ForumSevgisi.Com

  ForumSevgisi.Com > ForumSevgisi Sosyal Bölüm > ForumSevgisi Astroloji

ForumSevgisi Astroloji Burcunuz Bugün Ne Söylüyor?


9 Nisan 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcunuz Bugün Ne Söylüyor?


9 Nisan 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

ForumSevgisi Sosyal Bölüm Kategorisinde ve ForumSevgisi Astroloji Forumunda Bulunan 9 Nisan 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları Konusunu Görüntülemektesiniz,Konu İçerigi Kısaca ->> 9 Nisan 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları 9 Nisan 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları,9 Nisan 2016 Cumartesi Akrep burcu yorumu,9 ...

Kullanıcı Etiket Listesi

Ağaç Şeklinde Aç2Beğeni
  • 1 gönderen BuRHaN
  • 1 gönderen FaRaH
Yeni Konu aç  Cevapla
LinkBack Seçenekler Stil

Okunmamış 08 Nisan 2016, 20:14   #1
Durumu:
Çevrimdışı
BuRHaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Meskul
Üyelik tarihi: 25 Ekim 2014
Şehir: İstanbul
Yaş: 29
Mesajlar: 18.971
Konular: 8858
Beğenilen: 3252
Beğendiği: 2339
www.forumsevgisi.com
Standart 9 Nisan 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

9 Nisan 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

9 Nisan 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları,9 Nisan 2016 Cumartesi Akrep burcu yorumu,9 Nisan 2016 Cumartesi Yengeç burcu yorumu,9 Nisan 2016 Cumartesi Balık burcu yorumu,9 Nisan 2016 Cumartesi Başak burcu yorumu,9 Nisan 2016 Cumartesi Aslan burcu yorumuKOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Koç Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi


Rahatsızlıklarınızın bir tür kıskançlık olduğunu kabullenebilirseniz, onun bugünlerde tümüyle size yönelmesini sağlayabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük İş Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

İşyerinizdeki gelişmeler sizi yönlendirecek. Son günlerin yarattığı belirsizlik, size çok değişik kararlar aldırabilir. Önümüzdeki günlerde ilginiz dışında bir alana yönelmeniz çok olası.

Koç Burcu Günlük Para Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

Yakın zamanda geniş bir akraba çevresini kapsayan toplu bir para işiniz olacak. Zor günler için ayırdığınız birikimi değerlendirmeniz yönündeki öneriler zarar getirebilir.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

Genel değerlendirmelerinize duyulan güveni, özel konulardaki bazı yorumlarınızla azaltabilirsiniz

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi


Son zamanlardaki yabancı davranışlar ilişkiyi daha da karmaşık bir duruma getirebilir. Bugünleri, ilişkide son derece açık olma ve onarma anlamında çözümler üretme zamanı olarak değerlendirebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük İş Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

Sunduğunuz yeni görüşler ilgiyle karşılanacak. Başarılarınızı arttırmanız için biraz da ilişkilere özen göstermeniz gerekiyor. İş hayatınızda gözle görülür düzelmeler var.

Boğa Burcu Günlük Para Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

Bugünlerde bir arkadaşınızla birlikte ortak bir yatırımınız söz konusu olabilir. Para durumunuzda iyiye gidiş gözleniyor. Yakında alacağınız bir haberle sevineceksiniz.

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

Aceleci davrandığınız ilişkilerde belli bir zaman sonra problemler yaşayabilirsiniz

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi


Kararlılığınızı bu kadar bilinçli şekilde, inanarak uygulamanız karşı tarafa biraz sürpriz gelmiş gibi. Yaşanan her şeyi bir anda unutmuş değilseniz de, verdiğiniz izlenim bu.

İkizler Burcu Günlük İş Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

İşyerinizde, yakında toplu bir hareketlilik söz konusu. Bu hareketlilik içinde karlı görünüyorsunuz. İnsan ilişkilerinde bazı geçimsizlikler var. Bu sürtüşmelerin doğrudan içinde görünmekten çekiniyorsunuz.
İkizler Burcu Günlük Para Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

Para konusunda çekingen olduğunuz biri, sizi yakında şaşırtabilir. Kenara para koymaya başlamanız, bazı zevklerinizden vazgeçmenizi gerektirmiş olsa da, önünüzdeki günlerde tedbirli olmanın yararını göreceksiniz

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

Sizden duyarlılık beklenen konularda harekete geçmelisiniz

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi


Aşk yaşantınızda bir ayrılık gözleniyor. Bu ayrılık geçici olabilir. Bugün yaptığınız hataların pişmanlığını duyabilir ve duygusal olarak kendinizi kötü hissedebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

