ForumSevgisi.Com

ForumSevgisi.Com (http://www.forumzirve.net/register.php/)
-   Mitoloji Kitap ve Romanları (http://www.forumzirve.net/register.php/267-mitoloji-kitap-ve-romanlari/)
-   -   Alamut (Üçleme) Mitoloji Romanı (http://www.forumzirve.net/register.php/mitoloji-kitap-ve-romanlari/18738-alamut-ucleme-mitoloji-romani.html)

SonSuzLuq 12 Aralık 2014 15:34

Alamut (Üçleme) Mitoloji Romanı
 
Alamut (Üçleme) Mitoloji Romanı

http://www.yurtkitap.com/urun_resiml..._25_976174.jpg

Elbruz Dağları’nın Doruklarında Seyduna Hasan Sabbah’ın Fedai Yetiştirdiği Bir Kale Vardır: Adı ALAMUT’tur Yani “Kartal Yuvası”

İki Alamut fedaisi Rıza ile Talon yaklaşan adamların önünde savunma pozisyonuna geçtiler. İki fedai için bu nefes almak kadar doğaldı. Onlar bıçakla öldürmek için eğitilmişlerdi. Vurmayı bekleyen, uzun pençeli iki ölümcül kedi gibiydiler. Rıza bir yılan gibi hamle yapıp çekildi ve adamlardan biri yerdeydi… Talon göğsüne nişan alarak savrulan bıçağı kolayca engelledi. Sonra bıçağını adamın göğüs kemiğinin altına sapladı. İç organlarını kanlı elleriyle tutarak acı içinde inliyordu. Tuniği ve pantolonu kan ve idrar içindeydi. Talon ona yaklaşıp başını kaldırarak ölmekte olan adamın terli yüzüne baktı. “Siz aptallar, fedailere bıçakla saldırmamalıydınız” dedi dişlerinin arasından. Adamın gözleri kocaman açıldı ve ağlamaya başladı.

Yazar: James BOSCHERT
Yayınevi: Yurt Kitap Yayınevi
Sayfa sayısı: bilinmiyor
Ortalama Fiyatı: 60 TL


Saat: 03:33