ForumSevgisi.Com

  ForumSevgisi.Com > ForumSevgisi Sosyal Bölüm > ForumSevgisi Sözlük > Rüya Tabirleri


Rüyada Telefonla Konuşmak


Rüyada Telefonla Konuşmak

ForumSevgisi Sözlük Kategorisinde ve Rüya Tabirleri Forumunda Bulunan Rüyada Telefonla Konuşmak Konusunu Görüntülemektesiniz,Konu İçerigi Kısaca ->> Rüyada Telefonla Konuşmak Rüyada Telefonla Konuşmak Rüyada telefonla konuşmak , rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve okul hayatında çok güzel ...

Kullanıcı Etiket Listesi

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen Liich
Yeni Konu aç  Cevapla
LinkBack Seçenekler Stil

Okunmamış 13 Aralık 2014, 09:36   #1
Durumu:
Çevrimdışı
PrensesCe
Ceren'in Annesi
PrensesCe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Cok Asik
Üyelik tarihi: 29 Ekim 2014
Şehir: İstanbul
Yaş: 32
Mesajlar: 13.848
Konular: 7672
Beğenilen: 1848
Beğendiği: 2828
www.forumsevgisi.com
Standart Rüyada Telefonla Konuşmak

Rüyada Telefonla Konuşmak

Rüyada Telefonla Konuşmak


Rüyada telefonla konuşmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve okul hayatında çok güzel gelişmelere sebep olacak güzel ve sevinçli haberler alacağına tabir edilir. Aynı zamanda, uzun bir zamandır tedavisi süren sağlık sorunları ile ilgili hayırlı ve çok umut verici olacak haberler geleceğine işaret edilir.
Rüyada Telefon Görmek

Rüyada telefon görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatındaki sorunları sonlandıracak ve çok iyi işlere girişmeye yarayacak güzel ve hayırlı bir haber alacağına ve bu haber sayesinde çok saygın ve çok büyük kazanç getirecek bir makama terfi edeceğine delalet edilir. Aynı zamanda, uzak bir akrabadan yüklü miktarda bir miras kalacağına tabir edilir.
Rüyada Telefonla Konuştuğunu Görmek

Rüyada telefonla konuştuğunu görmek, rüya sahibinin, çok uzaktaki bir tanıdığından ya da akrabasından çok beklediği ve bu yüzden telaşa düştüğü bir konuda haber alacağına ve herhangi bir sebep ile çok uzun zamandır çektiği sıkıntıdan kurtulacağına delalet eder.
Rüyada Eski Sevgili ile Telefonda Konuşmak

Rüyada eski sevgili ile telefonda konuşmak, çevresindeki insanlar ile anlaşmakta güçlük çeken rüya sahibinin, yardımına çok sevdiği ve kendisine her konuda her zaman yardımcı olan birisinin yetişeceğine işaret eder.
Rüyada Telefonda Kavga Etmek

Rüyada telefonda kavga etmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında çok sevdiği birisinin katkıları sayesinde heyecan verici olaylar ile karşılaşacağına, hiç beklemediği bir yerden para geleceğine ve çok iyi bir yere terfi alacağına yorumlanır.
Rüyada Telefonla Aranmak

Rüyada telefonla aranmak, değer verilen biri tarafından küçük ama çok zarar verici bir sorun ile karşılaşacağına ve çok endişeli bir döneme girileceğine alamet eder. Ayrıca kısa süreli bir ayrılığın yaşanmasına da yorulur.
Rüyada Telefonu Kapatmak

Rüyada telefonu kapatan kimse gerçek hayatında bir kişiyi hayatından tamamen çıkarır. Bu rüya uzun süredir sizi davranışları ve hareketleri ile rahatsız eden ve bir türlü kırmadığını arkadaşınız ile yakın zamanda bir tatsızlık yaşayacağınıza ve onunla küseceğinize yorulur. Bazı alimlere göre ise bu rüya eskiden yaptığınız bazı alışkanlıkları terk etmeye veya görüştüğünüz bir kimseden haber alamamaya işaret eder.
Rüyada Telefonun Ahizesi Görmek

Rüyada görülen telefon ahizesi size ulaşacak haberdir. Özellikle yakın bir kişiden haber bekleyen ve bu habere göre bazı planlar kuran kimseler yakın bir gelecekte bu haberi alarak rahatlar ve ona göre hayatlarına bir çeki düzen verirler.
Rüyada Telefonun Karşıdaki Kişinin Yüzüne Kapatmak

Rüyada telefonla biri ile konuşurken telefonu birden onun yüzüne kapatmanız size faydası olmayan kişilerden kurtulmanızdır. Çevrenizde bulunan ve sizi kıskanan bazı kimseler sözleri ve hareketleri ile size zarar vermeye uğraşırlar. Aldığınız başarılar, aile düzeniniz ve başınıza gelen olumlu hadiselere sinirlenen ve sizi çekemeyen bu kişileri hayatınızdan tamamen çıkaracak ve daha huzurlu bir ömür süreceksiniz.
Rüyada Telefon Bulmak

