ForumSevgisi.Com

ForumSevgisi.Com (http://www.forumzirve.net/register.php/)
-   Fenerbahçe (http://www.forumzirve.net/register.php/147-fenerbahce/)
-   -   İsmail Kartal ile Emre neler konuştu? (http://www.forumzirve.net/register.php/fenerbahce/16149-ismail-kartal-ile-emre-neler-konustu.html)

Liich 08 Aralık 2014 10:15

İsmail Kartal ile Emre neler konuştu?
 
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/ne...014%2008:26:19
Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal ile kaptan Emre Belözoğlu arasında önceki gün antrenman sahasında yapılan hararetli sohbet, tartışma olarak yorumlanmıştı. İşin aslının kavga değil, hoca ile kaptan arasındaki bir dertleşme sohbeti olduğu ortaya çıktı.

Teknik direktör İsmail Kartal, idmanda moralsiz olan Emre'ye "Hayırdır Kaptan, çok moralsiz görünüyorsun" dedi. Kartal'ın sözü "Bir dokun bin ah işit"e dönüştü. Emre, İsmail Kartal'a son günlerde yaşadığı olayların kendisinde meydana getirdiği etkiyi anlatmaya başladı.

İşte o diyalog:

KARTAL: Hayırdır kaptan... Çok moralsiz görünüyorsun, neyin var?
EMRE: Hocam çok üzerime geliyorlar. Benimle ilgili toplumda olumsuz bir algı oluşturulmaya çalışılıyor. Hep günah keçisi olarak beni görüyorlar. Bıktım artık.
KARTAL: Biz senin nasıl bir insan olduğunu çok iyi biliyoruz. Dışarıdan gelen sözleri kafana takma. Sen bu takımın kaptanısın, bunu unutma. Ona göre davran.
EMRE: Nasıl takmayayım hocam! Benim gördüğüm kırmızı kartın aynısını Süper Lig'de her futbolcu görüyor. Ama konu ben olunca, haftalarca konuşuluyor. Yemin ediyorum, artık canıma tak etti.
KARTAL: Bunları hiçbirimiz yaşamak istemiyoruz. Ama fırsat da vermemeliyiz. Daha dikkatli olman gerekiyor.


Saat: 00:00