ForumSevgisi.Com

  ForumSevgisi.Com > ForumSevgisi Sosyal Bölüm > ForumSevgisi Astroloji

ForumSevgisi Astroloji Burcunuz Bugün Ne Söylüyor?


26 Mart 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcunuz Bugün Ne Söylüyor?


26 Mart 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

ForumSevgisi Sosyal Bölüm Kategorisinde ve ForumSevgisi Astroloji Forumunda Bulunan 26 Mart 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları Konusunu Görüntülemektesiniz,Konu İçerigi Kısaca ->> 26 Mart 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları Koç Burcu 20'sinde Güneş burcunuzda, daha enerjik ve hevesli olacak, içinizde yükselen pozitif ...

Kullanıcı Etiket Listesi

Yeni Konu aç  Cevapla
LinkBack Seçenekler Stil

Okunmamış 25 Mart 2016, 17:52   #1
Durumu:
Çevrimdışı
BuRHaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Meskul
Üyelik tarihi: 25 Ekim 2014
Şehir: İstanbul
Yaş: 29
Mesajlar: 18.971
Konular: 8858
Beğenilen: 3251
Beğendiği: 2339
www.forumsevgisi.com
Standart 26 Mart 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

26 Mart 2016 Cumartesi Günlük Burç YorumlarıKoç Burcu

20'sinde Güneş burcunuzda, daha enerjik ve hevesli olacak, içinizde yükselen pozitif güçle bir çırpıda bir sürü işin hakkından geleceksiniz. Mars'ın desteğiyle size zaman kaybettiren konuları bir kenara bırakıp, doğru hedef koyabilirsiniz. 23 Martta zıt burcunuz Terazi'de Ay tutulması var, Güneş burcunuzda. Bu gücü arkanıza almanızı sağlayan güzel bir enerji. İyi değerlendirin.

Boğa Burcu
Maddi konuları düzene koymak için ağırlığı bu konuya vermeniz gerekir. Para işlerine dikkat edin, hesabınızı bilin. Banka, ödeme, anlaşma işlerinde hata yapmayın. Üçkağıda dikkat edin. Önemli bir iş anlaşması veya iş görüşmesi yapabilirsiniz. Bu hafta Ay tutulması sağlık ve iş evinizde, tutulma bu konuda sıkıntı doğurabilir, tutulma sonrasına bırakın önemli işleri. Bel, fıtık, böbrek, eklem, tansiyona dikkat...

İkizler Burcu
İşte kaos, yerini bereketli işlere bırakıyor. İyi enerjiler var. İşte çalışmalarınızın karşılığını alıp güzel olaylar yaşayabilir, sürpriz teklif veya teşekkür alabilirsiniz. Kariyerinizde güçlendiğiniz bir zaman, 23'ndeki Ay tutulmasında, Güneş Koç'ta bir hedef veya dileğinizin gerçekleşmesi için destek oluyor, harekete geçin. Aşk hayatınızı yeniliklerle hareketlendirin. Duyguları ifadeyi zamana yayın.

Yengeç Burcu
Kariyer hayatı sürpriz gelişmelerle hareketlenecek, yeni iş veya projeler üzerinde çalışmaya başlayacaksınız ve bu çok büyük başarı vadeden bir iş gibi görünüyor. Adeta hedefi 12'den vurabileceksiniz. Ancak bu aile veya başka konuları bir süre ihmal etmenize neden olabilir veya başka bir işten vazgeçmenize neden olabilir. Sağlık konusunda tedavi ve iyi sonuç almak için tam zamanı.

Aslan Burcu
Bu hafta sağlık ve para konusu önemli olmakla beraber, dikkatiniz olumlu gelişmelere kayacak. Birden gelişen sürpriz bir seyahat, beklenmedik güzel bir haber sizi sevindirebilir, moralinizi yükseltebilir. Yeni iş, proje, yeni bir tanışma size yepyeni kapılar açabilir. Resmi bir konuda güzel bir haber alabilirsiniz. Aşk konusu biraz karışık, sabırlı olun. Sağlığa özen gösterin, gıda, ilaç, iltihap, gribe dikkat.

