ForumSevgisi.Com

ForumSevgisi.Com (http://www.forumzirve.net/register.php/)
-   Kitap Tanıtımları (http://www.forumzirve.net/register.php/47-kitap-tanitimlari/)
-   -   En Sevdiğim Hatam - Chelsea M. CAMERON Kitap Tanıtımı (http://www.forumzirve.net/register.php/kitap-tanitimlari/38396-en-sevdigim-hatam-chelsea-m-cameron-kitap-tanitimi.html)

PrensesCe 08 Mart 2015 01:25

En Sevdiğim Hatam - Chelsea M. CAMERON Kitap Tanıtımı
 
Roman - Aşk - Dram
http://www.kitapambari.com/u/kitapam...0305144420.jpg
Kitap Özellikleri
Ebad
135-210

Sayfa Sayısı
448

Basım Tarihi
2015-03

Çeviren
Ekin Sezel

Kapak Türü
Karton

Kağıt Türü
2.Hamur

Dili
Türkçe

En Sevdiğim Hatam

Chelsea M. CAMERON

/ Aspendos Yayınları

Tekrar burnumu çektim, Hunter da bana mendil uzattı.

"İşte bu kadar... Artık sen de biliyorsun. Bu sırrımı bir de Megan'a anlatmıştım. Yaşadığım yerdeki herkes biliyor elbette. Okulda bana ****** damgası vurdular ve öfkelenip kavga çıkarmaya başladığımda da artık kimse benimle konuşmak istemedi. Kendimle kimseyle çıkmayacağıma, asla erkek arkadaşım olmayacağına dair bir anlaşma yapmıştım. Yalnız kalacaktım çünkü güvenebileceğim tek kişi kendimdim. Herkes seni eninde sonunda hayal kırıklığına uğratır. Bütün bunlardan Tawny'ye asla söz etmemiş olsam da o benden yıllarca özür diledi. O da aynı olayın kurbanlarından biri olmasına rağmen sanırım hala özür diliyor. Annemle babam bizi o gece evde yalnız bıraktıkları için kendilerini o kadar suçlu hissettiler ki boşanmaya karar verdiler. Yani olanların tek sebebi bu değildi tabii ama yine de... O geceden sonra her şey mahvolmuştu. Şimdi neden tavuskuşu obsesyonum var biliyorsun artık. O gece Tawny küpelerden birini takıyordu, ben de diğerini. O küpeler hayatımızı kurtardı."
Hunter bir an düşünüp söyleyecek doğru kelimeleri bulamaya çalıştı. "Keşke onu mümkün olduğunca yavaş ve acı verici bir şekilde öldürebilsem," dedi.
"Ben de." Bunu itiraf edemeyeceğim kadar fazla düşünmüştüm.
"Anlattığın için teşekkür ederim."
"Şimdi neden böylesine dibi boyladığımı biliyorsun."
"Dipte falan değilsin. Çoğu insanın hayal bile edemeyeceği bir şey atlatmışsın. Böyle bir şeyle nasıl başa çıktığından utanma."
"Psikoloğuma göre bununla başa çıkma yollarım biraz fazlaymış."

SonSuzLuq 08 Mart 2015 01:27

Paylaşım için teşekkürler.


Saat: 12:18