ForumSevgisi.Com

  ForumSevgisi.Com > ForumSevgisi Sosyal Bölüm > ForumSevgisi Aşk - Sevda - Şiir > Güzel Sözler


Birbirinden Güzel 480 Adet sevgi mesajları


Birbirinden Güzel 480 Adet sevgi mesajları

ForumSevgisi Aşk - Sevda - Şiir Kategorisinde ve Güzel Sözler Forumunda Bulunan Birbirinden Güzel 480 Adet sevgi mesajları Konusunu Görüntülemektesiniz,Konu İçerigi Kısaca ->> Birbirinden Güzel 480 Adet sevgi mesajları 1.Seni asil insanların basit sevgileriyle değil basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza ...

Kullanıcı Etiket Listesi

Yeni Konu aç  Cevapla
LinkBack Seçenekler Stil

Okunmamış 24 Ağustos 2015, 18:25   #1
Durumu:
Çevrimdışı
ForumSevgisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
none
Üyelik tarihi: 14 Temmuz 2015
Mesajlar: 8.944
Konular: 8563
Beğenilen: 0
Beğendiği: 0
www.forumsevgisi.com
Standart Birbirinden Güzel 480 Adet sevgi mesajları

Birbirinden Güzel 480 Adet sevgi mesajları

1.Seni asil insanların basit sevgileriyle değil basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma sana kucak dolusu virgül getirdim?
2.Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.
3.Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dönordayım!
4.İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi hepsi parlıyordu hepsi gökteydi. Ama ben seni güneşi seçtim bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim?
5.Bütün mevsimleri bir günde bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle... Bir tutam sevinç bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana.
6.Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?
7.Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim.
8.Hani gözler vardır sözleri anlatır hani sözler vardır gözleri anlatır bir de aşk vardır seni anlatır...
9.Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü yanağını uzat.
10.Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri uçurumdan attım sessizliği haber saldım rüzgarlara fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi...
11.Sana doğru bir kelebek uçurdum dağları denizleri aştı seni buldu yanağına ufacık bir kondurdu. Hissettin mi?
12.Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın!..
13.Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz her şey olur da şu kalbim bir tek sensiz olamaz.
14.Mürekkepten denizler kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın ben seni sevmedim sana taptım!..
15.Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..
16.Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm...
17.Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz...
18.Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!
19.Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam gözümden akacak yaş olsan ağlamam kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!
20.Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek günün bittiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum işte o en büyük gerçek...
21.Sen benim hayatımda olduğun sürece ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima teksin!
22.Dünde bugünde yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!
23.Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için sana bulutlar kadar yakın olmak isterdimüzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni seni sevdiğim kadar sevebilmen için?
24.Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!
25.Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında sesin yüzümü rüzgarla bulsun... Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.
26.Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaşama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden. İhtiyacım var bu ara unutmak üzereyim mutluluğu unuttum sıcak bir çayın tadını esen rüzgarın serinliğini hadi durma öyle hatıralarımı canlandır iyi olanları?
27.Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz her şey olur da şu kalbim bir tek sensiz olamaz. Mürekkepten denizler kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın ben seni sevmedim sana taptım!.. Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.
28.Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum?
29.Bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir benim için. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum.
30.Kuyruklu yıldızlar vardır dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördümo da sensin birtanem?
31.Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.
32.Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek. Gündüzleri yıldızları görmek marifet aşık olmak önemli değil bir ömür boyu sevebilmek marifet?
33.Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin.
[email protected])--) sana dijital bir gül yolluyorum çünkü bu uzaklarda elimden ancak bu kadarı geliyor. Ama bil ki gerçeğini gözlerinin içine bakarak vermek isterdim. Ve seni sevdiğimi fısıldamak.. Seni seviyorum! Aşkım birtanem her şeyimsin?
35.Hep kalanlara gidenleri kattım! Bir gün yerine geçemediler. O kalanlara gidenleri kattım yine de bir tane ?sen? edemediler. Önceleri hasreti hiç tatmadım yarimden hiç ayrı kalmadım biter diye takvimlere baktım. Zor geldi ayrılık alışamadım. An gelir insan gülerken ağlarmış. Gözyaşları sel olup kalbine akarmış? Seni çok seviyor ve özlüyorum. Bu güzel aşkımıza nokta koyma sana kucak dolusu virgül getiriyorum?
36.Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın! O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim ellerini tutamıyorum. Dolanıp sarmak geliyor içimden saramıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. Seni çok seviyorum?
37.Gönlüme taht kurdun gönlümün sultanı oldun gece gökyüzünde parlayan yıldızım sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun?
38.Sen var ya sen aynı sigaram gibisin. Dumanı gözlerin? Külü dudakların... Yalnız aranızda bir fark var sigaramı ben beni ise sen yakıyorsun...
39.Bir insanın idealleri olmalı sonsuzluk gibi. Bir insanın özlemi olmalı özlemle açan çicekler gibi. Bir insanın bir tanesi olmalı tıpkkı senin gibi.
40.O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.
41.Yüreğimdeki tek arzu hayalimdeki tek tutku beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim...
42.Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin...
43.Sen bazen zifiri karanlık gecemin güneşi sen bazen hayatın cesaret veren mutluluk yanı ve sen her zaman sevgimin tek nedenisin.
44.Günün ilk ışıkları sahile vurduğunda martılar yalnızca ikimizin anlayacağı bir dille şunu fısıldar denizin kulağına: Seni çok özledim...
45.Seni seviyorum çünkü elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman üzüntülerimi alıp onların yerine o tarifsiz sıcaklığı koymayı başarıyorsun...
46.Sana nasıl hitap etmeliyim bilmiyorum. Hayatım desem hayat çok kısa çiçeğim desem çiçek soluyor. Sana canım demeliyim çünkü bu can sen oldukça yaşıyor...
47.Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak..
48.Ben sevdanın sokağında oturuyorum? Geceler hiç bitmiyor ben hiç uyumuyorum.
49.Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan.
50.Seni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim.

51.Hadi uyandır beni söyle gördüğüm zamansız bir düş mü? Hadi git uzaklaş yokluğuna inandır beni. Gerçekten yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten.
52.Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.
53.Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim.
54.Güller anlatsın sana olan sevgimi güller anlatsın yanlızlığımı çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım?
55.Rüzgar alabildiğine hırçınyağmur alabildiğine inatçı yüreğin ise onlara inat sanki bir liman... Tıpkı gözlerindeki huzur gibi...
56.Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insanaimkansız olduğun için tutkunum sana?
57.Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım...
58.Önce düştüğümde kalkmayı sonra aleve dokunduğumda acıyı sevmeyi öğrendim sevilmeyi her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim!
59.Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak mutluluk gözbebeğin kadar yakın olsun. Umutların gerçek gerçeklerin mutluluk mutlulukların sonsuz olsun...
60.Bir an buruk bir acı saplanırsa yüreğine gözlerin zamansız takılırsa kulakların zamansız deli gibi çınlarsa bil ki bir yerlerde özlemişsindir beni?
61.Gençliğine güvenip erken derken belki elveda bile diyemezsin giderken.
62.Allah gücü erkeğe güzelliği kadına vermiş... Ne var ki her şeyi yenen güç güzelliğe yenilmiş...
63.Bulutlara yükledim hasretimi rüzgarlarla yolladım sevgimi yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Geldiler mi?
64.Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana uzakta olduğun için tutkunum sana! Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek iÇİN
65.Eğer gökyüzü bir parça kağıt deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki...
66.Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim canımsın.
67.Bazı rüyalar diğerlerinden çok uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor.
68.Bana dünya yuvarlaktır dedin dediğin doğruysa neden geri dönmedin?
69.Hasret kapımda nöbetler tutuyor. Sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor...
70.Bir kuş olup gitsem aşsam şu enginleri varsam senin yanına. Öpsem doyasıya koklasam seni...
71.En güzel yarınlar senin olsun sen buna layıksın ömrün mutluluklarla dolsun. Eğer gün gelir de sen beni unutursan inan ki tatlım canın sağolsun.
72.Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.
73.Seni günde bir defa düşünüyorum o da 24 saatime maloluyor.
74.Denizi içerken maviler takıldı boğazıma karaya vuran balık gibi çırpınıyorum.
75.Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.
76.Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim.
77.Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim canımsın. Sana doğru bir kelebek uçurdum dağları denizleri aştı seni buldu yanağına ufacık bir kondur
78.Mutlu olmayı biliyorsan sevmeyi bileceksin gerçekten seviyorsan ömrünü vereceksin.
79.Bir deniz düşün "susuz" bir gece düşün "uykusuz" bir insan düşün "sevgisiz" bir bahar düşün "çiçeksiz" bir de beni düşün "sensiz"...
80.Ne seni unutmak için bir çabam var ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar... Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm ne de görmeye dayanacak kalbim var.
81.Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara...
82.Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer.
83.Yatağını gül yapraklarıyla rüyalarını papatyalarla süsledim üzerini sevgimle örttüm tüm kabuslarını da ben aldım ki sen rahat uyu birtanem!
84.Aşkım yatağın sevgim yorganın yüreğim yastığın olsun iyi uyu birtanem.
85.Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen O da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur.
86.Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana akşam ayazında titrersen güneşi getiririm sana eğer gönlün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana...
87.Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil özlediğimi bil her an hiçbir şey seni sevmek gibi değil...
88.Yatağını gül yapraklarıyla rüyalarını papatyalarla süsledim üzerini sevgimle örttüm tüm kabuslarını da ben aldım ki sen rahat uyu birtanem!
89.Aşkım yatağın sevgim yorganın yüreğim yastığın olsun iyi uyu birtanem.
90.Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen O da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur.
91.Yapraklar sararıp dökülürken yere yaşlı gözlerini çevirip göklere her gün istemem yılda bir kere adımı anmayı sakın unutma!
92.Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdiğimsin sevdiğimi söyleyebildiğim...
93. Gözlerin gözlerimde ellerin ellerimde aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim...
94. Gözleri uzaklıklar değil bazen de göze alamadığımız yakınlıklar acıtır.
95. Seni ben değil gözlerim seçti onlar sevdi onlar beğendi. Sen benim değil onlarınsın gittiysen bana ne onlar ağlasın...
96. Yeryüzünde biten her aşk için gökyüzünde bir melek ağlar.
97. Sen güneşin doğduğu karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin...
98. Geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı eğer inan ki yeryüzüne hiç güneş doğmazdı.
99. Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil özlediğimi bil her an çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değil!
100. Bu gece rüyama gir gizlice beni sımsıkı sar öp kokla iyice son kez isyanlar savur küfret güzelce ve sonra çek git kahrolası hayatımdan sinsice!..

