ForumSevgisi.Com

  ForumSevgisi.Com > ForumSevgisi Sosyal Bölüm > ForumSevgisi Astroloji

ForumSevgisi Astroloji Burcunuz Bugün Ne Söylüyor?


AstroKarmik ile 24-30 Ağustos 2015 Haftasının Yorumları

Burcunuz Bugün Ne Söylüyor?


AstroKarmik ile 24-30 Ağustos 2015 Haftasının Yorumları

ForumSevgisi Sosyal Bölüm Kategorisinde ve ForumSevgisi Astroloji Forumunda Bulunan AstroKarmik ile 24-30 Ağustos 2015 Haftasının Yorumları Konusunu Görüntülemektesiniz,Konu İçerigi Kısaca ->> AstroKarmik ile 24-30 Ağustos 2015 Haftasının Yorumları 24 Ağustos 2015 PAZARTESİ Ay gün boyunca YAY BURCUNDA olacak. Samimi ve sıcak ...

Kullanıcı Etiket Listesi

Yeni Konu aç  Cevapla
LinkBack Seçenekler Stil

Okunmamış 24 Ağustos 2015, 16:57   #1
Durumu:
Çevrimdışı
ForumSevgisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
none
Üyelik tarihi: 14 Temmuz 2015
Mesajlar: 8.944
Konular: 8563
Beğenilen: 0
Beğendiği: 0
www.forumsevgisi.com
Standart AstroKarmik ile 24-30 Ağustos 2015 Haftasının Yorumları

AstroKarmik ile 24-30 Ağustos 2015 Haftasının Yorumları

24 Ağustos 2015 PAZARTESİ
Ay gün boyunca YAY BURCUNDA olacak. Samimi ve sıcak tavırlar girişken haller coşkulu bir ruh hali ve motivasyon yüksekliği dikkat çekecek hafta başı itibariyle. Ay bize pozitifi görme şansı veren bir yerleşimde olacak ayrıca da gün boyunca hep destekleyici açılar yapacak. Güneş Satürn karesi de artık etkisini yavaş yavaş yitirdiğinden bir oh deme hali söz konusu olabilir bugün. “Nasıl altından kalkacağım” diye belki de dertlendiğimiz bir işin görevin sorumluluğun sonuna yaklaşmış o nedenle de ferahlamış hissedebiliriz. Ve bu ferahlık bizi rehavete ya da yepyeni arayışlara itebilir.

Genel itibariyle yeniliklere açık olmanın samimi tavırların özgürce hareket edebileceğimiz bir iş planının faydasını göreceğimiz bir gün olacak.
Eğitim öğretim temalı işler yabancılarla bir araya gelerek yapacağımız ya da bize uzak insanları da ilgilendiren işler bilginin paylaşımı internet aracılığıyla kotaracağımız işler yayıncılık ve rehberlik gibi şeyler için elverişli bir gün olabilir.

Bugün bize olaylara bakış açımızı tekrar gözden geçirelim diye rehberlik eden kişiler olacak etrafımızda. Bir söz bir duruş ya da sadece bir susuş buna vesile olacak. O mesajları almaya hazırsak işe yarayacak. Yoksa sadece keyif aldığımız ve belki de rutinden uzaklaşıp kafa dağıttığımız kendimizi rahat ve huzurlu hissettiğimiz bir gün olmaktan öteye gitmeyecektir. Ha “bana bu da yeter hatta sadece bunu istiyorum” diyorsanız ne ala. Ancak son günlerin sıkıntılı ruh hallerinden sonra bu kez geliştirici etkileri verimli biçimde kullanmak da hiç fena olmayabilir.

ERKEN SAATLERDEN İTİBAREN günün ilk yarısında Ay Venüs ile destekleyici açıda olacak. Hoş sohbet ortamlar yeni insanlarla tanışmak ve zamanın keyfini çıkarmakestetik güzellik konularıyla ilgilenmek özel ve sosyal ilişkilerimizi besleyecek planlar yapmak alış verişe çıkmak seyahat planları yapmak için elverişli olacak.

