Forum Logo


Geri Git   ForumSevgisi.Com > ForumSevgisi Spor Bölümü > Fenerbahçe

Fenerbahçe Fenerbahçe


Hedef 1 Milyon Üye Projesi

FenerbahçeKonu Bilgileri
Konu Başlığı
Hedef 1 Milyon Üye Projesi
Konudaki Cevap Sayısı
1
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler
Görüntülenme Sayısı
229

Kullanıcı Etiket ListesiYeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15 Aralık 2014, 15:26   #1
Üye
Liich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Liich Asteroids Champion! Space Invaders Champion! Tetris Champion! Snake Champion! Breakout Champion! Flash Chess Champion! Dice Game Champion! Jelly Friend Champion! Green Snake Mania Champion! Archers Duty Champion! Bamboo Trekking Champion! Jack Run Champion! Alien VS Robots Champion! Angry Faic 2 Champion! Flappy Bird 2 Champion! Funny Pets Champion! Beaned Champion! Acne Be Gone Champion! Archery Master Champion! 13 Days After Champion! Dragon Princess Champion! Assault Echelon: Warehouse Champion! Jolly Jong 2 Arcade Champion! Big Hero 6 Fly Adventure Champion! Cyber Chaser Champion! Chaos Faction 2 Survival Champion! Crest Breakout 2 Champion! Bubble Trouble Champion! Catapon Champion! Bomber Invaders Champion! Athens Treasure Champion! Joops Champion! Disco Bowling Champion! Gluey 2 Champion! Alchemy Swap Champion! Desert Hunter Champion! Immense Army Champion! Hell Archery 2 Champion! Duck Tub Battle Champion! Air Hockey Champion! Booa Jumper Champion! Alien Bounce Champion! Bomboozle 3 Champion! Space Carrer Champion! LT. Fly II: The Kamikaze Rescue Squad Champion! Rat Fishing Champion! Wrath of Zombies Champion! Santa's Showdown Champion! Zombie Takedown Champion! Urban Unrest Champion! Zombo Buster Rising Champion! Super Sonic Diamonds Pick Champion! Ring Pass Not Champion! Royal Guard Champion! Super Shiny Head Champion! Robobomber Champion! Run Bird Run Champion! PacmanClassic Champion! Shellshock Match 3 Champion! Lumidisk Champion! Rock N Roll Champion! Super Julio 2 Champion! Knight Mighty Run Champion! Pick Up Sticks 3D Champion! The Intergalactic Bounty Hunter Champion! Sweet And Bad Champion! Star Bores Episode One Champion! Formula Racing Champion! Ice Cream Racing Champion! Hong Kong Ninja Champion! 1001 Arabian Nights Champion! Building Demolisher Champion! Battle Bugs Attack Champion! Cops And Burglar Champion! Caribbean Admiral Champion! Bittu Bomber Champion! Bomb It 3 Champion! Pencil Panic Extreme Champion! Kitts Kingdom Champion! Big Diamond 2 Champion! Mahjong Dark Dimensions Champion! Soccer Star Champion! Bobulous Champion! Bubble Slasher Champion! Diamond Detective Champion! Elemental Explosion Champion! Butterfly Arkanoid Champion! Fruit Legend Elimination Champion! Fruit Planet Champion! Blocks Cats Champion! Jewel Search Champion! Jem Match 2 Mining Champion! Amazing Dare Dozen Champion!
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Ziyaretçilere Kapatılmıştır. Görmek için Kayıt Olmalısınız
Pfeil Hedef 1 Milyon Üye Projesi

Hedef 1 Milyon Üye Projesi

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜNE NASIL ÜYE OLUNUR?
FENERBAHÇE MERKEZ BİNASI, ŞUBELERİ* ve DERNEKLERİNDEN BAŞVURU

Üyelik başvuru belgelerini almak için Fenerbahçe merkez binasına, şube veya derneklerinize geliniz.
Başvuru formu ve başvuru dilekçenizi alınız. Başvuru için gerekli belgelerinizi tamamlayarak (sabıka kaydı, kimlik fotokopisi, 1 adet fotoğraf) doldurduğunuz başvuru formu ve başvuru dilekçesiyle Fenerbahçe merkez binasına, şubesine veya derneğine geliniz. Başvuru belgelerinizi başvuru görevlisine teslim ediniz.
* “Hedef 1 Milyon Üye” projesi kapsamında Türkiye’ nin birçok ilinde açılmış ve açılacak Fenerbahçe Spor Kulübü şubeleri.
FENERIUM MAĞAZALARINDAN BAŞVURU