101. Ben seni deli gibi sevdim sen beni deliyim diye sevmedin.
102. Yarınlar hep güzel olacak derler oysa bugünlerde dünlerin yarını değil mi?
103. Bana bir günün 24 saat bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim...
104. Beni karanlıktan aydınlığa yalandan gerçeğe ölümden ölümsüzlüğe ***ürdüğün için teşekkürler... Seni seviyorum!
105. Sen çöllerde serap gibisin engin denizlerde yakamoz ormanın denizinde huzur gibisin ışığım sensin güneşimsin... Bil ki çok özlendin...
106. Bir erkekle mutlu olmak için onu çokça anlayıp az da olsa sevmek; bir kadınla mutlu olmak içinse onu çokça sevip anlamaya hiç çalışmamak gerekir.
107. Bir gün sevgilim sordu aşk nedir diye... Biraz zaman istedim düşüneyim diye ertesi gün gördüm onu bir başkası ile kulağına fısıldadım aşk ızdıraptır diye.
108. Arzular göz açıp kapayıncaya kadar geçer biter. Oysa seninle aramızdaki sevgi ve aşk asla bitmedi. Ne kadar kötü şey yaşamış olsak da tüm bildiklerimi içimde yaşayan sana ayırdım. Emin ol ki kendimi yüceltecek bir şey yaparsam bil ki bu artık senin gözünde değer kazanmak ve daha mutlu etmek içindir. Seni seviyorum.
109. Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir benim için ve özellikle de senin bir yudum sevgine hasretim şimdi uzaklarda sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyor ve buseler yolluyorum buralardan.. Kalbim hep seninle...
110. İnsanlar gelmeleriyle yanlızlıklarını dağıtanları severler gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar.
111. Hüsranı bir tek yerde kabul ediyorum yaşamak varken yaşayamamış olmakta.
112. Unuturum desem de inanma sakın ömrümce kalbimden silinmez adın. Bir sızı içimde senden de yakın kalbimin sesini dinler bulurum seni.
113. Beni bir dakika değil bir saniye değil bir saniyenin onda biri kadar sev... Bir yıl değil on yıl değil bin yıl mesut olurum.
114. Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri uçurumdan attım sessizliği haber saldım rüzgarlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi...
115. Bir insanın idealleri olmalı sonsuzluk gibi... Bir insanın özlemi olmalı özlemle açan çiçekler gibi... Bir insanın birtanesi olmalı o da senin gibi...
116. Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatırlar bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler... Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum.
117. Gözleriyle gözlerine göz koyanın gözlerimle gözlerini oyarım. Gözlerini gözlerden sakın gözlerin gözlerime lazım.
118. Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana imkansız olduğun için aşığım sana!..
119. Bir insanın idealleri olmalı sonsuzluk gibi... Bir insanın özlemi olmalı özlemle açan çiçekler gibi... Bir insanın birtanesi olmalı o da senin gibi...
120. Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için...
121. Seni ve sensizliği düşündükçe esen rüzgarların ardından yağan yağmurlar gibi sana ve sensizliğe ağlamak istiyorum.
122. Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni.
123. Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım sen de inandın değil mi? Sen delisin seni sevmedim sana bağlandım sana taptım...
124. Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım sen de inandın değil mi? Sen delisin seni sevmedim sana bağlandım sana taptım...
125. Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi... Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice günlere birlikte olmak dileğiyle...
126. Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri uçurumdan attım sessizliği haber saldım rüzgarlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi...
127. Seni denizdeki kumlar gökteki yıldızlar ormandaki ağaçlar dünyadaki insanlar okyanustaki sular ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum.
128. Sevginin olduğu yerde mantık olmaz derler... Ne kadar doğru! Seni o kadar çok seviyorum ki aklım başımdan gitti... Birlikte daha nice sevgi dolu mutlu günlere sevgilim...
129. Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri uçurumdan attım sessizliği haber saldım rüzgarlara fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi... Gece bir başka giyer siyahını yıldızlar daha bir sönük olur yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha bir ***** oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer!
130. Öperim dudaklarından gül kokulu yanaklarından her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin...Seni seviyorum.. Hem de çok...
131. Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum...
132. Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelime bulamıyorum.
133. Hayatta hiçbir şey ilk aşkın yerini tutamaz insan sevse bile o ilk aşk hiç unutulmaz.
134. Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü yanağını uzat. Dünde bugünde yarında... Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!
135. Her seven adsız bir kahramandır ve insan sevebildiği kadar insandır.
136. Sanma ki ismini bir başkası silecek seninle başladım seninle bitecek...
137. İçine düşen her hüzün damlası sana seni ne kadar çok sevdiğimi hatırlatsın.
138. Seni tahmin edeceğin kadar değil tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum.
139. Bir demet gül vermek isterim sana. Güllerden güzelsin aslında. Gülü bir gün seni sonsuza dek seviyorum.
140. Bazı aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum sonsuza kadar bitmeyecek... Seni seviyorum!
141. Hep kalanlara gidenleri kattım! Bir gün yerine geçemediler. O kalanlara gidenleri kattım yine bir tane sen edemediler. Zor geldi ayrılık alışamadım.
142. An gelir insan gülerken ağlarmış. Gözyaşları sel olup kalbine akarmış...
143. Ben seni unutmak için sevmedim ama ne için sevdiğimi unuttum.
144. Bazı aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum sonsuza kadar bitmeyecek... Seni seviyorum!
145. Yaşamak özlemsiz özlem sevgisiz sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak degil sensizken bile seninle olabilmektir... Şimdi yanında değilim belki ama özlemim sevgim hep seninle... Seni seviyorum!
146. Kalbimde arama eski yerini sen gözümden akan sele karıştın.
147. Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin.
148. Seni denizdeki kumlar gökteki yıldızlar ormandaki ağaçlar dünyadaki insanlar okyanustaki sular sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere...
149. Gece bir başka giyer siyahını yıldızlar daha sönük olur yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha ***** oynar oyununu sen yanımda yoksan... Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat kar beyaz tüylerinde umut gagasında iyi geceler öpücüğü yanağını uzat... Muuckk!!!
150. Maviler giyer bulut olurum yeşiller giyer bahar olurum bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum.