Başak Burcu
23'nde para evinizde bulunan Terazi'de Ay tutulması var, beklediğiniz para gelirken, bir konuda parasal şartlar tatsız gidebilir. Bir işiniz geri çevrilebilir, paranızı alamayabilirsiniz. Kiminiz sağlık için ekstra harcama yapabilir. Resmi iş, görüşme için riskli zaman. Gelecek hafta daha iyi. İşten çıkmayı düşünenler, zamanı değil, bekleyin. Miras, ortak iş, para gündeme gelebilir. Bu konuda gelişmeler iyi olabilir.

Terazi Burcu
Hayatınız başka insanlar üzerinden hareketlenecek. Bir sürpriz seyahat var veya bir ziyaretçiniz olabilir. 23'nde burcunuzda Ay tutulması bir konuda canınızı sıkabilir, bir yüzleşme yaşayabilirsiniz. Ancak esnek ve pozitif olursanız, kısa süre sonra yaşadığınızı fırsata çevirebilir, o konuyu aşmak için harekete geçebilirsiniz. İşte soruna dikkat. Bir sorun varsa, görmezden gelmeyin. Biri sizi etkileyebilir.

Akrep Burcu haftalık burç yorumu
Siz veya bir yakınınız için sağlık konusu önemli. Dikkat ederseniz bir şey olmaz, sağlığı güçlendiren güzel enerjiler var. Para çaba sonucu geliyor. Sigorta, araba, ev kredisi gibi işleri halletmek için iyi zaman. Bir konuda beklediğiniz karşılığı bulamadığınızı düşünebilirsiniz. Bu maddi beklentiniz olan bir iş de olabilir. Zaman önemli. Sabır gerekir. Çocuğunuz varsa, sorunlarıyla yakından ilgilenin ama zorlamayın.

Yay Burcu haftalık burç yorumu
Dost Koç'a giren Güneş sizi hareketlendirecektir. Kiminizin aşk gündemi hareketlenecek, kiminiz arkadaş ya da tanıdık kişilerle iş, proje, hedefler üzerine bir araya gelip fikir ve gönül birliği kurabilirsiniz. Uzak vadeli başarılı bir hedef için çok iyi zaman. Ancak başlamak için biraz daha beklemek gerek. Aşkta coşturan bir gelişme var, kalbiniz pır pır atabilir. Karşı taraf daha heyecanlı ve istekli.

Oğlak Burcu haftalık burç yorumu
Önemli bir işe başlamak, bir şeye imza atmak için doğru zaman değil. Bu tür bir işi daha sonraya bırakın, mesela gelecek hafta daha iyi olabilir. Öte yandan tutulma enerjisi doğru-yanlışı ayıklamanıza yardım eder. Kafanızda yeni, üretken, gelecek vadeden ve başarı getirecek iş ya da projeye dair şahane fikirler doğar. Asıl bunlara odaklanın. Bir yakınızın sağlığı veya başka bir meselesiyle ilgilenebilirsiniz. Kova Burcu haftalık burç yorumu
Yakın çevre, arkadaşlık, ideal, ortak hedef konusu gündeminizi hareketlendirecek. Bir plan veya düşünceyi eyleme dökmek için güzel zaman. 23'ndeki tutulma beklediğiniz desteğin aslında kendi içinizde veya yakın çevrenizde olduğunu söylüyor, desteği uzakta aramayın. Parasal karışıklık veya bir karmaşayı gidermek için güzel bir haber vesile olabilir. Aşk arkadaşlıkla başlayabilir…

Balık Burcu haftalık burç yorumu
İyi kazançlar elde etmek için güzel zaman. Maaşa zam istiyorsanız, konuşmanız iyi olur, sizi maddi olarak güçlendiren bir sonuç elde edebilirsiniz. Öte yandan başkasından maddi destek bekliyorsanız, bu zor. Yeni bir iş görüşmesi umudunuzu yükseltebilir, belki mevcut iş yerinde bir terfi olabilir ancak bir konu muğlak kalabilir, hafife almamak gerekir. İlişkide karmaşa var, ancak ne istediğinizi bileceksiniz.


