ForumSevgisi.Com

  ForumSevgisi.Com > ForumSevgisi Spor Bölümü > Anadolu Kulüpleri


Kupada program ve sonuçlar


Kupada program ve sonuçlar

ForumSevgisi Spor Bölümü Kategorisinde ve Anadolu Kulüpleri Forumunda Bulunan Kupada program ve sonuçlar Konusunu Görüntülemektesiniz,Konu İçerigi Kısaca ->> Kupada program ve sonuçlar Ziraat Türkiye Kupası'nda grup maçlarının heyecanı başlıyor. Kupada 2, 3, 4, 9 ve 10 Aralık tarihlerinde ...

Kullanıcı Etiket Listesi

Yeni Konu aç  Cevapla
LinkBack Seçenekler Stil

Okunmamış 02 Aralık 2014, 18:32   #1
Durumu:
Çevrimdışı
BuRHaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Meskul
Üyelik tarihi: 25 Ekim 2014
Şehir: İstanbul
Yaş: 29
Mesajlar: 18.971
Konular: 8858
Beğenilen: 3252
Beğendiği: 2339
www.forumsevgisi.com
Tff Kupada program ve sonuçlar

Kupada program ve sonuçlar



Ziraat Türkiye Kupası'nda grup maçlarının heyecanı başlıyor.
Kupada 2, 3, 4, 9 ve 10 Aralık tarihlerinde 8 grupta 16 maç yapılacak.
Toplam 32 takımın mücadele edeceği Ziraat Türkiye Kupası'nda gruplar şöyle:
A Grubu: Sivasspor, Gaziantepspor, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Tuzlaspor
B Grubu: Trabzonspor, Akhisar Belediyespor, Manisaspor, Keçiörengücü
C Grubu: Bursaspor, Mersin İdmanyurdu, Samsunspor, Centone Karagümrük
D Grubu: Kardemir Karabükspor, İstanbul Başakşehir, MKE Ankaragücü, Sivas Dört Eylül Belediyespor
E Grubu: Fenerbahçe, Kayserispor, Altınordu, Bayburt Grup Özel İdare
F Grubu: Beşiktaş, Çaykur Rizespor, Adana Demirspor, Sarıyer
G Grubu: Galatasaray, Eskişehirspor, Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor, FBM Makina Balçova Yaşamspor
H Grubu: Gençlerbirliği, Torku Konyaspor, Giresunspor, Cizrespor
İlk hafta maçlarının programı ve alınan sonuçlar:
2 Aralık Salı:
(A Grubu) Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Tuzlaspor: 2-3
(H Grubu) Torku Konyaspor-Giresunspor: 1-2
16.45 İstanbul Başakşehir-MKE Ankaragücü (Başakşehir Fatih Terim) (D Grubu)
19.00 Akhisar Belediyespor-Manisaspor (Manisa 19 Mayıs) (B Grubu)
20.30 Fenerbahçe-Kayserispor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu) (E Grubu)
3 Aralık Çarşamba:
12.30 Altınordu-Bayburt Grup Özel İdare (İzmir Atatürk) (E Grubu)
13.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-FBM Makina Balçova Yaşamspor (Seyrantepe DİSKİ) (G Grubu)
14.30 Samsunspor-Centone Karagümrük (Samsun 19 Mayıs) (C Grubu)
14.30 Çaykur Rizespor-Adana Demirspor (Yeni Rize Şehir) (F Grubu)
17.00 Sivasspor-Gaziantepspor (Sivas 4 Eylül) (A Grubu)
19.30 Galatasaray-Eskişehirspor (Türk Telekom Arena) (G Grubu)
4 Aralık Perşembe:
12.30 Sivas 4 Eylül Belediyespor-Kardemir Karabükspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) (D Grubu)
13.45 Sarıyer-Beşiktaş (Yusuf Ziya Öniş) (F Grubu)
19.00 Keçiörengücü-Trabzonspor (Osmanlı) (B Grubu)
9 Aralık Salı:
13.00 Cizrespor-Gençlerbirliği (Cizre İlçe) (H Grubu)
10 Aralık Çarşamba:
18.00 Bursaspor-Mersin İdmanyurdu (Bursa Atatürk) (C Grubu)
Çift devreli lig usulüne göre oynanacak maçlar sonunda gruplarını ilk iki sırada bitirecek takımlar, son 16 turuna yükselecek.


http://www.trtspor.com.tr/haber/futb...lar-85474.html
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç  Cevapla

Etiketler
kupada, program, sonuclar

Seçenekler
Stil


Saat: 13:26

Forum Yasal Uyarı
vBulletin® ile Oluşturuldu
Copyright © 2016 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

ForumSevgisi.Com Her Hakkı Saklıdır
Tema Tasarım:
Kronik Depresif


Sitemiz bir 'paylaşım' sitesidir. Bu yüzden sitemize kayıt olan herkes kontrol edilmeksizin mesaj/konu/resim paylaşabiliyorlar. Bu sebepten ötürü, sitemizdeki mesaj ya da konulardan doğabilecek yasal sorumluluklar o yazıyı paylaşan kullanıcıya aittir ve iletişim adresine mail atıldığı taktirde mesaj ya da konu en fazla 48 saat içerisinde silinecektir.

ankara escort, izmir escort ankara escort, ankara escort bayan, eryaman escort, bursa escort pendik escort, antalya escort,