İş hayatınızda durgunluk hat safhada. Bugünlerde alternatif iş olanakları arıyor ve kendinizi geliştirecek faaliyetlere yönelmek istiyorsunuz.
Yengeç Burcu Günlük Para Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

Parasal konularda oldukça rahatsınız. Ailenizden yardım görüyor ve harcamalarınızı rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

Bugün duyacağınız bir haber canınızı sıkabilir. BU haberin doğruluğundan emin olmadan moralinizi bozmayın

ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Temmuz - 2 Ağustos)

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi


İlişkinizden beklediklerinizi alamıyorsunuz. En önemlisi gereken özeni de göstermiyorsunuz. Partneriniz memnun olmasa da bunu sizle paylaşamıyor. Onu fazlasıyla üzdünüz. Artık olgun bir karar vermelisiniz.
Aslan Burcu Günlük İş Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

Üzerinize düşeni yapıyorsunuz. Ama sizden daha dazla çaba bekleniyor. Diğer arkadaşlarınızın gerisinde kalıyorsunuz. Şimdilik önemsemeseniz de kariyeriniz için oldukça yanlış bir tutum içerisindesiniz.

Aslan Burcu Günlük Para Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

Elinize geçen parayı birden harcamanız muhtemel. İçinizde büyük bir alışveriş arzunuz var. Büyük bir ihtimalle ölçüyü kaçıracak, sonrasında her zaman ki gibi pişmanlık duyacaksınız.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

Yakınlarınıza ilgisizliğinizden dolayı onlarla karşılaştığınızda olumsuz tepkiler alabilirsiniz. Onlara duymak istediklerini söyleyin

BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Ağustos - 22 Eylül)

Başak Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

Aşk yaşamınızda iyi giden ilişkiniz bugün bazı yanlış anlaşmalar nedeniyle bozulmaya yüz tutacak. Oysa siz sevgilinize olan duygularınızın içtenliğinden bahsetmek istemiştiniz. Ailenizin bu ilişkiye soğuk baktığı anlamını çıkaran sevgiliniz gururunu kurtarmak için sizden uzaklaştı ama bu uzaklaşma uzun sürmeyecek size yine dönecektir. Siz de bundan sonra konuşmalarına daha özen göstermelisiniz.

Başak Burcu Günlük İş Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

Bugün yorucu ve yoğun zaman zaman da stresli bir iş günü geçireceksiniz. İşinizle ilgili bazı söylentiler ve sorunlar iş yerinizi denetime zorunlu hale getirdi. Böyle durumlarda en önemsiz eksikler bile büyütülür. Siz ne kadar kendinize güvenseniz de karşınızdakileri sizlere aldığı tavrı bilmediğinizden dolayı sıkıntılı anlar geçireceksiniz.

Başak Burcu Günlük Para Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

Birkaç güne kadar elinize geçecek para ancak normal yaşamınıza yetecek kadar olduğu için istemesiniz de bazı gereksinimlerinizi almak için diğer ayları bekleyeceksiniz.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

Aşk ilişkilerinize ailenizi ve özellikle onların olumsuz fikirlerini sokmayın. Sevgililer genelde aileleri kendilerine rakip görürler

TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Eylül - 2 Ekim)

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

Bugün romantik sözler duyma ya da bir telefon alma ihtiyacı duyabilirsiniz. O kişinin bu ihtiyacınızı karşılayamaması sizi sevmediğinden değil, yaşadığı yoğunluktan kaynaklanıyor.

Terazi Burcu Günlük İş Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

İş yerinizde, yöneticileriniz ve bir takım iş arkadaşlarınız arasında bir tartışma yaşanabilir. Siz bu tartışmaya katılmayacaksınız fakat tartışma konusunun ne olduğu üzerine konuşacaksınız.

Terazi Burcu Günlük Para Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

Beklenmedik bir telefon konuşması sizin yüzünüzü güldürebilir. Umutlarınız boşa çıkmayacak. Güçlü olmanız ve parayla ilgili kararlarınıza siki sıkıya bağlı olmanız gerekiyor.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

Yorumlarınıza sessizlikle yanıt veren insanlar kendi fikirlerini söylemeye cesaret edemiyorlar. Bu da sizin haklılığınızı kanıtlıyor

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Ekim - 22 Mart)

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

Fiziksel ve zihinsel anlamda kendinizi güçlü hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Yönetici yıldızınızın Mars olması dolayısıyla aşkın okları sık sık size yöneliyor. Ancak, aşkın hayat bulabilmesinin sizin çabalarınıza da bağlı, bunu unutmamalısınız.