Alıntı ile Cevapla

Okunmamış 26 Mart 2016, 00:13   #2
Durumu:
Çevrimdışı
Narsist
Türk Irkı Var Olsun!
Narsist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
none
Üyelik tarihi: 23 Ocak 2016
Mesajlar: 2.258
Konular: 643
Beğenilen: 335
Beğendiği: 0
www.forumsevgisi.com
Standart Cevap: 26 Mart 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu.
Sevgilinize güler yüzlü yaklaşmanız güzel sonuçları beraberinde getirecek. Biraz daha sevgi dolu ve anlayışlı davranın. İşinizle ilgili bir rekabet halindesiniz. İki cambaz bir ipte oynar gibisiniz, ayağınızı sıkı basın ve güven kaybetmeyin. Rakibinize verilmeyen imkanlar size verilecek, iyi kullanmasını bilin. Güvenilir bilgilerle yaptığınız bir yatırım ciddi tehlike altında. Çok geç kalmadan paranızı nasıl ellere bıraktığınızı araştırmalısınız. Çevrenizdeki grip salgını sizi de etkileyebilir.

Boğa Burcu
Duygusal olarak çok mutlu olmanıza rağmen, bu durumun sizi düşündüren bazı yönleri var. Bu zevkli zamanın tadını çıkartıp, romantik ilişkinizde uzun vadeli plan yapmayı şimdilik düşünmeyin. İş çevrenizde huzurlu değilsiniz. Biriyle aranızdaki gerginlik sinirlerinizi bozuyor. İş şartlarınızı değiştirmeyi ciddi ciddi düşünüyorsunuz. Çalışma mekanından uzaklaşmanız sizin için iyi olabilir. Bugünlerde yapmanız gereken bir ödeme için erteleme önerisiyle karşılaşabilirsiniz.


İkizler Burcu
Sevgilinizin bazı davranışlarını ve sözlerini yanlış anlamanız kıskançlık duyguları yaratıyor. Ayrıca bu konuda sizi destekleyenler de var. Sağlıklı düşünmeye çalışmalı ve ilişkinizi şekillendirebilecek olayları iyi değerlendirmelisiniz. İş hayatınızla ilgili önünüze çıkan fırsatlar hiç de azımsanacak gibi değil. Geleceğe daha güvenli ve iyimser bakmaya çalışın. Finans konularında geçmişte kalan olumsuzluklarla ilgili, önümüzdeki günler içinde sizi etkileyecek duyumlarınız olabilir.


Yengeç Burcu
Sevgilinizin ailesine yakınlaşma çabalarınızın çoğu abartılı görülebilir. Ne kadar samimi ve içten olsanız da bazı sevgi gösterilerinizde aceleciliği bırakmalısınız. İşinizle ilgili sık sık karşılaştığınız bir sorun, bugün yine karşınıza çıkabilir. Mantığınızla duygularınızın arasına sıkışabilirsiniz. Bugün mantığınızı dinlemenizin zamanı. Mali açıdan sıkıntılar yaşayacaksınız ama bütçede dengeyi sağlamanız uzun sürmeyecek. Mevsimin ve gerginliklerin de etkisiyle bazı sağlık problemleri yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu
İçinizde fırtınalar kopuyor, her şeyi kestirip atmanız işten bile değil. Ama ayrılıklar canınıza tak etti. Ona biraz daha şans tanıyın. Duygusal beraberliğinize dışardan sorun taşımamalısınız. Uzun süredir düzene sokmaya çalıştığınız iş ilişkileriniz için ciddi destekleriniz olacak. İş yaşamınızda sabrınızın size getireceği maddi kazanımlar söz konusu. Hesapsız harcamalarınız yüzünden bazı sorunlar çekiyorsunuz. Birilerinden borç isteyin. Göz ağrılarınız büyük bir ihtimalle yorgunluktan kaynaklanıyor.


