ForumSevgisi.Com

  ForumSevgisi.Com > ForumSevgisi Sosyal Bölüm > ForumSevgisi Sözlük > Rüya Tabirleri


Rüyada Tatlı Yemek


Rüyada Tatlı Yemek

ForumSevgisi Sözlük Kategorisinde ve Rüya Tabirleri Forumunda Bulunan Rüyada Tatlı Yemek Konusunu Görüntülemektesiniz,Konu İçerigi Kısaca ->> Rüyada Tatlı Yemek Rüyada Tatlı Yemek Rüyada tatlı yemek , rüyayı gören kişinin, aile hayatında uzun zamandan beri ters giden ...

Kullanıcı Etiket Listesi

Yeni Konu aç  Cevapla
LinkBack Seçenekler Stil

Okunmamış 11 Aralık 2014, 11:58   #1
Durumu:
Çevrimdışı
PrensesCe
Ceren'in Annesi
PrensesCe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Cok Asik
Üyelik tarihi: 29 Ekim 2014
Şehir: İstanbul
Yaş: 32
Mesajlar: 13.848
Konular: 7672
Beğenilen: 1848
Beğendiği: 2828
www.forumsevgisi.com
Standart Rüyada Tatlı Yemek

Rüyada Tatlı Yemek

Rüyada Tatlı Yemek


Rüyada tatlı yemek, rüyayı gören kişinin, aile hayatında uzun zamandan beri ters giden şeylerin, yaşanan hastalıkların ve sürtüşmelerin son bulacağına ve aile içinde sağlığın ve mutluluğun hüküm süreceğine alamet edilir. Aynı zamanda, iş hayatında uzun zamandır beklenen ve birçok soruna çözüm olacak terfi olayının gerçekleşmesine ve bu sayede sevinç ve huzur dolu günler geçirmeye delalet edilir.
Rüyada Tatlı Yediğini Görmek

Rüyada tatlı yediğini görmek, çalışma hayatında çok güzel ve kazançlı işlere girileceğine, ilk zamanlarda parasal sıkıntılar yaşanacağına ve ancak daha sonra işlerin yoluna girip para kazanılacağına alamet edilir.
Rüyada Tatlı Yapmak

Rüyada tatlı yapmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük sıkıntı yaşayan ve bu yüzden çok zor duruma düşen bir akrabasına yardım edeceğine ve sıkıntılarını sonlandıracağına yorumlanır.
Rüyada Tatlı Almak

Rüyada tatlı almak, eş, dost ya da akrabalardan birinin önayak olacağı bir işin kabul edilmesi ile birlikte bir ortaklık kurulup üretim yapmaya ve yapılan ürünün çok satması ile çok büyük paralar kazanıp ailece refah ve mutluluk içinde yaşamaya tabir edilir.
Rüyada Tatlı Yemek İstemek

Rüyada tatlı yemek istemek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında çok iyi yerlere geleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda son bulacağına ve hayırlı kişiler ile hayırlı işlere gireceğine delalet edilir. Aile hayatında, çok güzel günler yaşayacağına, sevdiği kişi ile herhangi bir sorun ya da tartışma yaşamayacağına ve çok huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceğine yorulur.
Rüyada Tatlı Yemek

Rüyada tatlı yemek, rüya sahibinin, kazanacağı başarılar sayesinde iş yaptığı insanlardan çok hayırlı ve güzel kısmetler göreceğine ve bol para ve mal sahibi olacağına işaret edilir.
Rüyada Tatlıcı Görmek

Rüyasında tatlıcı gören kimse eğer evlenmek isteyen birisi ise yakında nikah masasına oturur. Bu genellikle iyi bir kısmetin göstergesi olan hayırlı bir rüyadır. Bazen de bu rüya insanlara yardım etmeyi amaç edinen tanınmış ve iyi huylu bir adama işaret eder. Rüyada görülen tatlıcı, kendisinden faydalanılan, çok güçlü ve kuvvetli bir kimsedir.
Rüyada Aşure Tatlısı Görmek

Rüyada görülen aşure tatlısı sizin her işte başarı sağlayacağınıza ve insani anlamda derecenizin yükselmesine işarettir. Aşure tatlısı genellikle iş hayatında yeni girişimlerde bulunan veya çalışmalar yapan kimselerin yakında tüm emeklerinin karşılığını göreceklerini ve oldukça büyük bir kazanç sağlayacaklarını gösterir.
Rüyada Tulumba Tatlısı Görmek

Rüyada görülen tulumba tatlısı, huzurlu ve mutlu bir aileye, bu aileye mensup olan kimselerin uzun yıllar boyunca bu şekilde yaşamalarına veya bir aileden çıkacak başarılı, adı bilinir, şan ve şöhret sahibi bir kimseye işarettir. Rüyasında tulumba tatlısı yiyen kişi eğer evlenmek istiyorsa yakın zamanda karşısına reddedemeyeceği bir kısmet çıkar ve nikah masasına oturur.
Rüyada Tatlı Pişirdiğini Görmek