151. Hep beni kimse sevmiyor ki derdin! Usulcacık sokulup yüreğine ...ben seviyorum demek isterdim.
152. Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem artık. Çünkü sen rüzgarın çoşturduğu bir toz bulutusun bugün bana esersin ...yarın ellere...
153. Hasretin öldürdü beni! Şimdi geceler çaresiz. Şimdi yağmur damlası gelip konar dudaklarıma sessiz. Söylemiş miydim hasretin öldürdü beni hiç sebepsiz.
154. Kapının önünde aşk yapma aşkın gözü kördür ama komşularinki asla.
155. Gidenler yokluklarıyla değil giderken söyleyemedikleri sözler yüzünden hüzün verirler!
156. Sana şarap vereceğim iç ama sarhoş olma. Sana bir gül vereceğim kokla ama soldurma. Sana kalbimi vereceğim sev ama incitme!...
157. Bazı aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum sonsuza kadar bitmeyecek... Seni seviyorum!
158. Yaşamak özlemsiz özlem sevgisiz sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak degil sensizken bile seninle olabilmektir... Şimdi yanında değilim belki ama özlemim sevgim hep seninle... Seni seviyorum!
159. Bir aptalın sizi öpmesine izin verin ama bir öpücüğün sizi aptal etmesine asla!
160. Sevgi basittir karmaşık olan bizleriz. Sevgi güven verir insanlar aldatır. Sevgiye her zaman güvenilir insanlara asla!..
161. Gözlerin gözlerimde ellerin ellerimde aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim...
162. AŞK GÜLÜ DİKENİYLE AVUÇLAMAYA BENZER! ELLERİN KAN İÇİNDE KALIR AMA DİKENLERİN HESABINI GÜLDEN SORAMAZSIN
163. BİRGÜN DUDAKLARIN KURURSA OKYANUSU GETİRİRİM SANA AKŞAM AYAZINDA TİTRERSEN GÜNEŞİ GETİRİRİM SANA
EĞER GÖNLÜN BİR SEVGİ ARARSA KALBİMİ SÖKÜP GETİRİRİM SANA
164. BATARYASI ZAYIF RÜYALARIMIZA ŞEBEKE HATASI SEBEBİYLE BİRSÜRE ULAŞILAMADI. ŞİMDİ İSE FULL ÇEKEN HATTIMLA SENİNLEYİM.
165. SESİNİ DUYSAMDA HERAN YÜZÜNÜ GÖRMEK GİBİ DEĞİL
ÖZLEDİĞİMİ BİL HERAN HİÇBİR ŞEY SENİ SEVMEK GİBİ DEĞİL
166. YATAĞINI GÜL YAPRAKLARIYLA RÜYALARINI PAPTYALARLA SÜSLEDİM
ÜZERİNİ SEVGİMLE ÖRTTÜM TÜM KABUSLARINIDA BEN ALDIM Kİ SEN RAHAT UYU BİRTANEM!
167. AŞKIM YATAĞIN SEVGİM YORGANIN YÜREĞİM YASTIĞIN OLSUN İYİ UYU BİR TANEM.
168. SEN SENİ SEVENİ GÖRMEYECEK KADAR KÖRSEN. ODA SANA SEVGİSİNİ SÖYLEMEYECEK KADAR GURURLUDUR.
169. BİZİM ÖMRÜMÜZDE IRMAKLAR VARDIR. SULARINDA HAYALLERİMİZİ YÜZDÜRDÜĞÜMÜZ. BİZİM ÖMRÜMÜZDE DOSTLARIMIZ VARDIR GÜNLERİMİZ AYRI GEÇTİĞİNDE ÜZÜLDÜĞÜMÜZ.
170. BEN SEVDANIN SOKAĞINDA OTURUYORUM GECELER HİÇ BİTMİYOR. BEN HİÇ UYUMUYORUM.
171. BİR YAĞMUR DAMLASI SENİ SEVİYORUM ANLAMINI TAŞISAYDI VE SEN BANA SENİ KADAR SEVDİĞİMİ SORACAK OLSAYDIN İNANKİ BİR TANEM HERGÜN YAĞMUR YAĞARDI.
172. YÜREĞİM HAFİF ISLAKTIR BENİM KUYTU KÖŞELERDE AĞLAMAKTAN VE RENGİ HAFİF UÇUKTUR KURUSUN DİYE KAÇ KEZ GÜNEŞE ASMAKTAN.
173. SENİ UNUTMAK İÇİN AND İÇTİM GÖZLERİN GELDİ AKLIMA VAZGEÇTİM.
174. HADİ UYANDIR BENİ SÖYLE GÖRDÜĞÜM ZAMANSIZ BİR DÜŞMÜ HADİ GİT UZAKLAŞ YOKLUĞUNA İNANDIR BENİ GERÇEKTEN
YORULDUM HER BULDUĞUM YERDE SENİ KAYBETMEKTEN.
175. GÖZLERİN NEHİR KİRPİKLERİN KÖPRÜ OLSA BEN ÜZERİNDEN GEÇERKEN İPLER KOPSA VE DÜŞTÜĞÜM YER DUDAKLARIN OLSA.
176. NE SENİ UNUTMAK İÇİN BİR ÇABAM VAR İÇİMDE NEDE AŞKIMI KÖRÜKLEYEN BİR RÜZGAR NE SENİ GÖRMEDEN DURABİLECEK KADAR GÜÇLÜYÜM NEDE GÖRMEYE DAYANACAK KALBİM VAR.
177. BİR GÜN HAYATIN BÜTÜN GÜZELLİKLERİNDEN VAZGEÇİP SESSİZ SEDASIZ ÖLÜME GİTMEK İSTERSEN YANIMA GELKİ SANA SENSİZ YAŞAMANIN SENSİZ OLMANIN ÖLÜM OLDUĞUNU GÖSTEREYİM.
178. GÖZLERİN GÖZLERİME DEĞDİĞİNDE FELAKETİM OLURDU AĞLARDIM.
179. NE ZAMAN AYRILIK SAATİ GELSE İÇİMDEKİ GÜLLERİN BOYNU BÜKÜK BİR ZAMAN KALIRIM ÖYLECE NEDEN SONRA GİTTİĞİNİ ANLARIM İÇİMDE GÜLLER AĞLAR BEN AĞLARIM.
180. HADİ GEL TUT ELLERİMİ! BENİMLE YAN! BENİMLE MEYDAN OKU HER ÇARESİZLİĞE BENİMLE UYU BENİMLE UYAN. BİRLİKTE VARALIM ONUNCU AYLARA BEN BİR EYLÜL SEN BİR HAZİRAN
181. NEZAMAN TUTSAM ELLERİNİ GÖZLERİMİN ÖNÜNDEN MEVSİMLER GEÇER NEZAMAN GÖZLERİN GÖZLERİME DEĞSE SAMANYOLUNDAN BİR YILDIZ DÜŞER.
182. BUGÜN YENİ BİR MEYHANE KEŞFETTİM MEZARLIĞIN KARŞISINDA BİRGÜN BENİ ARARDA BULAMAZSAN YA MEYHANEDEYİM YADA TAM KARŞISINDA.
183. Sen yine seni sev...Ben icimde kalayim...Cekil yolumdan artik...Ben olayim...
184. Asktir olumden guzel olan...Bak ve gor yasam duslerdedir...
185. Yillar gecse de ustunden...Bu kalp seni unutur mu?...
186. Ben mecburum sana sesimi duysana. Allah'in askina kiyma bana.
187.Güller bahçesinde olsamda gülüm senden başka gül koklamam gülüm seni sevmek olsada ölüm ölürüm sen beni sevdikçe gülüm.....
188. Yoruldu yüregim Hasretten yanaSanmaki baskasi Yar olur sanaÜzme yeter artik
Allah askinaBir kalp tasiyorum INSANIM INSAN
189. Allahim bitmesin bitmesin bu rüya sonunda evlilik olsun ne olur uyandırma
190. MUHAH MUHAH CAN HATICE GÖZLERI CEYLAN HATÇE SAÇLARI BAYRAM HATICA BEN SANA GURBAN HATÇE
191. Ibadetim oldun inancim oldun sanki sen yarattin ben kul'un oldum.Afet Allahım diye yalvardım durdum
192. kaç kadeh kirildi sarhos gönlümde bir türlü kendimi avutamadim kaç gece agladim boyle gizlice ne yaptimsa seni unutamadim
193. bir yabanci gibi durma karsimda hani sevdigindim bildin mi beni erirdi yuregin bir bakisimla tutup bir kalemde sildin mi beni?unuttu dediler senin isminiunuttu diyorlar senin sesiniatesler icine atip sevgimi yaktin mi sevgilim yaktin mi beni?
194. Neyleyim sen yoksan eger dunyanin servetini Neyleyim sen yoksan eger ahiretin cennetini Neyleyim sen yoksan eger sahillerikirlari Neyleyim sen yoksan eger YAZIKISIBAHARI...
195. seni sensiz yasamak en kotu kader olsa gerek ey benim hasret kokan sevgilim gel desem gelemezsin biliyorum ama ben seni yasiyorum seninleyim ve TEK
196. Dudaklarimda sarkisin;sensen ömrümün tek askisin;askimizaskimiz kalmasin yarimnolurrrnolur hiç ayrilmayalim
197. Gitme kal yalan söyledim Dogru degil Ayriliga daha hiç hazir degilim Aramizda yasanacak yarim kalan birseyler var Gitme dur daha simdiden deliler gibi özledimm
198. bir seni unutmadim yillardir bir de ben aglarken gitigini..dayanamam inan dayanamam buna unutamam bir an dokunamam sana harcanirim ugruna aldirmadan zaman diyemem dilim varmaz diyemem elveda....
199. Deliveren...Söz agizdan cikti bir kere Seytan da senden yana melek de
200. Bir günese bir de sana bakamam Bir atesi bir elini tutamam Bir nefessiz bir de sensiz kalamam Çöllerde su gibi özledim seni Kutupta yaz gibi özledim seni