GÜNÜN TAMAMI çok ciddi meseleler ve resmiyet gerektiren durumlar açısından pek elverişli olmayacak. Özellikle günün ilk yarısı sorumluluklar da hiç dikkate alınmayabilir. Bir şeye takılıp kalmak mecburiyet ile bir şeyler yapmak odaklanma gerektiren işlerle haşır neşir olmak hiç haz etmeyeceğimiz o nedenle de aksamaya meyilli şeyler olacak. Madem gönlümüz özgürce uçuşmak istiyor bizi kısıtlayan durum ve kişilerle şartlarımızı zorlamaya hiç gerek yok. Kontrolü tamamen elden bırakmadığımız sürece “düşmem ben kanatlarım var ruhumda” diyebileceğimiz saatlerde olacağız.

Yeni olana kollarımızı açmak bizi geliştirecek.
İşin içine biraz da cesaret ( kör olmayanından) katmışsak beklenmedik ama keyif veren ve hayatımıza canlılık katacak durumlar ve fırsatlar söz konusu olacak.
Güneş Satürn karesinden henüz ayrılmışken kısa zaman önce size negatif olanı gösteren moralinizi bozan yapamayacaklarınızı bir bir sıralayan sizi yoran karamsarlık yayan kişilerin enerjinizi tüketmelerine izin vermeyin. Olumsuz gibi görünen bir şeyin nasıl olumluya dönüşebileceğini kendinize hatırlatın. Eleştiri olarak gördüğünüz bir şeyi yeniden düzenleme ve eksikleri ortadan kaldırma daha verimli ve güzel olana ulaşma fırsatı olarak görün bugünlerde.

25 Ağustos 2015 SALI
Saat 01:03 den 07:21’e kadar boşlukta olacak ve sonrasında yaklaşık 25 gün için OĞLAK BURCUNA GEÇECEK. Geçtiğimiz iki güne nazaran çok daha sorumluluk alan ve kararlı bir ruh hâlinde olacağız bugün ve yarın. Ciddi işlerle uğraşmak resmi kurum ve kişilerle alakalı işlere yönelmek sabırlı ve istikrarlı hareket etmek gelecekte de işimize yarayacak kalıcı ve somut sonuçlar elde edeceğimiz atılımlar yapmak için elverişli bir gün olacak. Her ne yaparsan neyle uğraşırsan uğraş işini ilişkini mutlaka ciddiye al ve üzerine düşenleri mutlaka yerine getir diyor bugün gökyüzü. Açıkçası dün de bugün de güzel tesirler var gökyüzünden bize yansıyan. Yani önemli girişim ve başlangıçlarınız için değerlendirebileceğiniz günlerdeyiz. Ancak bugün düne nazaran çok daha kalıcı ve sağlam temelleri işaret ediyor gibi görünüyor.

Ay öğleden önce Güneş ile gün ortasında Jüpiter ile destekleyici açıda olacak. Güneş Jüpiter kavuşumuna giderken bugün de Ay her ikisi arasında ışığı taşıyan bir konumda olacak özellikle günün ilk yarısında.
En son Satürn ile kare açı yapan Güneş’in Jüpiter ile kavuşuma gidecek olması; bir iç sıkıntısı yaratan durumun tatlıya bağlanması endişesini büyüttüğümüz bir konuda olayın o kadar da zor olmadığını görme çok fazla ciddiye aldığımız bir konunun mutluluk veren taraflarını ve belki de sonuçlarını deneyimleme kendimizi çok sınırladığımız bir konuda özgürleşme ya da bizi sıkan birinden özgürleşme gibi durumlar yaşanabilir. Güzel yani…

Akşam Geç Saatlerde de Ay Neptün ile destekleyen açıda olacak. Çok daha dinginlik sükûnet ve huzur içerikli tesirler alacağız bu akşam. Empati kurma gönüllü ve işe yarayan çözüm üreten fedakarlıklar yapma karşımızdakinden anlayış bekleme ve anlayış gösterme manevi ihtiyaçları gerçekçi çözümler yaratma duyguları netlikle ifade etme ruhsal bir öğretiye niyet etme manevi yönümüzü besleyecek bazı fırsatlarla buluşma tesiri yapabilir.
Akşam saatleri itibariyle de Merkür’ün Kuzey Ay düğümü ile kavuşum açısı etkisini göstermeye başlayacak. Etkisinden ayrıca bahsedeceğim.

