Forum Logo


Geri Git   ForumSevgisi.Com > ForumSevgisi Sosyal Bölüm > ForumSevgisi Sözlük > Rüya Tabirleri


Rüyada Yoğurt GörmekKonu Bilgileri
Konu Başlığı
Rüyada Yoğurt Görmek
Konudaki Cevap Sayısı
0
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler
Görüntülenme Sayısı
178

Kullanıcı Etiket ListesiYeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03 Aralık 2014, 15:02   #1
Ceren'in Annesi
PrensesCe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Ziyaretçilere Kapatılmıştır. Görmek için Kayıt Olmalısınız
Standart Rüyada Yoğurt Görmek

Rüyada Yoğurt Görmek

Rüyada Yoğurt Görmek


Rüyada yoğurt görmek büyük mutluluklar, temiz haberler, sevinç verici gelişmeler anlamına gelir. Rüyasında yoğurt gören kişi hayatı boyunca hiç derin yaralar almayacak, sefalete düşecek noktaya gelmeyecektir. Yoğurt bol rızık ile tabir edilir. Rüya sahibi için alın teri ile kazanılan, hakkı verilmiş, layığıyla elde edilmiş bereketli kazanç anlamına gelir. Kişi, işçi olarak çalıştığı yerden aldığı maaşından ya da kendi işini yaparak kazandığı paradan hayır ve bereket görür. Bu kişi çocuklarına ve torunlarına bırakacak kadar toprak ve mülkiyet sahibi olacaktır.
Rüyada Yoğurt Yediğini Görmek

Rüya sahibinin kazanç kapılarının önünde hiçbir engel ve zorluk olmadığına bu nedenle her daim verdiği emeğin karşılığını fazlasıyla alacağına ve kazancının temiz olacağına delalet eder. Rüyasında yoğurdu severek yiyen kişi kara geçer fakat yüzünü buruşturarak yoğurt yiyen kişi, mal ya da para kaybederek zarara uğrar.
Rüyada Yoğurt Yapmak

Rüya sahibini neredeyse iflasın eşiğine getirecek derecede durmuş olan işlerinin açılmasına ve yeniden yoluna girmesine yorulur. Rüya sahibi, durgun iş sezonunda kaybettiği zararını, işlerinin açılması ile fazlasıyla karşılayacak ve tüm ağız tadı da, neşesi de yerine gelecektir.
Rüyada Yoğurt Almak

Rüya sahibinin hayattaki mutluluğunun, işlerindeki zaferin sürekliliğine ve bereketin cüzdanından da mutfağından da eksik olmamasına yorulur. Rüyada yoğurt almanın bunun yanı sıra kişinin hiçbir sağlık sorunu olmayacağı anlamı da bulunmaktadır.
Rüyada Yoğurt Dökmek

Rüya sahibinin nerde akşam, orada sabah anlayışıyla yaşaması nedeni ile malını hiç düşünmeden yemesine, ileride de kıtlığa düşerek bu günlerini aramasına tabir edilir. Rüya sahibi daha sonra çok pişman olacak ve başını taşlara vuracaktır.
Rüyada Yoğurt İkram Etmek

Rüya sahibinin, arasındaki ilişkinin ileride kardeşten yakın bir dostluk haline dönüşeceğini bilmediği biri ile tanışması şeklinde tabir edilir.
Rüyada Yoğurt Kaymağı Görmek

Bol kazanç ve zenginlik anlamına gelir. İş hayatının günden güne daha iyi bir hal alacağına, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, seven kişilerin mutlu bir hayata kavuşacaklarına, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, kardeşlerin elele vererek bir iş kuracaklarına ve rakiplerin alt edileceğine alamettir. Rüyada yoğurt kaymağı yemek, hayırlı bir kazanç kapısı açacak bir ortaklık kurulacağı, dertlerin biteceği, dostlukların perçinleneceği, eğitim hayatı içinde büyük başarılar kazanılacağı, yeni bir haneye sahip olunacağı, kısa süre içinde byük işler başarılacağı ve zorlukların elbirliği ile aşılacağı anlamına gelir.
Rüyada Meyveli Yoğurt Görmek