Akrep Burcu Günlük İş Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

Sorunların üstesinden gelme yeteneğiniz ve dinamik tutumlarınız gözden kaçmıyor. Beğeni ile takip ediliyorsunuz. Hafta ortasından itibaren yeteneklerinize uygun bir iş fırsatı ile karşılaşabilirsiniz. Karşınıza çıkacak fırsatları ince eleyip sık dokuyun.

Akrep Burcu Günlük Para Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

Zaten zorlu bir ay geçirdiniz. Biraz kendiniz toparlamalı ve daha hesaplı davranmalısınız. Bu ayın ilk haftalarında parasal sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız. Maddi rahatlığınızı tekrar gereksiz borçlanmalarla bozmayın.

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

Girişim cesaretiniz, gözüpekliğiniz yakın çevrenizde yer yer sorumsuzluk olarak algılanıyor

YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Mart - 21 Aralık)

Yay Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi


Sevgilinizin kıskançlıkları sizi dostlar arasında mahcup ediyor. Ama kıskançlığın asıl nedeninin bu dostluklar arasındaki bir kişiyle doğrudan ilgili olduğunu göremiyorsunuz.

Yay Burcu Günlük İş Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

Yeteneğiniz, kararlılığınız beğeniliyor, ama kararlılığınız inatçılığa dönüştüğünde sizi iş yaşamınızda dönüşü olmayan bir yola doğru sürüklüyor. Henüz zamanınız varken bunu düşünmelisiniz.

Yay Burcu Günlük Para Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

Yüklendiğiniz aşırı sorumluluklar sizin genellikle parasız biri olmanıza yol açıyor. Kaçınılmaz sorumluluklarınız dışındakilerden kurtulursanız biraz düzlüğe çıkabileceksiniz.

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

Eski bir dostunuzun yurtdışında yaşıyor olması onu gözden çıkartmanızı gerektirmiyor. Bu akşam çalacak olan telefonunuz arkadaşınızın sizi son araması olabili

OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi


Duygusal olarak oldukça olumlu bir gün geçireceksiniz. Hoşunuza gidecek bazı ortamlara girebilir ve birlikte olmaktan zevk alacağınız kişilerle zaman geçirebilirsiniz. Duygularınız her zamankinden daha canlı olacaktır ve bugün yaptığınız her şeyden zevk almayı bileceksiniz. Küçük bir kararsızlık yada çelişki yaşama ihtimaliniz olacaktır ve zihninizi belli konulara yoğunlaştırmakta zorlanabilirsiniz. Güzel bir teklif yada davet alma şansınız var, karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmeye çalışın.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

Gün içinde çevrenizle sürekli bir iletişim içinde olacaksınız. Sürekli isteklerinizi anlatmak ve karşınızdaki insanları ikna etmek zorunda kalabilirsiniz. Kısa süreli bazı planlar yapacaksınız ve bunları uygulamak isteyeceksiniz. Zihniniz çok iyi çalışyor ve alacağınız kararların sonuçları sizin için olumlu olacaktır. İş yaşamınızda verimli çalışmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz ve bazı işlerinizi tamamlamak için fırsatlarınız olacaktır. Beklentilerinize ulaşabileceğiniz etkiler altında olacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

Maddi konularda akılcı davranacağınız bir gündesiniz ve elinizdeki olankları en iyi şekilde kullanırken imkanlarınızı arttırmaya çalışacaksınız. Yeni girişimlerde bulunabileceğiniz bir gündesiniz.
Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

Bugün küçük bazı ayrıntılar sizin için çok önemli olacaktır ve bunları gözden kaçırmamanız gerekiyor

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Mart)

Kova Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi


Ay ın yaptığı rahat etkiler aşkta hoş ve sürpriz sayılabilecek gelişmeler getiriyor. Yalnız, içinizde duyacağınız heyecanla aşırıya kaçabilir, enerjinizi dengelemede güçlük çekebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük İş Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

Meslek yaşamınızda karşılaştığınız gecikmelerden ve iletişim problemlerinden kurtulabileceğiniz bir gün. Organize faaliyetlerden büyük zevk alabileceğiniz bu devrede, iş amaçlı bir gezi düzenleyebilirsiniz.
Kova Burcu Günlük Para Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

Maddi ataklarınızda dikkatli olmanız gereken bir gün. Yakın çevrenizle olan iletişimin boyutları beklenmedik bir şekilde değişime uğrayabilir. Ticari ilişkilerinizden kazançlı çıkmanız mümkün.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

Görüşlerinize karşı çıkanlarla yapacağınız tartışmalarda huzursuz olabilirsiniz. Eğer dikkatli davranırsanız yapıcı sonuçlar elde edebilirsini


BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Mart - 20 Mart)

Balık Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi


Uzun zamandır kalıcı, aradığınız gibi bir ilişki kuramamanın sıkıntısı içindesiniz. Duygusal anlamdaki bu boşluğunuzu ortadan kaldırmak için arayıştasınız ve bu konuda yakınlarınızdan, arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük İş Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

Bugün işyerinizde güne sorun ile başlayacak , günün ilerleyen saatlerinde bu sorunlardan sıyrılacaksınız. Ayrıca bugün size yeni sorumluluklar yüklenecek. Bu yüzden daha önce ilgilendiğiniz bazı iş konularında uzaklaşmak zorunda kalacaksınız.
Balık Burcu Günlük Para Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

Harcamalarınızda aşırıya kaçma eğiliminiz olabilir. Biraz daha harcamalarınıza dikkat etmeli, gelir-gider dengenizi korumalısınız.
Balık Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 9 Nisan 2016 Cumartesi

Bugün aile fertlerinize yönelik harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat edin

9 Nisan 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları, 9 Nisan 2016 Cumartesi Akrep burcu yorumu, 9 Nisan 2016 Cumartesi Yengeç burcu yorumu, 9 Nisan 2016 Cumartesi Balık burcu yorumu, 9 Nisan 2016 Cumartesi Başak burcu yorumu, 9 Nisan 2016 Cumartesi Aslan burcu yorumu, 9 Nisan 2016 Cumartesi Terazi burcu yorumu,9 Nisan 2016 Cumartesi Kova burcu yorumu, 9 Nisan 2016 Cumartesi Oğlak burcu yorumu, 9 Nisan 2016 Cumartesi Koç burcu yorumu, 9 Nisan 2016 Cumartesi Boğa burcu yorumu, 9 Nisan 2016 Cumartesi İkizler burcu yorumu, 9 Nisan 2016 Cumartesi Yay burcu yorumu
PrensesCe bunu beğendi.
Alıntı ile Cevapla

Okunmamış 08 Nisan 2016, 20:19   #2
Durumu:
Çevrimdışı
FaRaH
o sey neydi?
merhamet...
nota bilmem, ben notayim
FaRaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ruhsuz
Üyelik tarihi: 18 Mart 2016
Şehir: Diger yari kure
Mesajlar: 1.139
Konular: 8
Beğenilen: 325
Beğendiği: 127
www.forumsevgisi.com
Standart Cevap: 9 Nisan 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Ask falini es geciyorum (belki yarin bisey olur kim bilir), is insallah bakalim umutluyum .p
Yarin ki toplanti onemli bekliyoruz umutluyuz kararliyiz ^^
BuRHaN bunu beğendi.
________________
ϜϓſϞ

imza
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç  Cevapla

Etiketler
2016, 9 nisan 2016 cumartesi akrep burcu yorumu, 9 nisan 2016 cumartesi aslan burcu yorumu, 9 nisan 2016 cumartesi balik burcu yorumu, 9 nisan 2016 cumartesi basak burcu yorumu, 9 nisan 2016 cumartesi boga burcu yorumu, 9 nisan 2016 cumartesi gunluk burc yorumlari, 9 nisan 2016 cumartesi ikizler burcu yorumu, 9 nisan 2016 cumartesi koc burcu yorumu, 9 nisan 2016 cumartesi kova burcu yorumu, 9 nisan 2016 cumartesi oglak burcu yorumu, 9 nisan 2016 cumartesi terazi burcu yorumu, 9 nisan 2016 cumartesi yay burcu yorumu, 9 nisan 2016 cumartesi yengec burcu yorumu, burc, cumartesi, gunluk, nisan, yorumlari

Seçenekler
Stil


Saat: 06:47

Forum Yasal Uyarı
vBulletin® ile Oluşturuldu
Copyright © 2016 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

ForumSevgisi.Com Her Hakkı Saklıdır
Tema Tasarım:
Kronik Depresif


Sitemiz bir 'paylaşım' sitesidir. Bu yüzden sitemize kayıt olan herkes kontrol edilmeksizin mesaj/konu/resim paylaşabiliyorlar. Bu sebepten ötürü, sitemizdeki mesaj ya da konulardan doğabilecek yasal sorumluluklar o yazıyı paylaşan kullanıcıya aittir ve iletişim adresine mail atıldığı taktirde mesaj ya da konu en fazla 48 saat içerisinde silinecektir.

ankara escort, izmir escort ankara escort, ankara escort bayan, eryaman escort, bursa escort pendik escort, antalya escort,