ForumSevgisi.Com

  ForumSevgisi.Com > ForumSevgisi Sosyal Bölüm > ForumSevgisi Sözlük > Rüya Tabirleri


Rüyada Üzüm Görmek


Rüyada Üzüm Görmek

ForumSevgisi Sözlük Kategorisinde ve Rüya Tabirleri Forumunda Bulunan Rüyada Üzüm Görmek Konusunu Görüntülemektesiniz,Konu İçerigi Kısaca ->> Rüyada Üzüm Görmek Rüyada Üzüm Görmek Rüyada üzüm görmek çok iyidir. Üzüm ağız tadına, bol kazanca, büyük variyete işaret eder. ...

Kullanıcı Etiket Listesi

Yeni Konu aç  Cevapla
LinkBack Seçenekler Stil

Okunmamış 06 Aralık 2014, 10:05   #1
Durumu:
Çevrimdışı
PrensesCe
Ceren'in Annesi
PrensesCe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Cok Asik
Üyelik tarihi: 29 Ekim 2014
Şehir: İstanbul
Yaş: 32
Mesajlar: 13.848
Konular: 7672
Beğenilen: 1848
Beğendiği: 2828
www.forumsevgisi.com
Standart Rüyada Üzüm Görmek

Rüyada Üzüm Görmek

Rüyada Üzüm Görmek


Rüyada üzüm görmek çok iyidir. Üzüm ağız tadına, bol kazanca, büyük variyete işaret eder. Üzüm bolluk ve bereketin yanı sıra alın teri ile kazanılmış mal ve rızık anlamına da gelmektedir. Fakat üzüm tek bir şekilde yorumlanamaz. Üzümü salkım şeklinde görmek ailedeki huzura ve mutluluğa işaret eder. Zamanında görülen üzüm sağlıklı, uzun ve mutlu bir dünya hayatına, zamanından önce ya da sonra görülen üzüm ise içine düşülecek zorluklara delalet eder. Zamanı dışında görülen üzüm, kişinin yapmaya niyetlendiği bir hayır işini daha önceden yapması, zamanında görülen üzüm de dünya malının alım kolaylığı anlamına gelir.
Rüyada Beyaz Üzüm Görmek

Rüyada üzüm güzel ve iyiye işaret eder. Rüyasında beyaz üzüm gören rüya sahibinin, mutlu, huzurlu, sakin ve güzel bir evlilik hayatı olacağına delalet eder.
Rüyada Siyah Üzüm Görmek

Rüyada siyah üzüm de hayırlara işaret eder. Rüyasında siyah üzüm görmek sıhhatli olmaya, mutluluğa, başarıya ve güzel bir ömür geçirmeye delalet eder.
Rüyada Üzüm Suyu Görmek

Rüyada üzüm suyu görmek ya da üzüm suyu içmek de güzel ve uzun bir hayata delalet eder. Rüya sahibinin dünya hayatına işarettir. Kişinin huzurlu ve keyifli olacağının yanı sıra uzun ömürlü olacağı anlamına da gelir.
Rüyada Siyah Üzüm Yemek

Rüyada siyah üzüm yemek iyi değildir. Rüya sahibinin yaşayacağı bir üzüntüye işaret eder. Eğer üzüm mevsiminde değil de mevsiminden önce ya da mevsiminden sonraysa bu da rüya sahibinin yaşayacağı sağlık sorununa delalet eder.
Rüyada Çavuş Üzümü Yemek

Rüyada çavuş üzümü yemek mal ve mülke yani dünya malına işaret eder. Rüyasında çavuş üzümü yediğini gören rüya sahibi büyük güçlüklerle de olsa, çok çalışıp, çabalayarak mal sahibi olacak demektir.
Rüyada Üzüm Almak

Yapılacak bir çalışmanın ardından büyük bir firmadan iş teklifi alınacağına, bu iş teklifi ile birlikte yeni ve daha rahat bir hayata adım atılacağına, istenen herşeye çok kısa bir süre içinde ve çok sıkıntı çekmeden kavuşulacağına, bununla birlikte ruhsal olarak çok büyük bir motivasyon elde edileceğine yorulur. Aynı zamanda, kişinin, iş hayatında katettiği yol sayesinde aile hayatının da çok hayırlı bir şekilde renkleneceğine alamet eder.
Rüyada Üzüm Yıkamak

