ForumSevgisi.Com

  ForumSevgisi.Com > ForumSevgisi Sosyal Bölüm > ForumSevgisi Astroloji

ForumSevgisi Astroloji Burcunuz Bugün Ne Söylüyor?


Nisan Ayı Burç Yorumları

Burcunuz Bugün Ne Söylüyor?


Nisan Ayı Burç Yorumları

ForumSevgisi Sosyal Bölüm Kategorisinde ve ForumSevgisi Astroloji Forumunda Bulunan Nisan Ayı Burç Yorumları Konusunu Görüntülemektesiniz,Konu İçerigi Kısaca ->> Nisan Ayı Burç Yorumları NİSAN 2016 | BURÇ YORUMLARI KOÇ İş Nisan 2016 aslında sizin beklemediğiniz gelişmelerin yaşanacağı ve fazlasıyla ...

Kullanıcı Etiket Listesi

Yeni Konu aç  Cevapla
LinkBack Seçenekler Stil

Okunmamış 02 Nisan 2016, 16:07   #1
Durumu:
Çevrimdışı
Narsist
Türk Irkı Var Olsun!
Narsist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
none
Üyelik tarihi: 23 Ocak 2016
Mesajlar: 2.258
Konular: 643
Beğenilen: 335
Beğendiği: 0
www.forumsevgisi.com
Pfeil Nisan Ayı Burç Yorumları

Nisan Ayı Burç Yorumları

NİSAN 2016 | BURÇ YORUMLARIKOÇ

İş
Nisan 2016 aslında sizin beklemediğiniz gelişmelerin yaşanacağı ve fazlasıyla şaşıracağınız bir dönem olarak dikkat çekiyor. İş hayatınızda var olan sorumluluklarınız her geçen gün daha da artmaya başlayacak ancak artan sorumlulukların kazanç açısından size çok iyi geleceğini söylemek gerekiyor. Nisan ayı içerisinde yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. Performansınızın artacak olması ön plana çıkmanızı sağlayacak. Yapacağınız anlaşmalar sizi ileriye taşıyabilir ancak önemli anlaşmalar yapmadan önce maddi açıdan zarar görebileceğinizi de unutmamalısınız. Önemli adımlar atmadan önce sadece kendinizi düşünün ve planınızı hayata geçirene kadar bundan kimseye söz etmemeye gayret edin. Yeni planlamalar sayesinde atılımlarınız olacak ve bu da iş dünyasında çevrenizin genişleyeceğine işarettir. Uzun süredir yapmak istediğiniz ancak bir türlü girişimde bulunamadığınız işleri bu ayda yapabilirsiniz. Nisan ayı içerisinde işinizden kaynaklı yolculuklar olacak gibi görünüyor. Bu durum sizi zaman zaman yorabilir ancak siz işin son kısmıyla ilgilenmeye çalışın. Başarılarınız artarsa, maddi kazancınız da buna bağlı olarak artabilir. Ufak tefek sorunların sizi yıpratmasına izin vermeyin. Aileniz ve çevrenizde bulunan insanlar iş konusunda size destek verecek. Şartları lehinize çevirebilir ve hedeflerinize ulaşma yolunda önemli adımlar atabilirsiniz.

Aşk
Nisan 2016'da aşk hayatınızda eskiye yöneleceksiniz. Bu durum daha önce kapanmış aşk defterlerinin yeniden açılması anlamına gelebilir. Daha önceki birlikteliğiniz size zarar vermiş ve sonu kötü bitmiş ise yeniden kafanızın karışmasına izin vermeyin. Üzerinden zaman geçmiş olsa bile bazı şeyler değişmeyebilir. Atacağınız adımlarda bunu düşünmelisiniz. Duygusal açıdan zarar görme ihtimaliniz var. Eski defterlerin kafanızı karıştırmasına izin vermezseniz, hayatınıza girebilecek yeni kişiyle de yakınlaşabilirsiniz. Bu ay içerisinde tamamen keyifli ve sevecen olacaksınız ki bu da istediğiniz kişiyi etkileme konusunda size çok fazla yardımcı olacak demektir. Sosyal hayatınız da havaların ısınmasıyla beraber daha hareketli olacak. Girdiğiniz ortamlarda dikkat çekebilirsiniz. Birlikteliğiniz varsa dikkat çekmenizin partneriniz açısından hoş karşılanmayacağını bilmelisiniz Sadece iş hayatınızda değil aşk hayatınızda da size bir hayli farklı gelebilecek, daha önce denemediğiniz aşk ilişkisi içerisine girebilirsiniz. Sizden yaş olarak büyük bir kişiyle ilişkiniz olabilir ya da birlikte iş yaptığınız kişiyle de yakınlaşabilirsiniz. Bazılarınız duygularını bir kenara bırakacak ve mantığıyla hareket edecek. Birlikteliği olan ancak bir türlü istediği şartlara sahip olamayan kişiler de aşklarını tazeleme imkanı elde edecek.

Sağlık
Nisan 2016'da sağlığınızla ilgilenmeniz gerekiyor. Hem aşk hem de iş hayatınız iyiye doğru giderken sağlığınızdan sorun yaşamanız pekiyi olmayacaktır. Nisan ayı içerisinde midenizden sıkıntı yaşayabilirsiniz. Stresli ortamlardan olabildiğince uzak durmalısınız. Sizi mutlu edecek hobilerinize yönelmeniz daha iyi olacaktır. Son olarak, iskelet sisteminizi zorlamaktan kaçının.BOĞA

