ForumSevgisi.Com

ForumSevgisi.Com (http://www.forumzirve.net/register.php/)
-   Galatasaray (http://www.forumzirve.net/register.php/145-galatasaray/)
-   -   Ünal Aysal'dan Galatasaray'a tarihi çağrı! (http://www.forumzirve.net/register.php/galatasaray/53027-unal-aysal-dan-galatasaray-tarihi-cagri.html)

BuRHaN 22 Ocak 2016 17:05

Ünal Aysal'dan Galatasaray'a tarihi çağrı!
 
Galatasaray Kulübü eski başkanı Ünal Aysal, ''UEFA'da dosyayı inceleyecek olan kurulun başkanı, Belçika eski başbakanı. Kendisini çok iyi tanıyorum. Yardıma hazırım” dedi.


http://i.hizliresim.com/zryZBY.jpg

Galatasaray, titizlikle 12 Şubat’ta gerçekleştirilecek UEFA Finansal Kontrol Kurulu (CFCB) Yargı Komisyonu’na savunmasını hazırlarken eski bir dosttan haber geldi.

Yeni Yüz Yıl Gazetesi'ne konuşan Galatasaray Kulübü eski başkanı Ünal Aysal sarı-kırmızılı takıma bu konuda yardımcı olabileceğini söyledi. Aysal, “Kurulun başındaki kişi Belçika eski başbakanı ve kendisi benim çok yakın dostum. Galatasaray yönetimi bu konuda destek istiyorsa beni aramaları yeterli. Ben elimden geleni yaparım” dedi.

Aysal daha önce yönetimin muhasebe teknikleri ve hesapları açısından yanlışlar yaptığını bu nedenle yaptıkları savunmanın UEFA’yı tatmin etmediğini belirterek, “Galatasaray’ın mali durumu UEFA’da çok daha iyi anlatılabilirdi. O zaman böyle bir ceza gelmezdi. Galatasaray yönetimi şubat ayı sonundaki yargı komisyonuna daha iyi hazırlanarak gitmeli” diye konuştu.

Fanatik


Saat: 18:46