ForumSevgisi.Com

  ForumSevgisi.Com > ForumSevgisi Sosyal Bölüm > ForumSevgisi Astroloji

ForumSevgisi Astroloji Burcunuz Bugün Ne Söylüyor?


23 Kasım 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcunuz Bugün Ne Söylüyor?


23 Kasım 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

ForumSevgisi Sosyal Bölüm Kategorisinde ve ForumSevgisi Astroloji Forumunda Bulunan 23 Kasım 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları Konusunu Görüntülemektesiniz,Konu İçerigi Kısaca ->> 23 Kasım 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları 23 Kasım 2014 Günlük Burç Yorumları, 23 11 2014 burçlar, 23 Kasım 2014 ...

Kullanıcı Etiket Listesi

Yeni Konu aç  Cevapla
LinkBack Seçenekler Stil

Okunmamış 23 Kasım 2014, 12:28   #1
Durumu:
Çevrimdışı
BuRHaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Meskul
Üyelik tarihi: 25 Ekim 2014
Şehir: İstanbul
Yaş: 30
Mesajlar: 18.971
Konular: 8858
Beğenilen: 3253
Beğendiği: 2339
www.forumsevgisi.com
Yeni 23 Kasım 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

23 Kasım 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

23 Kasım 2014 Günlük Burç Yorumları, 23 11 2014 burçlar, 23 Kasım 2014 akrep burcu yorumu, 23 Kasım 2014 aslan burcu yorumu, 23 Kasım 2014 balık burcu yorumu, 23 Kasım 2014 başak burcu yorumu, 23 Kasım 2014 boğa burcu yorumu, 23 Kasım 2014 ikizler burcu yorumu, 23 Kasım 2014 koç burcu yorumu, 23 Kasım 2014 kova burcu yorumu, 23 Kasım 2014 oğlak burcu yorumu, 23 Kasım 2014 terazi burcu yorumu, 23 Kasım 2014 yay burcu yorumu, 23 Kasım 2014 yengeç burcu yorumu, 2014 Kasım ayı burç yorumları, günlük burç yorumları, 2014 Kasım günlük burç yorumları, 23 Kasım burç yorumları, 23 Kasım 2014 pazar günlük burç yorumları


Koç Burcu Yorumu

Herhangi bir önemli işiniz yüzünden sevdiğinizi görememe tehlikesi varsa yapacağınız en iyi şey, işinizi erteleyip, zamanınızın çoğunu ona ayırmanızdır. Siz bir kadın koçsanız, bugün, birlikte olduğunuz erkekten, sevgilinizden ya da evliyseniz eşinizden bir hediye almanız olasıdır. Hangi cinsiyette olursanız olun, maddi konulardaki beklentilerinizin sizi hayal kırıklığına uğratması olasıdır. Bu durumu fazla dert etmeniz gerekmez çünkü önümüzdeki günlerde durum değişecektir.

Boğa Burcu Yorumu

Duygusal ilişkileriniz sizi üzecek gelişmelere açıktır. Siz bir kadınsanız birlikte olduğunuz erkeğin anlayışsız tutumları yüzünden üzülebilir, hatta ondan soğuyabilirsiniz. Siz bir erkekseniz bir kadınla ilgili ümitleriniz kırılabilir. Hangi cinsiyetten olursanız olun, çevrenizdeki, sizinle hiç ilgisi olmayan bir olumsuzluğun sizi de etkilemesi mümkündür.

İkizler Burcu Yorumu

Hemen olayları olumsuz olarak nitelendirmeyin ancak bugün herşeyi abartma eğilimindesiniz. Hangi cinsiyette olursanız olun erkeklerle iyi geçinmenizin zor olduğu bir gündesiniz. Ailenizde büyük bir sevinç yaşanması olasıdır. Meydana gelebilecek gelişmeler sizi fazlasıyla mutlu edip, büyük hayaller kurmanıza sebep olabilir. Ancak, elde edebileceğiniz şeyler, düşündüklerinizden daha ufak olabilirler.

Yengeç Burcu Yorumu

Bugün birden fazla işi aynı anda yapmak zorunda kalmanız olasıdır. Uzun süredir beklettiğiniz bazı planlarınızı yürürlüğe koyabilir, isteklerinizi elde etmek için harekete geçebilirsiniz. Aileniz ya da diğer sevdiğiniz kimseler için bazı fedakarlıkları göze almanız olasıdır. Bunu yaptığınız takdirde fedakarlıklarınızın boşa gitmediğini de göreceksiniz. Eşinizin veya sevgilinizin bazı tutumları sizi son derece duygulandırabilir.

