ForumSevgisi.Com

ForumSevgisi.Com (http://www.forumsevgisi.com/)
-   Erkekçe Genel (http://www.forumsevgisi.com/84-erkekce-genel/)
-   -   Erkeğin Ağlaması Karakterini Yansıtıyor (http://www.forumsevgisi.com/erkekce-genel/8055-erkegin-aglamasi-karakterini-yansitiyor.html)

Cate 16 Kasım 2014 23:54

Erkeğin Ağlaması Karakterini Yansıtıyor
 
Erkek adam ağlamaz' nidalarıyla büyüyen erkekleri ağlarken görmemiz pek kolay olmaz. Onlar hep güçlü ve dayanıklıdırlar. Eğer bu duruma şahit oluyorsanız dikkat edin. Ağlaması karakteriyle ilgili size ipuçları verebilir.Bir erkek kuytu köşelerde gizli saklı ağlıyorsa; Kendi duygularıyla barışık sayılmaz ve aslında ilgilendiği tek şey sizin kendinizi güvenme hissetmenizi sağlamaktır. Onun hem fiziksel hem de sözlü olarak duygularını kavramakta zorlanabilirsiniz. Özel anlarınızda rahat olmasını sağlayın.

Hayal kırıklığına ağlıyorsa; Hırslı bir yapıya sahip olan ve hayal kırıklığı yaşadığında ağlayan erkekler aslında kendilerini başka türlü ifade etmeyi bilmedikleri için ağlarlar. Bu tip erkekleri çıldırdığı anlarda görmezden gelerek idare edebilirsiniz. Duygularını kabul edin ve isteklerinizi yumuşak bir dille anlatın.

Sürekli ağlayabiliyora; Partneriniz film izlerken yada duygusal bir anınızda ağlayabiliyorsa sizin için ideal bir koca olabilir. Çünkü bu durum onun olgun bir erkek olduğuna ve duygularını açıkça gösterebildiğine işaret eder. Kendi duygularıyla barışık olduğu için sizinkileri de anlayacaktır


Saat: 06:42