Forum Logo


Geri Git   ForumSevgisi.Com > ForumSevgisi Sosyal Bölüm > ForumSevgisi Astroloji

ForumSevgisi Astroloji Burcunuz Bugün Ne Söylüyor?


20 Nisan 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcunuz Bugün Ne Söylüyor?Konu Bilgileri
Konu Başlığı
20 Nisan 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları
Konudaki Cevap Sayısı
1
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler
Görüntülenme Sayısı
217

Kullanıcı Etiket ListesiYeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19 Nisan 2016, 18:16   #1
BuRHaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Ziyaretçilere Kapatılmıştır. Görmek için Kayıt Olmalısınız
Standart 20 Nisan 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

20 Nisan 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

20 nisan 2016 Çarşamba akrep burcu yorumu, 20 nisan 2016 Çarşamba aslan burcu yorumu,20 nisan 2016 Çarşamba boga burcu, 20 nisan 2016 Çarşamba balik burcu yorumu, 20 nisan 2016 Çarşamba basak burcu yorumu, 20 nisan 2016 Çarşamba gunluk burc yorumlari, 20 nisan 2016 Çarşamba ikizler burcu yorumu, 20 nisan 2016 Çarşamba kov burcu yorumu, 20 nisan 2016 Çarşamba oglak burcu yorumu, 20 nisan 2016 Çarşamba terazi burcu yorumu, 20 nisan 2016 Çarşamba yengec burcu yorumu, 2016, burc, Çarşamba, gunluk, nisan, yorumlari
KOÇ BURCU (21 Mart - 20 Nisan) GÜNLÜK YORUMU

Bazı kişilerin sizin yanınızda yer alma isteklerini kabul ederek, bu kişilerle ilişkilerinizi daha iyi analiz etme şansı bulabilirsiniz. Bakalım, iş birliğinden hoşlanacak mısınız veya hayata ya da işlerinize aynı yönden bakıyor musunuz? Günün Atmosferi: Aşkhayatımızla ilgili başlıklarda desteklendiğimiz, sevmek ve sevilmek isteyeceğimiz, sevgimizi yoğun şekilde gösterebileceğimiz veya ilişkilerde tutkunun ön plana çıkabileceği birkaç günün içerisindeyiz.

BOĞA BURCU (21 Nisan - 20 Mayıs) GÜNLÜK YORUMU

Bazı kişiler, gruplar, ortaklıklarınız ya da iş birliklerinizle ilgili fikirleriniz netleşmeye başlıyor. Bu kişilerle ortak bir yönünüzün olmadığını anlayabilir ve bir sonraki adımınızı buna göre belirleyebilirsiniz. Günün Atmosferi: Aşk hayatımızla ilgili başlıklarda desteklendiğimiz, sevmek ve sevilmek isteyeceğimiz, sevgimizi yoğun şekilde gösterebileceğimiz veya ilişkilerde tutkunun ön plana çıkabileceği birkaç günün içerisindeyiz.

İKİZLER BURCU (21 Mayıs - 20 Haziran) GÜNLÜK YORUMU

Her ne kadar rahatsızlık yaratsa da veya ertelemeler ya da iptaller nedeniyle zarar etseniz de, yapılacak yeni planlar veya değişikliklere uygun düzenlemeler rahatsızlıklara değebilir. Dolayısıyla, hemen karşınızdaki kişilere kızmamanızda fayda var. Günün Atmosferi: Aşk hayatımızla ilgili başlıklarda desteklendiğimiz, sevmek ve sevilmek isteyeceğimiz, sevgimizi yoğun şekilde gösterebileceğimiz veya ilişkilerde tutkunun ön plana çıkabileceği birkaç günün içerisindeyiz.

YENGEÇ BURCU (21 Haziran - 22 Temmuz) GÜNLÜK YORUMU

Önümüzdeki birkaç gün içerisinde belli başlı planlarınızda değişiklikler yapılması gerekebilir veya ani gelişmeler söz konusu olabilir. Siz, moralinizi gelişmelere göre ayarlamamaya özellikle dikkat etmelisiniz. Günün Atmosferi: Aşk hayatımızla ilgili başlıklarda desteklendiğimiz, sevmek ve sevilmek isteyeceğimiz, sevgimizi yoğun şekilde gösterebileceğimiz veya ilişkilerde tutkunun ön plana çıkabileceği birkaç günün içerisindeyiz.