Aslan Burcu Yorumu

Önemli konularda kararlar verebilir, eviniz için gereken çalışmaları yapabilir veya yorucu gezilere çıkabilirsiniz. Bugün yapacağınız bazı şeylerle ailenizi sevindirmeniz olasıdır. Onların mutlu olması için bazı isteklerinizi ertelemeniz veya vazgeçmeniz de olasıdır. Evliyseniz eşiniz beklenmedik bir davranışı sizi son derece mutlu edebilir. Cinsel olarak da son derece aktif bir dönemde olduğunuz söylenebilir.

Başak Burcu Yorumu

Çevrenizdeki kimselerin size karşı olan tutumlarını gözden geçirmeniz ve onlar hakkında yeni değerlendirmeler yapmanız gerekiyor. Bugün kalabalık bir ortamda, mesela bir eğlence yerinde bulunabilirsiniz.. Duygusal ilişkileriniz için de şanslı bir gündesiniz. Şayet duygusal ilişkilerinizde bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişki gerçekleştirebilirsiniz. Birlikte olduğunuz kimseye karşı açık davranışlar sergilemeye ve şüphe uyandırıcı şeylerden kaçınmaya çalışmalısınız.

Terazi Burcu Yorumu

Bazı konularda yanlış düşünceler içinde olabilirsiniz. Özellikle sevdiğiniz ve sizi seven kimseleri hatalı yargılamanız olasıdır. Aşk hayatınız da yeni gelişmelere açıktır. Süregelen bir ilişkinizi en olumlu şekle sokabilir ya da yeni bir arkadaşlık başlatabilirsiniz. İleriye yönelik olumlu kararlar vermeniz ve karşı cinsle çok iyi anlaşmanız kesindir. Alışveriş yaparken biraz daha cömert davranabilirsiniz. Sağlığınızda önemli bir değişiklik yok.

Akrep Burcu Yorumu

Oldukça karışık bir psikolojik yapıya giriyorsunuz fakat diğer etkenler sizin lehinize olduğu için bugün şanslı bir gününüzdesiniz. Çok hoşunuza gidecek olan bir zafer kazanmanız olasıdır. Şu aralar olayların üzerine doğrudan giderseniz herşeyi daha çok çıkmaza sokarsınız. Bazı şeyleri yeniden değerlendirdiğiniz takdirde bir çok şeyin daha rahat hale gireceğini göreceksiniz. Bazı dostlarınız size, fazla önem vermediğiniz için aklınızdan çıkmış olan şeyler hakkında uyarabilirler.

Yay Burcu Yorumu

Değişik yaklaşımlarınızla özellikle iş yerinde üstlerinizin dikkatini çekip onların takdirlerini kazanabilirsiniz. İnsanların söz ve vaadlerine inanarak pasif kalmamanız ve derhal harekete geçmeniz gerekmektedir. Düşünceleriniz bir hayli özgün durumda. Bunları iş hayatınızda da uygulamaya koymalısınız. Bugün ayrıca cinsel açıdan güçlüsünüz. Karşı cinsin beğenisini kazanıyorsunuz ve istediğiniz ilişki ister duygusal, ister cinsel bir macera olsun, onu gerçekleştirebilirsiniz.

Oğlak Burcu Yorumu

Bugün istemediğiniz bir işi kabul etmek zorunda kalabilirsiniz. Sizi aramasını hiç beklemediğiniz, karşı cinsten biri arayabilir. Gerçekçi olmayan bahanelerden uzak durmalısınız. İleriye yönelik olumlu kararlar alarak yeni çıkış yolları bulabileceksiniz. Bazı yalanlarla karşılaşmanız olasıdır. Nicelik olarak değilse bile nitelik olarak güçlüsünüz. Kazanan taraf siz olacaksınız.

Kova Burcu Yorumu

Bugün oldukça yoğun aktiviteler içinde olmanız ve bazı şeylerin düzenlenmesini üstlenmeniz mümkündür. Kendinizle ilgili şeyleri düşünebilecek zaman bulabilmeniz ya da özel şeyler yapabilmeniz zordur. Eşiniz veya sevgilinizin yaklaşımları sizi moral olarak çok güçlendirebilir. Maddi konularda şanslısınız. Yatırım yapmak için uygun bir gününüzde olabilirsiniz. Bir toplantıda ya da bir eğlencede bulunmanız olasıdır.

