ForumSevgisi.Com

ForumSevgisi.Com (http://www.forumzirve.net/register.php/)
-   Oyun Haberleri (http://www.forumzirve.net/register.php/191-oyun-haberleri/)
-   -   Prey 2 İptal mi Edildi? (http://www.forumzirve.net/register.php/oyun-haberleri/3411-prey-2-iptal-mi-edildi.html)

BuRHaN 31 Ekim 2014 12:41

Prey 2 İptal mi Edildi?
 
Yeni FPS oyunu Prey 2 iptal edildi!

http://i.oyuncu.com/haber/i/1031/prey-300-300.gif

Aksiyon tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği fakat uzun zamandır hiç sesi soluğu çıkmayan oyunlardan biri olan Prey 2, yapımcı firma Bethesda tarafından yapılan açıklamayla beraber iptal edildi.

Bethesda yetkilileri tarafından yapılan açıklamalar şu şekilde; "O bizim inandığımız bir oyundu, ama olması gereken yerde olduğunu hiçbir zaman hissetmedik - eğer onu bitirseydik başarı yolunu asla göremeyecektik. Bizim kalite standartlarımızda değildi ve onu iptal etme kararı aldık. Artık geliştirmiyoruz. Bu kolay bir karar değildi, ancak bu konuda konuşmamamızın ardından birçok kişi için sürpriz olmayacaktır. Human Head Studios artık onun üzerinde çalışmıyor. O, bir şeyler yapabileceğimize hala inandığımız bir seri - sadece onun ne olduğunu görmemiz gerekiyor."

Yapılan bu açıklamaların ardından Prey oyununu bekleyen oyuncular büyük bir hüsrana uğramış olsa gerek. Human Head Studios tarafından geliştirilmeye başlanan aksiyon oyununun yerine bakalım başka bir yapım düşünülecek mi? İlerleyen günlerde bunu hep beraber göreceğiz.


Saat: 19:03