ForumSevgisi.Com

  ForumSevgisi.Com > ForumSevgisi Sosyal Bölüm > ForumSevgisi Astroloji

ForumSevgisi Astroloji Burcunuz Bugün Ne Söylüyor?


12 Mayıs 2016 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcunuz Bugün Ne Söylüyor?


12 Mayıs 2016 Perşembe Günlük Burç Yorumları

ForumSevgisi Sosyal Bölüm Kategorisinde ve ForumSevgisi Astroloji Forumunda Bulunan 12 Mayıs 2016 Perşembe Günlük Burç Yorumları Konusunu Görüntülemektesiniz,Konu İçerigi Kısaca ->> 12 Mayıs 2016 Perşembe Günlük Burç Yorumları KOÇ BURCU 12 Mayıs 2016 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 ...

Kullanıcı Etiket Listesi

Ağaç Şeklinde Aç3Beğeni
  • 3 gönderen BuRHaN

Yeni Konu aç  Cevapla
LinkBack Seçenekler Stil

Okunmamış 11 Mayıs 2016, 20:41   #1
Durumu:
Çevrimdışı
BuRHaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Meskul
Üyelik tarihi: 25 Ekim 2014
Şehir: İstanbul
Yaş: 30
Mesajlar: 18.971
Konular: 8858
Beğenilen: 3253
Beğendiği: 2339
www.forumsevgisi.com
Standart 12 Mayıs 2016 Perşembe Günlük Burç Yorumları

12 Mayıs 2016 Perşembe Günlük Burç YorumlarıKOÇ BURCU 12 Mayıs 2016 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)
Partneriniz sizi çok iyi tanıyor dolayısıyla sizin bu çekingen tavırlarınıza anlam veremiyor. İlerleyen zamanlarda daha ciddi iş görüşmeleri içinde olabilirsiniz bu görüşmeleri olumlu sonuçlandırmak sizin elinizde eğer yeterince istekli olabilirseniz bu durumu sizin karınız haline getirebilirsiniz. Maddi harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken şu günlerde beklemediğiniz harcamalarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

BOĞA BURCU 12 Mayıs 2016 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21
Aşk hayatınızda beklenmedik gelişmeler yaşıyorsunuz bu sizin ruhunuza hareketlendirecek farklı hisleri bir arada yaşayacaksınız ve kendinizi aşk konusunda şanslı hissedeceksiniz. İş hayatınız monotonluğu sizi yoruyor siz kişiliğiniz gereği hareketli ve canınızın hiç sıkılmayacağı bir iş arıyorsunuz ancak koşullar her zaman istenilen gibi olmuyor. Bazı sözleriniz ve yaptıklarınız arasında bir uyumsuzluk var bu durum karşısında zor durumda kalabilirsiniz.

İKİZLER BURCU 12 Mayıs 2016 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (212 Mayıs - 21 Haziran)
İş hayatınız bu aralar beklediğinizden daha da yoğun gelişmeler söz konusu uzun süredir beklediğiniz bazı gelişmeler bu aralar olabilr ve bu sizi ve çevrenizdekileri çok mutlu edecek. Maddi durumunuzda azalmalar söz konusu bu sizin canınızı sıksa da elinizden gelen bir şey yok. Çevrenizde ki insankların desteklerini hemen kestrip atmamalısınız bazı duygusal şeylerin altından tek başınıza kalkmak sizi yorabilir.

YENGEÇ BURCU 12 Mayıs 2016 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz).
Duygularınızın adeta şaha kalktığı bu günlerde kafanızı karıştıran bazı gelişmeler olacak ancak sakin ve tüm durumu değerlendirebilecek şekilde düşünürseniz bu işin içinden çıkabilirsiniz. İş yaşantınız da kendinizi rahat hissediyorsunuz ve hedeflerinize ulaşabilmekte bunun vermiş olduğu rahatlığı yaşıyorsunuz. Bu aralar detaycı olamanız gerekebilir hatta bu sayede bir çok şeyin üstesinden gelebilirsiniz.