Rüyasında tatlı pişiren kişi, kendisine faydası dokunacak ilim öğrenir ve oldukça büyük bir mevkiye gelir. Bu rüya bazen de güzel bir kadınla tanışmaya, menfaat elde etmeye, iş yaşamında önemli atılımlar yapmaya, başarılı bir kişi olarak anılmaya da işarettir. Eğer pişirdiğiniz tatlıdan yemişseniz yakında saygı gören ve oldukça güçlü olan bir kişiden yardım alır ve tüm sıkıntılarınızdan kurtulursunuz.
Rüyada Tatlı İkram Etmek


Rüyasında tatlı ikram eden kimse eğer tatlı verdiği kişiyi tanıyorsa, ona ihsanda bulunur ve çok zor bir anında yardım eder. Eğer rüyanızda size tatlı ikram ediliyorsa ve sıkıntı içindeyseniz, tatlı ikram eden kişiden menfaat ve yardım görürsünüz. Tanımadığınız bir kimsenin size tatlı ikram etmesi, bilmediğiniz ama yakında tanışacağınıza bir kişinin yanında yer alacağınıza ve birlikte yapacağınız çalışmalarla oldukça büyük başarılar kazanacağınıza işarettir.
Rüyada Revani Tatlısı Görmek

Rüyasında revani pişiren, gören veya yiyen kişi dinde ihlasa kavuşur ve kulluk derecesi yükselerek herkesin sevip saydığı bir kişi olur. Revani tatlısı bazen de ele geçecek para ve maldır. Bu nedenle bu tatlıyı yiyen kişi uzun süredir beklediği menfaatlere kavuşur, fakirlikten kurtulur, zenginleşir ve tüm sıkıntıları feraha ulaşır.
Rüyada Baklava Tatlısı Görmek

Rüyada baklava tatlısı oldukça bereketli, bolluk içinde geçecek bir ömre ve tüm üzüntülerinizden kurtulacağınız, feraha ereceğiniz bir döneme işaret eder. Genellikle baklava tatlısı bereket anlamına gelmektedir. Geçimini zorlukla sağlayan bir kimse bu rüyayı görse her işi kolaylaşır. Aynı zamanda bu rüya helal rızıktır. Ele geçecek kendisine fayda veren paraya, helal mal elde etmeye ve zenginleşip ferahlamaya da yorulabilmektedir.
Rüyada Tatlı Satın Almak

Rüyada tatlı satan alan kişi cimrilikten kurtulur ve eli bol olan cömert bir insana dönüşür. Bu rüya insanlara yardım etmeye, onların tüm sıkıntılarını gidermeye tabii bunu sağlamak için de ele geçecek mala ve paraya işarettir. Rüyada tatlı satmak ise yine parasını ihtiyaç sahiplerine dağıtan ve yetimi göz eten bir adama yorulur. Rüyada insanlara tatlı satan onların sıkıntılarını gidererek mutlu olmalarını sağlar.
Rüyada Tatlı Dağıtmak

Rüyada tatlı dağıtmak, herkesin sevdiği ve saygı duyduğu iyi huylu bir insan olduğunuza işarettir. Bu rüyayı gören kimse kısa sürede şan ve şöhret sahibi olarak iyi bir adla anılır. Bu rüya aynı zamanda insanlara iyilik etmeye, çok zor durumda kalmış bir kişiye yardım ederek büyük sevaba girmeye de işarettir.
Rüyada Tatlı Çalmak

Rüyasında tatlı çalan kişi zorla insanların ilgisini kazanmaya ve onlardan saygı görmeye çabalar durur. Bu rüya toplum içinde hal ve hareketlerinizle sevilmediğinizin ve bu nedenle de davranışlarınıza çeki düzen vermeniz gerektiğinin habercisidir. Rüyasında tatlı çalan, haram mal elde eder veya boş ameller peşinde koşar. Bu rüya bazen de faydasız ilim öğrenmeye veya sırları dinleyerek ifşa etmeye de yorulmaktadır.
Rüyada Sütlü Tatlı Yemek

Rüyada sütlü tatlı yemek geçimini helal yollardan ve kolaylıkla kazanmaya işarettir. Rüyada görülen sütlü tatlı hoş bir geçim, sıkıntısız bir yaşam ve mutlu bir ömrüdür. Sütlü tatlı hafif olması ve insana zarar vermemesi yönüyle sıkıntısız geçecek bir yaşama, hayatınızda sizi mutlu edecek eylemlere, tüm acıların son bulup dingin ve huzurla geçecek bir hayata yorulmaktadır.
Rüyada Tatlı Taşımak