İş
Nisan 2016'da iş hayatınızı büyük ölçüde etkileyen ve başarılarınıza yardımcı olan Merkür gezegeni burcunuzla karşıt açıda olacak. Bu durum özellikle iş hayatınızın hareketlenmesi ve hedeflerinize daha hızlı ulaşacağınız anlamına gelmektedir. Hayatınıza yeni insanlar girecek ve bu kişilerle doğru planlamalar sayesinde yeni projeler içerisine girebilir ve iş yapabilirsiniz. Sizin için de farklı olabilecek işlere girebilirsiniz. Kariyer yaşantınız geride bıraktığımız üç aylık kısıma göre çok daha önemli olacak. Genellikle iş hayatınızda bireysel olarak ilerlemeyi tercih ediyorsunuz ancak bu dönem içerisinde düşünceleriniz biraz değişebilir. Güneş de burcunuzla olumlu etkileşimde bulunuyor. Kazancınızı artırabileceğiniz fırsatlarınız olacak Boğa burcu. Karşınıza çıkan fırsatları size zarar vermeyecek düzeyde değerlendirmeye çalışın. Uyum, Nisan ayı içerisinde işinizle ilgili konularda sizin için önemli olacak. İş yaptığınız kişi veya kişilerle, çalışma arkadaşlarınızla doğru paylaşımlarda bulunmaya çalışın. Mart ayı içerisinde biraz zorlandınız ancak genel olarak iyi bir dönem geçirmiştiniz. Nisan ayında da aynı durum devam edecek. Zorluklarla kendiniz baş etmeye çalışırsanız çok fazla çaba harcamanız gerekebilir. Bu nedenle size yardımcı olabilecek kişilerin düşüncelerinden faydalanmalısınız. Genel olarak Nisan ayında iş hayatınız iyi ilerliyor olacak.

Aşk
Nisan 2016'da sosyal hayatınızı düzenlemek isteyeceksiniz. Kendinizi yakın hissettiğiniz ve yanındayken keyif aldığınız insanlardan uzaklaşmaya başlayabilirsiniz. Tam tersi, uzak olduğunuz kişilerle de yakınlaşma ihtimaliniz var. Aslında biraz karmaşık geçebilecek bir dönem sizi bekliyor. Yalnızlığı olan Boğa burcu insanları yeni bir ilişkinin adımlarını atabilir. Daha önce yaşanan sorunların tekrar etmesini istemiyorsanız, daha küçük adımlar atmaya çalışın. Nisan ayında bazı Boğa burcu insanları birlikteliğinin açığa çıkmasını istemeyecek. Alacağınız tepkiden ya da onaysızlıktan korkabilirsiniz. Duygusal yakınlaşmalar söz konusu ise dışarıdan alacağınız tepkileri pek fazla önemsememeniz gerekiyor. Söz konusu aşk hayatınız olduğunda sadece kendinizi ve partnerinizi düşünmeniz daha iyi olacaktır. Aslında bir kişiyle yakınlaştığınız zaman karşınızdaki kişinin sizden neler beklediğini anlayabiliyorsunuz. Duygu ve düşünce açısından yoğun olacaksınız. Yakınlaşmalar, hoşlanmalar ve heyecanlı günler, buluşmalar size baya iyi gelecek. İçinizde bitmek tükenmek bilmeyen bir enerji olacak. Bu durum aslında devam eden ilişkiniz için de geçerli olacaktır. Birlikteliğiniz her geçen gün daha da iyiye gidecek. Birlikte geçirdiğiniz her günden ve her andan daha fazla keyif alacaksınız.

Sağlık
Nisan 2016'da sağlığınızla ilgili ufak tefek sıkıntılar meydana gelebilir. Bu nedenle iş ve aşk hayatınızla ilgilenirken sağlığınızı da geri planda tutmamanız gerekiyor. Sizin açınızdan hareketli bir ay olacak. Enerjinize ihtiyacınız var. Daha önceden var olan sağlık sıkıntınız var ise mutlaka doktor kontrollerinizi yaptırmalı ve önerilere uygun davranmalısınız. Değişen hava şartları sizi zorlayabilir, önleminizi alın.İKİZLER

İş
Nisan 2016 iş hayatınızda özgürlüğü beraberinde getiriyor. Nisan ayı içerisinde yapacağınız çalışmalarınızda daha istekli olacak ve bağımsızlık duyacaksınız. Ayın genelinde olumlu gelişmeler görünüyor. Kendinizi daha iyi konuma getirebilir ve karşınıza çıkan fırsatları da en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Artık beklemeyi bırakmalı ve harekete geçmelisiniz. Fikirleriniz ve düşünceleriniz destek görecek. Geride bıraktığımız ay içerisinde zaman zaman istediklerinizi yapmakta zorlanıyor ve birlikte çalıştığınız kişi veya kişilerle de fikir uyumsuzluğu yaşıyordunuz. Anlatmak istediklerinizi anlatamıyordunuz ve bu da destek almanıza engel oluyordu. Artık kendinizi daha net ve düzgün bir şekilde ifade edebileceksiniz. Söz konusu maddi durumlar olduğunda avantaj sizden yana olacak. Bazılarınız gösterdikleri başarıdan dolayı ikramiye alabilir. İkizler burcu, Nisan'da yaptığınız her şey dikkat çekecek. Ön planda olacak ve bundan da keyif alacaksınız ancak bu durum size yanlış adımlar attırmasın. İş değiştirmeyi düşünüyorsanız, kontrollü bir şekilde hareket etmeniz gerekiyor. Başarıya ulaşmak için çok fazla çaba göstereceksiniz ve merak etmeyin, çabanız karşılık bulacak. Kontrolü elinizde bulundurduğunuz sürece yapamayacağınız pek bir şey yok İkizler burcu.

Aşk
Nisan 2016'da aşk hayatınızda içinizi kıpır kıpır edecek, heyecanlanmanızı sağlayacak gelişmeler yaşanacak. Güzel günler sizi bekliyor. İçinizde birtakım güvensizlikler var ve bu durum yeni yakınlaşmalar söz konusu olduğunda geri planda kalmanıza neden oluyor. Kim bilir, uzun süredir aradığınız aşk fırsatını da tepiyor olabilirsiniz. Sosyal olarak hareket var. Bu da aşk hayatınızda kıpırdanmalar olacak demektir. Yakınlaşmalar mutlaka yaşanacak ve siz de bu durumda pek fazla çaba göstermek zorunda kalmayacaksınız. Yanlış olan ilişkiyle yakınlaşmaktan mutlaka kaçınmalısınız. Duygusal arayış içinde olabilirsiniz ancak seçimlerinizde mutlaka realist olmanız gerekiyor. Verdiğiniz ya da vereceğiniz yanlış kararlar sadece Nisan 2016 için değil gelecek aylar için de sizi zorlayabilir. Zaman zaman geri planda kalmak daha doğru olacaktır İkizler burcu. İkizler burcu, süregelen birlikteliğinizde beklenmeyen gelişmeler meydana gelebilir. Sadakat söz konusu olduğunda duygusal olarak yoğun değilseniz partnerinizi aldatma ve ondan uzaklaşma eğiliminiz var. Sorun yaşamak istemiyorsanız, gizli birlikteliklerden olabildiğince uzaklaşmalısınız. İlginizin değişiyor olması bir yakınlaşmanıza bir uzaklaşmanıza neden oluyor. Bu durumda sadece kendinizi değil karşınızdaki kişiyi de düşünmelisiniz.