Balık Burcu Yorumu

Akşam saatlerinde neşeli bir ortamda bulunmanız, dostlarınız veya ailenizle birlikte eğlenmeniz veya birşeyi kutlamanız ya da paylaşmanız ihtimali çok yüksek. Beklemediğiniz yerden bir para alabilirsiniz. Böylece arkadaşlarınızdan aldığınız borçlarınızı da kapatabilirsiniz. Sevdiğinizle uzun bir yola çıkabilirsiniz. Sevdiğinizle uyum içinde olacak ve birlikte hoş vakit geçireceksiniz. Sevdiğiniz yoksa deneyimli zeki biri sizi etkileyecek.
-----------------------------------------------------------

KOÇ BURCU
♈ Hayatınızı değiştirmek mi istiyorsunuz? Gökyüzünde, kuş gibi süzülmek mi istiyorsunuz? Bunun için 'koç'la beraber olmanız gerek..

BOĞA BURCU
♉ Mükemmeli arayarak zaman harcama. Tamam sen mükemmelsin orası ayrı ama herkesin de senin gibi olmasını bekleme.

İKİZLER BURCU
♊ Çok derin şeyler düşünüyorsun bu kadar derine inmesen akışına bıraksan? İlgiye, şefkate ihtiyacın var. Biri tedarik etmeli bunları

YENGEÇ BURCU
♋ Yine hayal kırıklığı yaşadığın bir dönemdesin. Kendinden başka kimsenin faydası olmayacağını anladın. Güvenilecek tek bir kişi yok.

ASLAN BURCU
♌ Bazılarının üzerine aşırı derecede düşersen onlarda seni böyle üzerler. Ya bırak ne halleri varsa görsünler. Zamanına yazık.

BAŞAK BURCU
♍ Ya sen başkası gibi öfke kontrölü yapamıyorsun. O an ona ceviz ağacından yapılmış kırbaçla ağzına ağzına vurmak istiyorsun

TERAZİ BURCU
♎ Bak sürekli geçmişi düşünerek ilerleyemezsin. Sözü ayrı, yüreği ayrı oynuyor bazı gevşeklerin. Sen EĞLEMENE BAKSANA.

AKREP BURCU
♏ İçinde kuşku var hadi hayırlısı. Seni kandırmaları için 40 fırın ekmek yemeleri lazım. Bunlar kiminle dans ettiklerini bilmiyorlar.

YAY BURCU
♐ Düşüncelerini kimseyle paylaşmıyorsun. Noldu lan kurtlar vadisi izleyip iki kişinin bildiği sır değildir tribine mi girdin?

OĞLAK BURCU
♑ Konuşma tarzın ve zerafetin karşı cinste tsunami etkisi bırakıyor. Pijamayla bile albenin varsa daha ne diyebilirim ki?

KOVA BURCU
♒ Etrafındaki çoğu insandan iltifatları duymak, saygı görmek nasıl bir duygu? Güzel dimi? Kızınca bir başka güzelleşiyorsun

BALIK BURCU
♓ Muhabbetin güzeli seninle yaşanıyor. Valla bir kişiyle ciddi düşünüyorsun gibi. Su koyuverme hemen.
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç  Cevapla

Etiketler
2014, 2014 kasım ayı burç yorumları, 2014 kasım günlük burç yorumları, 23 11 2014 burçlar, 23 kasım 2014 akrep burcu yorumu, 23 kasım 2014 aslan burcu yorumu, 23 kasım 2014 balık burcu yorumu, 23 kasım 2014 başak burcu yorumu, 23 kasım 2014 boğa burcu yorumu, 23 kasım 2014 günlük burç yorumları, 23 kasım 2014 ikizler burcu yorumu, 23 kasım 2014 koç burcu yorumu, 23 kasım 2014 kova burcu yorumu, 23 kasım 2014 oğlak burcu yorumu, 23 kasım 2014 pazar günlük burç yorumları, 23 kasım 2014 terazi burcu yorumu, 23 kasım 2014 yay burcu yorumu, 23 kasım 2014 yengeç burcu yorumu, 23 kasım burç yorumları, burc, gunluk, günlük burç yorumları, kasim, pazar, yorumlari

Seçenekler
Stil


Saat: 06:21

Forum Yasal Uyarı
vBulletin® ile Oluşturuldu
Copyright © 2016 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

ForumSevgisi.Com Her Hakkı Saklıdır
Tema Tasarım:
Kronik Depresif


Sitemiz bir 'paylaşım' sitesidir. Bu yüzden sitemize kayıt olan herkes kontrol edilmeksizin mesaj/konu/resim paylaşabiliyorlar. Bu sebepten ötürü, sitemizdeki mesaj ya da konulardan doğabilecek yasal sorumluluklar o yazıyı paylaşan kullanıcıya aittir ve iletişim adresine mail atıldığı taktirde mesaj ya da konu en fazla 48 saat içerisinde silinecektir.

ankara escort bayan, ankara escort, izmir escort ankara escort, ankara escort bayan, eryaman escort, pendik escort, antalya escort,