201. Cingenem cingenem Kara gözlu cingenem Askinla tutusup Yandim cingenem...
202. neyin bildin ki değerini benimkini bileceksin bunu da tabi mahvedeceksin...
203. Aylar geçsede yillar geçse de Bir ömür böyle sürse de Ben seni unutamam Aylar geçse de yıllar gecse de Bir ömür böyle bitsede Ben seni unutamam...
204. Güz Gülleri Gibiydik hiç bahar yasamadik ya sevmeyi bilmedik yillarca ya sevince geç kaldik
205. ah olmaz olmazsensiz olmaz sensiz olmaz...yaniyor yanaklarim gözyaslarim durulmaz
206. Neyine güveneyim de get yalan dünya seni nasil seveyim ömrümü çalan dünya..
207. olmaz bir tanem olmaz sevdigimolmaz inan bana olmaz ask boyle olmaz.
208. Sensiz olmuyoryerine konmuyorkimsenin eli senin gibi dokunmuyor.Karlara inat yürürüm yollarinaadini camlara yazdim okunmuyor.
209. Asla asla vazgeçemem senden asla Olamam ben sensiz yapamam sevgisiz Asla asla vazgeçemem senden asla Olamam ben sensiz kalamam kimsesiz
210. kimin kimin bu sessiz eller mor halkalı yaralı gözler kiyilarima vuran senmisin...
211. Çok insan gördüm üstünde elbisesi yok çok elbise gördüm üstünde insan yok insanlarin dost veya düsman olduklarini nerden bileceksin insanlarin alninda ***** mi yazili ki ***** olduklarini bileceksin...
212. kiymetimi bilmen için gitmem mi gereksevdiğimi anla artik büyüdün bebekmasal degilki bu ask ögrenmen gerekgitmesi kolay olur zor olan sevmek...
213. SENİ GÜNDE BİR DEFA DÜŞÜNÜYORUM ODA 24 SAATİME MALOLUYOR.
214. DENİZİ İÇERKEN MAVİLER TAKILDI BOĞAZIMA KARAYA VURAN BALIK GİBİ ÇIRPINIYORUM.BU DERİN UÇURUMUN ÖNÜNDE HANGİ YAZGI TUTUKLADI BENİ.
215. HASRET KAPIMDA NÖBETLER TUTUYOR SEVGİLİM UZAK BİR ŞEHİRDE GÖZLERİM ONU ARIYOR BİR KUŞ OLUP GİTSEM AŞSAM ŞU ENGİNLERİ VARSAM SENİN YANINA ÖPSEM DOYASIYA KOKLASAM
216. HANİ O GÜN BENİ ANLAYAN SEN GİTMİŞTİN YA SENİ BAŞKALARINDA ARADIM AMA YOKTU BENİ SENİN KADAR ANLAYAN YİNEDE ÜZÜLME ÇÜNKÜ BEN SENİ SENSİZDE SEVEBİLİYORUM....
217. AŞKA MEYLİ OLMAYAN KANATSIZ KUŞ GİBİDİR. VAH ONA!!...
218. EN GÜZEL YARINLAR SENİN OLSUN SEN BUNA LAYIKSIN ÖMRÜN MUTLUKLARLA DOLSUN EĞER GÜN GELİRDE SEN BENİ UNUTURSAN İNAN Kİ TATLIM CANIN SAĞOLSUN.
219. HİÇBİR KIZ BİR ERKEĞE BOYUN EĞMEZ HİÇBİR ERKEK BİR DAMLA GÖZYAŞINA DEĞMEZ.
220. YANAĞINA DÜŞEN KAR TANESİ ERİYİP DUDAKLARINA İNDİĞİNDE VE O BİR DAMLA SERİNLİĞİ BİRİYLE PAYLAŞMAK İSTEDİĞİNDE YÜZÜNÜ RÜZGARA DÖN ORDAYIM.
221. YAPRAKLAR SARARIP DÖKÜLÜRKEN YERE YAŞLI GÖZLERİNİ ÇEVİRİP GÖKLERE HERGÜN İSTEMEM YILDA BİR KERE ADIMI ANMAYI SAKIN UNUTMA
222. BİR ERKEKLE MUTLU OLMAK İÇİN ONU ÇOKÇA ANLAYIP AZDA OLSA SEVMEK; BİR KADINLA MUTLU OLMAK İÇİNSE ONU ÇOKÇA SEVİP ANLAMAYA HİÇ ÇALIŞMAMAK GEREKİR.
223. BİRGÜN SEVGİLİM SORDU AŞK NEDİR DİYE BİRAZ ZAMAN İSTEDİM DÜŞÜNEYİM DİYE ERTESİ GÜN GÖRDÜM ONU BİR BAŞKASI İLE KULAĞINA FISILDADIM AŞK IZDIRAPTIR DİYE.
224. SENİ SEVİYORUM DİYEN SÖZLERE DEĞİL SENİN İÇİN AĞLAYAN GÖZLERE İNAN
225. SENİ BEN DEĞİL GÖZLERİM SEÇTİ ONLAR SEVDİ ONLAR BEĞENDİ SEN BENİM DEĞİL ONLARINSIN GİTTİYSEN BANA NE ONLAR AĞLASIN.
226. GÖZLERİYLE GÖZLERİNE GÖZ KOYANIN GÖZLERİMLE GÖZLERİNİ OYARIM GÖZLERİNİ GÖZLERDEN SAKIN GÖZLERİN GÖZLERİME LAZIM.
227. NE YEMİNLER BOZDUM GECELER BÜYÜRKEN SENSİZ NE YEMİNLER BOZDUM YILLAR GEÇERKEN SİTEMSİZ NE YEMİNLER BOZDUM TARİFİ BİLE İMKANSIZ SENİN İÇİN EY GÜLÜM!!!....
228. NASIL UZAKTAKİ YILDIZ PARLAK GELİYORSA İNSANA UZAKTA OLDUĞUN İÇİN TUTKUNUM SANA HANİ EN GÜZEL AŞKLAR İMKANSIZ GELİR YA İNSANA İMKANSIZ OLDUĞUN İÇİN AŞIĞIM SANA!.
229. YERYÜZÜNDE BİTEN HER AŞK İÇİN GÖKYÜZÜNDE BİR MELEK AĞLAR.
230. UNUTURUM DESEMDE İNANMA SAKIN ÖMRÜMCE KALBİMDEN SİLİNMEZ ADIN BİR SIZI İÇİMDE SENDENDE YAKIN KALBİMİN SESİNİ DİNLER BULURUM SENİ.
231. BENİ BİR DAKİKA DEĞİL BİR SANİYE DEĞİL BİR SANİYENİN ONDA BİRİ KADAR SEV....BİR YIL DEĞİL ON YIL DEĞİL BİN YIL MESUT OLURUM.
232. GÖZLERİ UZAKLIKLAR DEĞİL BAZENDE GÖZE ALAMADIĞIMIZ YAKINLIKLAR ACITIR.
233. İNSANLAR GELMELERİYLE YANLIZLIKLARINI DAĞITANLARI SEVERLER GİTMELERİYLE KENDİLERİNİ YALNIZ BIRAKANLARA AŞIK OLURLAR.
234. YARI DALGALI OLMAMALI DENİZ YA DURMALI YA KUDURMALI YA GİRMELİ HANÇER SONUNA KADAR YA DA KININDAN HİÇ ÇIKMAMALI YARI GÖNÜL VERMEMELİ SEVGİLİ SONUNDA SEVMEYECEKSE HELE YARI DUDAK HİÇ DOYASIYA ÖPMEYECEKSE!.
235. ONUN GÜZELLİĞİNİ HERKES GÖRÜYORSA O BENCE AZ GÜZELDİR. HERKES BİLİYORSA O BENCE HİÇ GÜZEL DEĞİLDİR. ONUN GÜZELLİĞİNİ YALNIZ BEN GÖRÜYORSAM BU SEVGİDİR. ONUN GÜZELLİĞİNİ YALNIZ BEN BİLİYORSAM BU AŞKTIR. HİÇ KİMSE BİLMİYORSA BU YANLIZLIKTIR.
236. HAYAT YAŞANDIĞI KADAR VARDIR. GERİSİ YA HAFIZALARDAKİ HATIRA YA HAYALLERDEKİ ÜMİTTİR. HÜSRANI İSE BİRTEK YERDE KABUL EDİYORUM. YAŞAMAK VARKEN YAŞAYAMAMIŞ OLMAKTA.
237. UÇSUZ BUCAKSIZ GÖKYÜZÜNDE KANAT ÇIRPAN MARTILARIN. SONSUZ HUZURU ANLATAN DENİZİN MAVİLİĞİNDE GÖRDÜKLERİ KENDİ YANSIMALARI KADAR EŞSİZ HAYAT..... GÜLÜMSEDİKÇE VE UMUT ETTİKÇE YAŞAMAYA DEĞER.


