ForumSevgisi.Com

ForumSevgisi.Com (http://www.forumzirve.net/register.php/)
-   Ev Dekorasyon (http://www.forumzirve.net/register.php/71-ev-dekorasyon/)
-   -   Silverline ile mutfaklar renkleniyor (http://www.forumzirve.net/register.php/ev-dekorasyon/50098-silverline-ile-mutfaklar-renkleniyor.html)

ForumSevgisi 10 Ağustos 2015 22:22

Silverline ile mutfaklar renkleniyor
 
http://www.kadinvekadin.net/resimler...kleniyor_1.jpg
Ankastre mutfak ürünlerinde tasarımı ile dikkat çeken Silverline; davlumbazdan fırına, bulaşık makinesinden ocağa kadar sunduğu geniş yelpazedeki ürün çeşidine eklediği Alman markası Schock evyeleri ile yeni bir boyut kazandırıyor. Son teknoloji ve kusursuz işçiliğin benzersiz birleşimi olan Schock evyeler, farklı modelleri ile mutfağınızda bahar havası estiriyor.
http://www.kadinvekadin.net/resimler...OCV2_FOCUS.jpg
Renkli görünümleri ve sıra dışı tasarımları ile mutfağınızın tarzını değiştiren Schock evyeler, Silverline ankastre ürünleri ile benzersiz bir görünüm sunuyor. Gözeneksiz yapısı ve estetik görünümünün yanı sıra kir tutmama özelliği sayesinde temizleme kolaylığı sağlıyor. Capcanlı renkleri ile dikkatleri üzerine çeken Schock Cristadur ve Cristalite evyeleri mutfağınıza ihtiyacı olan enerjiyi kazandırıyor. Çevre standartlarına uygunluğu ile Türkiye'de sadece Silverline mağazalarında satışa sunulan Schock evyeler, granit evye yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi ile mutfaklarınıza beklediğiniz özeni sunuyor.
Saat: 12:58