Rüyada tatlı taşıyan kimse kendisine verilen sözleri yerine getiren, sırları saklayan güvenilir ve emin biridir. Bazen de bu rüya para biriktirmeye, şan ve şöhretin artmasına, kendisine faydası olmayan her türlü ameli, işi ve sözü terk ederek güzel ve huzurlu bir hayat geçirmeye işarettir.
Rüyada Tatlı Bir Şey Yemek

Rüyasında lezzetli ve tatlı bir şeyler yiyen veya içen kimse dünya nimetlerinin hepsinin tadına bakar ve dünyada zevk sefa içinde yaşar. Bu rüya size dünyada hiçbir şeyin esirgenmeyeceğinin, her türlü mutluluğu, zevki yaşayacağınızın işaretidir. Bazen de tatlı yemek ağızdan hep güzel sözler çıkmasına, aile hayatında mutluluğa, kötü hal ve hareketleri terk etmeye yorulmaktadır.
Rüyada Tatlı Aşermek

Rüyasında tatlı aşeren kadın yakın zamanda bir çocuğa sahip olur veya çocuğu varsa bu rüya onun hayırlı bir evlat olmasına işarettir. Tatlı aşermek dünya nimetlerini ve zevklerini istemeye, dünyevi olanla ilgilenmeye delalet eder. Bu rüyayı gören kimse bir istek veya arzu peşinde koşarak sonunda onu elde eder. Böyle bir rüya sizin dünyadan çok fazla beklentiniz olduğuna ve sürekli dünyevi olanla ilgilendiğinize yorulabilmektedir.
Rüyada Halka Tatlı Görmek

Rüyada görülen halka tatlı, dünyanın insanların gözünü boyayan süsü ve eğlencesidir. Bu nedenle rüyasında halka tatlı yiyen kimse dünyevi zevkler peşinde koşarak kendisine faydası dokunmayacak ameller işler. Bu rüya aynı zamanda yaptığınız bazı işlerin sonucunun olmadığına, beyhude çalışıp çabaladığınıza, yapmanız gerekenleri gözden geçirmeniz gerektiğine de işaret eder.
Rüyada Tatlı İstemek

Rüyada tatlı isteyen kişi, iki yüzlü bir hilekar adam tarafından kandırılarak zor duruma düşer. Bu rüya elinizdekini kaybederek sıkıntı yaşayacağınıza ve o zamana kadar gitmeye tenezzül etmediğiniz insanlara giderek, muhtaç duruma düşeceğinize işarettir.
Rüyada Tabağa Tatlı Koymak

Rüyasında tabağına tatlı koyan kişi çalışıp çabaladıktan sonra para biriktirir ve mal sahibi olur. bu rüya yaptığınız çalışmaların sonucunu alacağınıza, en yakın zamanda maddi anlamda ferahlayacağınıza ve mutlu olacağınıza işaret ede.
Rüyada Tatlı Yapan Birini Görmek

Böyle bir rüya herkese yardım elini uzatan, iyi huylu aynı zamanda da varlıklı bir kimseye işaret eder. Tatlı yapan kişi eğer tanınıyorsa ondan yardım görürsünüz. Eğer tatlı yapan tatlılarını yapıp dağıtıyorsa, devlet içinde bulunan bir kimse insanlara faydalı olur ve rüya sahibi de bu nimetlerden payına düşeni alır.
Rüyada Tatlı Kızartmak

Rüyada tatlı kızartmak bazen dedikodu ve faydasız söze bazen de kişinin yapacağı hatalar sonucunda hem kendisini hem de ailesini zor durumda bırakmasına yorulmaktadır. Tatlı kızartan kişi bu tatlılardan size de ikram ettiyse hiç bilmediğiniz bir kişi tarafından zarara uğratılırsınız.
________________
Beklentisi olmadan yine de beklemekti bir çayın içine sığdırdıklarım;
Kimi zaman hayaller diye içtiğim,
Kimi zaman gerçekler diye yutkunamadığım...
imza
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç  Cevapla

Etiketler
ruyada, rüyada tatlı yemek, tatli, yemek

Seçenekler
Stil


Saat: 17:11

Forum Yasal Uyarı
vBulletin® ile Oluşturuldu
Copyright © 2016 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

ForumSevgisi.Com Her Hakkı Saklıdır
Tema Tasarım:
Kronik Depresif


Sitemiz bir 'paylaşım' sitesidir. Bu yüzden sitemize kayıt olan herkes kontrol edilmeksizin mesaj/konu/resim paylaşabiliyorlar. Bu sebepten ötürü, sitemizdeki mesaj ya da konulardan doğabilecek yasal sorumluluklar o yazıyı paylaşan kullanıcıya aittir ve iletişim adresine mail atıldığı taktirde mesaj ya da konu en fazla 48 saat içerisinde silinecektir.

ankara escort bayan, ankara escort, izmir escort ankara escort, ankara escort bayan, eryaman escort, pendik escort, antalya escort,