ForumSevgisi.Com

  ForumSevgisi.Com > ForumSevgimiz Beyefendiler > Erkekçe Genel

Erkekçe Genel Genel Konular


Çıkma Teklif Ederek Bir Kızla İlişki Yaşaman Çok Düşük Bir İhtimaldr

Genel Konular


Çıkma Teklif Ederek Bir Kızla İlişki Yaşaman Çok Düşük Bir İhtimaldr

ForumSevgimiz Beyefendiler Kategorisinde ve Erkekçe Genel Forumunda Bulunan Çıkma Teklif Ederek Bir Kızla İlişki Yaşaman Çok Düşük Bir İhtimaldr Konusunu Görüntülemektesiniz,Konu İçerigi Kısaca ->> Çıkma Teklif Ederek Bir Kızla İlişki Yaşaman Çok Düşük Bir İhtimaldr Çıkma Teklif Ederek Bir Kızla İlişki Yaşaman Çok Düşük ...

Kullanıcı Etiket Listesi

Ağaç Şeklinde Aç7Beğeni
  • 2 gönderen ikRa
  • 1 gönderen FaRaH
  • 1 gönderen ikRa
  • 1 gönderen FaRaH
  • 1 gönderen ikRa
  • 1 gönderen yusss
Yeni Konu aç  Cevapla
LinkBack Seçenekler Stil

Okunmamış 22 Nisan 2016, 15:07   #1
Durumu:
Çevrimdışı
ikRa
Bir İncelik Gösterin, İncinmesin Yüreğim
ikRa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Sekercik
Üyelik tarihi: 15 Ocak 2016
Mesajlar: 5.219
Konular: 572
Beğenilen: 1299
Beğendiği: 1178
www.forumsevgisi.com
Cinsellik Çıkma Teklif Ederek Bir Kızla İlişki Yaşaman Çok Düşük Bir İhtimaldr

Çıkma Teklif Ederek Bir Kızla İlişki Yaşaman Çok Düşük Bir İhtimaldr

Çıkma Teklif Ederek Bir Kızla İlişki Yaşaman Çok Düşük Bir İhtimaldr


*Yakışıklı bir adam dert yanıyor:"Abi kızlara bir türlü yaklaşamıyorum. Bu yüzden de hiç kız arkadaşım olmadı."
*Çok zengin bir adam geliyor dert yanıyor:"Bmw'ye biniyorum ama kızlarla konuşmaya çekiniyorum. Kızlarla konuşurken heyecanlanıyorum."
*Özgüvenli adam geliyor. Diyor ki:"Kızlar benim çevremde olmak istemiyor. Sanki benden kaçıyorlarmış gibi hissediyorum."
*Ve ağzı laf yapan adam gelip diyor ki:"Çok komik biri olduğumu söylüyorlar. Kızlar esprilerime hep gülüyor. Fakat ne zaman bir kıza duygularımı açsam beni arkadaş olarak gördüğünü söylüyor. Ben nerede hata yapıyorum?"
*Erkeklerin kafasında her zaman bazı taktikler kullanarak kızları etkileme düşüncesi var. Ama işin gerçeği şu:Kendini her açıdan geliştiren erkek olursan kızlar seni etkilemek için taktik arar.EĞLENCELİ VE TARZ BİR ERKEK OLMAK
Eğlenceli bir hayata sahip olmak için tek yapman gereken yaşamdan keyif almaktır. Bir kadınla mutlu etmek istiyorsan önce kendin mutlu olmalısın.Bir sürü hobisi olan, sürekli gezen, insanlarla tanışan, kitap okuyan bir erkeğin anlatacak bir sürü şeyi olur. Konuşma konusu bulamaman, bu noktada bir sıkıntı yaşadığın anlamına gelir.Bunun için yapmaktan zevk aldığın bazı hobiler edinmeni öneririm.Genel olarak bakarsak diğer erkeklerden farklı hobiler seçmeye özen göstermelisin.
1) Dans
2) Enstrüman Çalmak veya Şarkı Söylemek
3) Spor Yapmak


Kızlarla Tanışmadan Önce Bilmen Gerekenler
*Kızları normal canlılar olarak görmelisin.Kızla tanışma aşamasında cümleler önemlidir, ama senin kim olduğun çok daha önemlidir...
*Kadınlar hayatlarını güzelleştirecek, beraber eğlenebileceği, güzel sohbetler edebileceği, bakışlarıyla kalp yakan, hayat enerjisiyle ışıldayan bir erkek arıyor.
*İnsanlarla kaliteli iletişimler kurabilen, kendini sevdirmesini bilen, özgüvenli, rahat tavırlar sergileyen bir erkeğin kendisini bulmasını bekliyor.
*Kızlarla iletişim konusunda başarı, erkeğin kendini her açıdan geliştirmesiyle sağlanır.SANA GÜVENMEYEN VE EĞLENEMEYEN BİR KADIN SENİNLE İLİŞKİ YAŞAMAZ