238. KİMSESİZİM HISMIMDA YOK HASMIMDA! GÖRÜNMEZİM CİSMİMDE YOK RESMİMDE
DİL ÜZMEZİM TEK HECE VAR İSMİMDE BARINAĞIM GÖNÜL DENEN YER BENİM BENİM ADIM AŞK!
239. BU GECE RÜYAMA GİR GİZLİCE BENİ SIM SIKI SAR ÖP KOKLA İYİCE SON KEZ İSYANLAR SAVUR KÜFRET GÜZELCE VE SONRA ÇEK GİT KAHROLASI HAYATIMDAN SİNSİCE!!...
240. HER ZAMAN J HAYATA JÜCÜK SAÇ JMEYİ BENİMSE JEREK YAŞAJÜNÇ DÜŞECEK KADAR ÇOK J ÇÜNKÜ BU DÜNYADA SENİN BİR JÜŞÜN İÇİN YAŞAYAN BİRİ VAR.
241. BEN SENİ DELİ GİBİ SEVDİM SEN BENİ DELİYİM DİYE SEVMEDİN.
242. YARINLAR HEP GÜZEL OLACAK DERLER OYSA BUGÜNLERDE DÜNLERİN YARINI DEĞİLMİ.
243. BİR APTALIN SİZİ ÖPMESİNE İZİN VERİN AMA BİR ÖPÜCÜĞÜN SİZİ APTAL ETMESİNE ASLA!.
244. SEVGİ BASİTTİR KARMAŞIK OLAN BİZLERİZ. SEVGİ GÜZEN VERİR İNSANLAR ALDATIR. SEVGİYE HERZAMAN GÜVENİLİR İNSANLARA ASLA!..
245. SANA EN MUHTAÇ OLDUĞUM ŞU ANDA GEL! YAŞAMAK OLSANDA GEL ÖLÜM OLSANDA GEL!..
246. GİDENLER YOKLUKLARIYLA DEĞİL GİDERKEN SÖYLEYEMEDİKLERİ SÖZLER YÜZÜNDEN HÜZÜN VERİRLER!
247. GÜNEŞİ SEVİYORUM DİYORSUN GÜNEŞ AÇINCA GÖLGEYE KAÇIYORSUN. YAĞMURU SEVİYORUM DİYORSUN YAĞMUR YAĞINCA ŞEMSİYENİ AÇIYORSUN. KORKUYORUM SEVGİLİM ÇÜNKÜ BENİ SEVDİĞİNİ SÖYLÜYORSUN.
248. BU GÜZEL AŞKIMIZA NOKTA KOYMA SANA KUCAK DOLUSU VİRGÜL GETİRDİM
249. SANA ŞARAP VERECEĞİM İÇ AMA SARHOŞ OLMA. SANA BİR GÜL VERECEĞİM KOKLA AMA SOLDURMA. SANA KALBİMİ VERECEĞİM SEV AMA İNCİTME!...
250. MAVİLER GİYER BULUT OLURUM YEŞİLLER GİYER BAHAR OLURUM BAKARSIN BİRGÜN BEYAZLAR GİYER SENİN OLURUM.
251. HEP BENİ KİMSE SEVMİYOR Kİ DERDİN! USULCACIK SOKULUP YÜREĞİNE "BEN" DEMEK İSTERDİM.
252. BİR ÖMÜR BOYU SENİNLEYİM DESENDE İSTEMEM ARTIK. ÇÜNKÜ SEN RÜZGARIN ÇOŞTURDUĞU BİR TOZ BULUTUSUN BUGÜN BANA ESERSİN "YARIN ELLERE"!...
253. HEP KALANLARA GİDENLERİ KATTIM! BİRGÜN YERİNE GEÇEMEDİLER. O KALANLARA GİDENLERİ KATTIM YİNE BİR TANE SEN EDEMEDİLER.
254. ÖNCELERİ HASRETİ HİÇ TATMADIM YARİMDEN HİÇ AYRI KALMADIM BİTER DİYE TAKVİMLERE BAKTIM. ZOR GELDİ AYRILIK ALIŞAMADIM.
255. AN GELİR İNSAN GÜLERKEN AĞLARMIŞ. GÖZYAŞLARI SEL OLUP KALBİNE AKARMIŞ KAHKAHA BİR MASKE DERLER BİLİRMİSİN? İNSAN SEVDİĞİNDEN AYRILINCA BU MASKEYİ TAKARMIŞ.
256. BANA DÜNYA YUVARLAKTIR DEDİN DEDİĞİN DOĞRUYSA NEDEN GERİ DÖNMEDİN.
257. GENÇLİĞİNE GÜVENİP ERKEN DERKEN BELKİ ELVEDA BİLE DİYEMEZSİN GİDERKEN.
258. DÜNYA DELİKANLI OLSAYDI YUVARLAK OLMAZDI.
259. ALLAH GÜCÜ ERKEĞE GÜZELLİĞİ KADINA VERMİŞ NEVARKİ HER ŞEYİ YENEN GÜÇ GÜZELLİĞE YENİLMİŞ.
260. BULUTLARA YÜKLEDİM HASRETİMİ RÜZGARLARLA YOLLADIM SEVGİMİ YAĞMURLAR YAĞDIRDIM GÖZYAŞLARIMLA KÜÇÜK MELEKLER GÖNDERDİM SENİ ÖPMEYE! GELDİLERMİ?
261. EN SENİ UNUTMAK İÇİN SEVMEDİM AMA NE İÇİN SEVDİĞİMİ UNUTTUM.
262. DUDAKLAR YALAN SÖYLEYEBİLİR AMA GÖZLER ASLA
263. HAYATTA HİÇBİR ŞEY İLK AŞKIN YERİNİ TUTAMAZ İNSAN SEVSE BİLE O İLK AŞK HİÇ UNUTULMAZ.
264. İLK AŞKIN İLK HATIRASI ZİHİNLERDEN SİLİNMEZ
265. HER SEVEN ADSIZ BİR KAHRAMANDIR VE İNSAN SEVEBİLDİĞİ KADAR İNSANDIR.
266. SANA SEVGİMİ YILDIZLARA BENZETİYORUM. SENİ NE KADARMI SEVİYORUM ARTIK BENİMDE YÜREĞİMDE BİR GÖKYÜZÜM VAR.
267. İNSANLAR TANIDIM YILDIZLAR GİBİYDİYLER. HEPSİDE GÖKYÜZÜNDEYDİ. AMA BEN GÜNEŞİ YANİ SENİ SEÇTİM SENİN İÇİN BİN YILDIZDAN VAZGEÇTİM. (ama sen anlamadın yazık!!!!!!....)
268. SANMAKİ İSMİNİ BİRBAŞKASI SİLECEK SENİNLE BAŞLADIM SENİNLE BİTECEK
269. İÇİNE DÜŞEN HER HÜZÜN DAMLASI SANA SENİ NE KADAR ÇOK SEVDİĞİMİ HATIRLATSIN.
270. ARTIK BULUTLARA YAZIYORUM HASRETİMİ YAĞMUR YAĞINCA ANLARSIN SENİ NE ÇOK ÖZLEDİĞİMİ!...
271. BANA ÖYLE BİR MEKTUP YAZKİ SEVGİLİM AÇAR AÇMAZ DUYAYIM KOKUNU SEVDA ESSİN BAŞAK SAÇLARINDA SESİN YÜZÜMÜ RÜZGARLA BULSUN BANA ÖYLE BİR MEKTUP YAZKİ SEVGİLİM GELSİN BENİ EN KOYU ZULAMDA BULSUN VE ÖYLE BİR MEKTUP YAZKİ VARSIN ÖLÜMÜM OLSUN.
272. BU AKŞAM İÇİMDE TUHAF BİR SIKINTI VAR DÜNYADA SANKİ BİR BEN KALMIŞIM SANKİ HERKES NERDE KEDER VARSA BIRAKMIŞ BEN NERDE BULDUYSAM TOPLAMIŞ ALMIŞIM ÖNÜMDE SÖĞÜT AĞACI HERZAMANKİ HALİYLE ÇARESİZ HAVUZ SU RAHAT İNSANLAR SUSMUŞ SESSİZ BİR YAĞMUR GİBİ BAŞLADI BENDE KONUŞMAK İHTİYACI!..
273. HASRETİN ÖLDÜRDÜ BENİ ! ŞİMDİ GECELER ÇARESİZ GECELER SENSİZ BİR ÖPÜŞTEN DAHA SICAK ŞİMDİ YAĞMUR DAMLASI GELİP KONAR DUDAKLARIMA SESSİZ. SÖYLEMİŞMİYDİM HASRETİN ÖLDÜRDÜ BENİ HİÇ SEBEPSİZ.
274. YARDIM ETMEKMİ İSTİYORSUN ? O ZAMAN DİNLE; YAŞAMA SEVİNCİ GETİR BANA ÇOKÇA OLSUN ÇABUK TÜKENMEYENLERİNDEN İHTİYACIM VAR BU ARA UNUTMAK ÜZEREYİM MUTLULUĞU UNUTTUM SICAK BİR ÇAYIN TADINIESEN RÜZGARIN SERİNLİĞİNİ HADİ DURMA ÖYLE HATIRALARIMI CANLANDIR İYİ OLANLARI.
275. UÇURUMUN KENARINDA DA OLSAN SIRF HAYATA GICIKLIK OLSUN DİYE GÜLÜMSE.
276. KAPININ ÖNÜNDE AŞK YAPMA AŞKIN GÖZÜ KÖRDÜR AMA KOMŞULARINKİ ASLA.
277. KALBİMDE ARAMA ESKİ YERİNİ SEN GÖZÜMDEN AKAN SELE KARIŞTIN
278. BİR ESKİ DOST GİBİ HATIRLA BENİ BİR SELAM VER YETER ZAHMET OLMAZSA UNUTMUŞ OLSANDA ESKİ GÜNLERİ ADIMI AN YETER ZAHMET OLMAZSA
279. SENİ SORDUM SOKAK LAMBALARINA BEKLEME BOŞA GELMEZM DEDİLER BOYNUMU BÜKÜPTE BAKTIM ONLARA HALİME ACIYIP ZAVALLI DEDİLER.
280. BURUK HASRET DOLU GECELERİ ÖLDÜRECEĞİM BİRGÜN BU AYRILIK ŞARKILARINI KURŞUNA DİZECEĞİM VE SENİ BENDEN AYIRDIĞI İÇİN KADERİMİ MAHKEMEYE VERECEĞİM.
281. GÜLLER ANLATSIN SANA OLAN SEVGİMİ GÜLLER ANLATSIN YANLIZLIĞIMI ÇARESİZLİĞİMİ YAVAŞ YAVAŞ ERİYEN YÜREĞİMİ GÜLLER ANLATSIN BEN ANLATAMADIM GÜLLER ANLATSIN
282. KORKMA SEVGİDEN ÇEKME ELLERİNİ BIRAK YAŞASIN YÜREĞİN DİZGİN YAKIŞMAZ DÖRTNALA BOZKIRLARDA KISRAĞIN HATIRLA! GÜLÜN DİKENİ OLMASA HİÇ BUKADAR SEVİLİRMİYDİ.
283. KURAK ÇÖKSEDE DENİZLERİNE GÖNLÜNÜN İNAN GÖZYAŞLARIMLA SULARDIM SENİ SONUNA DEĞİN ÖMRÜMÜN.
284. AĞLAYIŞIM TERK EDİP GİDİŞİNE DEĞİL. BEN! SENSİZKEN SENDEN DİYE SENSİZLİĞİNİ DE SEVMİŞTİM. SENSENİNLE SENİDE SENSİZLİĞİNİDE ALIP GİTTİN.
285. BENİ ŞAİR ETTİN BENİ ADAM ETTİN BANA YAZIK OLDU.
286. AŞKIMIZI İSTEMEYENLER BİZİ ÇEKEMEYENLER AYRILIN ARTIK DİYENLER HEY SİZ! SİZ KAZANDINIZ.
287. BAHAR GÖZLERİNE BAKINCA DALARIM TUTAMAM KENDİMİ AĞLARIM
288. GİT DEDİĞİN YERLERMİ UZAK YOKSA SENMİ?
289. ACILARIMIN PRANGASI VERMEZ ELLERİMİ HÜZÜNLERİMİN DARAĞACINA ASTIM KENDİMİ
290. BUGÜN SENİ DÜNDEN ÇOK YARINDAN AZ SEVECEĞİM
291. SENİ DÜN SEVMEDİM DÜNLER BİTTİ SENİ BUGÜNDE SEVMEYECEĞİM BU GÜNLERDE BİTECEK SENİ YARIN SEVECEĞİM ÇÜNKÜ BEBEĞİM YARINLAR HİÇ BİTMEYECEK!....
292. BİR SEN VARSIN DÜNYAMDA BENİ ANLAYAN BİRDE SEVMEK VAR İÇİMDE SICAKLIĞINLA YANAN
293. SEV! ÖYLE SEVKİ KALMASIN BİR DAMLA GURUR GURURUN BAŞLADIĞI YERDE SEVGİ IZDIRAP OLUR.
294. TAHAMMÜLÜM KALMADI SENİ BÖYLE SEVERKEN SENSİZLİĞE!
295. BENİ VUR KÜLÜMÜ UZAK DAĞLARA SAVUR AMA ELLERE VERME!
296. YAĞAN YAĞMURUN ARDINDAN DOĞAN GÜNEŞİN GÜZELLİĞİ GİBİ İSTERDİM SENİ KOLLARIMA ALIP ÖLMEYİ!
297. BİLİYORUM GÜNÜN BİRİNDE NEKADAR BÜYÜK BİR HATA YAPTIĞINI ANLAYACAKSIN. AMA MAALESEF SEN GELDİĞİNDE SEVGİMİ HAKETMİŞ BİRİYLE OLMANIN MUTLULUĞUNU TADIYOR OLACAĞIM.
