ve deodorant olarak dakullanılır, en önemlisi arkasında zararlı kalıntı bırakmaz.
25. Ham -işlenmemiş-saf klorofil içeren buğday çimi suyu, hiçbir toksik yan etkisi olmaksızınvücuttaki toksinlerin atımı açısından da çok faydalıdır.
26. Günlük beslenmeyeilave edilen küçük bir miktar çim suyu diş çürümelerini önler.
27. Ağızda 5 dakikatutulan buğday çimi suyu diş ağrılarını hafifletir ve diş etlerindeki zehirlimaddelerin atılmasını sağlar.
28. Buğday çimi ilegargara yapmak iltihaplı boğaz ağrılarını hafifletir, iyileşmeyi hızlandırır.
29. Ağız apselerinde-iltihaplı durumlarda- buğday çimi suyuna batırılmış buğday çimi posasınıiltihaplı bölgeye koyun veya buğday çimi çiğneyin. Posayı bir süre sonratükürerek atın.
30. Buğday çimi suyuzengin bir enzim deposudur.
31. Buğday çimi suyukabızlık tedavisinde ve bağırsakların açık tutulmasında çok etkilidir.
32. Sedef ve egzemagibi cilt hastalıkları için düzenli buğday çimi suyu için.
33. Düzenli buğdayçimi suyu içmek saçların beyazlamasını önler.
34. Buğday çimi suyuher tür kan probleminin -rahatsızlığının- tedavisinde faydalıdır.
35. Buğday çimi suyumükemmel bir cilt temzileyicidir ve cilt tarafından besin olarak emilebilir.Yeşil buğday çimi suyunu ılık suyla dolu küvete dökün ve 15-20 dakika küvetteyatın, sonrasında soğuk suyla duş alarak durulanın -sabun kullanmayın-.
36. Buğday çimi suyuhazmı kolaylaştırır.
37. Buğday çimi suyukolon duvarlarının temizlenmesi ve tedavisi için çok etkilidir.
38. Buğday çimi suyuakciğerlerde asidik gazları solumak nedeniyle oluşan yaraları iyileştirebilir.Klorofille artan hemoglobin üretimi sonucu hücrelere kanla daha fazla oksijentaşınabildiği için vücuttaki karbonmonoksidin vücuda zararlı etkileri minimizeedilir.
39. Buğday çimi suyukılcal damarları güçlendirdiği için yüksek tansiyonu düşürücü etkiye sahiptir.
40. Buğday çimi suyukurşun gibi ağır metallerin vücuttan atılımını kolaylaştırır.

»Kansere Karşı Çim Suyu - www.ForumSevgisi.Com

-X- bunu beğendi.


 
Alıntı ile Cevapla
Alt 01 Aralık 2014, 17:36   #2
-X-
-X- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
-X-
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Ziyaretçilere Kapatılmıştır. Görmek için Kayıt Olmalısınız
Standart

Sabahları Maydonoz suyu içiyorum blender'da güzelce çekiyorum. Klorofil klorofildir Hepinizi gömecem, en çok ben yaşayacam

»Kansere Karşı Çim Suyu - www.ForumSevgisi.Com

Liich bunu beğendi.Sizin İmza Resimleri Görmeniz İçin Yetkiniz Yok. Lütfen Üye Olun.


