ForumSevgisi.Com

ForumSevgisi.Com (http://www.forumzirve.net/register.php/)
-   Oyun Dünyası (http://www.forumzirve.net/register.php/136-oyun-dunyasi/)
-   -   Battlefield 5'in Ekran Görüntüleri Sızdı! (http://www.forumzirve.net/register.php/oyun-dunyasi/60167-battlefield-5-ekran-goruntuleri-sizdi.html)

08 Nisan 2016 17:41

Battlefield 5'in Ekran Görüntüleri Sızdı!
 
Battlefield 5'e ait olduğu iddia edilen ekran görüntüleri ve oyun ile ilgili ilk bilgiler sızdırıldı. Bakalım Battlefield 5 hangi savaş temasına sahip olacak?

http://s01.shiftdelete.net/img/gener...-1920x1080.jpg

DICE'ın geliştirdiği ve Electronic Arts'ın piyasaya sunmaya hazırlandığı Battlefield 5 ile ilgili ilk dedikoduları geçtiğimiz haftalarda duymuştuk.

Bu dedikodulara göre; Battlefield 5, 2016 senesinin sonbahar mevsiminde piyasadaki yerini alacak, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için gelecek.

En önemli detaylardan biri ise modern savaşlardan geriye gidip, bizleri birinci dünya savaşına götüreceği de diğer söylentiler arasında bulunuyor.

YouTuber, IceManAuz'ın Battlefield 5 ile ilgili olarak yayınladığı son videosunda, oyun ile ilgili birçok bilgiyi anlattı ve oyunun Pre-Alpha halinde olduğunu iddia ettiği üç ekran görüntüsü yayınladı.

Güvenilir kaynaktan aldığını iddia edilen bu bilgilerde ise;

- Battlefield 5, birinci dünya savaşının aksine, yakın zamanda geçecek,
- Savaşı Kuzey Amerika'da yaşayacağız,
- Oyun, Amerika'da yaşanan askeri darbeyi konu alacak,
- Multiplayer haritalarda gece gündüz kavramı olacak,
- Oyundaki hem ana karakterimiz, hem de Multiplayer karakterimiz kadın olacak. Hatta kadın ve erkek arasında Multiplayer savaşa da dahil olacağız,
- Amerika'daki bu darbede kadın erkek herkes silah tutacak ve askeriyeye dahil olacak.

Battlefield 5'in, EA'nin haziran ayında düzenleyeceği EA Play'de duyurulacağı söyleniyor ve Battlefield: Hardline'da olduğu gibi, oyunun ilk betasının da duyuru sonrasında hemen başlayacağı belirtiliyor.Oyunun Pre-Alpha'da olduğu iddia edilen ekran görüntülerine de aşağıdan bakabilirsiniz. Görüntülerin havası, daha çok birinci ve ikinci dünya savaşını andırıyor.

http://s01.shiftdelete.net/img/conte...p_myqr1920.jpg
http://s01.shiftdelete.net/img/conte...1460111981.jpg
http://s01.shiftdelete.net/img/conte...e_wcns1920.jpg


Saat: 03:46