Eğlence ve şenlik olarak yorumlanır. Rüya sahibi, kendisini birçok kişinin bir arada olduğu, şarkılı türkülü ve bol ziyafetli bir ortama girecek, hayallerine yakın zamanda sahip olacak,sorunlarından ve dertlerinden deyim yerindeyse tek kalemde kurtulacak, zor zamanları geride bırakacak ve güzel haberler ve başarılar günden güne artacak demektir. Rüyada meyveli yoğurt satmak, birçok insanın iyiliği için yapılacak bir işten ötürü bol hayır duası alınacağına, yeni bir makama sahip olunacağına, bu makam sayesinde sevilen kişilere destek olunacağına ve aradaki bağların daha da sağlamlaşacağına yorulur.
Rüyada Yoğurt Yemek

Parasal ve ruhsal olarak iyi bir duruma gelineceğine, bol kazançlı bir işin başına geçileceğine, sevinçli haberlerin alınması ile büyük sevinç yaşanacağına, kırgınlıkların ve küskünlüklerin aşılacağına, eş, dost ve akrabalarla çok mutlu günler geçirileceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir sıçrama yaşanacağına ve herkesin konuştuğu ve toplumun takip ettiği bir kişi olunacağına yorumlanır. Rüyada sarmısaklı yoğurt yemek, kötü olayların ardından çok güzel gelişmelerin geleceği, büyük sevinçlerin yaşanacağı, aile bireyleri ile huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceği, geçim sıkıntısının sona ereceği ve kazanılan paranın bir kısmının tasarruf için ayrılacağı anlamına gelir.
Rüyada Yoğurt Mayalamak

Aile bireyleri için çok iyi gelişmeler yaşatacak bir proje gerçekleştirmeye, hayırlı ve kazançlı bir iş yeri kurmaya, haksızlık yapan kişilerin ceza alması için gerekenleri yapmaya, sevilen kişileri düştükleri kötü durumlardan kurtarmak için destek olmaya, zor bir dönemi ve durumu kolayca atlatmaya, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girmeye ve şansı en iyi şekilde kullanmaya yorulur. Rüyada ekşi yoğurt mayalamak, kişinin, uzun zamandan beri peşinde koştuğu bir işte sıkıntılı dönemler geçireceğine, ekonomik olarak darlığa düşeceğine, ancak daha sonra yakınlarından birinin vereceği destekle toparlanacağına ve işlerini düzene sokacağına işarettir.
Rüyada Yoğurt Satın Almak

Kişinin, okul hayatının çok iyi bir şekilde gideceği, bu sayede iş hayatında büyük tecrübeler kazanacağı, yeni bir haneye sahip olacağı, göstereceği başarılı performans sayesinde işyerinde yüksek bir mevkiye terfi alacağı, sevdiği kişi ile arasını bozmak isteyen kişilere büyük bir ders vereceği ve kendisini zarar ettirebilecek bir işten alnının akıyla kurtulacağı anlamına gelir. Rüyada süzme yoğurt satın almak, zahmetli bir işe girip sabır gösterilmesi ve tutumlu davranılması ile büyük bir başarı elde edileceğine, iş hayatı içinde yeni bir sayfa açılacağına, yakın bir arkadaşla yaşanan tartışmanın tatlıya bağlanacağına, sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi ile aşılacağına ve hayırlı bir evlat olunacağına tabir edilir.
Rüyada Yoğurt Çorbası Görmek

Kalan bir miras sayesinde iş sahibi olmaya, yeni iş kollarına giriş yapmaya, uzun zamandan beri ilgi duyulan bir kişiye açılmaya, kardeşlerden birinin yaşadığı sağlık sorunuyla ilgili olarak hayırlı ve güzel haberler almaya, yardıma muhtaç kişilere yardım etmeye, kıskanç kişileri haneden uzaklaştırmaya, rahat ve huzurlu bir hayatın kapısını açmaya ve hayallere kavuşmaya delalettir. Rüyada yoğurt çorbası içmek, yapılan hataların telafi edilmesi ve iş konusunda bazı büyük kararların alınması ile uzun zamandan beri ertelenen yurtdışına çıkma konusunun gündeme geleceğine ve ile bireylerinin de desteklerinin alınıp bu kararın uygulamaya konulacağına işarettir.
Rüyada Yoğurt Yemek Ve Yedirmek

Rüya sahibinin, yaptığı işte kazandığı ne varsa ailesi ve sevdiği kişilerle bölüşeceğine, onların yaralarına merhem olacağına, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine ve bozulan moralleri tamir etmek için elinden gelen herşeyi yapacağına delalettir. Rüyada yoğurt yedirmek ve dağıtmak, iş konusunda uzun bir süreden beri sorun yaşayan bir ahbaba iş olanağı sağlanacağına, zarar getirecek bir işten uzak durulacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım eli uzatılacağına ve hayatı değiştirip mutlu bir hayatın kapısını açacak bir konuda çok önemli bir karar verileceğine yorulur.
Rüyada Bozuk Yoğurt Görmek

