ForumSevgisi.Com

  ForumSevgisi.Com > ForumSevgisi Sosyal Bölüm > ForumSevgisi Astroloji

ForumSevgisi Astroloji Burcunuz Bugün Ne Söylüyor?


24 Ağustos 2015 - 30 Ağustos 2015 Haftalık Burç Yorumları

Burcunuz Bugün Ne Söylüyor?


24 Ağustos 2015 - 30 Ağustos 2015 Haftalık Burç Yorumları

ForumSevgisi Sosyal Bölüm Kategorisinde ve ForumSevgisi Astroloji Forumunda Bulunan 24 Ağustos 2015 - 30 Ağustos 2015 Haftalık Burç Yorumları Konusunu Görüntülemektesiniz,Konu İçerigi Kısaca ->> 24 Ağustos 2015 - 30 Ağustos 2015 Haftalık Burç Yorumları Koç 24 Ağustos -30 Ağustos Bu hafta yaşadığınız bazı nedenler ...

Kullanıcı Etiket Listesi

Yeni Konu aç  Cevapla
LinkBack Seçenekler Stil

Okunmamış 24 Ağustos 2015, 16:52   #1
Durumu:
Çevrimdışı
ForumSevgisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
none
Üyelik tarihi: 14 Temmuz 2015
Mesajlar: 8.944
Konular: 8563
Beğenilen: 0
Beğendiği: 0
www.forumsevgisi.com
Standart 24 Ağustos 2015 - 30 Ağustos 2015 Haftalık Burç Yorumları

24 Ağustos 2015 - 30 Ağustos 2015 Haftalık Burç YorumlarıKoç 24 Ağustos -30 Ağustos

Bu hafta yaşadığınız bazı nedenler doğrultusunda hiç kimseye güvenemeyecek ve gerçek anlamda sevildiğinize inanamayacaksınız. Özellikle duygusal anlamda güvene ihtiyaç duyacaksınız. Kafanızda sizi üzen sorular ve şüphelerle hafta ortasına kadar kendi kendinizi yiyip bitireceksiniz. Aşırı duygularınız nedeni ile doğru düşünme kabiliyetiniz azalabilir. Partnerinizin arkanız bir şeyler çevirdiğini hissetmeniz paranoya haline dönüşebilir. Sürekli tedirgin halinizle her şeyi kontrol altına almaya çalışırken kırıcı davranışlar içinde bulunabilirsiniz. Duygusal konularda yeterince güçlü olmadığınız bağlılık ve bağımlılık duygularının birbirine karıştığı günler geçireceksiniz. Hafta sonuna doğru eşiniz sizi ikna edebilecek uzun konuşmalar yaparak gönlünüzü almaya çalışacak. Tam olarak tatmin olmasanız dahi duygular galip gelecek ve partnerinize yeni bir şans daha vermeyi deneyeceksiniz.

Boğa 24 Ağustos -30 Ağustos

Bu hafta alacağınız her kararınızda sağduyulu ve temkinli davranacaksınız. Kendinizi ifade etme şekliniz sakin bir dille olacağından isteklerinizi hayata geçirmeniz ve uzlaşmanız kolay olacaktır. Tepki göstermeden önce zekanızı ve empati yeteneğinizi kullanmayı öğrenmeye başladınız. Bağırıp çağırıp kavga çıkarmanın ve gereksiz dargınlıkların hiçbir faydası olmadığını öğrendiniz. Aynı zamanda cesaretiniz ve yaşamı seven yönlerinizin de ortaya çıkması ile başarılar artık daha yakınınızda olacak. Artık olmadık nedenlerden kıskançlık ve alınganlık meylinizi de kolaylıkla bastırabiliyor ve kendinize hakim olabiliyorsunuz. Bu hafta sizi üzecek tek konu aile fertlerinizin iş veya tatil nedeni ile sizden kısa süreliğine uzaklaşmaları olacak. Aile sevgisine önem veren ve yakınları her zaman ilk sırada olan biri olarak kendinizi yalnız hissetmekle beraber onların kıymetini daha çok anlayacaksınız.