Sağlık
Nisan 2016'da sağlığınız bir hayli hassas olacak. Ufak tefek rahatsızlıklara açık olacaksınız. Bu ay içerisinde spor yapmak size iyi gelecektir. Ayrıca duygusal olarak da zayıflıyorsunuz, zihinsel olarak kendinizi dingin hissedemeyebilirsiniz. Üzerinizde bulunan negatif enerjiyi en aza indirmeniz gerekiyor. Nisan'ın son haftasında kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Uykunuza ve beslenmenize de dikkat edin.YENGEÇ

İş
Nisan 2016'da iş hayatınız şuan devam etmekte olan düzeyden biraz daha farklı olacak gibi görünüyor. Pek fazla farklılık ve değişim taraftarı değilsiniz, alışılmış olanla devam etmek istiyor olabilirsiniz ancak iş hayatınızda meydana gelecek olan ufak ancak etkili değişim size fazlasıyla iyi gelecektir. Maddiyat seviyenizde artış olacak. Söz konusu finansal durumlar olduğunda kendinizi biraz daha iyi hissedebilirsiniz. Yengeç burcu, işinizle ilgili potansiyeliniz artışta. Nisan ayı içerisinde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ve bu da potansiyelinizin artmasını sağlayacak. Zaman zaman sıkıntılar yaşanacak ancak siz bunların üstesinden gelemeyecek biri değilsiniz. İşinizden memnun olsanız da olmasanız da verimli olmaya çalışın. Şartları lehinize çevirmekte zorluk yaşayabilirsiniz ancak bu canınızı sıkmasın, motivasyonunuzun düşmesine izin vermeyin. Bu ay yoğun iş temposu içerisinde olacaksınız Yengeç burcu. Uzun süreli olmasa bile stresli dönemleriniz olacak. Kendinizi iyi hissetmediğiniz dönemlerde üstünüz olan kişilerle tartışmaya girmekten kaçınmalısınız. İş planlamanızda yükselmek varsa olumsuzluklardan sıyrılmaya çalışmalısınız. Değişimi pek istemiyor olabilirsiniz ancak sürekli olarak aynı şeylerin peşinde olmak da biraz canınızı sıkabilir. Genel olarak iş hayatınız iyi düzeyde olacak.

Aşk
Nisan 2016'da aşk hayatınız sizin için fazlasıyla hareketli geçebilir. Karmaşık duygular içerisinde olacaksınız ve kendinizi çözümlemekte zorlanacaksınız. Ne yapmak istediğinize, hangi yönde ilerlemeniz gerektiğine bir türlü karar veremeyeceksiniz ve bu aşk hayatınızın karmaşık olmasına neden olacak. Yeni yakınlaşmalar Nisan 2016'da mutlaka olacak ancak içinizdeki heyecanın kalıcı mı yoksa geçici mi olduğuna karar veremeyeceksiniz. Sosyal hayatınız, Nisan ayı içerisinde her zamankinden daha yoğun olacak gibi duruyor. Duygusal açıdan yaşadığınız sıkıntıları göz önünde bulunduracak olursak, zaman zaman geri planda kalmanız sizin açınızdan daha iyi olabilir. Hayatınıza yeni insanlar girecek, arkadaş sayınızda artış olacak ve bazılarına karşı duygusal olarak bir şeyler hissedebileceksiniz ancak ilginizin sadece bir kişiye karşı olmayacak olması karşınızdaki kişinin size güvenememesine neden olabilir. Süregelen birlikteliğiniz açısından güzel günler sizi bekliyor. Partnerinizle birlikte geçirdiğiniz her andan her günden fazlasıyla keyif alacaksınız. Kendinizi onun yanında keyifli ve huzurlu hissedeceksiniz. İçinizdeki enerjiyi aşk hayatınız için kullanabileceksiniz. Ancak, süregelen birlikteliğinizin artık çıkmaza girdiğini düşünüyorsanız da kendi kendinize bahaneler üretmekten vaz geçmelisiniz. Sonuçlarına hazırlanın ve atacağınız adımı atın.

Sağlık
Nisan 2016 istenmeyen yağlardan kurtulmaya başlayacağınız ay olacak. Radikal kararlar alacaksınız ve spora başlayacaksınız. İlk başlarda fazlasıyla zorlanacaksınız ancak kendinizdeki gelişmeyi gördükçe daha da istekli olacaksınız. Koşuşturmalar yoğun olacak gibi görünüyor ve bu nedenle enerjinize fazlasıyla ihtiyacınız var. Hobilerinize zaman ayırın. Kendinizi iyi hissetmediğiniz günlerde arkadaşlarınızla keyifli anlar geçirmeye çalışabilirsiniz. Son olarak, herhangi bir sağlık probleminiz var ise mutlaka kontrollerinizi yaptırmalısınız.ASLAN

İş
Nisan 2016'da Plüton'un desteğini arkanıza alacak ve hemen her iş ortamında, toplantılarda ve çalışmalarda dikkat çekmeye başlayacaksınız. Söz konusu iş olduğunda Nisan ayının en başarılı burçları arasında bulunuyorsunuz. Hırsınız ve isteğiniz sizi başarıya ulaştıracak en büyük etken olarak ön plana çıkıyor. Kendi başarınız için çaba gösterecek ve birlikte çalıştığınız kişilere oranla daha suskun olacaksınız ancak yaptığınız işlerin sonucu fazlasıyla bilgili olduğunuzu da gösterecek. Yatırım yapmayı düşünen Aslan burcu insanları, biraz daha dikkatli olmanız gerektiğini söyleyebiliriz. Önemli anlaşmalar yapmadan önce ayrıntılar üzerinde daha fazla durmalısınız. Finansal durumlar göz önünde bulundurulduğunda ortaklaşa işler size fayda sağlayabilir. Merkür, Nisan 2016'da iş hayatınızın daha yoğun olmasına neden olacak. Artan sorumluluklarınız ve yoğun iş temposu zaman zaman gergin olmanıza neden olacak. Çevrenize karşı biraz daha sakin kalmalısınız. Beklediğiniz gelirlerde gecikmeler olmayacak. Bu gelişme motivasyonunuz açısından oldukça önemli. Herhangi bir işe başladığınız zaman bitirmekte kararlı olacaksınız. Üstünüz olan kişilerin takdirini toplayacak olmanız, yükselmeniz söz konusu olduğunda başarı merdivenlerini hızla çıkacaksınız demektir. Daha önceden başlatmış olduğunuz işleriniz hız kazanıyor. Başarıyla sonlandıracaksınız.