*Kadınlarla erkekler arasında bazı farklılıklar vardır. Mesela bir erkek güzel bulduğu bir kadınla hemen ilişki yaşamak isterken, kadınlar yakışıklı bulduğu bir erkeği tanıdıktan sonra onunla birlikte olmak ister.
*İlişkinin en olmaz öğelerinden bir tanesi güvendir. Kadınlar güvenmek ister.Eğer hoşlandığın kızla güzel bir birliktelik yaşamak istiyorsan ona seni tanıma fırsatı vererek sana güvenmesini sağlamalısın.
KIZLARLA NASIL TANIŞILIR

Bir kıza yaklaşmak için havalı cümlelere ihtiyacın yok."Cennetten mi geldin yoksa sen bir melek misin?" tarzı havalı sanılan ama saçma cümlelerle kıza yaklaşmamalısın. Bunlar komik şeyler.Bir kıza yaklaşmak istiyorsan doğal ve rahat davranmalısın.

1.İNDİREKT:Bir bahane ureterek tanışmak.Sosyal ortamlar için daha uygundur.Sürekli gördüğün kızlar için uygundur.Tavsiyede bulunmak tavsiye istemek birşey rica etmek vb

Tanışmak İstediğin Kızla Aynı Ortamın İçinde Bulunmuyorsan Ne Yapmalısın?
Eğer üniversitenin bahçesinde ya iş yerinde molalarda göz teması kurduğun bir kız varsa, o zaman daha farklı davranman gerekiyor.
Bir dahaki sefer kız yalnızken ve göz teması kurmuşken, kıza doğru yürü ve şunu de:
- Merhaba, ne zamandır seni görüyorum, hangi bölümde okuduğunu merak ettim.
- Merhaba, ne zamandır bu iş yerinde çalışıyorsun?
- Sen Matematik bölümünde mi okuyorsun?
- Halkla ilişkiler departmanında mı çalışıyorsun?
Bu şekilde basit bir girişle kızla sohbet etmeye başlayabilirsin. Havalı cümlelere ihtiyacın yok.


