ForumSevgisi.Com

  ForumSevgisi.Com > ForumSevgisi Sosyal Bölüm > ForumSevgisi Astroloji

ForumSevgisi Astroloji Burcunuz Bugün Ne Söylüyor?


3 Aralık 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcunuz Bugün Ne Söylüyor?


3 Aralık 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

ForumSevgisi Sosyal Bölüm Kategorisinde ve ForumSevgisi Astroloji Forumunda Bulunan 3 Aralık 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları Konusunu Görüntülemektesiniz,Konu İçerigi Kısaca ->> 3 Aralık 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları 3 aralık 2014 Günlük Burç Yorumları, 3 12 2014 burçlar, 3 aralık 2014 ...

Kullanıcı Etiket Listesi

Yeni Konu aç  Cevapla
LinkBack Seçenekler Stil

Okunmamış 28 Kasım 2014, 22:05   #1
Durumu:
Çevrimdışı
BuRHaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Meskul
Üyelik tarihi: 25 Ekim 2014
Şehir: İstanbul
Yaş: 30
Mesajlar: 18.971
Konular: 8858
Beğenilen: 3253
Beğendiği: 2339
www.forumsevgisi.com
Yeni 3 Aralık 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

3 Aralık 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

3 aralık 2014 Günlük Burç Yorumları, 3 12 2014 burçlar, 3 aralık 2014 akrep burcu yorumu, 3 aralık 2014 aslan burcu yorumu, 3 aralık 2014 balık burcu yorumu, 3 aralık 2014 başak burcu yorumu, 3 aralık 2014 boğa burcu yorumu, 3 aralık 2014 ikizler burcu yorumu, 3 aralık 2014 koç burcu yorumu, 3 aralık 2014 kova burcu yorumu, 3 aralık 2014 oğlak burcu yorumu, 3 aralık 2014 terazi burcu yorumu, 3 aralık 2014 yay burcu yorumu, 3 aralık 2014 yengeç burcu yorumu, 2014 aralık ayı burç yorumları, günlük burç yorumları, 2014 aralık günlük burç yorumları, 3 aralık burç yorumları, 3 aralık 2014 çarşamba günlük burç yorumları


3 Aralık 2014 Koç Burcu Yorumu

Gökyüzü, iş birliklerinin iş ve özel yaşamınızda getireceği olumlu etkilere işaret etmekte. Bugün duygularınızla değil mantığınızla hareket ederseniz sürekli uğraşmak zorunda kaldığınız pek çok problemi iş birlikleri sayesinde bir daha tekrarlanmamak üzere çözüme kavuşturabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise uzun zamandır aşka küskün kalbinizi müthiş bir heyecanla saracak özel bir insanla karşılaşabilir, duygusal hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

3 Aralık 2014 Boğa Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün, yaşamınızın her alanında olumlu gelişmelere işaret etmekte. Bugün kendinizi şımartın ve sizi ne mutlu ediyorsa o yöne ilerleyin. Gökyüzü duygularınızı harekete geçirdiğinden, değer yargılarınız daha da gelişecek ve her şeyden önemlisi başkaları için yaşamayı bir kenara bırakıp kendinize değer verecek ve kendi isteklerinizi hayata geçirmek için cesur adımlar atacaksınız. Kendinize güvenin ve ilerleyin. Bekar Boğa’lar, alınganlığa bağlı duygusal tepkileriniz birlikte olduğunuz insanı bezdirebilir, sevgilinizi kaybetmek istemiyorsanız daha net ve kararlı olmayı denemelisiniz.

3 Aralık 2014 İkizler Burcu Yorumu

İş hayatınızda önemli gelişmeler söz konusu, iş arıyorsanız bugün beklediğiniz haberi alabilir, yeni ve başarılı bir dönemin kapılarını aralayabilirsiniz. Gökyüzü bugün, ayrıldığınız eş ya da sevgilinizle ilgili yaşanacak gelişmelere işaret etmekte. Onunla ilgili bir haber alabilir ve tekrar bir araya geleceğiniz bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Gereksiz yere gurur ya da inat yapmadan harekete geçin ve aşkı bu engellerin esiri etmeyin.

3 Aralık 2014 Yengeç Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün, iş ilişkilerinizde ilk izlenimin bir hayli önem taşıdığına işaret etmekte. Olabildiğince pozitif davranmalı ve kendinizi ispatlamak için cesaretli davranmalısınız. Sahne sizin, uzun zamandır ilk defa kendinizi bu kadar kararlı hissetmenin getireceği avantajları sonuna kadar değerlendirmelisiniz. Gün içinde trafikten kaynaklanan gecikmeler söz konusu olsa bile gerilmeden hareket edin, soğukkanlılığınızı koruduğunuz takdirde her şey kolaylıkla ilerleyecektir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin beklemediğiniz bir sürprizi ile mutlu olabilirsiniz.