Aşk
Nisan 2016'da aşk hayatınız size pek karmaşık gelmeyecek düzeyde ilerleyecek. Aşk hayatınız durağan düzeyde olacak ve bu da duygusal açıdan zorlanmayacaksınız demektir. Bazı Aslan burcu insanları yeni yakınlaşmalar içerisinde olacak. Bu gelişme iş ya da okul hayatınızda meydana gelebilir. Gerçek aşkı arıyorsanız biraz daha dikkatli adımlar atmalısınız. Kısa süreli yakınlaşmalar gözünüzü boyayabilir. Aslan burcu, genel olarak sosyal hayatı hareketli olan bir burçsunuz. Bu konuda pek sıkıntı yaşamıyorsunuz ancak sizin insanlara karşı yaklaşımınız pek hoş karşılanamayabilir. İstediğiniz bir kişiyi elde edebileceğinizi düşünüyorsunuz ancak yanıldığınızda iç dünyanıza çekilebiliyorsunuz. Sosyal hayatınızdan keyif almaya çalışın. Arkadaşlıklarınızın hemen duygusallığa dönüşmesine izin vermezseniz aşk açısından daha iyi bir ay geçirebilirsiniz. Nisan'ın son döneminde aradığınız aşkı bulma ihtimaliniz daha da güçlü olacak. Süregelen birlikteliğiniz söz konusu olduğunda da sizin liderlik etme isteğinizden kaynaklanacak ufak tefek sürtüşmeler meydana gelebilir ancak kırıcı olmamaya çalışmalısınız. Bunu başardığınız takdirde aşk hayatınızda pek fazla sıkıntı yaşamayacaksınız Aslan burcu. Nisan ayında aşk hayatınız size keyif verecek. Son olarak, entelektüel çevrenizin aşk konusunda size getireceklerine hazırlıklı olmalısınız.

Sağlık
Nisan 2016 sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir ay. Hem iş hem de aşk hayatınızda güzel gelişmelerle karşılaşacaksınız ancak sağlığınızı geri planda tutarsanız canınızı sıkabilecek durumlar meydana gelebilir. Nisan ayı içerisinde hava şartları sürekli olarak değişim gösterecek ve bu da mutlaka önlemini almanız gerekiyor demektir. Karın bölgeniz hassas. Spora yönelin ve zinde kalmaya çalışın.BAŞAK

İş
Nisan 2016'da daima üst seviyede ve sürekli olarak yükselme arzusu içerisinde olacaksınız. Bu isteğiniz ve hırsınız birçok açıdan iyi olabilir ancak bir noktada olumsuzluklarında meydana çıkmasına neden olacaktır. Hırsınızın, sizden daha üst seviyede olan kişi veya kişilere karşı kıskançlık meydana getirmemesine dikkat etmelisiniz. Söz konusu iş hayatınız olduğunda ve geleceğinizin daha sağlam temeller üzerinize kurulu olmasını istediğinizde daha olgun davranmalısınız. İş başa düştüğü zaman yönetmeyi de çok iyi başarıyorsunuz. Bu sizin hemen her işte yetenekli olduğunuzu gösteriyor. Siz sadece sorumluluklarınıza odaklanın, hak ettiğiniz değeri zaten göreceksiniz. Üstünüz olan kişiler size güvenecek ve değerinizin farkına varacak. Mesleki konularda yeterli olmadığınızı düşünüyor olabilirsiniz ve derin sorgulamalar içerisine girebilirsiniz ancak geriye dönüp baktığınızda çok önemli işler başardığınızın da farkına varmalısınız. Önemli iş fırsatları ayağınıza kadar gelecek. Yeteneğiniz ve girişimlerinizle dikkat çekeceksiniz. Aldığınız ya da alacağınız teklifler kafanızın karışmasına neden olabilir. Gelirinizin artma ihtimali var. İş tekliflerinin sizi şımartmasına izin vermeyin. Asla ama asla disiplini elden bırakmayın. Kendi işini kurmak isteyen Başak burcu insanları, şartlar isteğiniz gibi ilerliyor. Tahmin ettiğinizden de fazla büyüme potansiyeliniz olacak.

Aşk
Nisan 2016'da ön planda olacaksınız ve bu da yeni aşklara yelken açma ihtimalinizin oldukça yüksek olduğunu gösteriyor. Kendinize olan güveniniz artıyor. Fırsatların da artmasıyla beraber tercih edecek kişinin siz olmanız kaçınılmaz bir durum olacak. Bu ay renkli bir aşk hayatınız olacak. Uzun süredir devam eden ilişkinizin geçtiğimiz aylarda sonlanmış olması sizin biraz da olsa mutsuz olmanıza neden olmuştu ancak artık açılıyorsunuz. Hayatınıza giren ya da girecek olan kişileri özellikle konuşma yeteneğinizle kolaylıkla etkileyebiliyorsunuz. Devam eden arkadaşlığınızın aşka dönüşmesi pek de sürpriz olmaz aslında. Bu noktada önemli olan sizin doğru kararlar verebiliyor olmanız. Kısa süreli heveslerinizden dolayı karşınızdaki kişiye karşı tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Doğru giden aşk hayatınızda sorun yaşamak istemiyorsanız daha dikkatli olmalısınız. Nisan 2016'da dikkat çekecek olmanız süregelen ilişkiniz açısından sorun teşkil edebilir. Kıskançlıklar fazlasıyla olacak gibi görünüyor Başak burcu. Partnerinizle aranızda sorun yaşanmasını istemiyorsanız ilginizi ona çevirmelisiniz. Kafa karışıklığı yaşıyor ya da artık ilişkinizin sonlanması gerektiğini düşünüyorsanız da partnerinizin kırılıp kırılmayacağını düşünmemelisiniz. İstemeden devam ettirdiğiniz bir ilişki hem size hem de partnerinize zorlayıcı gelecektir.