İLK KEZ GÖRDÜĞÜN BİR KIZA NE SÖYLEMELİSİN
DİREKT:Bir kızı bu şekilde durduruyorsan en iyisi kıza karşı direkt olmaktır. Lafı çok dolandırmaya gerek yok. Çünkü kızı garip birşekilde durdurmuşsun. Olayın ne olduğu ortada.Samimi bir şekilde gülümseyerek düşüncelerini dile getir:"Aslına bakarsan şu anda neden burada olduğumu bilmiyorum. Ama içimdeki ses dedi ki: Git ve bu zerafetle yürüyen kıza, bugün ne kadar güzel göründüğünü söyle. Bu nedenle bir Merhaba demek istedim. Hakan ben. (Elini uzatarak)BU TANIŞMA TARZINDAKİ İHTİMALLER
1) Kız teşekkür ederek durmadan yoluna devam edebilir.
2) Hiçbir şey söylemeden yoluna devam eder.
3) Durmaz ve acelesi olduğunu söyler.
4) Durup seni dinler fakat ismini söylemeyip yoluna devam eder.
5) Seni dinler ve ismini söyleyip sohbetin devam etmesini sağlar. Seninle sohbete devam eder. Sorularına cevap verir. Fakat numarasını istediğin zaman bunu yapamayacağını söyler.
6) Seninle dakikalarca sohbet eder hatta bir yerde bir şeyler içme teklifini bile kabul eder. Çünkü o da senden hoşlanmıştır.
TANIŞINCA SOHBETE GEÇMEK
Kız da kendini tanıtıyorsa sohbeti başka bir noktaya çek. Basit bir soru sor."Napıyorsun buralarda?"Böylece tanışma aşaması tamamlanmış olur.Sohbet Aşaması başlar
SOHBET ETMEK
Ona basit bir soru sor:- Neler yapıyorsun
Kız burada neler yaptığını anlatacaktır.Burada başka bir konuya atlamana gerek yok. Senin ekstra bir şey yapmana hiç gerek yok. Kız zaten sana sohbet konularını veriyor.Bunlar klasik sohbetler, birazdan seni diğer erkeklerden farklı yapacak olan noktaya geleceğim. Ama öncesinde kızla sohbete devam eT
ETKİLEYİCİ SOHBET ETMEK
*Etkileyici bir erkek olmak istiyorsan mümkün olduğunca fazla şey bileceksin.Çokça kitap okuyup, çokça bilgi sahibi olacaksın.
Bunlar önemli noktalar.
*Filmler, müzik, dans, sanatın bugünlere nasıl ulaştığı, nasıl değişimler geçirdiği...Bunlar güzel konulardır.
Burada lap diye konuya dalmak yerine topu tekrar kıza at:
-.... ya ne zamandır ilgi duyuyorsun? Ve bu ilginin kaynağı nereden geliyor?
Sen bu soruyu sorduğun zaman kızın aklında şu düşünce oluşur:
"Benim sevdiğim şey hakkında sorular soruyor. Bu çocuk beni dinlemek, beni tanımak istiyor."Kadının kafasında bu düşünceyi oluşturmak çok önemlidir.
SOHBETİ YÖNLENDİRMEK
Sohbet ilerledikçe artık konuşmayı yavaş yavaş azaltmaya bakmalısın. Sen arkana yaslan, bırak kız kendini anlatsın.Ama kız kendi kendine bunu yapmaz. Onu sen yönlendireceksin. Bunu nasıl yapacaksın?
Sohbet sırasında kıza kilit sorular sorarakKıza Kilit Sorular Sorarak Hızlı Bağ Kurma Teknikleri
Kızın sözünü asla bölmemelisin. Arkana yaslan gözlerini kıza kenetle ve sadece dinle.Bu göründüğü kadar kolay bir olay değildir. Her insan kendi hakkında konuşmak ister. Kendini anlatmak ister.Sohbet hararetli bir şekilde ilerlerken susup sadece kızı dinlemek ve doğru sorularla kızı yönlendirmek oldukça zor bir olaydır.Kızın lafını bölmeden doğru sorularla kızı konuşmaya teşvik et. Onu gerçekten dinlediğini hissettir.


Kızın duygularına dokunmaya başla!
Burada olay kızın duyguları üzerinden konuşmayı bilmekte. Mutluluk, hüzün, heyecan, korku,... Bütün duygular...Kızın duygularına temas ettiğin zaman artık sohbet bambaşka bir boyuta ulaşmış demektir.
Önemli olan kızla hangi konuları konuştuğun değil, konuşurken kızda hangi duyguları uyandırdığındır.Eğer konuşurken kızın içinde hiçbir duygu kıpırtısı yaratamıyorsan kız seninle konuşmak istemeyecektir
Son Aşama

*Benim sana tavsiyem, havalı sözcüklerle kıza sevgili olmayı teklif etmeyi düşünüyorsan bunu aklından çıkar ve asla kıza çıkma teklifi falan etme. Bunun yerine kızın elini tut. Yanağından öp.
*Kızın onu sevdiğini anlaması için, çıkma teklifi etmene gerek yok. Elini tutman yeterli.Eğer bir kıza çıkma teklifi edersen ona seni reddetme şansı vermiş olursun. Eğer kızı etkileyip elini tutarsan, yanağından ya da dudağından öpersen o zaman süreç doğal bir şekilde işlemiş olur ve kız seni reddedemez.
*Bazen bir bakış, kızı uçsuz bucaksız diyarlara götürür. Hayallere sürükler. Onu mutlu eder.
*Bazen bir dokunuş, yarım saatlik bir konuşmadan çok daha fazla şey anlatır.
Araz ve Altay bunu beğendiler.
________________

Beni Arayan "Burda" Bulur

ڪےڪےڪےڪےڪےڪےڪےڪے
,
"Yaradan "Dost "Olduktan "Sonra
"Kulu "Düşman "Olsa "Ne "yazar?
,
ڪےڪےڪےڪےڪےڪےڪےڪے
imza
Alıntı ile Cevapla

Okunmamış 22 Nisan 2016, 15:53   #2
Durumu:
Çevrimdışı
FaRaH
o sey neydi?
merhamet...
nota bilmem, ben notayim
FaRaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ruhsuz
Üyelik tarihi: 18 Mart 2016
Şehir: Diger yari kure
Mesajlar: 1.139
Konular: 8
Beğenilen: 325
Beğendiği: 127
www.forumsevgisi.com
Standart Cevap: Çıkma Teklif Ederek Bir Kızla İlişki Yaşaman Çok Düşük Bir İhtimaldr