ASLAN BURCU 12 Mayıs 2016 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Temmuz - 2 Ağustos)
Partneriniz sizi işinize fazla zaman ayırdığınızı ve bunun size zarar verdiği yönünde bir kanısı var siz ise bunun farkında değilsiniz ancak sevgiliniz doğrudan söylemesede sizden ilgi bekliyor. Parayı değer vermediğinizi söylüyorsunuz ancak var olan gelirinizle de yetinemiyorsunz bu çelişkiyi biraz daha açık olarak giderebilirsiniz. Ailenizin söylediklerini dinlemeli ve onların sizin için en iyisini istediğini bilmelisiniz.

BAŞAK BURCU 12 Mayıs 2016 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Ağustos - 22 Eylül)
Sevgilinizin davranışlarına bir anlam veremiyorsunuz ancak o da bunu sizin için yaptığını savunuyor işin ilginç yanı iknizde birbirinizin iyiliğine şeyler yapmak isterken pek mümkün olmayan şeyler yapıyorsunuz. Maddi gelişmeler sizin canınızı fazlasıyla sıkıyor bu aralar var olan maddi yükünüzün üstüne bir yenisi ekleniyor olması sizin için hayli zor olacak. Ailenizden istediğiniz halde her türlü desteği alabiliyorsunuz bu konuda gurur yapmamalısınz.

TERAZİ BURCU 12 Mayıs 2016 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Eylül - 2 Ekim)
Aşk yaşantınızda yaşayacağınız bazı gelişmeler sizi hoşnut etmeyecek bunun sevgilinizden kaynaklanması ise sizin için daha da zor olacak çünkü sorun sizinle alakalı olsaydı bunu fark etmeniz halinde düzeltmek için bir şeyler yapardınız ancak bunun yerine onun kendi hatasını görmesini bekleyeceksizniz. Yatırım yapmak iin çok uygun zamanlar içindesiniz bu aralar yaptığınız gayrı menkul yatırımlar size olumlu olarak geri dönecek.


AKREP BURCU 12 Mayıs 2016 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Ekim - 22 Mart)

Partnerinizle bu sıralar kalıcı sorunlar yaşıyorsunuz hatta bu sorunlar ilişkinizi kökünden edeleyebilr. Eğer sorun sizdeyse bunun tamiri için elinizden geleni yapmalısınız aksi halde bu şekilde bir ilişki uzun süre bulamayabilirsiniz. Karşınıza çıkacak maddi fırsatları değerlendirebileceğiniz şu günlerde yatırım yapmanız halinde yüksek gelirler elde edbilirsiniz.

YAY BURCU 12 Mayıs 2016 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Mart - 21 Aralık)
Kendinizi duygusal olarak güçlü hissedeceğiniz bir gündesiniz ve bunu partnerinize belli ediyor hatta onun için sonuç odaklı şeyler düşünüyorsunuz belki ilişkinizi daha ciddi yapabilecek bir şey. İş hayatınızda beklediğiniz başarıyı elde ediyorsunuz hatta üstünüz tarafından hem seviliyor hem de takdir ediliyorsunuz. Bu sıralar ailenizi ihmal etmeyin ve onların söylediklerini dikkate almalısınız.


OĞLAK BURCU 12 Mayıs 2016 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak

İlişkinizi kendi istediğiniz gibi yaşayamıyorsunuz bunun nedeni çevrenizin etkisinde fazla kalıyor olmanız bunun için ya çevrenizden yada aşkınızdan vazgeçmeniz gerekiyor ancak bu hep böyle devam etmez bunun orta yolunu bulmak size kalmış. Maddi konularda gelirinizde bazı artışlar söz konusu olabilir bunun için soğukkanlı davranıp geleceği düşünüp ona göre harcamalar yapabilirsiniz aksi halde diğer durumda gelen para geldiği gibi gidebilr.

KOVA BURCU 12 Mayıs 2016 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Mart)
Bu aralar aileniz sizi ziyaret edebilir onları uzun süredir görmemeniz onlara olan özleminizi artırmıştı ve bunun son bulması size ruhunuz için oldukça iyi gelecek. Partnerinizden beklediğiniz hamlenin bir türlü gelmiyor olmasına canınız çok sıkılıyor ancak onu da anlamalısınız sizin için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor ve bunun için zaman gerekiyor. Tatırımlarınızı akıllıca yapıyor olmanız sizin karınıza olacak.