Sağlık
Nisan 2016'da sağlığınız iyi düzeyde olacak ancak yine de tedbiri elden bırakmamanızda yarar var. Bitmek tükenmek bilmeyen enerjiye sahip olacaksınız ancak bunu negatif anlamda kullanırsanız zarar görebilirsiniz. Bazılarınız için tansiyon sıkıntı yaratabilir. Beslenmenize özen göstermeniz gerekiyor. Yağlı yiyeceklerden uzak durun. Süregelen rahatsızlığınız konusunda güzel gelişmeler yaşanacak.TERAZİ

İş
Nisan 2016'da çalışmalarınız ve başarınızla hem kendinizi hem de şirketinizi üst seviyelere taşıyabileceksiniz. Bu dönem içerisinde anlaşmalar oldukça önemli olacak. Bazılarınızın terfi alma ihtimali var. Bu nedenle motivasyonunuzu toparlamalı ve hedefinize odaklanmalısınız. Nisan ayı içerisinde maddi anlamda rahatlayacak ve daha rahat atılımlar yapabileceksiniz. İş değişikliği isteğinde olan Terazi burcu insanları için de değerlendirilmesi gereken kapılar açılacak. Nisan 2016'da zaman zaman kendinizi düşünerek hareket edebilirsiniz ki bu da gizlilik anlamına gelmektedir. Gizli saklı işler yürütmek isteyeceksiniz. Sizi başarıya taşıyabilecek etkenleri göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Çalıştığınız yerde popülariteniz artacak. Göz önünde olacaksınız. Meraklı yapınız sayesinde bilgilerinize bilgi katıyorsunuz. Performansınıza bağlı olarak kazancınız da artacak. Zaman zaman istediklerinizi gerçekleştirmekte zorlanacaksınız ancak pek fazla kısıtlanmayacağınızı söylemek gerekiyor. Sizin yapmanız gereken şey çalışmalarınıza ve geleceğinize odaklanmak. Çevresel etkenlerin sizi yıprandırmasına izin vermeyin. Zihinsel olarak rahatlamaya ihtiyacınız var. Aksi halde çözümlenmesi gereken sorunlarda tutukluk yaşanabilir. Genel olarak pek zorluk yaşamayacaksınız.

Aşk
Nisan 2016'da aşk hayatınız bir hayli ilginç olacak gibi görünüyor. Genel olarak karşı cinsi etkilemekte ve onlarla hoşça vakit geçirmekte çok iyisiniz. Bu durum çevrenizin kalabalık olmasını sağlıyor. İstediğiniz kişiyle yakınlaşabiliyorsunuz. Ciddi birliktelik istediğinizde de aslında pek güven vermediğiniz gibi güvenemiyorsunuz da. Nisan ayı içerisinde istediğiniz birlikteliği kurmakta şanslı olacaksınız. Duygularınız gelişecek, ilgi duyacak ve yakınlaşmak isteyeceksiniz. Karşı koyamayacağınız gelişmeler olacak. Hoşlandığınız birisine karşı duygularınızı açıkça ifade etmekten çekinmiyorsunuz. Beklemeyi sevmeyen yapınız var Terazi burcu. Bu da yakınlaşmalarınızın kısa süre içerisinde farklı boyutlara taşınmasına neden oluyor. Sonuçlar iyi ya da kötü olabiliyor. Her yakınlaşmanın mutlu sonla noktalanmayacağını bilmelisiniz. Hareketli aşk hayatınız olacak. Fiziksel ilişki açısından da dengeli ve çekici günler sizi bekliyor. Okul, arkadaş ya da iş ortamında gözlerin üzerinizde olmasına artık alışmalısınız. Hemen herkesin ilgisini çekecek birliktelik kurma ihtimaliniz oldukça yüksek. Süregelen birlikteliğiniz söz konusu olduğunda da duygularınızın yoğunlaşmasından dolayı hem partnerinize daha fazla yakınlaşacak hem de duygularınızdan dolayı hatalı kararlar alabileceksiniz. Kıskançlığı pek sevmiyorsunuz ancak yoğun duygularınız sizi kıskanç biri yapabilir.

Sağlık
Nisan 2016'da sağlığınız oldukça iyi durumda. Geride bıraktığımız ay içerisinde hem kilo vermek hem de vücut gelişimi için spora başlayan Terazi burcu insanları istedikleri seviyeye ulaşmaya başladıklarını görecekler. Yaz aylarına formda girmek isteyenler için yapılacak diyetler fazlasıyla yararlı olacaktır. Bu dönem içerisinde iş, aile ya da aşk hayatınızdan kaynaklı stresli günleriniz olabilir. Zihinsel olarak rahatlamanızı sağlayacak aktivitelere yönelin.
AKREP

İş
Nisan 2016'da önceliğiniz daha önceden başlatmış olduğunuz işleriniz olacak. İlgileneceğiniz işler yarıda kalmış ya da tamamlanmış olsun geliştirmek için uğraş vereceksiniz. Nisan ayının ilk günlerinden itibaren kendinize yeni bir plan yapmalı ve yaptığınız plana da mutlaka sadık kalmalısınız. Sürekli olarak kendinizi geliştirmek isteyeceksiniz. Hedeflerinize ulaşma konusunda zorluk çekmeyeceksiniz. Nisan 2016'da sürekli olarak kendinizi geliştirecek ve yeni bilgiler edineceksiniz. Hedefiniz üst seviyelere ulaşmak ve bunun için gerekli olan her şeyi yapmaya çalışacaksınız. Yeni projeler başlatma konusunda ya da yeni işlere girme açısından şans sizden yana. Aradığınız maddi desteği bulabilirsiniz. Karşınıza yeni kapılar çıkacak ve mümkün olduğunca bunları değerlendirmeye çalışmalısınız. Finansal durumunuz iyi ancak harcamalarınızı da kısıtlamanız gerekiyor. Akrep burcu, iş hayatına yeni atılmışsanız bu ay içerisinde biraz zorluk çekebileceksiniz. Sorumluluklarınızın bir anda artacak olması size sıkıntı yaratabilir. Motivasyonunuzun düşmesine asla ama asla izin vermemelisiniz. Üstünüz olan kişilerin gözleri üzerinizde olacak. Kariyer yaşantınızın uzun vadeli olmasını arzu ediyorsanız üzerinize düşeni mutlaka yapmalısınız. Genel olarak iş hayatınız orta seviyede geçecek.