Bir kızı bu şekilde durduruyorsan en iyisi kıza karşı direkt olmaktır. Lafı çok dolandırmaya gerek yok. Çünkü kızı garip birşekilde durdurmuşsun. Olayın ne olduğu ortada.Samimi bir şekilde gülümseyerek düşüncelerini dile getir:"Aslına bakarsan şu anda neden burada olduğumu bilmiyorum. Ama içimdeki ses dedi ki: Git ve bu zerafetle yürüyen kıza, bugün ne kadar güzel göründüğünü söyle. Bu nedenle bir Merhaba demek istedim. Hakan ben. (Elini uzatarak)

bana boyle diyecek varya bitti isi sokakta pat diye bana samimiyetsiz geliyor hayirdir patates sogana mi baktin yani oyle direkt. Gerci ben komple sorunluyum her sekil bisey bulurum da guven kaybi farkli bisey iste neyse maksat yazmak olsun diyeyim de cikayim

ikRa bunu beğendi.
________________
ϜϓſϞ

imza
Alıntı ile Cevapla

Okunmamış 22 Nisan 2016, 15:58   #3
Durumu:
Çevrimdışı
ikRa
Bir İncelik Gösterin, İncinmesin Yüreğim
ikRa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Sekercik
Üyelik tarihi: 15 Ocak 2016
Mesajlar: 5.219
Konular: 572
Beğenilen: 1299
Beğendiği: 1178
www.forumsevgisi.com
Standart Cevap: Çıkma Teklif Ederek Bir Kızla İlişki Yaşaman Çok Düşük Bir İhtimaldr


FaRaH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir kızı bu şekilde durduruyorsan en iyisi kıza karşı direkt olmaktır. Lafı çok dolandırmaya gerek yok. Çünkü kızı garip birşekilde durdurmuşsun. Olayın ne olduğu ortada.Samimi bir şekilde gülümseyerek düşüncelerini dile getir:"Aslına bakarsan şu anda neden burada olduğumu bilmiyorum. Ama içimdeki ses dedi ki: Git ve bu zerafetle yürüyen kıza, bugün ne kadar güzel göründüğünü söyle. Bu nedenle bir Merhaba demek istedim. Hakan ben. (Elini uzatarak)

bana boyle diyecek varya bitti isi sokakta pat diye bana samimiyetsiz geliyor hayirdir patates sogana mi baktin yani oyle direkt. Gerci ben komple sorunluyum her sekil bisey bulurum da guven kaybi farkli bisey iste neyse maksat yazmak olsun diyeyim de cikayimbenimle çıkar mısın acaba
Altay bunu beğendi.
________________

Beni Arayan "Burda" Bulur

ڪےڪےڪےڪےڪےڪےڪےڪے
,
"Yaradan "Dost "Olduktan "Sonra
"Kulu "Düşman "Olsa "Ne "yazar?
,
ڪےڪےڪےڪےڪےڪےڪےڪے
imza
Alıntı ile Cevapla

Okunmamış 22 Nisan 2016, 16:00   #4
Durumu:
Çevrimdışı
FaRaH
o sey neydi?
merhamet...
nota bilmem, ben notayim
FaRaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ruhsuz
Üyelik tarihi: 18 Mart 2016
Şehir: Diger yari kure
Mesajlar: 1.139
Konular: 8
Beğenilen: 325
Beğendiği: 127
www.forumsevgisi.com
Standart Cevap: Çıkma Teklif Ederek Bir Kızla İlişki Yaşaman Çok Düşük Bir İhtimaldr


ikRa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster


benimle çıkar mısın acabasana laf yok
ikRa bunu beğendi.
________________
ϜϓſϞ

imza
Alıntı ile Cevapla

Okunmamış 22 Nisan 2016, 16:03   #5
Durumu:
Çevrimdışı
ikRa
Bir İncelik Gösterin, İncinmesin Yüreğim
ikRa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Sekercik
Üyelik tarihi: 15 Ocak 2016
Mesajlar: 5.219
Konular: 572
Beğenilen: 1299
Beğendiği: 1178
www.forumsevgisi.com
Standart Cevap: Çıkma Teklif Ederek Bir Kızla İlişki Yaşaman Çok Düşük Bir İhtimaldr


FaRaH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göstersana laf yok


FaRaH bunu beğendi.
________________

Beni Arayan "Burda" Bulur

ڪےڪےڪےڪےڪےڪےڪےڪے
,
"Yaradan "Dost "Olduktan "Sonra
"Kulu "Düşman "Olsa "Ne "yazar?
,
ڪےڪےڪےڪےڪےڪےڪےڪے
imza
Alıntı ile Cevapla