İkizler 24 Ağustos -30 Ağustos

Bu hafta basit bir konuda dahi kolaylıkla galeyana gelebilir ve yakınlarınız da kim varsa kırabilirsiniz. Sakin olmaya çalışın ve sözlerinizi süzgeçten geçirerek konuşmaya çalışın. Güven duyduğunuz bir yakınınız sizden birkaç günlüğüne borç isteyebilir fakat günü geldiğinde getirmediği için küplere binebilirsiniz. Bu nedenle siz de ödemeniz gereken borçlarınızla alakalı zor durumda kalabilirsiniz. Üst üste gelen sorunlar nedeni ile adeta bir ateş topuna dönüşebilirsiniz. Bu durumun kabahatlisi sizsiniz. Hiç kimseye kızmaya hakkınız yok. Çok zeki olmanıza rağmen dolandırıcılar karşısında kolay bir hedefsiniz. Eşiniz de yaşadığınız maddi kayıp nedeni ile size bir hayli kızacaktır. Karşısına geçip tartışma ortamı yaratmak yerine durumunuzu iyilikle ve uzlaşmacı bir şekilde anlatmaya çalışırsanız sizi dinleyecektir. Sert sözleriniz sizi haklı çıkarmaz aksine ilişkilerinizi zora sokabilir.

Yengeç 24 Ağustos -30 Ağustos

Bu hafta kafanıza taktığınız her konuda aşırı ısrarcı olacaksınız. Sözlerinizi net bir şekilde söyleyecek ve doğrudan amaçlarınıza yöneleceksiniz. Beceri kabiliyetlerinizi göstermenin zamanının geldiğini hissedeceksiniz. İnandığınız şeyleri elde etmek adına önünüzde engel tanımayacaksınız. İş hayatınızda mükemmeli yaratmak ve kendinizi kanıtlamak için müthiş performans göstereceksiniz. İnce zevklerinizi etrafınızı ve iş yerinizi daha iyi yaşanabilir bir hale getirmek için kullanacaksınız. Zeka yönünüzün gücünden emin olarak ilerlemek isteyecek hiçbir engel karşısında yılmayacaksınız. Amaçlarınızı iyi belirleyip ulaşmak için çabalayacak ve karşılığını alacaksınız. Kararlılığınız ve sabrınızın artması ile belki çok hızlı ilerleme görülmeyecek fakat meyvelerini ilerde toplayacağınız ağaçlar ekmeye başlayacaksınız. Hiç kimse ile tartışmayacak fakat iplerin elinizde olmasına dikkat edeceksiniz

Aslan 24 Ağustos -30 Ağustos

Yaşam gücünüzün azalması ve depresif haliniz bazı hastalıklara yol açabilir. Bu nedenle enerjinizi toplamaya ve pozitif olmaya çalışın. Halsizlik ve uykusuzluk uğraşacağınız hastalıkları getirebilir. Satürn gezegeninden yaklaşık 3 yıldır olumsuz açılar alıyorsunuz. Son sınavlarını hazırlayan Satürn gezegenine yenilmeyin. Burcunuzda bulunan gezegen stelyumu sizi aşırı duygusal bir hale getiriyor. Kendinize ve hissettiklerinize güven duymamanız huzurluk yaratacak. İçinizdeki güçten şüphe duyacak ve özellikle aşka dair konularda kendinizi suçlayacaksınız. Partnerinizle ve ilişkinizle alakalı konularda kararsız ve kuşkucu davranışlar içinde olacaksınız. Aşırı şüpheci ve değişken ruh halinizle ilişkinizi sarıp sarmalamak yerine daha çok yokuşa sürebilirsiniz. Aklınızı başınıza toplayın. Sevginizden emin iseniz partnerinizi kazanmak ve aşkın güzellikleri adına yapabileceklerinizi bir an önce yerine getirmeye çalışın.

Başak 24 Ağustos -30 Ağustos

Bu hafta daha önceki yıllarda eksik kalan bitirilmemiş işleri çözümlemeniz oldukça kolay hale gelecektir. Burcunuzda ev sahipliğine başlayan Jüpiter sayesinde sabırözgüven iyimserlik ve hız gözle görülür şekilde belirginleşir. Bu sayede yarım kalan işlerinizi halledebilirken yeni fırsatları da zamanında değerlendirebilirsiniz. Sizi üzen her konuda gelişmeler ve güzel haberler gündeme gelebilir. Aşk konularında da şansınız açık olacak. Yıllardır hasretini çektiğiniz duyguları yaşama imkanı bulabileceksiniz. Bu haftanın tek hassas konusu kardeşlerinizle alakalı alacağınız tatsız haberler olacaktır. Aniden hastalanan kardeşiniz sizi çok üzebilir fakat kısa süre içinde iyileşmesi ile alakalı haberler almanızla neşeniz yerine geldiği gibi onu ne kadar çok sevdiğinizi ve hayatınızdaki önemini yeniden anlayacaksınız. İşiniz dışındaki tüm zamanınızı aile fertlerinizle geçirmek isteyeceksiniz.