Aşk
Nisan 2016 sizi mutlu edecek ve geride kalan aylarda içinizi sıkan, sizi hayal kırıklığına uğratan sorunları da geride bırakmaya başlayacaksınız. Aşk hayatınız hareketleniyor ancak bu hareketlilik size sıkıntı yaratacak cinsten değil. Nisan'ın ilk bölümünde karşınıza güzel fırsatlar çıkacak ve hoş yakınlaşmalar yaşanacak. Birlikteliğiniz yoksa ve yeni aşklara yelken açma konusunda kendinizi hazır hissediyorsanız fırsatları değerlendirmelisiniz. Nisan 2016'da aşk rüzgâr gibi gelecek. Aşkın getireceği huzuru ve mutluluğu doyasıya yaşayacaksınız. Yeni hikâyeler yazmanın zamanı geldi Akrep burcu. Yazılacak hikâyenin iyi ya da kötü olması tamamen size bağlı. Aşk hikâyenizin iyi olmasını istiyorsanız yakınlaşmalarınız söz konusu olduğunda aceleci davranışlar sergilememelisiniz. Karşınızdaki kişiden emin olmalı, daha sonra harekete geçmelisiniz.

Sağlık
Nisan 2016'da sağlığınıza dikkat etmeli ve özenli davranmalısınız. Bu dönem içerisinde kilo almaya yatkın olacaksınız. Bu nedenle aşırı yağlı yiyeceklerden ve şekerli içeceklerden olabildiğince uzak durmalısınız. Akrep burcu, kemikleriniz de bir hayli hassas. Ağır kaldırmaktan kaçınmalısınız. Son olarak, hem fiziksel hem de zihinsel açıdan rahatlamanızı sağlayacak aktivitelere yönelmeniz gerekiyor.YAY

İş
Nisan 2016'da iş hayatınızda kişiliğinizle ön plana çıkacaksınız. Çalışmalarınız söz konusu olduğunda tutuk davranışlar sergiliyordunuz ve bu da birlikte çalıştığınız, üstünüz olan kişiler açısından sorun teşkil ediyordu. Kafanızdakileri boşaltmalı, sorunlarınızdan kurtulmanın yollarını aramalısınız. Maddi açıdan rahatlık istiyorsanız, öncelikle manevi açıdan kendinizi rahatlatmanız şart. Nisan ayını değişim süreci olarak görmeli ve bundan olabildiğince keyif almalısınız. Bazılarınız için yeni iş hayatı başlayacak, bazılarınız da yeni mevkisinin tadını çıkartacak. Tüm bunların size keyif vermesini arzu ediyorsanız, sorumluluklarınızın bilincine varmalı, çalışmalarınızı ona göre yürütmelisiniz. Yay burcu, Nisan ayı içerisinde yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. Kazancınızı artıracak imzalar atabilirsiniz ancak biraz da dikkatli olmanız gerekiyor. Bu dönemin belirli günlerinde iletişim yeteneğiniz üst sınırlarına ulaşacak. Bu da demek oluyor ki karşınızdaki kişiyi istediğiniz gibi etkileyebileceksiniz. Özellikle pazarlama işi yapan Yay burcu insanları için bu durum gayet iyi. Nisan 2016'nın son günlerinde üzerinde çalıştığınız işlerle daha fazla ilgilenmek zorundasınız. Yarıda kalan işler, yılın ilerleyen dönemlerinde sizi fazlasıyla zorlayabilir.

Aşk
Nisan 2016'da aşk hayatınız fazlasıyla güçlü olacak. Ayın ilk günlerinden itibaren gözlerin üzerinizde olduğunu hissedeceksiniz. İlgi çekiyor olmanız hoşunuza gidecek ve bundan keyif alacaksınız. İlgi çekiyor olmanız, yanlış kararlar vermenize neden olabilir. Bir kişiyle yakınlaşmadan önce düşünce yapısı ve duygusal açıdan sizinle uyum sağladığına mutlaka dikkat etmelisiniz. Aksi halde sizi kısa süreli mutlu edecek ilişkinin içerisine girebilirsiniz. Bazı Yay burcu insanları için kaçamaklar keyif verici olacak. Süregelen birlikteliğinizi riske atacak hiçbir şey yapmayın. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki bağları kuvvetlendirmenin yollarını aramalısınız. Devam eden ilişkinizde keyfinizi kaçıracak davranışlar sergilemeyin. Birlikteliğinizin artık sonlanmasını istiyorsanız da bu konuda şanslı olacaksınız. Partneriniz size zorluk çıkartmayacaktır. Partnerinizle önemli kararlar alabilirsiniz. Evlilik yaşınızın geldiğini düşünüyorsanız, partnerinizin de sizinle aynı düşüncede olması mutlu olmanıza sebep olacak. Birlikteliğiniz yoksa da bu dönem içerisinde yeni bir ilişkiye başlama ihtimaliniz oldukça yüksek. Ancak başta da dediğimiz gibi gelip geçici hevesler ilginizi çekmesin Yay burcu. Uyumlu olacağınız birliktelik arayışında olun.