Başak Burcu
Aşk hayatınızla ilgili bir dileğiniz var. Dileğinizle ilgili zorluklar yaşamanız mümkün. Bencil bir tutum göstermemeli, iddialı davranmamalısınız. İşinizle ilgili biraz cesarete ihtiyacınız var. Size cesaret veren arkadaşlarınızın görüşlerini dikkate almalısınız. İş yaşamınızda atılım yapmanız için her şey hazır. Maddi anlamda umduğunuz hedeflere ulaşamamak sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Diyet konusunda kararlı olmalı, kilo probleminize biraz dikkat etmelisiniz.

Terazi Burcu
Aşk hayatınız yeni birtakım gelişmelerle yön değiştirebilir. Bununla ilgili belirtiler var, ama biraz daha dikkat kesilmeniz gerekiyor. Uzun süredir boğuştuğunuz sorunlar bugün yine gündeme gelebilir. İş yaşamınızda yeni oluşumlara açık olmalısınız. Üzerinde çalıştığınız projeyle ilgili aradığınız destek ummadığınız birinden gelecek. Kişisel harcamalarınız dışında çok fazla harcamanız var, sıkıntı çekmemek için dikkatli olmanız gerekiyor. Biraz spora ihtiyacınız olduğunu siz de biliyorsunuz.

Akrep Burcu
Aşk hayatınızın düzene girmesi sizin kararlı olmanıza bağlı. Olayların dış görünüşünden anlam çıkarmak, hep kötüye yormak, kaprislere kapılmak sizi bir yere götürmez. Aşırı tutkulu yapınızı iş yaşantınıza da yansıtıyorsunuz. Çevrenizdeki herkes bu huyunuzu hem takdir ediyor, hem de kızıyorlar. Maddi konularda sıkıntınız fazla uzun sürmeyecek. Yaptığınız ortak çalışmalar size başarı sağlayacak. Kilolarınızla ilgili problem yaşamak istemiyorsanız yağlı ve ağır yiyeceklerden kaçının.

Yay Burcu
Sevgilinizin ufak tefek problemleri karşısında daha duyarlı olmayı deneyin. Aşk hayatınızı ilgilendiren hayallerinizin ve amaçlarınızın hayata geçişi, size mucizevi bir yaşam gücü verecek. İş yerinde bugün ufak tefek terslikler yüzünden bazı aksaklıklar çıkabilir. Fakat bu geçici bir durum. Önümüzdeki günlerde maddi desteğe ihtiyacınız olacak, şimdiden yeni kaynak arayışına başlayın. Sağlığınızla ilgili şikayetleriniz bir uzmana görünmenizi gerektiriyor.

Oğlak Burcu
Herkese mavi boncuk veriyorsunuz. Çapkınlıktan vazgeçip daha kalıcı ilişkilere yönelin. Her an çok iyi anlaşabileceğiniz bir kişiye rastlayabilirsiniz. İşinizle ilgili karar verirken iş arkadaşlarınız konusunda dikkatli davranmanız gerekiyor. Gereksiz harcamalarda ipin ucunu kaçırdınız gibi. Maddi konulardaki iyimserliğiniz, harcamalarınızda aşırıya kaçmanıza yol açıyor. Yiyeceğinize, içeceğinize her zamankinden daha fazla dikkat etmelisiniz. Hazımsızlığı giderici ilaçlara bağımlı yaşamanıza hiç gerek yok.

Kova Burcu
Özel hayatınızda fırtınalı bir dönemden geçiyorsunuz. Sevgilinizle tartışmalardan uzak durun, ve sorunların üzerine gitmeyin. Problemi, vakti gelmeden çözmeye çalışmak hata olur ve incinmenize yol açar. Dürüst ve açık davranmanız sorunları çözebilir. İşlerinizle ilgili konularda oldukça seçicisiniz. Takım çalışması sizi daha çok motive ediyor. Kenara para koyacak durumda olmanıza rağmen bir birikim sahibi değilsiniz! Açık havada vakit geçirmek dinlenmenize ve kendinizi zinde hissetmenize fazlasıyla yardımcı olacak.