Rüyanızda bulduğunuz telefon dünyada yaşayacağını güzel anlara ve eğlenceli dakikalardır. Bu rüya genellikle sevdiklerinizle birlikte güzel vakit geçirmeye, onlarla eğlenmeye ve birlikte bazı organizasyonlara katılmaya işarettir. Rüyasında telefon bulan kişi bazen de müjdeli bir haber alır.
Rüyada Telefonun Acı Acı Çalması

Rüyada telefonun acı bir şekilde çaldığını ve bu yüzden de korktuğunuzu görmeniz canınızı sıkacak bir haber alacağınıza işarettir. Bu rüya özellikle iş hayatında yeni girişimlerde bulunan ve yatırımlar yapan kimseler için zarara veya özel hayatta ortaya çıkacak bazı problemlere yorulur.
Rüyada Telefon Kılıfı Görmek


Rüyasında telefon kılıfı gören kişi, kendisine verilen sırları saklayan ve insanlar hakkında konuşmayan, kendisine güvenilir ve ahlaklı bir kişidir. Bu rüya genellikle verilen sözlerin tutulmasına, sırların saklanmasına yorulur. Eğer kılıfın içinde telefonu çıkarırsanız birisine emanet ettiğiniz sırlarınız ifşa olur ve bu nedenle o kişi ile aranız bozulur.
Rüyada Telefon Numarası Görmek

Rüyada bilmediğiniz telefon numarası yeni arkadaşlıklar, dostluklar ve güzel bir cemaatle olan ilişkilerdir. Bu rüyayı gören kimse, yakında çok seveceği ve uzun süre beraber olacakları bir dost edinir. Eğer bildiğiniz bir numarayı görmüşseniz, o kişiden yakında bir haber alırsınız veya uzun süredir görmediğiniz birisi ise yakında onunla karşılaşır ve muhabbet edersiniz.
Rüyada Telefonun Ekranının Kırılması

Rüyasında telefonunun ekranının kırıldığını gören kişinin çevresinde bulunan ve eskiden samimi olduğu bazı kişilerle arası açılır. Bu rüya genellikle sizden kaynaklanacak hatalar sebebi ile dostlarınızla bozuşacağınıza ve aranızda husumet oluşacağına işarettir. Bazen de bu rüya beklenen haberin gecikmesi ile tabir olunur.
Rüyada Telefon Kaybetmek

Rüyasında telefon kaybeden kimse istemediği halde bazı dostları veya yakınları ile arasına mesafeler girer. Bu rüya sizin yakında uzun bir yolculuğa çıkacağınıza ve gittiğiniz yerde yerleşip birçok kişi ile irtibatı keseceğinize işarettir. Bazen de mezuniyet gibi sebeplerden dolayı yakın arkadaşlarınızla aranıza soğukluk girmesi veya herkesin hayatında farklı uğraşlar olması sebebiyle birbirlerine vakit ayıramaması anlamına gelmektedir.
Rüyada Telefonun Bozulması

Rüyada telefonun bozulduğunu gören kimsenin karakteri son zamanlarda farklılık göstermeye ve daha iyi bir kişi iken hatalar yapıp insanların kalbini kırmaya başlar. Bu rüya aslında özünüzde iyi bir kimse olsanız da yaptığınız hareketlerden dolayı insanlar arasında sevilmediğinizin veya düşünmeden söylediğiniz sözler sebebi ile birçok kişinin kırılmasına yol açtığınızın göstergesidir.
Rüyada Telefon Sapığı Görmek

Rüyanızda bir telefon sapığınızın olduğunu ve onun sürekli sizi rahatsız ettiğini görmeniz çevrenizdeki kişiler hakkında daha dikkatli olmanız gerektiğini gösteren bir uyarıdır. Çünkü bu rüya kişinin birlikte olduğu ve kendisinden hiç şüphe etmediği birinin ihanetine uğrayacağının, onu yüzünden hayatının bazı alanlarında sıkıntıya düşüp üzüntü yaşayacağının göstergesidir. Telefon sapığı bazen de laftan sözden anlamayan, burnunun dikine giden ve kalbinde fitne fesat olan kötü bir kimsedir.
Rüyada Telefonun Çalınması

Rüyada telefonunun çalındığını gören kişinin sırları ve bazı sözleri, o istemeden bir kişi tarafından duyulur ve etrafa yayılır. Bu rüya ağzınızdan çıkan her söze dikkat edip çevrenize karşı uyanık olmanız gerektiğini hatırlatan uyarıcı bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi, çevresindeki farklı kişiler hakkında haberler yayar veya onların emanet ettiği sırlarını herkese söyler.
Rüyada Telefon Mesajı Görmek

Böyle bir rüya çevrenize ve özellikle ailenize yeteri kadar ilgi göstermediğinizin; bu nedenle de onların üzülüp sıkıntı içine girdiğinin göstergesidir. Bu rüyayı gören kişi etrafına arşı daha duyarlı olmalıdır. Çünkü siz farkında olmasanız bile çevrenize yaydığınız umursamaz tavır aileniz başta olmak üzere yakın çevrenizi oldukça üzmektedir.
Rüyada Telefon Direği Görmek