Sağlık
Nisan 2016'da sağlığınız genel olarak iyi durumda olacak ancak mutlaka dikkat etmeniz gereken durumlar var. Özellikle ayak bilekleriniz fazlasıyla hassas olacak. Zevkleriniz konusunda da aşırıya kaçmamaya çalışın. Süregelen rahatsızlığınız konusunda da alternatif tedavi yöntemlerini denemek isteyebilirsiniz ya da farklı doktor arayışına girebilirsiniz. Sağlığınız her geçen gün daha iyiye gidecek Yay burcu.OĞLAK

İş
Nisan 2016'da kendinizi işinize vermekte biraz zorlanabilirsiniz. Bu nedenle hâlihazırda devam eden işinize odaklanmanız ve onu tamamlamak için uğraş vermeniz daha iyi olacaktır. Aksi halde artan sorumluluklar ve dağılan motivasyonunuzdan dolayı istediklerinizi yapamayabilirsiniz. Riskler size zarar verebilir Oğlak burcu. Bunun bilincine varmalı ve buna göre hareket etmelisiniz. Geleceği daha net ve faydası dokunacak işlere yönelin. Nisan 2016'da maddi gücünüz genel olarak iyi durumda olacak Oğlak burcu. Beklediğiniz kazançlara ulaşmakta zorluk çekmeyeceksiniz ancak kazancınızın bol olması size bol harcama yaptırtmasın. Ödemelerinizi planlamalı ve zamanında yapmalısınız. Bu ay içerisinde hedeflerinize odaklanacak ve performansınızı üst seviyelere çıkartacaksınız. Üstünüz olan kişiler sizi takdir edecek ve size olan güvenleri daha da artacak. Destek göreceksiniz. Nisan 2016 için belki de en önemlisi bu olmalı. Geride bıraktığımız ay ya da aylarda istediğiniz desteği bir türlü alamıyordunuz ve bu durum da sizi kısıtlıyordu. İşbirliğine daha yatkın olacaksınız. Ortaklaşa çalışmaların size fayda sağladığını göreceksiniz. Merak etmeyin, Nisan ayı içerisinde gösterdiğiniz çabaların karşılığını hem bu ay hem de gelecek aylarda fazlasıyla alabileceksiniz.

Aşk
Nisan 2016'da iş hayatınız biraz durağan olacak ve bu da sizin aşk hayatınıza daha fazla zaman ayıracağınıza işarettir. Aşk hayatında sorun olan, partneriyle bir türlü istediği bağı kuramayan Oğlak burcu insanlarının bu dönem içerisinde aşk hayatını gözden geçirmesinde yarar var. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki bağın eskisi kadar güçlü olmadığını ve sevginin bittiğini düşünüyorsanız sonlandırmayı düşünebilirsiniz. Evli olan Oğlak burcu insanları, eşinizle aranızda ufak tefek sürtüşmeler meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda sorunun daha fazla büyümesine engel olmalısınız. Tartışma içerisine girmek, ufak tefek sorunların daha da büyümesine neden olabilir ve bu da mutsuzlukla sonuçlanacaktır. Nisan ayında evliliğinizin testten geçeceğini söyleyebiliriz. Çözüm yolları arayın. Yapıcı olmanız gerekiyor. Nisan ayı içerisinde sosyal olarak biraz daha hareketli olacaksınız. Aşk hayatınızın hareketlenmesi biraz daha mutlu edecektir ancak yakınlaşmalar söz konusu olduğunda biraz geri planda durmanız gerekiyor. Yanlış adımlar atabilir, hayal kırıklığına uğramanıza neden olacak ilişkiye başlayabilirsiniz. Öncelikle karşınızdaki kişiye güvenmeniz gerekiyor. Özellikle siz, güvensiz bir ilişkiyi asla yürütemezsiniz.

Sağlık
Nisan 2016'da sağlığınız çok iyi durumda olacak. Biraz da tedbirli olduğunuz sürece sizi çok fazla zorlayacak bir durumla karşılaşmayacağınız gibi daha önceden var olan sağlık sorununuzla ilgili de güzel gelişmeler meydana gelebilir. Kemikleriniz ayın son günlerinde hassaslaşacak. Son olarak, mutlaka kontrollerinizi yaptırmalısınız. Spora vakit ayırın ve dengeli beslenin. Kendinizi daha dinç hissedeceksiniz.KOVA

İş
Nisan 2016'da akılcı olmalısınız. Bu dönem içerisinde sizi ileriye taşıyacak, gelirinizi yükseltmenize yardımcı olacak fırsatlarla karşılaşacaksınız. Dikkatli ve temkinli davranmayı alışkanlık haline getirirseniz hemen her türlü gelişmeyi lehinize çevirme ihtimaliniz var. Nisan ayı içerisinde ufak tefek sorunlarınız olacak. İstediğiniz ilerlemenin sağlanmadığı dönemler olacak ancak bıkmadan çalışmaya devam etmelisiniz. Çalışmalarınızın karşılığını mutlaka alacaksınız Kova burcu. Ay, bu anlamda size destek çıkacak. Finansal durumunuz bu ay iyi durumda ancak harcamalar açısından kendinize sınırlama getirmelisiniz. İş dünyasında yeni kişi veya kişilerle tanışacaksınız. Bazılarınız aradığı desteği bu kişi veya kişilerden alacak. Adım atmadan önce kendinize bir plan hazırlamalısınız. Plana sadık kaldığınız sürece hevesiniz de geçici olmayacaktır. Nisan 2016'da işinizi değiştirmek istiyorsanız da şans sizden yana olacak. Çok istediğiniz bir işte kabul görebilirsiniz. İş değişikliği yapmadan önce garantiye alarak hareket etmenizde yarar var. Bu dönem içerisinde bazılarınızın maaşında artış olabilir. Başarınız sayesinde kariyer basamaklarını hızla çıkacaksınız ve bu konuda en büyük yardımcınız da hırslı oluşunuz olacak. Yaşanacak gelişmeler sizi tatmin edecek düzeyde olacak.

Aşk
Nisan 2016'da söz konusu aşk hayatınız olduğunda biraz dikkatli olmanız gerekiyor. Size arkadaş gözüyle bakan ve bundan başka bir şey hissetmeyen kişiye karşı duygusal olarak yakınlaşmalar sergileyebilirsiniz. Alacağınız tepkinin ne olacağını kestirmek güç ancak böyle bir adım atmadan önce her şeyi göze almanızda yarar var. Hayal kırıklığı da olabilir, mutlu son da. Sadece siz değil, sizin de dostunuz olan bir kişinin size ilgi duyduğunu fark edebilirsiniz. Takınacağınız tavıra dikkat etmeniz gerekiyor. Yine de fazla kırıcı olmadan reddetmek daha doğru olacaktır. Süregelen birlikteliğinizde ufak tefek sorunların meydana gelme ihtimali var. Aşk hayatınızın şu anki durumuna bakarak değerlendirme yapmalı ve vereceğiniz tepkiyi de ona göre seçmelisiniz. Uzun süredir yalnız olan Kova burcu insanları, Nisan 2016'da sadece iş hayatınızda değil aşk hayatınızda da önemli fırsatlarla karşılaşacaksınız ancak bir adım atmadan önce kendinizden ve karşınızdaki kişiden mutlaka emin olmalısınız. Mutluluğunuzun uzun süreli olmasını istiyorsanız bunu uygulamalısınız. Güzel günler çok da uzak sayılmaz Kova burcu. Nisan 2016 güzel gelişmeleri size sunuyor olacak.