Balık Burcu
Sevgilinizle şimdiye kadar üstüne gitmediğiniz sorunları karşılıklı tartışmak için harika bir gün. Bu içten konuşma arkadaşlığınızın daha da ilerlemesine neden olabilir. İşlerdeki yoğunluk nedeniyle baskı duysanız da yapmakta olduğunuz işi başarı ile sonuçlandıracaksınız. Sorumluluk alarak kendinizle ilgili değişiklik çevrenizde yükselmenizi sağlıyor. Beklediğiniz para dışında ummadığınız bir kısmet olacak. Rahat bir uyku için yatağa girmeden önce günlük stresten arının.
Alıntı ile Cevapla

Okunmamış 26 Mart 2016, 00:14   #3
Durumu:
Çevrimdışı
Narsist
Türk Irkı Var Olsun!
Narsist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
none
Üyelik tarihi: 23 Ocak 2016
Mesajlar: 2.258
Konular: 643
Beğenilen: 335
Beğendiği: 0
www.forumsevgisi.com
Standart Cevap: 26 Mart 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

26 Mart 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları
26 Mart 2016 Burç Yorumları
Burç yorumları
Mart ayı burç yorumları
forumsevgisi
Alıntı ile Cevapla

Okunmamış 26 Mart 2016, 00:16   #4
Durumu:
Çevrimdışı
FaRaH
o sey neydi?
merhamet...
nota bilmem, ben notayim
FaRaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ruhsuz
Üyelik tarihi: 18 Mart 2016
Şehir: Diger yari kure
Mesajlar: 1.139
Konular: 8
Beğenilen: 325
Beğendiği: 127
www.forumsevgisi.com
Standart Cevap: 26 Mart 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Evet cok mutlu degilim, ama birileri ile gerginim tuttu o yonden dagilabilirim.
________________
ϜϓſϞ

imza
Alıntı ile Cevapla

Okunmamış 26 Mart 2016, 00:18   #5
Durumu:
Çevrimdışı
Narsist
Türk Irkı Var Olsun!
Narsist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
none
Üyelik tarihi: 23 Ocak 2016
Mesajlar: 2.258
Konular: 643
Beğenilen: 335
Beğendiği: 0
www.forumsevgisi.com
Standart Cevap: 26 Mart 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Başak Burcu
Aşk hayatınızla ilgili bir dileğiniz var. Dileğinizle ilgili zorluklar yaşamanız mümkün. Bencil bir tutum göstermemeli, iddialı davranmamalısınız. İşinizle ilgili biraz cesarete ihtiyacınız var. Size cesaret veren arkadaşlarınızın görüşlerini dikkate almalısınız. İş yaşamınızda atılım yapmanız için her şey hazır. Maddi anlamda umduğunuz hedeflere ulaşamamak sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Diyet konusunda kararlı olmalı, kilo probleminize biraz dikkat etmelisiniz.


-Ne diyeti ya ben kilo almak için 2 haftadır tıkanana kadar yiyorum,
hala bir gelişme yok.
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç  Cevapla

Etiketler
2016, 26 mart 2016 burc yorumlari, 26 mart burc yorumlari, aylik burc yorumlari, burc, burc yorumlari, burclar, cumartesi, gunluk, gunluk burc yorumlari, haftalik burc yorumlari, mart, yorumlari

Seçenekler
Stil


Saat: 23:45

Forum Yasal Uyarı
vBulletin® ile Oluşturuldu
Copyright © 2016 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

ForumSevgisi.Com Her Hakkı Saklıdır
Tema Tasarım:
Kronik Depresif


Sitemiz bir 'paylaşım' sitesidir. Bu yüzden sitemize kayıt olan herkes kontrol edilmeksizin mesaj/konu/resim paylaşabiliyorlar. Bu sebepten ötürü, sitemizdeki mesaj ya da konulardan doğabilecek yasal sorumluluklar o yazıyı paylaşan kullanıcıya aittir ve iletişim adresine mail atıldığı taktirde mesaj ya da konu en fazla 48 saat içerisinde silinecektir.

izmir escort istanbul escort, ankara escort bayan, ankara escort bayan, kayseri escort ankara escort, istanbul escort, kayseri escort pendik escort, antalya escort,