26 Ağustos 2015 ÇARŞAMBA
Ay gün boyunca OĞLAK BURCUNDA olacak. Yine düne ait ana temalar gündemimizde olacak ancak ne yazık ki bugün o kadar da destekleyici tesirler almayacağız. Empati kurmak karşımızdaki ile işbirliği sağlamak anlayış görmek sabır ile hareket etmek esneklik beklemek çok kolay olmayacak. İçinde bulunduğumuz durum belki çok da fazla hassasiyeti kaldırmayacak ancak biz hassasiyetimizi tamamen yitirmiş biçimde davranmışsak gerçekçi olmak adına çevremize ve ilişkilerimize zarar verecek nitelikte katı ve kuralcı hareket etmişsek bugün hiç istemediğimiz nitelikteki kırıcı gelişmeleri de beraberinde getirebilir.

Duruşumuz istikrarımız güven veren ve ikna eden tarafımız kalıcı ve somut adımlarımız başarılarımız çok önemli bugün. Ve bunlar olsun adına her şeyi yapabilen bir ruh halinde olacağımızı söyleyebilirim. Yani ısrar eden inatlaşan ve esneklik göstermekte zorlanan istediği olsun diye gerekirse baskı uygulayabilen sözünü zorla kabul ettirmeye çalışan kişiler olacak etrafımızda. ( Biz de bu tuzağa düşebileceğiz) Hata yapmamak onaylanmak takdir edilmek bir şeyi yapıyorsak yapabileceğimizin en iyisini yapmak gibi beklentilerimiz varsa eğer olgun ve istikrarlı davranmaya ölçülü olmaya dikkat etmemiz gereken bir gündeyiz. Eğer bu açıdan sınırlarını bilen bir halimiz olabilirse duygusal patlama isyan baskı ve fevri nitelikteki tavırlardan kaçınabilmişsek aslında gökyüzünün diğer etkileri kalıcı karar ve adımları destekleyici nitelikte olacak bugün. Zira Merkür Satürn destekleyen bir açıda olacaklar.


27 Ağustos 2015 PERŞEMBE
Saat 10:19 ve 11:03 arasında Ay boşlukta olacak ve sonrasında yaklaşık 25 gün için KOVA BURCUNA geçecek. Bu saatlerde ve günün ilk yarısında Ay Merkür üçgen açısı etkili olacak. Sosyal hayatın içinde yer almak isteyeceğimiz grup çalışmalarına niyet edeceğimiz dostlarla bir arada olma ihtiyacı duyacağımız ortak amaçlar edinip bunları besleyeceğimiz nitelikte bir gün olacak.

Zihinsel odaklı olmak mantıkla hareket edebilmek iletişim becerilerimizi kullanabilmek eşit ve adil durabilmek gerçekçi davranabilmek objektif olabilmek kalabalıkların içinde bile olsak kendimize özgür ve bireysel bir alan bırakabilmek genel olarak yeniliklere ve keşiflere açık hareket edebilmek bilgi ve tecrübenin peşinden gidebilmek bugün bize artı değer katacak ve kazanç sağlayacak olan şeyler…


27 Ağustos tarihinde Merkür 2 Kasım 2015 tarihine kadar kalacağı Terazi burcuna geçecek. Bu arada da 17 Eylül 9 Ekim arasında en sevdiğimiz gökyüzü olaylarından biri olan yılın 3. ve son geri hareketini gerçekleştirecek. Etkilerinden retro döneminde ayrıca bahsedeceğim ancak bu dönem çözüm bulmak ana amaç olmasa bile gerginlik içeren görüşmelere kısa da olsa bir mola vermek zamanı gelmiş olabilir. Zira Merkür Terazi burcunda iken tartışmamak adına susmayı ya da kavga çıkmasın adına sorunları görmezden gelmeyi ya istediğim gibi sonuçlanmazsa kaygısı ile önemli görüşme ve konuşmaları ertelemeyi getirebilir. İletişimin tatlı dilini tercih edersek çok daha mutlu ve huzurlu olacağımız karar aşamasında destek alma ihtiyacımızın olacağı bu nedenle de karar ortaklarımızı iyi seçmemiz gereken bir dönem olacak bu.


28 Ağustos 2015 CUMA
Ay tüm gün KOVA BURCUNDA olacak. Zihinsel odaklı hareket edeceğimiz her şeyin arkasında mutlaka mantıklı ve net nedenler arayacağımız nitelikte bir gün olacak. Akılcı hareket edebilmek ve objektiflik günün önemli anahtarları olacak. Herkesin faydası adil sonuçlar ve hakların korunması hiç kimsenin haksızlığa uğramaması gibi şeyler bizi motive edecek. Mücadele gücümüzü artıracak. Sosyal çabalar ortak idealler yaratıcılık isteyen orijinal işler içinde bilgi ve bilimsellik olan uğraşlar destek çağrıları gibi şeyler öncelikli meylettiğimiz şeyler olacak. İsyankar ve düzene karşı duran bozuk olanı çekincesizce dile getirip doğru olanı yaratmaya gönüllü olan iyimser ve kendini netlikle ifade eden kişilerin enerjisi yükselecek.