298. AFFETMEK EN BÜYÜK İNTİKAMDIR.
299. HUZURUM KALMADI ŞU FANİ DÜNYADA!
300. SEVİLMEYE LAYIK OLAN ANCAK SEVMESİNİ BİLENDİR.
301. SEN ÇÖLDE AÇAN BİR GÜL OLSAYDIN İNAN SENİ SOLDURMAMAK İÇİN GÖZYAŞLARIMLA SULARDIM.
302. ÜZÜNTÜLERİN KUMSALDAKİ AYAK İZLERİ KADAR HAFİF SEVİNÇLERİN OKYANUSLAR KADAR DERİN OLSUN
303. CANIM AĞLAMAK İSTİYOR YAZMAK BAHANE
304. BATAN GÜNEŞ UMUDUMUZ DOĞAN GÜNEŞ TESELLİMİZ OLSUN.
305. SEVMEMİŞTİM KİMSEYİ SENİ SEVDİĞİM KADAR ÇEKMEMİŞTİM KİMSEDEN SENDEN ÇEKTİĞİM KADAR.
306. AŞKINLA SARARIP SOLACAK KADAR SEVGİNLE BAHTİYAR OLACAK KADAR UĞRUNA CANIMI VERECEK KADAR SEVİYORUM DESEM İNANIRMISIN
307. SEVDİM SENİ BİR KERE BAŞKASINI SEVEMEM DELİ DİYORLAR BANA DESİNLER DEĞİŞEMEM.
308. HAYALLERE DALIP GİTMEM BEN ÇÜNKÜ TEK HAYALİM SENSİN BENİM! HİÇBİRŞEY İSTEYEMEM BEN ÇÜNKÜ BİRTEK İSTEDİĞİM SENSİN BENİM.
309. TALİHİM OLMADI SEVDADAN YANA!
310. İNSANLAR İÇİN YALNIZ 3 OLAY VARDIR. DOĞMAK YAŞAMAK ÖLMEK! DOĞDUĞUNUN FARKINDA DEĞİLDİR. ÖLÜM KORKUSUYLAIZDIRAP ÇEKER VE YAŞAMAYI UNUTUR.
311. BU DÜNYADA 2 KUSURSUZ İNSAN VARDIR. BİRİ DOĞMAMIŞTIR DİĞERİ İSE ÖLMÜŞTÜR.
312. TOZ PEMBE HAYALLERİMİZ VARDI PEMBESİ GİTTİ TOZU KALDI.
313. İNSAN HAYATI SORUYLA BAŞLAR SORUYLA BİTER ADINI NE KOYDUNUZ İLK SORU MERHUMU NASIL BİLİRDİNİZ SON SORU.
314. SESSİZLİK HERŞEYİ CEVAPLAR.
315. BEN HER KARESİ SİYAHA BOYANMIŞ BİR BİLMECEYİM! ÇÖZMEYE ÇALIŞTIKÇA İÇİMDE KAYBOLURSUN.
316. YAŞAMAK BİR AĞAÇ GİBİ TEK VE HÜR! BİR ORMAN GİBİ KARDEŞÇESİNE!
317. ÇİÇEKLER BİLE ÜŞÜR DONUK BAKIŞLARLA.
318. DÜŞMANIMIN NEFRETİ DOSTUMUN SEVGİSİNDEN DAHA GERÇEKTİR.
319. SEVDİĞİM İNSANLARA KIZABİLİRDİM. EĞER SEVMEK BANA MAHZUN DURMAYI ÖĞRETMESEYDİ.
320. GARİBİM! NE BİR GÜZEL VAR AVUTACAK GÖNLÜMÜ BU ŞEHİRDE NEDE BİR TANIDIK ÇEHRE BİR TREN SESİ DUYMAYA GÖREYİM İKİ GÖZÜM İKİ ÇEŞME!...
321. EY GENÇ! HANİ MİLLETİN ELİNDEN TUTUP KALDIRACAKTIN GÜYA! NASILDA DALIVERMİŞSİN O KALKILMAZ UYKUYA!
322. YAŞADIĞIM HİÇBİR ŞEYDEN PİŞMAN DEĞİLİM ÖFKEM YAŞAYAMADIKLARIMA!
323. KUŞLAR GİBİ UÇMAYI BALIKLAR GİBİ YÜZMEYİ ÖĞRENDİK ANCAK BU ARADA BASİT BİR SANATI UNUTTUK KARDEŞÇE YAŞAMAYI!..
324. HAYATI SEVİYORUM AMA SEVGİM KARŞILIKSIZ.
325. KALBİM 24 SAAT HİZMETİNİZE AÇIKTIR.
326. ÇARESİZ KALDIĞINIZDA BİLİNKİ ÇARE SİZSİNİZ.
327. AKLIMIZ EN BÜYÜK SERVETİMİZDİR. AMA YOKSULLUKTA AYIP DEĞİLDİR.
328. YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN YADA GÖZÜME GÖRÜNME!
329. SOĞUK KALPTEN SICAK SÖZ ÇIKMAZ.
330. GÜLMEKLE KAYBEDİLEN ŞEY AĞLAMAKLA ELDE EDİLMEZ.
331. DÜŞMANLARINIZI SEVİN. ÇÜNKÜ KUSURLARINIZI SİZE AÇIKÇA SÖYLEYENLER BİRTEK ONLARDIR.
332. EĞER YAPTIĞIN İŞİ DÜŞMANIN ALKIŞLIYORSA YANLIŞ YAPIYORSUN DEMEKTİR.
333. DUYGULARI AÇIĞA VEREN GÖZLER OLMASA KALP HİSLERİN MEZAR TAŞI OLURDU.
334. SENDEN BAŞKA HİÇBİR ŞEYİ OLMAYAN BEN SENDEN BAŞKA HERŞEYİ OLAN İNSANLARA ACIRIM.
335. BAK GÖZLERİME GÖZBEBEKLERİM ERİDİ BAK ELLERİME ELLERİM ÇÜRÜDÜ BAK YÜREĞİME YÜREĞİM ESKİDİ BAK GÜNLERCE SARDIĞIN BANA BAK TÜKENDİ BİTTİ.......YETTİ BU ACI BENİ ÖLDÜRMEYE SONUM OLDU SON BİR BAKIŞIN CANIMA YETTİ...
336. BENİDE GÖTÜR GİTTİĞİN YERE
337. KÜÇÜKKEN ÇİKOLATA İÇİN AĞLIYORDUM ŞİMDİ İSE SENİN İÇİN
338. OFFF! ÇOK SIKILDIM BU HAYATIN BAŞKA KANALI YOKMU!
339. BEN SENİ SEVMEKTEN DEĞİL AFFETMEKTEN VAZGEÇTİM!
340. EN AĞIR İŞÇİ BENİM GÜN 24 SAAT SENİ DÜŞÜNÜYORUM.
341. SENİ SEVMEK SANKİ İBADET BANA NE KADAR ÇOK SEVSEMDE ŞANSIM YOK SENDEN YANA!
342. YANLIZLIK PAYLAŞILMAZ PAYLAŞILINCA YANLIZLIK OLMAZ.
343. ARTIK BULUTLARA YAZIYORUM HASRETİMİ YAĞMUR YAĞINCA ANLARSIN NE ÇOK ÖZLEDİĞİMİ
344. SEN RÜYALARIN EN GÜZELİNİ GÖRÜRKEN TANRININ SENİ KORUMASI İÇİN GÖNDERDİĞİ MELEĞİN KANATLARI O KADAR BÜYÜK OLSUN Kİ! EN MASUM HALİNDE BİLE SANA KİMSE ZARAR VEREMESİN
345. KÜÇÜK KELEBEĞİN TÜL KANATLARININ PIRILTILI TOZLARI PARMAK UÇLARIMA KARIŞTI ONLAR ORDAN NE ZAMAN UÇARLAR SEN YÜREĞİMDEN NE ZAMAN?
346. BAZI AŞKLAR OKYANUS GİBİDİR. GÖRMESENDE SONUNUN BİR YERDE BİTTİĞİNİ BİLİRSİN ŞİMDİ OKYANUSLAR BİLE KISKANIR SANA OLAN SEVGİMİ GÖRMESEMDE BİLİYORUM SONUNUSONSUZA DEK BİTMEYECEK.
347. DOĞRU SÖYLEYENİ DOKUZ KÖYDEN KOVARLAR SANA ONUNCU KÖYDEN SESLENİYORUM SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM.
348. GÖZLERİN GÖZLERİMDE ELLERİN ELLERİMDE KALBİN İÇİMDE VE RUHUN BEDENİMDE OLDUĞU SÜRECE SENİ SONSUZA KADAR SEVECEĞİM.
349. AĞIRDIR SEVMELERİM HER YÜREK TAŞIYAMAZ BÜYÜKTÜR UMUTLARIM HER OMUZ KALDIRAMAZ HER ŞEY OLURDA ŞU GÖNLÜM BİRTEK AŞIK OLAMAZ...
350. ÖMRÜM SENİ BEKLEMEKLE GEÇECEKSE VE ÖLÜM SENİ BEKLERKEN GELECEKSE BİLKİ SENİ ORDADA BEKLEYECEĞİM..
351. GÜZELSİN ŞİRİNSİN ŞAHANESİN. ÇEKTİĞİM ÇİLEYE TEK BAHANESİN. MELEKMİ ŞEYTANMI BİLMEMKİ NESİN. TUZAKTAN TUZAĞA ATSANDA OLUR. BEN SENİ SEVİYORUM. SEN SEVMESENDE OLUR.
352. SEN DESEM SENİ BİLİRMİSİN SEN DİYE BİR DESEN ÇİZEBİLİRMİSİN.BİR MESKEN BULAMADIM KENDİME.BÜYÜK AŞKLAR VARDIR HANİ BİLİRMİSİN.
353. ELLER BANA KALPSİZSİN DİYORLAR DOĞRU ÇÜNKÜ KALBİMİN SENDE OLDUĞUNU BİLMİYORLAR.
354. SENİ HER ÖZLEDİĞİMDE KALBİME BİR YILDIZ ÇİZİYORUM. SENİ NE KADARMI ÖZLEDİM? ARTIK KALBİMDE BİR GÖKYÜZÜM VAR. ÇÜNKÜ SENİ SEVİYORUM.
355. DUYUYORUM SANA DOKUNAMAMANIN EZİKLİĞİNİ VE DÜŞÜNÜYORUM AŞIK OLMANIN REZİLLİĞİNİ. İNAN YANINDAYKEN ÇEKİYORUM EN ÇOK HASRETİNİ.
356. YILLARDIR SEVGİMİN ÖYLE ÇOK MUHAFIZI VE DÜŞMANI OLDUKİ İNAN BAN SENİNLE ONLARI AŞTI. VE İNANKİ SENİ SEVİYOR OLMAK BİLE BÜYÜK NİMET BENİM İÇİN.
357. NASIL DOLDURDUYSAN HAYATIMI VARLIĞINLA BENDE YAZMAK İSTERİM ADIMI DEFALARCA DUDAKLARIMLA DUDAKLARINA.
358. UÇUMDAN DÜŞERKEN TUTUNACAK DALIM OLSAN ÖLMEKTEN DEĞİL SENİ KIRMAKTAN KORKARIM
359. ARAMIZDAKİ MESAFELER NEKADAR UZUN OLURSA OLSUN SONSUZLUĞA GİDEN TÜM YOLLARA ADINI YAZDIM HANGİ YOLDAN GEÇERSEN GEÇ SENİ SEVDİĞİMİ OKUYACAKSIN.
360. KUYRUKLU YILDIZLAR VARDIR DÜNYAYA YETMİŞ YILDA BİR GELİRLER İNSANLAR ONU HAYATLARI BOYUNCA YA BİRKEZ YADA HİÇ GÖRMEZLER.BEN GÖRDÜM. O DA SENSİN BİRTANEM...
361. AŞKIM VAR DAĞLAR BİLEMEZ SEVGİM VAR KİMSENİN AKLI ALAMAZ BİRDE SEN VARSIN YA BİTANEM DÜNYADA KİMSE BÖYLE SEVEMEZ.
362. EN GÜZEL DENİZ GİDİLMEMİŞ OLANDIR. EN GÜZEL ÇOCUK DAHA BÜYÜMEDİ EN GÜZEL GÜNLERİM SENİNLEDİR VE SANA SÖYLEMEK İSTEDİĞİM EN GÜZEL SÖZ DAHA SÖYLENMEMİŞ OLANDIR. SENİ SEVİYORUM
363. BİR İLK GİBİ YAŞAYACAĞIM İÇİMDE KALAN SON SEVGİ PARÇASINI SENİNLE SAKIN AYRILMAYALIM AŞKIM ÖLSEM BİLE ELLERİNDE..
364. SEN ENGİN ACILARLA KAVRULAN BİÇARE YÜREĞİMDE SEVGİ DAĞININ DORUĞUNDAKİ ERİŞİLMEZ BUZULU ERİTEN KIZIL GÜNEŞ.
365. BENİ SANA KAVUŞTIRACAK TEK ŞEYİN ÖLÜM OLDUĞUNU BİLSEYDİM AZRAİLİN GELMESİNİ BEKLEMEZDİM.
366. BUGÜNÜ YAŞIYORSAM EĞER GELECEK GÜZEL GÜNLERİN SENİ GETİRECEĞİNE İNANDIĞIM İÇİNDİR.
367. BEN SENDE İMKANSIZLIKLARINI SEVDİM. FAKAT ASLA UMUTSUZLUKLARINI DEĞİL.