3 Aralık 2014 Aslan Burcu Yorumu

Bugün; ikna edici bir tutumla çevrenizi etkileyebilir ve bakış açınızın haklılığında hemfikir olmalarını sağlayabilirsiniz. Sezgileriniz oldukça kuvvetlidir, sezgilerinizin sesine kulak verin. Pozitif düşünün, geçmişte kalması gereken düşüncelerinizden arının. Yeni başlangıçlar için içinizdeki enerjiyi doğru yönlendirin. Özel yaşamınızda bugün sevdiğiniz insanla ilişkiniz hakkında karşılıklı fikir alışverişleri yapın. Böylelikle tutkunuz ve birbirinize olan bağınızın daha da artması kaçınılmazdır.

3 Aralık 2014 Başak Burcu Yorumu

İş ve özel yaşamınızda özünüzden gelen sese kulak vererek doğru seçimler yapmaya çalışın, ilerleyen günlerle birlikte her şeyin yoluna girmeye başlamasıyla tam anlamıyla toparlanmaya başlayacaksınız. Ruh ve bedensel enerjiniz tazelenerek yenilenecek. Özel hayatınızda yapmış olduğunuz fedakarlıkların ve anlayışınızın ödülünü fazlasıyla alacaksınız. Yaptığınız işte hedeflerinizi yüksek tutmalı ve cesur adımlarla ilerlemelisiniz, popülaritenizin oldukça yükseleceği bu şanslı süreci iyi değerlendirin… Özel yaşamınızda bugün, sevdiğiniz insanla ilişkiniz hakkında karşılıklı fikir alışverişleri yapın. Böylelikle tutkunuz ve birbirinize olan bağınızın daha da artması kaçınılmazdır.

3 Aralık 2014 Terazi Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün güne, iş hayatınızla ilgili güzel haberlerle başlayacağınızı müjdeliyor sizlere. Uzun zamandır beklediğiniz bir haberi alabilir, maddi anlamda beklentilerinizi fazlası ile karşılayacak yeni bir imkana kavuşabilirsiniz. Bugün kendinizi ifade gücünüz son derece yüksektir. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın sevgisini tüm içtenliği ile ifade etmesi ile ilişkiniz farklı bir boyut kazanacak.

3 Aralık 2014 Akrep Burcu Yorumu

Tüm çabalarınıza rağmen umudunuzu kesmek üzere olduğunuz kariyer hayatınızda başarılı olmanızı engelleyen enerjileri arkanızda bırakmaya başlıyorsunuz. Maddi konularda dikkatli davranmaya devam etmelisiniz. Fırsat olarak değerlendirebileceğiniz finansal konular hiç tahmin etmediğiniz şekilde sonuçlanabilir. Planlı hareket etmeli ve kazancınızı herkesle paylaşmamalısınız. Özel yaşamınızda uzun süredir devam eden beraberliklerde daha sıcak yakınlaşmalar ve ilişkinin iyi yönde ilerlemesi adına çok güzel paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Emek verdiğiniz her şeyin meyvesini toplayacaksınız.

3 Aralık 2014 Yay Burcu Yorumu

Kendinize güvenip tereddütte kalmadan hareket etmeniz gereken bir gündesiniz. Yaptığınız işten hakkınız olanı elde edebilmek için yaratıcı ve güçlü yönlerinizi ortaya koymalısınız. Yaptıklarınız takdir görecek ve ön plana çıkmanızı sağlayacaktır. İşinizle ilgili konularda oldu bittiye getirilecek anlaşmalardan ve başlangıçlardan uzak durmalı, kararlı ve ciddi tutumunuzu sergilemekten çekinmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise duygusal ve hassas olduğunuz bir gündesiniz.

3 Aralık 2014 Oğlak Burcu Yorumu

Gökyüzü, geçen yıl bu dönemlerde iş hayatınızda yaşadıklarınızı düşünerek, hedefleriniz arasına katmanız için küçük mesajlar veriyor sizlere. Günlük sıkıntıların aile ve özel yaşamınızı etkilemesine izin vermeyin, kendinizi geliştirmenin ve öğrenmenin tam zamanı şimdi. İş hayatınızda ve yakın çevrenizde bulunan insanlar sizi ve gayretlerinizi destekleyecek, size yardımcı olmak isteyeceklerdir. Bu, özellikle süregelen profesyonel ilişkileriniz için oldukça iyi olacak bir etkidir. Size yeni fikirler kazandıracak insanlarla iletişim kuracaksınız. Bugün arkadaşlarınız size önemli tavsiyelerde bulunacaklar mutlaka dikkate almalı ve uygulamak için harekete geçmelisiniz.

3 Aralık 2014 Kova Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün, coşkulu bir ruh halinde olup yaşamınız için yeni ve doğru kararlar alıp uygulayacağınızı müjdelemekte. Auranızdaki müthiş enerji, yüreğinizdeki coşku ile birleşince sizi kimse durduramaz. İş ve eğitim hayatında şans sizden yana. Yüzünüzü güldürecek gelişmeler, kendinize olan güveninizi yükseltirken, yaşam şartlarınızı iyileştirebilmenin şükrünü yaşayacaksınız. Özel yaşamınızda, eş ya da sevgilinizden hiç tahmin etmeyeceğiniz sürprizler gelebilir. Tam bitti derken aşk küllerinden yeniden doğabilir. Tüm güzellikler sizinle birlikte.