ERKEN SAATLERDE de bunlar belirgin olacak ancak çok daha isyankar aceleci ve düşünmeden hareket eden nitelikte tavırlar dikkat çekecek. Hem iletişim kazalarına hem de fiziksel olarak kendimize zarar verebileceğimiz sakarlık ve kazalara yatkın olacağımızı söylüyor gökyüzü. Sabırlı sağduyulu ve anlayışlı olabilmek karşımızdakine düşünmek cevap vermek harekete geçebilmek adına biraz zaman tanımak tolerans gösterebilmek hemen olsun istediğim şekilde olsun ve benim haklı olduğum mutlaka kabul görsün diye ısrarcı olmamak kıymetli olacak.
Gün ortasında da ilişkilerimizde mücadeleci zıtlaşan gerginlik yaratan üste çıkmaya çalışan samimiyetsiz ve zarar verici tesirler devam ediyor olacak.

AKŞAM SAATLERİNDE ise yine tam olarak durağan tesirler olmamakla birlikte çok daha olumlu ve hızlı ilerleyen gelişmelere yatkın olacağız. Heyecan verici yeniliklerin fayda sağlayacağı yeni insanlar fikirler fırsatlar ile hayatımıza canlılık katabileceğimiz sürprizli gelişmeleri hayatımıza çekebileceğimiz bir akşamda olacağız.

İki gündür etkili olan Merkür Kuzey Ay düğümü kavuşumu bugün kesinleşecek. Bu da bize çevre ile iletişimde geliştirici durumlar zihin aktivasyonu seyahatler ve bunlara yönelik planlar kardeşlerle ilişkiler genç insanlar yeni bilgilere yelken açmak bir eğitime başlamak gibi konularda her zamankinden daha çok fırsatlara açık olacağımız günlerde olacağımızı gösteriyor.

29 Ağustos 2015 CUMARTESİ

Saat 10:02- 11:50 arasında Ay boşlukta olacak ve sonrasında Balık burcuna geçecek.
Günün ilk yarısında Ay Satürn kare açısı etkili olacak.
Akşam saatlerinde Ay Jüpiter ile karşıt açıda olacak.
Saat 21:35 de 6 derece Balık burcunda bir dolunay meydana gelecek.
Dolunay hakkındaki yorumlarımı ayrıca paylaşacağım.

30 Ağustos 2015 PAZAR

Günün ilk saatleri itibariyle Ay Neptün ile kavuşumda olacak. Dolunay sonrası ilk açı.
Ay gün boyunca Balık burcunda olacak ve sabah saatlerinde Plüton ile altmışlık açıda olacak.
Günün ilerleyen saatlerinde Ay’ın başka bir temel açısı olmayacak.

Tüm hafta boyunca gönlünüzdeki güzellikler sizinle olsun…
Hayrınıza olana da gönlünüz razı olsun…

Dr.Samiye Özbaş Soysal
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç  Cevapla

Etiketler
2015, 2430, agustos, astrokarmik, haftasinin, ile, yorumlari

Seçenekler
Stil


Saat: 05:53

Forum Yasal Uyarı
vBulletin® ile Oluşturuldu
Copyright © 2016 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

ForumSevgisi.Com Her Hakkı Saklıdır
Tema Tasarım:
Kronik Depresif


Sitemiz bir 'paylaşım' sitesidir. Bu yüzden sitemize kayıt olan herkes kontrol edilmeksizin mesaj/konu/resim paylaşabiliyorlar. Bu sebepten ötürü, sitemizdeki mesaj ya da konulardan doğabilecek yasal sorumluluklar o yazıyı paylaşan kullanıcıya aittir ve iletişim adresine mail atıldığı taktirde mesaj ya da konu en fazla 48 saat içerisinde silinecektir.

ankara escort bayan, ankara escort, izmir escort ankara escort, ankara escort bayan, eryaman escort, pendik escort, antalya escort,