Terazi 24 Ağustos -30 Ağustos

Bu hafta ideallerinize daha çok sarılacak ve bilgi konusunda açlık hissedeceksiniz. Etrafınızda bulunan kişilerin adeta kafasından geçenleri okuyabilecek ve adımlarınızı ona göre ayarlayacaksınız. Güvensizlik duygusundan uzaklaşacak öncelikle kendinize güven duymanızla olası sorunlarınızı daha kolay halledebileceksiniz. Olumsuz tüm duygulardan arınacaksınız. İşlerinizi ihmal etmekten uzak duracak ama aynı zamanda kendinizi aşka da teslim etmek isteyeceksiniz. Para sizin aracınız aşk ise her zaman amacınızdır. Aşk olmaz ve karşı cinsten ilgi göremezseniz moraliniz düşer yaşam sevincinizi kaybedersiniz. Sevgi ile beslenen doğanız gezegenlerin yardımı sayesinde artık aşka doyacak. Evliliği sorunlu olan teraziler eşleri ile uzlaşmak adına her şeyi yapabilecekler. Yalnız teraziler ise kısmetlerinin açılması ile birkaç kişi arasında seçim yapacaklar. Mutluluğunuza iş hayatınızdaki gelişmelerin de eklenmesi ile moraliniz oldukça yükselecek.

Akrep 24 Ağustos -30 Ağustos

Bu hafta farklı düşüncelerinizle dikkat çekeceksiniz. Kimileri sizi ilgi ile dinlerken bazı kişiler tarafından anlaşılmakta zorlanacaksınız. Gizli doğaüstü anlaşılması ve gizemli konular ilginizi çekecek. Sözleriniz zaman zaman sertleşeceğinden özellikle yakınlarınız ile orta yolu bulmakta zorlanabilirsiniz. Fikirlerinizde sabit davranmanız yüzünden oluşacak tartışmaların getireceği zorluklarla uğraşmak durumunda kalacaksınız. Fakat bunu siz yaratıyorsunuz. İstediğiniz zaman empati yeteneğinizle insanları kolaylıkla etkileyebilirken bunu her zaman yapamıyorsunuz. Bugünlerde kin duygularınız da ortaya çıkabilir. Geçmişte canınızı acıtan herkesle hesaplaşma gücünü kendinizde bulursunuz. Yüzleşmeler size hiç bir şey kazandırmayacak. Eski hesapları bugüne taşımanız ile uyuyan düşmanlarınızı uyandırabilir ve arkanızdan iş çevirmelerine neden olabilirsiniz. Eski düşmanlarla karşı karşıya gelmek yerine yeni düşmanlar kazanmamaya çalışmanız daha faydalı olacaktır

Yay 24 Ağustos -30 Ağustos

Bu hafta iyi ve kötü tüm duygularınız coşabilir. Kendi hayatınızda huzursuzluk ve kargaşa yaratırsınız. Bir yanda aşırı hareketlilik bir yanda enerjinizin boşalmış gibi olması hali ile kendinizi kötü hissedeceksiniz. Aşırı sinirlilik kavga tartışmalara imkan hazırlayacaktır. Sağlık olarak da yüksek tansiyon baş ağrısı migren diş sorunları yüzünden ağrılı bir hafta geçirebilirsiniz. Özel ilişkileri aile yuva ve eşiniz oldukça sorun çıkarıcı nitelikte olacaklardır. Bu kişilerle tartışma kavga çıkabilir veya bu kişilerin sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Genelde bastırmaya çalıştığınız aşırı sinirli halleriniz sizi patlamaya hazır bir bombaya dönüştürecektir. Bu bombayı patlatacak kişi ise size uzun bir süre dargın olacaktır. İş hayatınızda oldukça renksiz ve sorunlar teşkil ettiğinden adeta zoraki çalışıyorsunuz. Çok sevdiğiniz bir iş arkadaşınızın işinden ayrılmak zorunda kalması da sizi bir hayli üzebilir.

