ForumSevgisi.Com

ForumSevgisi.Com (http://www.forumzirve.net/register.php/)
-   Beşiktaş (http://www.forumzirve.net/register.php/146-besiktas/)
-   -   Kartal'da Veli korkusu (http://www.forumzirve.net/register.php/besiktas/7122-kartal-da-veli-korkusu.html)

BuRHaN 14 Kasım 2014 07:55

Kartal'da Veli korkusu
 
Kartal'da Veli korkusu

Beşiktaş'la sözleşmesi gelecek sezonda sona erecek olan Veli Kavlak, Premier Lig ekiplerinden Swansea ve Southampton'ı peşine taktı. Ocak ayında yeni dönem için istediği takımla anlaşma hakkı bulunan 26 yaşındaki futbolcuya, İtalya ve Almanya'dan da taliplerin olması taraftarı korkuttu.

http://i.hizliresim.com/Z1mOD0.jpg

Kara Kartal’da ortaya koyduğu başarılı performansla, teknik direktör Slaven Bilic’in en çok güvendiği isimler arasına giren Veli Kavlak, Avrupa’da birçok kulübün dikkatini çekmeyi başardı. Beşiktaş’la sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan 26 yaşındaki futbolcu için İngiltere Premier Lig ekiplerinden Swansea City ve Southampton’ın temasta bulunmaya hazırlandığı, İtalya Serie A ile Almanya Bundesliga’dan da birçok kulübün de nabız yokladığı öğrenildi. Kara Kartal’da bu sezon 15 karşılaşmaya çıkan ve takımına 1 gollük katkıda bulunan Avusturyalı yıldızın, gelecek sezon için ocak ayında istediği bir kulübe bonservis bedeli olmadan imza atma şansının bulunması sebebiyle birçok kulübü peşine taktığı bildirildi.

‘Geleceğimle ilgili sessiz kalacağım’

Beşiktaş Yönetimi’nden sözleşme uzatma konusunda somut bir teklif almayan deneyimli orta alan, geleceğiyle ilgili olarak Almanca yayın yapan 90minuten.at isimli internet sitesine yaptığı açıklamada, “Şimdilik hala Beşiktaş’ın futbolcusuyum. Ancak geleceğimle ilgili olarak sessiz kalacağım” ifadelerini kullandı. Kara Kartal’da mutlu olduğu bilinen tecrübeli futbolcunun, yönetimden sözleşme uzatma konusunda haber beklediği aksi durumda diğer takımlarla menacerleri aracılığıyla temas kurabileceği konuşuluyor.


Saat: 01:01