ForumSevgisi.Com

ForumSevgisi.Com (http://www.forumzirve.net/register.php/)
-   Facebook (http://www.forumzirve.net/register.php/319-facebook/)
-   -   Ana sayfamda sol taraftaki menüyü nasıl kullanırım? (http://www.forumzirve.net/register.php/facebook/38784-ana-sayfamda-sol-taraftaki-menuyu-nasil-kullanirim.html)

Sportif 11 Mart 2015 22:53

Ana sayfamda sol taraftaki menüyü nasıl kullanırım?
 
Sol taraftaki menüde farklı özellikleri düzenleyebilir ve onlara erişebilirsiniz. Düzenleme seçeneğini () bulmak için farenizi her bir bağlantının soluna getirin. Burada, bazı ayarları düzenleyebilir ve ayrıca hızlı erişim istediğiniz özellikleri sık kullanılanlar olarak işaretleyerek menünün Sık Kullanılanlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Bağlı olduğunuz grupları, uygulamaları, sayfaları ve diğer özellikleri hızla bulmak için ana bağlantılara tıklayın.

Haber Kaynağı, arkadaşlarınıza ve takip ettiğiniz Sayfalara yönelik bir güncelleme akışı olan bu pano, varsayılan ana sayfa görünümünüzdür.
Mesajlar, Facebook'ta özel mesajları okuyabileceğiniz ve oluşturabileceğiniz yerdir.
Etkinlikler, çevrenizde olup bitenlere genel bir bakış sunar. Buradan, açık etkinliklere veya davet edildiğiniz etkinliklere yanıt verebilirsiniz. Kendiniz de bir etkinlik oluşturabilirsiniz.
Bu dört bağlantının altında, üyesi olduğunuz listelere, gruplara veya düzenli olarak kullandığınız uygulamalara kısayollar göreceksiniz.

Menünüzün Sık Kullanılanlar kısmında görünmeleri için, en sık kullandığınız uygulamaları ve grupları yer işaretlerine ekleyin.


Saat: 05:27