BALIK BURCU 12 Mayıs 2016 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Mart - 20 Mart)
Sevgilinizi çok zor durumda bırakıyorsunuz ilişkinizde ne istediğinizi bilmeyişiniz sizin ve onun yıpranmasına neden oluyor ve ilişkiniz kısa ömürlü olmasına neden olabiliyor. Maddi harcamalarınızın artışı sizi olumsuz yönde etkiliyor ancak en gerekli harcamalarınızı yaptığınızı düşünsenizde aslında fazla harcama yapıyorsunuz. Ailenizle olan ilişkilerinize dikkat etmelisiniz onların sizden bazı duygusal beklentileri olabilir.
PrensesCe, SouLHuNTeR ve Beste bunu beğendiler.
Alıntı ile Cevapla

Okunmamış 11 Mayıs 2016, 21:30   #2
Durumu:
Çevrimdışı
FaRaH
o sey neydi?
merhamet...
nota bilmem, ben notayim
FaRaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ruhsuz
Üyelik tarihi: 18 Mart 2016
Şehir: Diger yari kure
Mesajlar: 1.139
Konular: 8
Beğenilen: 325
Beğendiği: 127
www.forumsevgisi.com
Standart Cevap: 12 Mayıs 2016 Perşembe Günlük Burç Yorumları

huf hadi insallah yaa hareketlensin bakayim yarin o gozle bakayim olaylara saka saka.
Evet ya bu tezatliklarimin farkindayim o halde yarin ekstra dikkat zor duruma girmeyelim degil mi
________________
ϜϓſϞ

imza
Alıntı ile Cevapla

Okunmamış 11 Mayıs 2016, 21:43   #3
Durumu:
Çevrimdışı
SouLHuNTeR
Sari-Laci
SouLHuNTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Enerji Dolu
Üyelik tarihi: 09 Kasım 2014
Şehir: İST/Pendik
Yaş: 25
Mesajlar: 1.933
Konular: 1757
Beğenilen: 142
Beğendiği: 177
www.forumsevgisi.com
Standart Cevap: 12 Mayıs 2016 Perşembe Günlük Burç Yorumları


OĞLAK BURCU 12 Mayıs 2016 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocakİlişkinizi kendi istediğiniz gibi yaşayamıyorsunuz bunun nedeni çevrenizin etkisinde fazla kalıyor olmanız bunun için ya çevrenizden yada aşkınızdan vazgeçmeniz gerekiyor ancak bu hep böyle devam etmez bunun orta yolunu bulmak size kalmış. Maddi konularda gelirinizde bazı artışlar söz konusu olabilir bunun için soğukkanlı davranıp geleceği düşünüp ona göre harcamalar yapabilirsiniz aksi halde diğer durumda gelen para geldiği gibi gidebilr.

Doğru gibi

________________

Sizin İmza Resimleri Görmeniz İçin Yetkiniz Yok. Lütfen Üye Olun.
imza
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç  Cevapla

Etiketler
12 mayis 2016 oglak, 2016, akrep, aslan, balik, basak, boga, burc, gunluk, ikizler, koc, kova, mayis, persembe, terazi, yay burc yorumlari, yengeç, yorumlari

Seçenekler
Stil


Saat: 14:18

Forum Yasal Uyarı
vBulletin® ile Oluşturuldu
Copyright © 2016 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

ForumSevgisi.Com Her Hakkı Saklıdır
Tema Tasarım:
Kronik Depresif


Sitemiz bir 'paylaşım' sitesidir. Bu yüzden sitemize kayıt olan herkes kontrol edilmeksizin mesaj/konu/resim paylaşabiliyorlar. Bu sebepten ötürü, sitemizdeki mesaj ya da konulardan doğabilecek yasal sorumluluklar o yazıyı paylaşan kullanıcıya aittir ve iletişim adresine mail atıldığı taktirde mesaj ya da konu en fazla 48 saat içerisinde silinecektir.
Genel Forum Sitesi