368. BİRGÜN BİRİ ÇIKIPTA BİR ÇIRPIDA GÜNEŞE ADINI BUZLA YAZARSA BİLKİ O SENİ BENDEN DAHA ÇOK SEVİYORDUR.
369. BAŞINI GÖĞSÜME YASLADIĞINDA TEK BİR DÜŞMANIM VARDIR. GEÇİP GİDEN ZAMAN...
370. HERZAMAN MUTLULUĞUN DORUĞUNDAYKEN GÜLÜNMEZ BAZEN SIRF HAYATA GICIKLIK OLSUN DİYE UÇURUMUN KENARINDAYKEN BİLE GÜLÜMSEYECEKSİN.
371. BİR GÜN GELİP SORACAKSIN BENİ Mİ DAHA ÇOK SEVİYORSUN YOKSA TANRI'YI MI DİYE...BEN HİÇ DÜSÜNMEDEN TANRIYI DİYECEĞİM VE SEN KÜSÜP GİDECEKİSİN. AMA NEREDEN BİLECEKSİNKİ İÇİMDEKİ TANRININ SEN OLDUĞUNU....
372. Yağmurlu bir günde sana koşar gelirsem ıslak saçlarımı düzelt...Başımı omzuna yasla nemli dudaklarımı dudaklarına ansızın değdir.Masum ve üzgün bir çocuk gibi konuşursam.Anla sana muhtacım ver ellerini ellerime yalanda olsa Seni seviyorum de....
373. Hadi gökyüzünden senin için tuttuğumüzerine tüm duygularımı yüklediğimyıldızı alyüreğimden yüreğine yollar varhadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla...
374. KAC ZAMANDIR AGLAYAMADIM SANA AFFET BENI HER CAGRISINDA BASKA SESLER ÖRTTÜ SESINI KALBIM SENINLE ÖZLEMIM SENINLE AH BIR KAVUSSAM SANA DOLDURSAM ICIMI SENINLE SENI COK SEVIYORUM
375. Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayanişte sende onlardansın!!!
376. Yaprak döken gençliğimin satır aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alınmış suskunluğumun baş harflerisin.
377. KARANLIK GECEDE ÖNEMLİ DEĞİLDİR YILDIZLARI GÖRMEKGÜNDÜZLERİ YILDIZLARI GÖREBİLMEK MARİFET AŞIK OLMAK ÖNEMLİ DEĞİL BİR ÖMÜR BOYU SEVEBİLMEK MARİFET
378. KaDiR KuRt : ) KaDiR KuRt : ) KaDiR KuRt : ) KaDiR KuRt : ) KaDiR KuRt : )
379. Seni yıldızlara benzetiyorum yıldızlar kadar parlakyıldızlar kadar ulaşılması zorsun
ama yıldızlar milyonlarca sen bitanesin
380. ISKELEMIN AYAGINDAKI BALIKLAR GETIRDI HABERINIDEDILER KI 'BIR DENIZ KIZI HABER UCURDU SANA'INANAMADIMGOKYUZUNE BAKTIM ;MARTILAR GULUMSEDI BANA!
381. "UMUT YAZIYORUM BIR KIR CICEGININ TAC YAPRAGINA.NICE SOGUKLARA DAYANIYORDA BIR SOZUNLE KIRILIVERIR DIYE KORKUYORUM...
382. Benim için insanlar ikiye ayrılır sevdiklerim ve diğerleri sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır çok sevdiklerim ve diğerleri çok sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır SEN ve diğerleri
383. Senin için yazdığım şiirlerin birinde bir mısrada gizlenen bir kelime olsam ve Sen şiiri okurken beni söylediğinde tatlı dudaklarına konan olsam.
384. Ne dünden daha az Ne yarından daha çok Seni bugünde Dün olduğu gibi Yarın olacağı gibi Çoooooooooooooooook seviyorum.
385. Meleklerin saçları salkım salkım havada dondurmadan kaleler ve her yerde kuştüyü vadiler. Bulutlara öyle baktım. Ama şimdi yalnıca güneşin önünü kesiyorlar yağmur ve karla kaplıyorlar her yeri. Çok şey var yapabileceğim bulutlar çıkmasalar yoluma...
386. Aşk dudaklarda kahkaha değil gözlerdeki yaştır. Maksat sevgi uğrunda ölmek değil uğrunda ölecek sevgili bulmaktır...
387. Ben bir insanı sevme cesareti gösterdim; sen ise bir "insan olma" cesaretini bile gösteremedin...
388. Seni düşünür seni özlerim sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kır şeytanın bacağını birkez beni hatırla bir sonbahar serinliğinde... Seni senden uzakta sensiz seninle yaşıyorum.
389. En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme unutmaki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar. Gülmek senin için bir tutku olsun olurda bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun.
390. Kaplanla göz göze gelmiş bir ceylan gibi ürkek bakışlarımda sensizlik ıskalanmış hayallerimde gençliğim eremediğim vuslatlarda ümidin.
391. Sokakta bir kız gördüm takıldı gözlerim gözlerine Aşığım zannetti beni kendine Halbuki ne bilsin Benziyordu GÖZLERI GÖZLERINE.
392. Rüzgara hakim olamıyorsan yelkenlerini ona göre ayarla ve unutma ki hayat karşılaştığın güçlüklerle değil gemiyi limana getirip getiremediğinle ilgilenir
393. Bir silahım olsaydı bir silahım ... Yoksulluğu şakağından Kaybetmeyi kalbinden ve sensizliği alnının tam ortasından vururdum.
394. Dostlar ırmak gibidir kiminin suyu az kiminin çok... Kiminde ellerin ıslanır yalnızca kiminde ruhun yıkanır boydan boya.
395. Hayatta üç şeyi sevdim; Seni kalbimi ümit etmeyi...Seni sevdim sensin diye Kalbimi sevdim seni sevdi diye Ümit etmeyi sevdim belki seversin diye...
396. Aşk karşındakini bulunmaz Hint kumaşı sanmanla hıyarın teki olduğunu anlaman arasında geçen zamandır
397. Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir.
398. Seni seviyorum derken hiç yalan söylemedim yalan söylerken hiç seni seviyorum demedim!!!
399. Sert rüzgarlar karanlık geceleri severmiş aynen benim seni sevdigim gibi.
400. Hayat ve yaşadıklarını bir okyanus gibi düşün.... Çılgın ve deli dalgalara isteyerek girmezsin... Durgun sular kendini belli etmez ve ne zaman coşacağını sen bilemezsin."
401. DiR'ler ve DIR'lar ile biten bütün sözler yalandır.
402. Gerçek dostlar yıldızlara benzerler karanlık çökünce ilk onlar gözükürler.
403. Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsada görüntümüz biz sadece birbirimizi görürüz...
404. Gerçekleştiremediğimiz Hayallerimizin Sembolü AĞLAYAN ÇOCUK
405. Umarım sevgime layık olmayan sen ahıma kurban olmaya alışırsın
406. İnsanlar her ne kadar sonbaharı ayrılık mevsimi kabul etmişlerse de kaderde ayrılık varsa sonbaharı beklemez.
407. Aşk bir güle benzer çiçek kısmında aşkın sonsuzluğunu yaşarsın diken kısmında ise sonsuz acıları yaşarsın.
408. Bulutlar yağmasa da yağmur yüklüdür sevmesini hissetmesini bilene
409. seni aklıma düşüren yerçekimi değil ;yalancı yıldızlar öyle uzaksın ki; üflesem soguyacaksin....sarilsam okyanus
410. Umuda kurşun sıksa da ölümUnutma Umuda kurşun işlemez GÜLÜM
411. ONCA MAZLUMUN GÖNÜLDEN KOPAN AHLARI ELBET İNDİRİR BİR GÜN TEPENİZDEN LANETULLAHI
412. Eğer güzelliği içinizde taşımıyorsanız dünyanın neresine giderseniz gidin onu bulamazsınız
413. güzel kalmayı becerebilenler yanlızca güzelliği hakedenlerdir.
414. Ne zaman çöller deniz denizler çöl olursagüneş doğmayı unutup ay çimene düşersedağlarda nilüfer çamlarda gül biterseişte o zaman seni unutup başkasını SEVERİM!
415. Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım daha çok riske girip sana aşık olamaktan!!!!
416. Yüzükte başka isim yürekte başka isim olmaz. İnsan olana bu yakışmaz.
417. Sevmek saçak altına sığınan göçmen kuşun kar tanecikleri arasında uçuşan beyaz tüyünü görebilmektir
418. KAHREDER GÖZLERİNİN O MASUM BAKIŞLARI KARA MELEK.
419. Evlilikte başarı yalnız aranan kişiyi bulmakta değil aynı zamanda aranan kişi olmaktır.
420. Evlenmek kafese benzer içindekiler çıkmak içindışardakiler girmek için uğraşır.