Zor bir durumun yakınların vereceği maddi ve manevi destekle hızlı bir şekilde atlatılacağı, sorunun ortadan kalkması sayesinde önce eğitim hayatında ve sonra iş hayatında güzel ve başarılı adımlar atılacağı, kazançlı bir işe girileceği, güzel bir eve sahip olunacağı ve yakın zaman içinde kendi işine sahip olunacağı yani kısacası hayallerin gerçekleştirileceği anlamına gelir.
Rüyada Üzüm İkram Etmek

Üzerinde epey çalışıldıktan sonra ortaya konan ve büyük bir başarı ve kazanç getiren bir projenin sevilen kişilere de çok büyük getirisi olacağına ve kazanılan herşeyden onların da nasipleneceğine işarettir. Aynı zamanda, sosyal hayat içinde duygusal olarak yakınlık duyulan birine evlilik teklif etmeye ve alınacak olumlu cevapla düğün hazırlıklarına başlamaya delalet eder.
Rüyada Üzüm Dağıtmak

Rüyayı gören kişinin, eliaçık ve yardımsever birisi olması nedeniyle yardıma muhtaç kişilere yardımcı olmaya çalışacağına, yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine ve eline geçen kazancı Allah yolunda harcayacağına yorumlanır.
Rüyada Üzüm Toplamak

Eğitim hayatında alınan eğitim ve başka işlerde kavuşulan tecrübeler sayesinde kişinin kendi işinin kuracağına, bu işi belli bir düzene sokup kazanç getirecek şekle sokmak için bir süre başında duracağına ancak daha sonra işin bir sisteme oturması sayesinde kazanç kapılarının açılacağına işaret eder.
Rüyada Üzüm Hoşafı İçmek


Mal, mülk sahibi olmaya ve hem bedenen hem de ruhen çok sağlıklı olmaya tabir edilir. Rüya sahibinin, kendisine destek olacak bir aile büyüğü sayesinde iş sahibi olacağına, bu işten yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve sıkıntılarını ve sorunlarını bu sayede ortadan kaldıracağına rivayet edilir.
Rüyada Üzüm Sirkesi Görmek

Maddi olarak yardım edilen bir kişinin rakiplerle bir olup rüyayı gören kişinin işlerine engel olmaya çalışacağına, ancak iş hayatında sahip olunan itibar sayesinde bu sorunun kısa bir sürede bertaraf edileceğine, işlerin devam edeceğine ve kazancın herhangi bir şekilde bu durumdan etkilenmeyeceğine yorulur.
Rüyada Üzüm Salkımı Görmek

Uzun zamandan beri aile bireyleri arasına nifak sokmaya çalışan kişilerin bulunup haneden uzaklaştırılacağına, sorunların ve tartışmaların sona ereceğine, hane içerisine huzur ve mutluluk dolacağına ve aile içindeki birlik ve beraberliğin daha da artacağına alamet eder.
Rüyada Üzüm Yemek

Maddi olarak büyük getirisi olacak bir işin altından kolayca kalkılacağı, işlerin çok kazançlı bir hal alacağı, dertlerin, üzüntülerin ve sıkıntıların sona ereceği, verilen emeğin karşılığını bulacağı, hayırlı işlere imza atılacağı, sevinçli bir haber alınacağı ve kısa süre içinde daha iyi bir işe sahip olunacağı anlamına gelir.
Rüyada Üzüm Bağı Görmek

Kişinin, yakın bir arkadaşı ile gireceği bir işte çok iyi bir noktaya geleceğine, büyük parasal bir kazanca sahip olacağına, bu işin devamı niteliğindeki başka bir işe girileceğine ve daha büyük projeler için kaynak oluşturulacağına delalet eder. Aynı zamanda, sağlıkla ilgili olan bütün sorunların çözüm bulacağına yorulur.
Rüyada Üzüm Yaprağı Görmek

Rüyayı gören kişinin, hayallerine ulaşması için çok küçük bir adım daha atması gerektiğine, bu adımı atabilirse çok büyük bir başarı kazanacağına, bu başarının ardından hayal ettiği herşey kısa bir süre içinde kavuşacağına ve kendisine güveninin katbekat artacağına işaret eder.
Rüyada Üzüm Asması Görmek

Aile büyüklerinin önayak olması sayesinde rakiplerin yenileceğine, sadece rüyayı gören kişinin değil evlatlarının ve hatta torunlarının kazanç elde edeceği bir işe girileceğine, askıda kalan işlerin nihayete erdirileceğine ve verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine rivayet edilir.
Rüyada Siyah Üzüm Görmek