Rüyada görülen telefon direği haber alacağınız kaynağın bir göstergesidir. Yani eğer beklediğiniz, duymayı istediğiniz bir söz varsa onu size söyleyecek kişidir. Eğer uzun bir direk görürseniz uzun bir kimseden, kalın direk şişman bir kişiden, kısa direk ise kısa bir adamdan alacağınız haberlere işarettir.
Rüyada Telefon Zili Duymak

Rüyada duyulan zil sesi alacağınız haberdir. Eğer uzun uzun çalan bir zil duymuşsanız hemen gelmeyecek, bir süre sonra ulaşacak olan habere; kısa çalan zil ise tez ulaşacak habere işarettir. Bazen de telefon zili sizi herhangi bir konuda uyaran unsurdur. Yapacağınız bir hataya karşı sizi önceden uyarır ve daha dikkatli olmanız gerektiğini anlatır.
Rüyada Telefon Defteri Görmek

Rüyada görülen telefon defteri dünya hayatında size yakın olacak, birlikte zaman geçireceğiniz arkadaşlarınızdır. Eğer telefon rehberinde çok fazla isim varsa, gerçek hayatta çok sevileceğinize, bir sürü arkadaşınız olacağına ve hiçbir zaman yalnızlık çekmeyeceğinize; rehberde az ismin olması ise az ama öz arkadaşlara sahip olacağınıza ve daha mütevazı bir hayat süreceğinize işarettir.
Rüyada Telefon Işığı Görmek

Rüyada görülen telefon ışığı size yol gösterecek, önünüzü aydınlatacak bir kişinin sembolüdür. Özellikle sıkıntıda olan kişiler bu rüyayı görseler yakında kendilerine yardım elini uzatacak yaşça daha büyük ama daha akıllı ve deneyimli bir kişiden yardım görür ve bu sayede de sıkıntılarından kurtulurlar.
Rüyada Telefon Numarasının İstenmesi

Rüyada birinin sizden telefon numarasını istiyorsa ve eğer bekârsanız bu rüya yakında seveceğiniz bir kişi ile karşılaşıp evlenmeye işaret eder. Evli kimseler içinse bu rüya yeni dostluklara ve yeni başlangıçlara işarettir. Eğer telefon numarasını isteyen kimseyi tanıyorsanız, o kişiden gerçek hayatta yardım görürsünüz.
Rüyada Telefon Hediye Etmek

Rüyada birisine telefon hediye eden kişi, o kimse ile sırdaş olur ve onun tüm hayatını öğrenir. Bu rüya yeni dostluklara, hediye ettiğiniz kişiden size ulaşacak haberlere, bazen insanlara ihsanda bulunan varlıklı ve güçlü bir kişiye; bazı tabircilere göre ise gören kişinin sahip olacağı büyük nimetlere işarettir.
Rüyada Telefon Bataryası Görmek

Bu rüya karşınıza çıkacak zorluklara sabırla ve büyük bir kuvvet göstererek direnmeniz gerektiğinin ve eğer böyle yaparsanız da tüm sıkıntılardan kurtulacağınızın göstergesidir.
________________
Beklentisi olmadan yine de beklemekti bir çayın içine sığdırdıklarım;
Kimi zaman hayaller diye içtiğim,
Kimi zaman gerçekler diye yutkunamadığım...
imza
Alıntı ile Cevapla

Okunmamış 30 Ocak 2015, 23:04   #2
Durumu:
Çevrimdışı
Liich
Üye
Liich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Keyifli
Üyelik tarihi: 14 Kasım 2014
Yaş: 24
Mesajlar: 7.850
Konular: 4856
Beğenilen: 1368
Beğendiği: 1252
www.forumsevgisi.com
Standart

İyiymiş..
PrensesCe bunu beğendi.
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç  Cevapla

Etiketler
konusmak, ruyada, rüyada telefonla konuşmak, telefonla

Seçenekler
Stil


Saat: 03:39

Forum Yasal Uyarı
vBulletin® ile Oluşturuldu
Copyright © 2016 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

ForumSevgisi.Com Her Hakkı Saklıdır
Tema Tasarım:
Kronik Depresif


Sitemiz bir 'paylaşım' sitesidir. Bu yüzden sitemize kayıt olan herkes kontrol edilmeksizin mesaj/konu/resim paylaşabiliyorlar. Bu sebepten ötürü, sitemizdeki mesaj ya da konulardan doğabilecek yasal sorumluluklar o yazıyı paylaşan kullanıcıya aittir ve iletişim adresine mail atıldığı taktirde mesaj ya da konu en fazla 48 saat içerisinde silinecektir.

ankara escort bayan, ankara escort, izmir escort ankara escort, ankara escort bayan, eryaman escort, pendik escort, antalya escort,