Noyan..
imza
 
Alıntı ile Cevapla
Alt 01 Aralık 2014, 17:37   #3
Üye
Liich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Liich Asteroids Champion! Space Invaders Champion! Tetris Champion! Snake Champion! Breakout Champion! Flash Chess Champion! Dice Game Champion! Jelly Friend Champion! Green Snake Mania Champion! Archers Duty Champion! Bamboo Trekking Champion! Jack Run Champion! Alien VS Robots Champion! Angry Faic 2 Champion! Flappy Bird 2 Champion! Funny Pets Champion! Beaned Champion! Acne Be Gone Champion! Archery Master Champion! 13 Days After Champion! Dragon Princess Champion! Assault Echelon: Warehouse Champion! Jolly Jong 2 Arcade Champion! Big Hero 6 Fly Adventure Champion! Cyber Chaser Champion! Chaos Faction 2 Survival Champion! Crest Breakout 2 Champion! Bubble Trouble Champion! Catapon Champion! Bomber Invaders Champion! Athens Treasure Champion! Joops Champion! Disco Bowling Champion! Gluey 2 Champion! Alchemy Swap Champion! Desert Hunter Champion! Immense Army Champion! Hell Archery 2 Champion! Duck Tub Battle Champion! Air Hockey Champion! Booa Jumper Champion! Alien Bounce Champion! Bomboozle 3 Champion! Space Carrer Champion! LT. Fly II: The Kamikaze Rescue Squad Champion! Rat Fishing Champion! Wrath of Zombies Champion! Santa's Showdown Champion! Zombie Takedown Champion! Urban Unrest Champion! Zombo Buster Rising Champion! Super Sonic Diamonds Pick Champion! Ring Pass Not Champion! Royal Guard Champion! Super Shiny Head Champion! Robobomber Champion! Run Bird Run Champion! PacmanClassic Champion! Shellshock Match 3 Champion! Lumidisk Champion! Rock N Roll Champion! Super Julio 2 Champion! Knight Mighty Run Champion! Pick Up Sticks 3D Champion! The Intergalactic Bounty Hunter Champion! Sweet And Bad Champion! Star Bores Episode One Champion! Formula Racing Champion! Ice Cream Racing Champion! Hong Kong Ninja Champion! 1001 Arabian Nights Champion! Building Demolisher Champion! Battle Bugs Attack Champion! Cops And Burglar Champion! Caribbean Admiral Champion! Bittu Bomber Champion! Bomb It 3 Champion! Pencil Panic Extreme Champion! Kitts Kingdom Champion! Big Diamond 2 Champion! Mahjong Dark Dimensions Champion! Soccer Star Champion! Bobulous Champion! Bubble Slasher Champion! Diamond Detective Champion! Elemental Explosion Champion! Butterfly Arkanoid Champion! Fruit Legend Elimination Champion! Fruit Planet Champion! Blocks Cats Champion! Jewel Search Champion! Jem Match 2 Mining Champion! Amazing Dare Dozen Champion!
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Ziyaretçilere Kapatılmıştır. Görmek için Kayıt Olmalısınız
Standart

Egoistlikte sınır tanımıyorsun sen

»Kansere Karşı Çim Suyu - www.ForumSevgisi.Com

-X- bunu beğendi.


 
Alıntı ile Cevapla
Alt 01 Aralık 2014, 17:38   #4
-X-
-X- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
-X-
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Ziyaretçilere Kapatılmıştır. Görmek için Kayıt Olmalısınız
Standart

Egomu okşayan bir cevap yazdığın için teşekkür etmek isterdim ama egom izin vermiyor Aslında öyle biri değilim ben

»Kansere Karşı Çim Suyu - www.ForumSevgisi.Com
Sizin İmza Resimleri Görmeniz İçin Yetkiniz Yok. Lütfen Üye Olun.


Noyan..
imza
 
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç  Cevapla

Bookmarks

Etiketler
cim, kansere, karsi, suyu

Seçenekler
Stil


Saat: 19:42

Yasal Uyarı Forum

ForumSevgisi.Com, paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Gerekli Şikayet Bildirimleri "Bize Yazın" kısmından yapabilirsiniz.
Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
Bu forum, en iyi 1366 x 768 ekran çözünürlüğünde Mozilla ve Chrome ile görüntülenebilir.
www.ForumSevgisi.Com © 2014-2016

Facebook Twitter YouTube YouTube YouTube YouTube DMCA.com Protection Status
Forum Forumlar Forum Sitesi Ask Forumu Etiket Sitemap
Yukarı Git