Okunmamış 22 Nisan 2016, 16:07   #6
Durumu:
Çevrimdışı
yusss
Üye
yusss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kotu Cocuk
Üyelik tarihi: 14 Ocak 2016
Mesajlar: 906
Konular: 52
Beğenilen: 239
Beğendiği: 0
www.forumsevgisi.com
Standart Cevap: Çıkma Teklif Ederek Bir Kızla İlişki Yaşaman Çok Düşük Bir İhtimaldr

@Araz konuya bak
Neyse ben bu konuda fazla kalmiyim
Araz bunu beğendi.
Alıntı ile Cevapla

Okunmamış 22 Nisan 2016, 17:31   #7
Durumu:
Çevrimdışı
Araz
Bazen
kendi kendime konuşuyorum,
iyi geliyor.
Araz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
none
Üyelik tarihi: 14 Ocak 2016
Mesajlar: 2.981
Konular: 417
Beğenilen: 706
Beğendiği: 783
www.forumsevgisi.com
Standart Cevap: Çıkma Teklif Ederek Bir Kızla İlişki Yaşaman Çok Düşük Bir İhtimaldr


yusss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@Araz konuya bak
Neyse ben bu konuda fazla kalmiyimevet senlik bi konu değil bu.

Aslında burada yazanlar eskiden kaldı.
Artık kızlar erkeklere teklif eder durumda.
Ve kızlar koşmakta erkeklerin peşinde.
Erkekler gayet rahatlar.
Hele paşam gibi ağzı az laf yapmasın erkeğin
bildiğin ağzının içine düşüyorlar.
ağırlık, hanımlık kalmadı.
ben nice uslu diye bildirdiklerimi ha bu uşağa kaptırdım
________________

Ağzım bozuk olabilir…
Doğrudur , küfür eder kırar dökerim .
Zamanı geldiyse bakmam ardıma giderim.
Kusursuz muyum ?
Tabiki de değilim.
Şimdi oluğu gibi ,daha üç satırda parçalarımdan akan hatalarımı gözler önüne serebilirim ama,
Hiç kimseye yalanlar söyleyip pembe tablolar çizmedim ..
Ve birden fazla yüzle kimsenin karşısına geçmedim..
imza
Alıntı ile Cevapla

Okunmamış 22 Nisan 2016, 17:45   #8
Durumu:
Çevrimdışı
yusss
Üye
yusss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kotu Cocuk
Üyelik tarihi: 14 Ocak 2016
Mesajlar: 906
Konular: 52
Beğenilen: 239
Beğendiği: 0
www.forumsevgisi.com
Standart Cevap: Çıkma Teklif Ederek Bir Kızla İlişki Yaşaman Çok Düşük Bir İhtimaldr


Araz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı gösterevet senlik bi konu değil bu.

Aslında burada yazanlar eskiden kaldı.
Artık kızlar erkeklere teklif eder durumda.
Ve kızlar koşmakta erkeklerin peşinde.
Erkekler gayet rahatlar.
Hele paşam gibi ağzı az laf yapmasın erkeğin
bildiğin ağzının içine düşüyorlar.
ağırlık, hanımlık kalmadı.
ben nice uslu diye bildirdiklerimi ha bu uşağa kaptırdım


Bak hele bak laflara bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç  Cevapla

Etiketler
bir, cikma, çok, dusuk, ederek, ihtimaldr, iliski, kizla, teklif, yasaman

Seçenekler
Stil


Saat: 05:42

Forum Yasal Uyarı
vBulletin® ile Oluşturuldu
Copyright © 2016 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

ForumSevgisi.Com Her Hakkı Saklıdır
Tema Tasarım:
Kronik Depresif


Sitemiz bir 'paylaşım' sitesidir. Bu yüzden sitemize kayıt olan herkes kontrol edilmeksizin mesaj/konu/resim paylaşabiliyorlar. Bu sebepten ötürü, sitemizdeki mesaj ya da konulardan doğabilecek yasal sorumluluklar o yazıyı paylaşan kullanıcıya aittir ve iletişim adresine mail atıldığı taktirde mesaj ya da konu en fazla 48 saat içerisinde silinecektir.

izmir escort istanbul escort, ankara escort bayan, ankara escort bayan, kayseri escort ankara escort, istanbul escort, kayseri escort pendik escort, antalya escort,