Güzel ve bol kazançlı bir şekilde başlayan bir işin gittikçe kötü ve zarar verici bir hal alacağı, bu yüzden en kısa sürede içinde çıkmak için çaba gösterileceği, yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen çok az zararla içinden çıkılacağı ve rahat bir nefes alınacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada bozuk yoğurt satmak, konu komşu ile aranın bozulmasına sebep olacak bir durumun yaşanacağına, bazı maddi problemlerin başgöstereceğine, aksaklıklardan ötürü bir türlü ilerlemeyen bir proje yüzünden yatırımcılarla karşı karşıya gelineceğine ve zor zamanlar geçirileceğine alamettir.
Rüyada Ölünün Yoğurt Yemesi

Rüya sahibinin, kalbini kıran ve kendisini uzun sürecek olan bir sorunlar yumağının içine bırakan bir kişinin özür dilemesi üzerine affedeceği, yapılmış olan haksızlıktan dolayı üzülse bile kin tutmayacağı, başka kişilerin kendisi gibi sorun yaşamaması için çaba harcayacağı, zorlu bir yoldan geçeceği ancak sonunda başarılı olacağı anlamına gelir. Rüyada hayvanın yoğurt yemesi, edilen duaların Allah katında kabul göreceğine, verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, zor zamanların kolaylıkla geçileceğine ve rahata erileceğine delalettir.
Rüyada Bal Ve Yoğurt Yemek

Herşeyin güllük gülistanlık olacağı şeklinde yorumlanır. Can sıkıcı ne kadar durum varsa kısa süre içinde atlatılacağına, iş hayatında bol kazançlı bir işe sahip olunacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, zararın telafi edileceğine ve eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına ve anne babaya, vatana ve millete hayırlı bir evlat olunacağına rivayet edilir. Rüyada yoğurt ve pekmez yemek, ortaya konulacak başarılı çalışmalar sayesinde zenginliğe kavuşulacağı, mal mülk sahibi olunacağı, günden güne daha iyi bir kariyer oluşturulacağı ve yarıda kalmış bir projenin nihayete erdirileceği anlamına gelir.
Rüyada Yoğurt Görmenin Psikolojik Yorumu

Yapılan işlerin yeni kapılar açması ve büyük bir rahatlık elde edilmesi ile mutlu ve huzurlu bir hayata yaşanacağı ve bu sayede çok güzel ve kelimenin tam anlamıyla sevinçle ilgili sembollerle dolu rüyalar görüleceği şeklinde açıklanır. Sıkıntıların bitmesi ve yeni bir hayata adım atılması ile ruhen yaşanan rahatlığın rüyalarda kendisini farklı şekillerde göstermesi sıkça rastlanan ve iyiye yorulan bir durumdur.
Eşlerin birbirine güvenmesi ve güzel bir yuvaya kavuşmaları sayesinde huzuru bulacaklarına ve gerçek hayatta nasıl mutlularsa rüyalarda da mutluluk ve huzur gibi duygulara sahip olacaklarına işaret eder. Ancak bazı kötü olayların ardından görüldüyse çok dikkatli olunmalıdır.

»Rüyada Yoğurt Görmek - www.ForumSevgisi.ComBeklentisi olmadan yine de beklemekti bir çayın içine sığdırdıklarım;
Kimi zaman hayaller diye içtiğim,
Kimi zaman gerçekler diye yutkunamadığım...
imza
 
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç  Cevapla

Bookmarks

Etiketler
gormek, ruyada, rüyada yoğurt görmek, yogurt

Seçenekler
Stil


Saat: 14:59

Yasal Uyarı Forum

ForumSevgisi.Com, paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Gerekli Şikayet Bildirimleri "Bize Yazın" kısmından yapabilirsiniz.
Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
Bu forum, en iyi 1366 x 768 ekran çözünürlüğünde Mozilla ve Chrome ile görüntülenebilir.
www.ForumSevgisi.Com © 2014-2016

Facebook Twitter YouTube YouTube YouTube YouTube DMCA.com Protection Status
Forum Forumlar Forum Sitesi Ask Forumu Etiket Sitemap
Yukarı Git