3 Aralık 2014 Balık Burcu Yorumu

Başkaları için ruhunuzda barındırdığınız enerjileri dışarıya yansıtmamaktan, duygularınızı yok sayarak idare etmekten yavaş fakat emin bir halde uzaklaşmaya başlıyorsunuz. İç sesiniz tüm gücü ile zihninize güçlü bir şekilde etki etmeye başlamışken birçok alışkanlığınız ve bağımlılığınızdan kendi isteğinizle uzaklaşacak ve zümrüd-ü anka kuşu gibi küllerinizden yeniden doğacaksınız. İş hayatınızda ise günlerdir beklediğiniz o büyük haber bugün gelebilir ve sizle birlikte emek veren herkes büyük bir sevinç yaşayabilir. Hedeflerinizi yükseltin ve zihninizi daima iyi ve pozitif düşüncelerle zenginleştirin.KOÇ BURCU
♈ Moralin ve kendine olan güvenin artıyor. Ama bu ara etrafında bir çok gereksiz insan görebilirsin. Her zaman ki gibi yüz verme..

BOĞA BURCU
♉ Çok duygusalsın bu aralar. Her şeye fazla duygusal bakıyorsun. Kendini toparlamalısın.*.

İKİZLER BURCU
♊ O'nunla arandaki ilişkiler bazen iyi bazen kötü. Ama sen her ne olursa olsun onunla ilişkini bitirmeyi göze alamıyorsun.

YENGEÇ BURCU
♋ Yeni başlangıçlar için doğru zamandasın. Yanındaki insanlara dikkat etmelisin. Seni çok seven de var, çekemeyen de..

ASLAN BURCU
♌ Çok fazla sabırsızsın. Biraz sabırlı olmayı dene. Yoğun bir dönemden geçiyorsun. Dinlen ve huzurlu günler için acele etme.

BAŞAK BURCU
♍ Aklına girmek isteyen biri var. Sen kimseden etkilenme kendi doğru bildiğini yap. Her zaman dediğim gibi hislerine güven !

TERAZİ BURCU
♎ Yolunda gitmeyen çok şey var. Ama sen her şeyin üstesinden gelecek kadar güçlüsün. Ama eskiden daha fazla güçlüydün..

AKREP BURCU
♏ Bugünlerde insanlar seni anlayamıyor, biraz daha açık konuşmalısın..

YAY BURCU
♐ Çok karmaşıksın. Her şey yoluna girecek ama sen de biraz gayret göstermelisin. Çok bunaldın..

OĞLAK BURCU
♑ Heyecan duyduğun biri var gibi. Ya da çok yakında olacak ! Belki de onunla uzun bir ilişki başlatabilirsin*. Karar senin..

KOVA BURCU
♒ Kendini nerede mutlu hissediyorsan orada olmalısın. Yalnız kalmak seni olumsuz etkileyebilir..

BALIK BURCU
♓ " Ohhh beee." diyeceğin günler geldi. Kafanı gereksiz şeylere takmadığın sürece yüzünden gülümseme eksik olmayacak güzel yüreklim.
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç  Cevapla

Etiketler
2014, 2014 aralık ayı burç yorumları, 2014 aralık günlük burç yorumları, 3 12 2014 burçlar, 3 aralık 2014 akrep burcu yorumu, 3 aralık 2014 aslan burcu yorumu, 3 aralık 2014 balık burcu yorumu, 3 aralık 2014 başak burcu yorumu, 3 aralık 2014 boğa burcu yorumu, 3 aralık 2014 çarşamba günlük burç yorumları, 3 aralık 2014 günlük burç yorumları, 3 aralık 2014 ikizler burcu yorumu, 3 aralık 2014 koç burcu yorumu, 3 aralık 2014 kova burcu yorumu, 3 aralık 2014 oğlak burcu yorumu, 3 aralık 2014 terazi burcu yorumu, 3 aralık 2014 yay burcu yorumu, 3 aralık 2014 yengeç burcu yorumu, 3 aralık burç yorumları, aralik, burc, carsamba, gunluk, günlük burç yorumları, yorumlari

Seçenekler
Stil


Saat: 18:18

Forum Yasal Uyarı
vBulletin® ile Oluşturuldu
Copyright © 2016 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

ForumSevgisi.Com Her Hakkı Saklıdır
Tema Tasarım:
Kronik Depresif


Sitemiz bir 'paylaşım' sitesidir. Bu yüzden sitemize kayıt olan herkes kontrol edilmeksizin mesaj/konu/resim paylaşabiliyorlar. Bu sebepten ötürü, sitemizdeki mesaj ya da konulardan doğabilecek yasal sorumluluklar o yazıyı paylaşan kullanıcıya aittir ve iletişim adresine mail atıldığı taktirde mesaj ya da konu en fazla 48 saat içerisinde silinecektir.

ankara escort bayan, ankara escort, izmir escort ankara escort, ankara escort bayan, eryaman escort, pendik escort, antalya escort,