ForumSevgisi.Com

ForumSevgisi.Com (http://www.forumzirve.net/register.php/)
-   Mitoloji Kitap ve Romanları (http://www.forumzirve.net/register.php/267-mitoloji-kitap-ve-romanlari/)
-   -   Attila 2 Cilt Mitoloji Romanı (http://www.forumzirve.net/register.php/mitoloji-kitap-ve-romanlari/18795-attila-2-cilt-mitoloji-romani.html)

SonSuzLuq 12 Aralık 2014 16:20

Attila 2 Cilt Mitoloji Romanı
 
Tanrının Kırbacı Attila 2 Cilt Mitoloji Romanı

http://www.yurtkitap.com/urun_resimleri/attila1.jpg

Tanrının Kırbacı Atilla I. Cilt

Kavimler Göçü, Roma İmparatorluğunun Çöküşü ve Büyük Hun Kağanı Attila

Attila savaşçılarına beş at boyu kalıncaya kadar yaklaştı, sonra küçük deri plaklardan ve kuş tüylerinden oluşan zırhının önünü açtı ve önderliği altında savaşa giden adamlara çıplak göğsünü gösterdi. Büyük kalabalıktan heyecan ve coşku dolu müthiş bir çığlık kopmuştu..

Herkes şaman Aybars´ın büyüleriye bir an önce kutsanmak istediği için, telaşla onun yanına gitmeye çalışıyordu... Aybars Amca´nın şarkıları atların, çalgıların ve ağlayan kadınların sesleri arasında duyulmaz olmuştu. Üzerine kuş tüylerinden yapılma elbisesini giymiş ve renkli kurdelelerle süslenmiş olan şaman, dev bir kuşu andırıyordu... Savaşçılardan her biri Hun kadın ve kızlarından yeni kopartılmış birer çam dalı alıyordu. Bu dallar onların sağ salim geri dönmelerini sağlayacak birer tılsımdı.

Yazar: Thomas R.P. Mielke
Yayınevi: Yurt Kitap Yayınevi
Sayfa sayısı: bilinmiyor
Ortalama Fiyatı: 18 TL

SonSuzLuq 12 Aralık 2014 16:20

Tanrını Kırbacı Attila II. Cilt

http://www.yurtkitap.com/urun_resimleri/attila2.jpg

Kavimler Göçü, Roma İmparatorluğu'nun Çöküşü, ve Büyük Hun Kağanı Attila

"Ey kavimler... Ey Hunlar... Erkekler ve kahramanlar gibi... bütün gün savaştınız! Ve size söylüyorum... Roma zafer kazanmadı!"
Bir an için savaş meydanı ölüm sessizliğine büründü. Sonra da gecenin karanlığı binlerce gırtlaktan yükselen sevinç çığlıklarıyla yırtıldı. Attila'nın bir işaretiyle meşale taşıyan adamlar adım adım ilerlemeye başladılar...
"Şimdi söyleyeceklerimi ağızdan ağıza aktararak herkesin duymasını sağlayın" diye bağırdı kağan. "Düşmanlarımız bu kaleye... girmeye cüret edecek olurlarsa... burada bulunan herkes için kendimi feda edeceğim... hiçbir Romalı... Attila'yı öldürmüş... veya tutsak etmiş olmakla asla övünmeyecek!"

Yazar: Thomas R.P. Mielke
Yayınevi: Yurt Kitap Yayınevi
Sayfa sayısı: bilinmiyor
Ortalama Fiyatı: 18 TL


Saat: 03:01