ASLAN BURCU (23 Temmuz - 23 Ağustos) GÜNLÜK YORUMU

Birkaç gün için olayları zorlamamanız veya kendi fikirlerinizi kabul ettirmek için çok fazla çaba sarf etmemeniz yerinde olur. Hafta sonuna doğru, ikna yeteneğiniz veya karşı tarafın sizi dinleme ihtimali daha fazla olacaktır. Günün Atmosferi: Aşk hayatımızla ilgili başlıklarda desteklendiğimiz, sevmek ve sevilmek isteyeceğimiz, sevgimizi yoğun şekilde gösterebileceğimiz veya ilişkilerde tutkunun ön plana çıkabileceği birkaç günün içerisindeyiz.

BAŞAK BURCU (24 Ağustos- 23 Eylül) GÜNLÜK YORUMU

Bazı planlarda meydana gelebilecek değişiklikler sizi rahatsız edebilir. Sorumluları aramak ya da suçlamak yerine. Olayları akışa bırakmanız daha doğru olur. Birkaç gün sonra her şey yoluna girecektir. Günün Atmosferi:Aşk hayatımızla ilgili başlıklarda desteklendiğimiz, sevmek ve sevilmek isteyeceğimiz, sevgimizi yoğun şekilde gösterebileceğimiz veya ilişkilerde tutkunun ön plana çıkabileceği birkaç günün içerisindeyiz.

TERAZİ BURCU (24 Eylül - 23 Ekim) GÜNLÜK YORUMU

Bazı işleri veya ilişkileri zorlamak doğru olmayabilir. Artık verimliliği kalmamış, size zevk vermeyen veya ileri gitmeyen ilişki, iş, yöntem, düzenleme, anlaşma, iş birliği ya da ortaklıkları gözden çıkartma eğiliminde olabilirsiniz. Ya da bazı konuları zorlayarak bir yere gidemeyeceğinizin farkına varma ihtimaliniz yüksek önümüzdeki birkaç gün içerisinde. Günün Atmosferi: Aşk hayatımızla ilgili başlıklarda desteklendiğimiz, sevmek ve sevilmek isteyeceğimiz, sevgimizi yoğun şekilde gösterebileceğimiz veya ilişkilerde tutkunun ön plana çıkabileceği birkaç günün içerisindeyiz.

AKREP BURCU (24 Ekim - 22 Kasım) GÜNLÜK YORUMU

Kendinizi vermeniz veya yaratıcılığınızı ortaya koymanız durumunda, gerekli şekilde ilerleme sağlayabilirsiniz. Bazı düzenleme veya anlaşmaları hoşlandığınız şekilde yeniden yapılandırabilir, diğer kişileri şaşırtabilirsiniz. Günün Atmosferi: Aşk hayatımızla ilgili başlıklarda desteklendiğimiz, sevmek ve sevilmek isteyeceğimiz, sevgimizi yoğun şekilde gösterebileceğimiz veya ilişkilerde tutkunun ön plana çıkabileceği birkaç günün içerisindeyiz.

YAY BURCU (23 Kasım - 21 Aralık) GÜNLÜK YORUMU

Doğruları açıkça dile getirmek veya fark yaratmak isterken, yanlış bir imaj oluşturabilirsiniz. Önerilerinizin sert çıkışlar şeklinde algılanmaması ve gereken etkiyi yaratabilmesi için, daha sakin ve politik tavırlar geliştirmeniz gerekebilir. Günün Atmosferi: Aşk hayatımızla ilgili başlıklarda desteklendiğimiz, sevmek ve sevilmek isteyeceğimiz, sevgimizi yoğun şekilde gösterebileceğimiz veya ilişkilerde tutkunun ön plana çıkabileceği birkaç günün içerisindeyiz.

