ForumSevgisi.Com

ForumSevgisi.Com (http://www.forumzirve.net/register.php/)
-   Anadolu Kulüpleri (http://www.forumzirve.net/register.php/149-anadolu-kulupleri/)
-   -   Ertuğrul Sağlam Es-Es'ten istifa etti! (http://www.forumzirve.net/register.php/anadolu-kulupleri/23938-ertugrul-saglam-es-es-ten-istifa-etti.html)

PrensesCe 06 Ocak 2015 10:29

Ertuğrul Sağlam Es-Es'ten istifa etti!
 
Ertuğrul Sağlam Es-Es'ten istifa etti!

Eskişehirspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, görevinden istifa etti


Yorum Yaz 0

05 Ocak 2015 - 14:54


Ertuğrul Sağlam yaptığı açıklamada 1,5 sezondur Eskişehirspor'da bulunduğunu hatırlatarak bir şeyleri ellerindeki imkanlar doğrultusunda en iyi şekilde yapmaya çalıştıklarını anlatmış ve şunları söylemişti:

"Futbolda başarıyı getirecek şartlar açısından şu durumda bizim o beklentiye cevap verme şansımız yok. Taraftarın ve camianın canı sıkılıyor, biz sinirleniyoruz, moralimiz bozuluyor. Eldeki imkanlarla yaklaşık 1,5 yıldır birçok sorunla boğuştuk. Geçen yıl bu takıma 28 yıl sonra kupada final oynattık. Avrupa kupalarına gitmeye hak kazandırdık. Bu sene de şansızlıklar bir tarafa derken alt sıralarda kaldık. Daha iyi durumda olabilirdik. Camianın ve özellikle oyuncu grubunun motivasyonunun bozulduğunu görüyorum. Motivasyonun yerine gelmesi açısından bir şeylerin değişmesi gerektiğine inanıyorum. Kendime ait kısmıyla alakalı sorumluluğu alacağım. Elimizden geldiğince en iyisini yapmaya çalıştık. Olmadı ve bu kadar oldu. Daha iyisi olabilirdi. Maalesef bu kadar yapabildik. Bundan sonrasıyla alakalı inşallah Eskişehirspor için hayırlısı olur."


posta


Saat: 21:13