ForumSevgisi.Com

ForumSevgisi.Com (http://www.forumzirve.net/register.php/)
-   Fenerbahçe (http://www.forumzirve.net/register.php/147-fenerbahce/)
-   -   Feghouli'ye 3 milyon Euro (http://www.forumzirve.net/register.php/fenerbahce/60219-feghouli-ye-3-milyon-euro.html)

hergele 09 Nisan 2016 13:44

Feghouli'ye 3 milyon Euro
 
Fenerbahçe'nin de kadrosuna katmak istediği Cezayirli Feghouli'ye Inter ve Tottenham da talip oldu.

http://fotocdncube.fanatik.com.tr/im...pg?w=658&h=370
Sözleşmesi 30 Haziran'da bitecek ve serbest kalacak olan Valencia'nın Cezayirli yıldızı Sofiane Feghouli'ye İnter ve Tottenham da talip oldu.

İspanya basınında çıkan haberlere göre bu yarışta Fenerbahçe ve İnter, Feghouli'ye imza attırma konusunda Tottenham'dan bir adım ileride.

İnter 2.7 Fenerbahçe 3 milyon Euro önerdi

İtalya'nın köklü takımı İnter'in Feghouli'yi kadrosuna katmak için Cezayirli futbolcuya yıllık 2.7 milyon Euro önerdiği öğrenilirken Fenerbahçe'nin ise 3 milyon Euro önererek transferde İnter'in önüne geçtiği öğrenildi.

Galatasaray'ın eski teknik direktörü Roberto Mancini'nin önümüzdeki sezonda Feghouli'yi mutlaka kadroda görmek istediğini ve finansal açıdan zor günler geçiren kulübün Cezayirli futbolcuyu bedavaya transfer etmesinin kendisini mutlu edeceğini açıkladı.

Tottenham'ında bu transfer için sezon sonunda Şampiyonlar Ligi'ne gitmeleri halinde bu kozu kullanacakları ve futbolcuya yüksek bir ücret önerecekleri öğrenildi.

fanatik


Saat: 23:52