Bol kazançlı bir işe girmek için yardım istenen aile bireylerinden fazlasıyla destek alınacağına, hayırlı bir kazanç kapısı elde edileceğine, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına ve eğitim konusunda bir adım atılacağına yorumlanır. Ayrıca, dert edilen şeylerin kısa süre içinde çözüme kavuşturulacağına ve gözde büyütüldüğü kadar önemli olmadıklarının görüleceğine alamet edilir.
Rüyada Kırmızı Üzüm Görmek

Sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, uzun bir zamandan beri çekilen hasretin biteceğine, küslerin ve dargınların barışacağına, rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, karanlıkların aydınlanacağına ve yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine delalet eder. Aynı zamanda, rahat bir işin kapılarının açılacağına ve hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine rivayet edilir.
Rüyada Yeşil Üzüm Görmek Ve Yemek

Ortaya konulacak bir çalışma sayesinde iş hayatının ve aile hayatının çok iyi bir hal akacağına, borçların biteceğine, yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına, aile bireylerinin mutlu olacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine yorumlanır.
Rüyada Üzüm İstemek

Epey bir süreden beri hayata geçirilmek istenen bir projenin maddi sorunlar nedeniyle bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine, ancak yakın bir arkadaşın bulacağı bir kaynak sayesinde sorunun ortadan kalkacağına, projenin gerçekleştirileceğine ve maddi açıdan büyük bir kazanca ulaşılacağına rivayet edilir. Ayrıca, akrabalardan birinin sıkıntısını gidermesinde yardımcı olunacağına delalettir.
Rüyada Taze Kara Üzüm Görmek

İşlerin beklenenden daha iyi bir hal alacağına, sorun yaratan durumların ortadan kalkacağına, rüyayı gören kişinin kendi işine sahip olacağına, yeni bir ev alınacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, işlerin yoluna gireceğine, dertlerin biteceğine, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına yorulur.
Rüyada Dalından Siyah Üzüm Yemek

Aile hayatı ile ilgili olarak verilecek doğru bir karar sayesinde iş hayatında çok mutlu olunacağına, hayattan alınan zevkin daha da artacağına, hayat daha olumlu bakılacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına ve hayırlı bir evlada sahip olunacağına tabir edilir. Aynı zamanda, halkın çok sevdiği bir kişi olma yolunda adım adım ilerlendiğine, bu durum sayesinde birçok konuda yeni kapılar açılacağına ve çok iyi bir noktaya gelineceğine ve iş konusunda birçok kişiye yardımcı olunacağına yorumlanır.
Rüyada Üzüm Görmenin Psikolojik Yorumu

İş yaşantısında elde edilecek başarıların kişinin özgüvenini arttıracağı ve hayata başka bir noktadan farklı bir gözle bakmasına yardımcı olacağı, bu sayede kalben ve ruhen daha olgun ve daha yardımsever biri olacağı şeklinde yorum yapılabilir.
Gidilen yolda karşılaşılan sorunların çözüm aşamasında gösterilecek ustalığın hayat içerisinde yeni kapılar açacağı ve mutluluğun yolunda yardımcı olacağısöylenebilir. Ayrıca, aile hayatının çok güzel bir şekilde devam etmesinin bu yolu daha iyi bir hale çevirebileceği de göz önünde bulundurulmalıdır.
Ve tüm bu güzel ve hayırlı durumların biraraya gelmesi ile duyulacak özgüvenin rüyalara da kendine göre şekil vereceği açıkça ortadadır
________________
Beklentisi olmadan yine de beklemekti bir çayın içine sığdırdıklarım;
Kimi zaman hayaller diye içtiğim,
Kimi zaman gerçekler diye yutkunamadığım...
imza
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç  Cevapla

Etiketler
gormek, ruyada, rüyada üzüm görmek, uzum

Seçenekler
Stil


Saat: 19:50

Forum Yasal Uyarı
vBulletin® ile Oluşturuldu
Copyright © 2016 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

ForumSevgisi.Com Her Hakkı Saklıdır
Tema Tasarım:
Kronik Depresif


Sitemiz bir 'paylaşım' sitesidir. Bu yüzden sitemize kayıt olan herkes kontrol edilmeksizin mesaj/konu/resim paylaşabiliyorlar. Bu sebepten ötürü, sitemizdeki mesaj ya da konulardan doğabilecek yasal sorumluluklar o yazıyı paylaşan kullanıcıya aittir ve iletişim adresine mail atıldığı taktirde mesaj ya da konu en fazla 48 saat içerisinde silinecektir.

ankara escort bayan, ankara escort, izmir escort ankara escort, ankara escort bayan, eryaman escort, pendik escort, antalya escort,