421. Güler yüzle söylenen bir yalanı bir anda yuttuğumuz halde acı gerçeği ancak damla damla yutarız.
422. Silgi kullanmadan resim çizme sanatına hayat denilmektedir.
423. Gerçek aşklar bitmesini bilen aşklar olduğuna göreinsanlar ya hep sahte aşklarıyla evleniryada evlenerek aşklarını sahteleştirir
424. Bende Mecnundan fuzun aşıklık istiadı vardıraşıki mecnun menem mecnunun ancak adı vardır
425. Yaşamak Gecenin Tüm Karanlığına Rağmen Buğulu Bir Cama Güneşi Çizebilmektir YAŞAMAK DİRENMEKTİR
426. Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken dilek tutmadım ilk defa sadece teşekkür ettim tanrıya bu gece yanımda olduğun için!!
427. Seni sevmek acıların en büyüğü olsa gerekseni düşünürken gözyaşı dökmek yaşanabilecek en büyük sevinç demek.
428. Bir serçeydim sürüden ayrılmış gökyüzünde kaybolmuş o ise bir kartalmış avlanmaya çıkmış gelmiş bula bula beni bulmuş.
429. Yağmur mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum
430. DUYGULARINIZI BELLİ ETMEKTEN ASLA ÖZÜR DİLEMEYİN BURADA GERCEKLER SiZDEN ÖZÜR DİLESİN.
431. HATIRLARMISIN!SEN DOĞDUĞUNDA AĞLARKEN HERKEZ GÜLÜYORDU .ÖYLE BİR ÖMÜR GEÇİRKİ HERKEZ AĞLASIN ÖLDÜĞÜNDE SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
432. EVEREK YASAMAK HAYATTAKİ EN BÜYÜK MEYDAN OKUMADIR
433. Ben Yalnızlığımı Anladığım Zaman Çaresiz Kaldım.
434. insanları yaşlandıran yıllar değil ulaşamadığı arzularıdır bende sana ulaşamayarak bir yaş daha yaşlandım
435. Seninle bir pergelin iki ayrı kolları gibiyiz ne kadar dönersen dön yine aynı yerde karşılaşacağız
436. Dünyanın dört bir yanında dostlarım var dostlar ki bir kerecik selamımı almamışlar bir kerecik selamlarını almamışım ve yine dünyanın dört bir yanında düşmanlarım var düşmanlar ki kanıma susamışlar kanlarına susamışım
437. Daima gülümse; çünkü dudaklarınla yapabileceğin ikinci en iyi şeydir
438. Seni bulmaktan çok aramak isterim seni sevmeden önce anlamak isterim seni bir ömür boyu bitirmek değil sana hep yeniden başlamak isterim
439. Sen benimdinrüyanın görkemiyle doldum. Ben uykuda sultandımUyanınca hiç oldum...
440. Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz karanlıkta bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi
441. Bana unut dediler seni unuttum;Ama seni değil bana seni unut diyenleri
442. Bir silahım olsaydı bir silahım Yoksulluğu şakağından Kaybetmeyi kalbindenVe sensizliği alnın tam ortasından vururdum
443. Rüzgara hakim olamıyorsan yelkenlerini ona göre ayarla. ve unutma ki hayat karşılaştığın güçlüklerle değil gemiyi limana getirip getiremediğinle ilgilenir
444. Gözlerin gökte olsaydı yıldızlarda senin yüzünde utandırırdı yıldızları yanaklarının parlaklığı Tıpkı gün ışığının kandili utandırdığı gibi
445. Dostlar ırmak gibidir kiminin suyu az kiminin çok...Kiminde ellerin ıslanır yalnızca kiminde ruhun yıkanır boydan boya..
446. Dudakların gibi sıcaktı. kahveyi bıraktım. Dumanında hayalin vardı. sigarayı bıraktım.... Rüyalarımda sen vardın uyumayı bırak
447. Geldiğin zaman boşluk dolduran değil gittiğin zaman yeri doldurulamayan ol.
448. kötümser yalnız tüneli görüriyimser tünelim sonundaki ışığı görürgerçekçi tünelle birlikte ışığı hemde gelecek treni görür
449. insanlar özgür olarak doğarama her yerde zincire vurulmuş olarak yaşarlar.
450. eğer dünya hakkında birazcık bir şey anlamak istiyorsak hınçtan ve nefretten arınmamız gerekir
451. yıldız kümelerini ilk keşfedip ad veren aşıklardır
452. Bakışlarını kaldır ama bakma bana
453. Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine dönemeyeceksin!
454. Gerçek sevgi kötülük gördüğünde azalmayıp iyilik gördüğünde artmayandır.
455. Sevgi karanlık bir tünelde yakılan mum ışığı gibidir... Size yolunuzu gösterir ama uzakta ne olduğunu söylemez
456. KENDİ BAHÇESİNDE DAL OLAMAYAN BİRİ GİRMİŞ BAHÇEME AGAÇLIK TAŞLIYOR.
457. Paylaşacak dostlarınız yoksa iyi şeylere sahip olmanın bir zevki de yoktur
458. Dal Rüzgarı Affetmiştir ama kırılmıştır bir kere
459. BIR ŞEYİ SEVMENİN YOLU ONUN KAYBOLABİLECEĞİNİ BİLMEKTİR.
460. Herkesi kusurları ile gören bir kimsenin senden de övgü ile bahsetmesini bekleme.
461. Daglarda pınarlar çağlamasa Derelerde seller kahkaha atabilir mi.?
462. Durgun sular derin akar..!
463. İnsan tırmanırken dağın kafa tutmasına razı olmalıdır ..!
464. Para her kapıyı acar ancak kilitleyemez ..!
465. Her bildiğini söyleme ama her söylediğini bil ..!
466. Savaşı bilmeyen barışı da bilmez ..!
467. Aşk utanma ve çekinmenin olduğu yerde vardır.!
468. Gerçeği insanların ölçüleri ile değil insanları gerçeğin ölçüleri ile tanı ..!
469. Gözlerin konuştuğu dil her yerde aynıdır ..!
470. Gelecek umut sahipleri için vaadler ile doludur ..!
471. Yeryüzündeki hiç bir uzaklık dün kadar uzak değildir ..!
472. Aldatılsan dahi sakın kimseyi aldatma.
474.Sen Beni Bir Dağın Eteğindeki Gelincik Kadar Severken Ben Seni O Dağın Doruğundaki Kardelen Kadar Özlüyorum.
475.Buruk Bir Duygu Yüklenirse Yüreğine Gözlerin Zamansız Dalıverirse Uzaklara Hele Kulakların Deli Gibi Çınlarsa Bilki Bir Yerlerde Özlenmişsindir.
476.Duyguydu Yıllarca Bozdurup Harcadığımız Sevgiydi Gölgelerimizi Kıskandığımız Kaderdi Pençesinden Kurtulamadığımız Mutluluktu Tadına Doyamadığımız Aşktanda Öte Birşeydi Adını Koyamadığımız.
477.Yanağına Düşen Kar Tanesi Eriyip Dudaklarına Ulaştığında O Bir Damla Serinliği Benimle Paylaşmak İstersen Yüzüne Esen Rüzgara Dön. Bilki O Rüzgarda Ben Olacağım.
478.Karanlık Aydınlıktan Yalan Doğrudan Kaçar. Güneş Yalnızda Olsa Etrafa Işık Saçar. Üzülme Doğruların Kaderidir Yalnızlık. Kargalar Sürüyle Kartallar Yalnız Uçar.
479.Gül Bahçesinde Geçsede Ömrüm İnan Senin Üstüne Gül Koklamam Gülüm Seni Koklamak Olsada Ölüm İnan Uğrunda Ölmeye Değer Be Gülüm.
480.Ağzımın Tadı Yoksa Hasta Gibiysem Boğazımda Düğümleniyorsa Lokmalar Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Güzel Gözlerinin Hasretindendir.
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç  Cevapla

Etiketler
480, adet, birbirinden, guzel, mesajlari, sevgi

Seçenekler
Stil


Saat: 12:59

Forum Yasal Uyarı
vBulletin® ile Oluşturuldu
Copyright © 2016 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

ForumSevgisi.Com Her Hakkı Saklıdır
Tema Tasarım:
Kronik Depresif


Sitemiz bir 'paylaşım' sitesidir. Bu yüzden sitemize kayıt olan herkes kontrol edilmeksizin mesaj/konu/resim paylaşabiliyorlar. Bu sebepten ötürü, sitemizdeki mesaj ya da konulardan doğabilecek yasal sorumluluklar o yazıyı paylaşan kullanıcıya aittir ve iletişim adresine mail atıldığı taktirde mesaj ya da konu en fazla 48 saat içerisinde silinecektir.

ankara escort bayan, ankara escort, izmir escort ankara escort, ankara escort bayan, eryaman escort, pendik escort, antalya escort,