Üyelik başvuru belgelerini almak için Fenerium* mağazamıza geliniz. Başvuru formu ve başvuru dilekçenizi alınız. Başvuru için gerekli belgelerinizi tamamlayarak (sabıka kaydı, kimlik fotokopisi, 1 adet fotoğraf) doldurduğunuz başvuru formu ve başvuru dilekçesiyle Fenerium mağazamıza geliniz. Başvuru belgelerinizi başvuru görevlisine teslim ediniz.
* “Hedef 1 Milyon Üye” projesi kapsamında fenerbahce.org ve hedef1milyonuye.com adresinde duyurulan Fenerium mağazaları.
ONLINE BAŞVURU

Online üyelik başvuru işlemi için hedef1milyonuye.com internet sitesine giriş yapınız. İnternet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurunuz, dilekçenin ve formun renkli çıktısını alıp imzalayınız.
Başvuru için gerekli belgelerinizi tamamlayınız (sabıka kaydı, kimlik fotokopisi, 1 adet fotoğraf). Başvuru dilekçenizi, başvuru formunuzu ve hazırladığınız belgeleri isterseniz kargoyla “Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreterlik, Şükrü Saracoğlu Stadı, Kadıköy – İstanbul” adresine gönderebilir, isterseniz başvuru noktalarına teslim edebilirsiniz.
DENİZBANK ŞUBELERİNDEN BAŞVURU

Üyelik başvuru belgelerini almak için Denizbank şubesine geliniz.Başvuru formu ve başvuru dilekçenizi alınız. Başvuru için gerekli belgeleriniz tamamlayarak (sabıka kaydı, kimlik fotokopisi, 1 adet fotoğraf) doldurduğunuz başvuru formu ve başvuru dilekçesiyle Denizbank şubesine geliniz. Başvuru belgelerinizi başvuru görevlisine teslim ediniz. Üyeliğinizin onaylanmasının ardından, Denizbank şubesine giderek avantajlı kredi oranları ile 36 aya kadar vadeyle ödeme yapabilirsiniz
ÜYELİK ONAY İŞLEMLERİ

Başvuru belgelerinizin kulüp merkezine ulaşmasıyla kulüp merkezimizde üyelik için gerekli işlemler yapılır. Üyelik başvurunuz önce Sicil Kurulu, daha sonra Balotaj Kurulu ve son olarak Yönetim Kurulu tarafından değerlendirilir. Üyeliğinizin onaylanması durumunda size bilgi verilecektir. Üyeliğinizin onaylanmasının ardından, 30 gün içinde üyelik giriş ücretini aşağıdaki seçeneklerle ödeyebilirsiniz.
ÖDEME SEÇENEKLERİ :
Kulüp veznesinden, havale* veya EFT* yöntemleriyle peşin olarak,
En fazla 9 taksit seçeneğiyle kredi kartınızdan,
Kulüpten sunulacak 12 aya kadar vade seçeneği ile,
12, 24 veya 36 ay vadeyle Denizbank’tan alacağınız banka kredisiyle yapabilirsiniz.

* Havale – EFT için Banka Bilgileri :
BANKA : DENİZBANK
ŞUBE: KARTAL/TİCARİ
HESAP NO: 5830-9514-356
IBAN: TR22 0013 4000 0000 0951 4026 89

Ödemenizi yaptıktan sonra Sicil Kurulu tarafından üye sicil kaydınız yapılır ve üyelik işleminiz tamamlanır. Ardından üyelik paketiniz adresinize yollanır.
YURTDIŞINDAN BAŞVURU