Sağlık
Söz konusu sağlığınız olduğunda Nisan 2016'da biraz daha dikkatli olmalısınız. Gerek aşk gerekse iş hayatınızdan kaynaklı stres, üzerinizde negatif enerji oluşturacak. Bu enerjiyi mutlaka üzerinizden atmanız gerekiyor. Süregelen rahatsızlığınızla ilgili olarak, mutlaka kontrollerinizi zamanında yaptırmalı ve doktorunuzun önerilerine kesinlikle uymalısınız. Dikkatli olursanız, pek sıkıntı yaşamazsınız.

Kaynak: Kova Burcu Nisan 2016 - Kova Burcu Nisan 2016 YorumuBALIK

İş
Nisan 2016'da sizi fazlasıyla mutlu edecek gelişmeler ardı arkasına gelecek. Başlattığınız projeler geride bıraktığımız ay içerisinde biraz gelişmeye başlamıştı ve bu ay içerisinde daha da olgunlaşacak. Kariyer hayatınız sizin için fazlasıyla önemli bir hal alıyor. Sosyal hayatınız da iş konusunda size ufak ancak mutlaka değerlendirilmesi gereken fırsatlar sunacak. Gelir düzeyinizin artması olası bir durum. Girişken olacaksınız. Cesur davranışlarınız sizi ileriye taşıyabilecekken geriye de taşıyabilir. Tüm bunları göz önünde bulundurun ve yeni bir işe girerken fazla aceleci davranmayın. Birikiminizi doğru kullanmalı ve hedefleriniz konusunda ileriye dönük adımlar atmalısınız. Önemli kararlar almanın zamanı geldi. Doğru planlama ve belirli hedef doğrultusunda her şey çok daha iyiye gidecek. Nisan 2016'da harcamalarınıza bir sınır getirmelisiniz. Bütçenizi biliyorsunuz ancak gözünüze hoş gelen bir şeyi de almaktan çekinmiyorsunuz. Aşırıya kaçmamaya özen gösterin. Bu dönem içerisinde sizden borç isteyen kişiler olacak. Güvenmiyorsanız, geri geleceğine inanmıyorsanız reddetmeyi bileceksiniz. Çalışma hayatınızda biraz daha organize olmalısınız. Güzel gelişmeler yaşanacak Balık burcu. Biraz daha sabırlı olun.

Aşk
Nisan 2016'da aşk hayatınız değişim içerisinde olacak. Sürekli olarak iş ya da okul hayatınıza önem veriyor, geleceğinizden başka bir şey düşünmüyordunuz ancak biraz da özel hayatınızı düşünmenin zamanı geldi de geçiyor. Sosyal olarak aktif olacaksınız. Bazen karşınıza çıkan fırsatların farkına varamıyorsunuz ve aslında uzun süredir devam eden yalnızlığınızın en büyük nedeni de bu. Aşk hayatınıza biraz daha kafa yormalısınız. Bazı Balık burcu insanları için bu durum pek geçerli değil. Çalışma ya da sosyal ortamınızdan kaynaklanan durumdan dolayı hareketli aşk hayatınız var. Süregelen birlikteliğiniz açısından sorun teşkil edebilecek yakınlaşmalardan kaçınmalısınız. Birlikte olduğunuz kişinin güvenini kırmanız, geri dönüşü olmayan bir yola girmenize neden olabilir. Sorunsuz devam eden ilişkinizi korumaya çalışın. Partnerinize her zamankinden daha fazla değer vermelisiniz. Nisan 2016'da hem duygularınızı hem de mantığınızı kullanmalısınız. Sizi kolayca etkileyebilecek kişiyle karşılaşacaksınız ancak mantığınızı kenara bırakırsanız yanlış aşklara yelken açabilirsiniz. Zaman zaman kendinizi düşünmenizde yarar var. Karmaşık duygular, karmaşık aşk hayatı demektir. Kendinizi devam ettirme zorunluluğunda hissettiğiniz bir ilişkiniz varsa mutlaka sonlandırmalısınız. Bu durum size göre değil.

Sağlık
Nisan 2016'da sağlığınız iyi durumda olacak. Ancak siz yine de tedbiri elden bırakmayın. Özellikle beslenme konusunda aşırıya kaçmamalı ve mümkün olduğunca spor yapmaya çalışmalısınız. Uykunuzun düzene girmesi de enerjiniz açısından oldukça önemli olacak. Planlı ve programlı yaşadığınız sürece sağlığınız Nisan 2016'da size pek fazla sıkıntı yaratmayacak Balık burcu. Genel olarak iyi durumdasınız. Süregelen rahatsızlığınız varsa da kontrollerinizi yaptırın.
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç  Cevapla

Etiketler
2016 astroloji, 2016 burc yorumu, akrep, aslan, astroloji, astroloji forum, ayi, aylik burc yorumlari, balik, basak, boga, burc, burc yorumlari, forum, forum sitesi, forumlar, gunluk burc yorumlari, ikizler, koc, nisan, nisan 2016, nisan 2016 burc yorumlari, nisan astroloji, nisan ayi burc yorumlari, nisan ayi burclari, sitesi, terazi, yengeç, yillik burc yorumu, yorumlari

Seçenekler
Stil


Saat: 02:17

Forum Yasal Uyarı
vBulletin® ile Oluşturuldu
Copyright © 2016 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

ForumSevgisi.Com Her Hakkı Saklıdır
Tema Tasarım:
Kronik Depresif


Sitemiz bir 'paylaşım' sitesidir. Bu yüzden sitemize kayıt olan herkes kontrol edilmeksizin mesaj/konu/resim paylaşabiliyorlar. Bu sebepten ötürü, sitemizdeki mesaj ya da konulardan doğabilecek yasal sorumluluklar o yazıyı paylaşan kullanıcıya aittir ve iletişim adresine mail atıldığı taktirde mesaj ya da konu en fazla 48 saat içerisinde silinecektir.
Genel Forum Sitesi