Oğlak 24 Ağustos -30 Ağustos

Maddi konularda olumlu adımlar ve imza atmak için oldukça uygun bir dönemdir. Para kazanma becerinizin artması ile kendinize olan güveniniz kolaylıkla yerine gelecektir. Finansal konular hakkında konuşmak planlamak ve uygulamaya koymak adına önemli ve güçlü bir etkiler altındasınız. Olumlu finansal değişiklikler yapmak için radikal kararlar alabilirsiniz. Ruhani ve duygusal boyutta ise üzerinizde oldukça bir etkiye sahip olabilecek kişilerle tanışabilirsiniz. Psikolojik olarak iç dünyanızın derinliklerine inerek kendinizi yeniden ve derin olarak keşfedebilirsiniz. Farklı bir enerji ruhunuzda dolaşıyordur ve siz gizli kalmış mistik yeteneklerinizde ortaya çıkarabilirsiniz. Bu süreçte eğlence ve keyif veren konulardan uzaklaşma görülür. Yalnızlığın tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Tatil nedeni ile evden uzaklaşan aile fertlerinizin de olmaması ile eviniz de tek başınıza olmaktan mutluluk duyarsınız

Kova 24 Ağustos 30 Ağustos

İş ve sosyal organizasyonlar para ve kişisel sorunlarınız ile alakalı yeni çözümler bulmak sabır sayesinde oluşacak fikirlerinizi hayata geçirmek için oldukça güzel ve kolay geçecek bir süreçtir. Ortak yapılan her türlü işte ve evlilikte sabrınızın ve dayanma gücünüzün artmasına sebep olur. Yılda birkaç kez yaşanan heyecanlı ticari sosyal ve romantik ilişkiler yönünde aniden oluşan fırsatlar kapınızı çalabilir. Daha çok aranır ve ziyaret edilirsiniz. Sezgileriniz ve hayal gücünüz ortaya çıkar güçlü enerjinizi hem işinizde hem sevgi de kullanabilirsiniz. Günlük aktiviteler ve hayatınızın her yönünde hareketlilik artar. Güçlü bir enerji yoğunluğu içinde canlılık aşırı dinç olma ve iş bitirici olursunuz. Aşk romantizm güzellikler cinsellik için bastırmak zorunda olduğunuz istekleriniz yeniden uyanır. Sosyal davetler sabahlara kadar süren eğlencelerde bu hafta bir hayli meşgul olmanızı sağlayacaktır

Balık 24 Ağustos 30 Ağustos

Maddi konularda karar verilmemesi borç verme ve kefil olma gibi durumlar varsa mümkünse ileri tarihlere ertelenmesi gereken bir süreçtir. Aksi takdirde maddi çıkmazlar yaşayabilirsiniz. Bu hafta geçmiş kayıplarınızı ve gelecekte ortaya çıkabilecek olası sorunlarınızı düşünerek önlemler alma zamanıdır. Ne kadar dikkat edilirse edilsin bazı maddi masraflar kaçınılmaz olduğundan önlem almanız bir parça fayda sağlayabilir. Borsa kumar spekülasyon kredi işlemleri bu süreçte yapılırsa kayıplara dönüşecektir. Gözünüzü açık tutmaya çalışın. Unutmayın zor günlerinizde yakınlarınızda çok kişiyi göremezsiniz. Sizin gerçek dostunuz sadece sizsiniz. Her zaman başkaları için fedakarlık yapan tek kelime ile zor gün dostusunuz ama aynı şey sizin etrafınızdaki kişiler içiler geçerli değil. Hayatınızı ayıklamanız gerekiyor. Bazı kişileri zararlarına rağmen hayatınızda tutmaya çalışmanızı kendinizde anlamıyor fakat onlardan tüm zararlarına rağmen vazgeçemiyorsunuz
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç  Cevapla

Etiketler
2015, agustos, burc, haftalik, yorumlari

Seçenekler
Stil


Saat: 04:22

Forum Yasal Uyarı
vBulletin® ile Oluşturuldu
Copyright © 2016 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

ForumSevgisi.Com Her Hakkı Saklıdır
Tema Tasarım:
Kronik Depresif


Sitemiz bir 'paylaşım' sitesidir. Bu yüzden sitemize kayıt olan herkes kontrol edilmeksizin mesaj/konu/resim paylaşabiliyorlar. Bu sebepten ötürü, sitemizdeki mesaj ya da konulardan doğabilecek yasal sorumluluklar o yazıyı paylaşan kullanıcıya aittir ve iletişim adresine mail atıldığı taktirde mesaj ya da konu en fazla 48 saat içerisinde silinecektir.

ankara escort bayan, ankara escort, izmir escort ankara escort, ankara escort bayan, eryaman escort, pendik escort, antalya escort,