Yurtdışından da başvuru yapılabilmektedir. Yurtdışından başvuru için, mavi kart veya TC Kimlik numarası olması zorunludur. Sabıka kaydı, konsolosluklardan alınmalıdır.
FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ ÜYELİK ÜCRETLERİ
Fenerbahçe Spor Kulübü Üyelik giriş ücreti 10.000 TL, Temsilci Üyelik giriş ücreti 2.000 TL ‘dir.
Giriş ücretleri bir seferlik alınır.
Üyelik aidatı yıllık sadece 50 TL ‘dir.
ÜYELİK VE TEMSİLCİ ÜYELİK AVANTAJLARI
Üyeler doğrudan kongrelere katılma, seçme ve seçilme hakkına sahiptir.
Temsilci üyeler ise, Fenerbahçe Spor Kulübü Şube‘lerinin Yönetim Kurullarına seçilerek doğal delege olarak veya Şube’lerde delege seçilmek suretiyle, kulüp genel kurullarına katılma, seçme ve seçilme hakkına sahip olabilirler.
Yurdun dört bir yanına kurulan ve kurulacak olan Fenerbahçe Spor Kulübü Şubeleri’nde, asgari 10.000 m2 alan içinde yer alacak, içinde yüzme havuzu, sosyal tesis, halı saha, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahaları olan Fenerbahçe Evleri kurulacaktır. Üyelerimiz bu tesislerden faydalanabilecektir.
Ayrım yapmaksızın tüm üyelerimiz kendilerine verilecek Fenerbahçe Spor Kulübü Üyelik Kartı ile, kulübümüzün sahip olduğu tesislerden, spor alanlarından ve üyelerimize sağlanan diğer birçok imkandan çok özel fiyatlarla faydalanabilecektir.
Ayrım yapmaksızın tüm üyelerimiz Fenerium ve Fenercell ‘den indirimli olarak alışveriş yapacak, Fenerbahçe Spor Okulları ve Fenerbahçe Koleji’nden indirimli olarak yararlanacaktır.
2014 yılı Kasım ayı başı itibarıyla, Türkiye’nin en büyük üye avantaj programı başlatılacaktır. Türkiye ‘deki birçok ilde, yüzlerce anlaşmalı işyerinde Fenerbahçe üyelerine özel indirimler, kampanyalar, kişiye özel avantajlar sunulacaktır. Üyelerimize alışverişlerinde büyük maddi tasarruf imkanı sağlanacaktır. Anlaşmalı kurumlarımız hedef1milyonuye.com adresinden takip edilebilir.
Çok yakında Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü Derneği faaliyete geçecektir.
31 Mart 2015 ‘e kadar üyeliği tamamlanan ve aidatını yatırmış olan kişiler Mayıs/Haziran 2015 ‘te yapılacak olan Genel Kurul’da oy kullanabilecektir.
BAŞLA!

Hedef 1 Milyon üye
Fenerbahçe'yi Bugüne Kadar Hiç Yalnız Bırakmayan Büyük Fenerbahçe'nin Büyük Taraftarları,

Sevdanızı bir adım daha ileri taşımanız için sizi, büyük Fenerbahçe ailesinin resmen bir üyesi olmaya davet ediyoruz.

Üye sayısıyla ve mali yapısıyla dünyanın en büyük kulübü olmayı hedefleyen Fenerbahçe Spor Kulübü, Fenerbahçe'ye resmen üye olabilmeniz için size önemli bir fırsat sunuyor.

Fenerbahçe'nin geleceğinde söz sahibi olmak... Ve de en önemlisi, Fenerbahçe'nin büyüklüğünü görmesi gerekenlere göstermek için...

FENERBAHÇE'NİN RESMEN BİR ÜYESİ OLUN.


BİLGİ İÇİN: 444 1907
hedef1milyonuye.com

»Hedef 1 Milyon Üye Projesi - www.ForumSevgisi.Com 
Alıntı ile Cevapla
Alt 05 Nisan 2016, 14:49   #2
Mekan-ı Sıla
hergele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
hergele
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Ziyaretçilere Kapatılmıştır. Görmek için Kayıt Olmalısınız
Standart Cevap: Hedef 1 Milyon Üye Projesi

hayatımda verdiğim en doğru karar

»Hedef 1 Milyon Üye Projesi - www.ForumSevgisi.Com
Sizin İmza Resimleri Görmeniz İçin Yetkiniz Yok. Lütfen Üye Olun.

Sizin İmza Resimleri Görmeniz İçin Yetkiniz Yok. Lütfen Üye Olun.Sizin İmza Resimleri Görmeniz İçin Yetkiniz Yok. Lütfen Üye Olun.
imza
 
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç  Cevapla

Bookmarks

Etiketler
hedef, milyon, projesi, uye

Seçenekler
Stil


Saat: 00:21

Yasal Uyarı Forum

ForumSevgisi.Com, paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Gerekli Şikayet Bildirimleri "Bize Yazın" kısmından yapabilirsiniz.
Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
Bu forum, en iyi 1366 x 768 ekran çözünürlüğünde Mozilla ve Chrome ile görüntülenebilir.
www.ForumSevgisi.Com © 2014-2016

Facebook Twitter YouTube YouTube YouTube YouTube DMCA.com Protection Status
Forum Forumlar Forum Sitesi Ask Forumu Etiket Sitemap
Yukarı Git