OĞLAK BURCU (22 Aralık - 20 Ocak) GÜNLÜK YORUMU

Bir süredir bazı konularda bir değişim süreci yaşanıyordu. Bunları daha fazla görmezden gelemezsiniz. Halen sorunların çözülmesini sağlayabilecek olanaklar varken, bir adım atmanız yerinde olur. Esnek olmamanız, uzlaşmacı yol çizmemeniz veya eskiye sıkı sıkıya bağlı kalmanız durumunda işler istediğiniz gibi gitmeyebilir. Günün Atmosferi: Aşk hayatımızla ilgili başlıklarda desteklendiğimiz, sevmek ve sevilmek isteyeceğimiz, sevgimizi yoğun şekilde gösterebileceğimiz veya ilişkilerde tutkunun ön plana çıkabileceği birkaç günün içerisindeyiz.

KOVA BURCU (21 Ocak - 18 Şubat) GÜNLÜK YORUMU

Bazı planlarınızda, işlerinizde veya ilişkilerinizde meydana gelebilecek tuhaf gelişmelerin faydalı sonuçları olabileceğini düşünmekte zorlanabilirsiniz. Olayları olduğu gibi görmeye çalışmanızda fayda var. Günün Atmosferi: Aşk hayatımızla ilgili başlıklarda desteklendiğimiz, sevmek ve sevilmek isteyeceğimiz, sevgimizi yoğun şekilde gösterebileceğimiz veya ilişkilerde tutkunun ön plana çıkabileceği birkaç günün içerisindeyiz.

BALIK BURCU (19 Şubat - 20 Mart) GÜNLÜK YORUMU

İdealist davranmak isteyebilirsiniz(sadece temiz enerji kullanmak, pet şişelere hayır demek, kimsesiz çocuklara burs vermek, büyüklük göstermek v.b) Koşullar idealist tavırları destekliyor. Önemli olan, bu işi pratiğe dökebilecek ve bundan bile yarar sağlayabilecek yöntemleri bulmakta. Günün Atmosferi: Aşk hayatımızla ilgili başlıklarda desteklendiğimiz, sevmek ve sevilmek isteyeceğimiz, sevgimizi yoğun şekilde gösterebileceğimiz veya ilişkilerde tutkunun ön plana çıkabileceği birkaç günün içerisindeyiz. Bazı huzursuzluklar yaşanabilir, ama bu güzel ve sevgi dolu günleri tartışarak heba etmemekte fayda var.

»20 Nisan 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları - www.ForumSevgisi.Com 
Alıntı ile Cevapla
Alt 19 Nisan 2016, 20:00   #2
o sey neydi?
merhamet...
nota bilmem, ben notayim
FaRaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Ziyaretçilere Kapatılmıştır. Görmek için Kayıt Olmalısınız
Standart Cevap: 20 Nisan 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Valla bu astrolog olmaktada iyi salla tutarsa mis, tutmazsa yarabbi sukur yarin tutar hesabi.
Niye takip ediyorsam (umut fakirin ekmegi iste)

»20 Nisan 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları - www.ForumSevgisi.ComϜϓſϞ

imza
 
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç  Cevapla

Bookmarks

Etiketler
20 nisan 2016 carsamba akrep burcu yorumu, 20 nisan 2016 carsamba aslan burcu yorumu, 20 nisan 2016 carsamba balik burcu yorumu, 20 nisan 2016 carsamba basak burcu yorumu, 20 nisan 2016 carsamba boga burcu, 20 nisan 2016 carsamba gunluk burc yorumlari, 20 nisan 2016 carsamba ikizler burcu yorumu, 20 nisan 2016 carsamba kov burcu yorumu, 20 nisan 2016 carsamba oglak burcu yorumu, 20 nisan 2016 carsamba terazi burcu yorumu, 20 nisan 2016 carsamba yengec burcu yorumu, 2016, burc, carsamba, gunluk, nisan, yorumlari

Seçenekler
Stil


Saat: 17:44

Yasal Uyarı Forum

ForumSevgisi.Com, paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Gerekli Şikayet Bildirimleri "Bize Yazın" kısmından yapabilirsiniz.
Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
Bu forum, en iyi 1366 x 768 ekran çözünürlüğünde Mozilla ve Chrome ile görüntülenebilir.
www.ForumSevgisi.Com © 2014-2016

Facebook Twitter YouTube YouTube YouTube YouTube DMCA.com Protection Status
Forum Forumlar Forum Sitesi Ask Forumu Etiket Sitemap
Yukarı Git