Forum Logo


Geri Git   ForumSevgisi.Com > ForumSevgisi Sosyal Bölüm > ForumSevgisi Sözlük > Rüya Tabirleri


Rüyada Telefonla KonuşmakKonu Bilgileri
Konu Başlığı
Rüyada Telefonla Konuşmak
Konudaki Cevap Sayısı
1
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler
Görüntülenme Sayısı
290

Kullanıcı Etiket Listesi

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen Liich


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13 Aralık 2014, 09:36   #1
Ceren'in Annesi
PrensesCe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Ziyaretçilere Kapatılmıştır. Görmek için Kayıt Olmalısınız
Standart Rüyada Telefonla Konuşmak

Rüyada Telefonla Konuşmak

Rüyada Telefonla Konuşmak


Rüyada telefonla konuşmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve okul hayatında çok güzel gelişmelere sebep olacak güzel ve sevinçli haberler alacağına tabir edilir. Aynı zamanda, uzun bir zamandır tedavisi süren sağlık sorunları ile ilgili hayırlı ve çok umut verici olacak haberler geleceğine işaret edilir.
Rüyada Telefon Görmek

Rüyada telefon görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatındaki sorunları sonlandıracak ve çok iyi işlere girişmeye yarayacak güzel ve hayırlı bir haber alacağına ve bu haber sayesinde çok saygın ve çok büyük kazanç getirecek bir makama terfi edeceğine delalet edilir. Aynı zamanda, uzak bir akrabadan yüklü miktarda bir miras kalacağına tabir edilir.
Rüyada Telefonla Konuştuğunu Görmek

Rüyada telefonla konuştuğunu görmek, rüya sahibinin, çok uzaktaki bir tanıdığından ya da akrabasından çok beklediği ve bu yüzden telaşa düştüğü bir konuda haber alacağına ve herhangi bir sebep ile çok uzun zamandır çektiği sıkıntıdan kurtulacağına delalet eder.
Rüyada Eski Sevgili ile Telefonda Konuşmak

Rüyada eski sevgili ile telefonda konuşmak, çevresindeki insanlar ile anlaşmakta güçlük çeken rüya sahibinin, yardımına çok sevdiği ve kendisine her konuda her zaman yardımcı olan birisinin yetişeceğine işaret eder.
Rüyada Telefonda Kavga Etmek

Rüyada telefonda kavga etmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında çok sevdiği birisinin katkıları sayesinde heyecan verici olaylar ile karşılaşacağına, hiç beklemediği bir yerden para geleceğine ve çok iyi bir yere terfi alacağına yorumlanır.
Rüyada Telefonla Aranmak

Rüyada telefonla aranmak, değer verilen biri tarafından küçük ama çok zarar verici bir sorun ile karşılaşacağına ve çok endişeli bir döneme girileceğine alamet eder. Ayrıca kısa süreli bir ayrılığın yaşanmasına da yorulur.
Rüyada Telefonu Kapatmak

Rüyada telefonu kapatan kimse gerçek hayatında bir kişiyi hayatından tamamen çıkarır. Bu rüya uzun süredir sizi davranışları ve hareketleri ile rahatsız eden ve bir türlü kırmadığını arkadaşınız ile yakın zamanda bir tatsızlık yaşayacağınıza ve onunla küseceğinize yorulur. Bazı alimlere göre ise bu rüya eskiden yaptığınız bazı alışkanlıkları terk etmeye veya görüştüğünüz bir kimseden haber alamamaya işaret eder.
Rüyada Telefonun Ahizesi Görmek

Rüyada görülen telefon ahizesi size ulaşacak haberdir. Özellikle yakın bir kişiden haber bekleyen ve bu habere göre bazı planlar kuran kimseler yakın bir gelecekte bu haberi alarak rahatlar ve ona göre hayatlarına bir çeki düzen verirler.
Rüyada Telefonun Karşıdaki Kişinin Yüzüne Kapatmak

Rüyada telefonla biri ile konuşurken telefonu birden onun yüzüne kapatmanız size faydası olmayan kişilerden kurtulmanızdır. Çevrenizde bulunan ve sizi kıskanan bazı kimseler sözleri ve hareketleri ile size zarar vermeye uğraşırlar. Aldığınız başarılar, aile düzeniniz ve başınıza gelen olumlu hadiselere sinirlenen ve sizi çekemeyen bu kişileri hayatınızdan tamamen çıkaracak ve daha huzurlu bir ömür süreceksiniz.
Rüyada Telefon Bulmak

Rüyanızda bulduğunuz telefon dünyada yaşayacağını güzel anlara ve eğlenceli dakikalardır. Bu rüya genellikle sevdiklerinizle birlikte güzel vakit geçirmeye, onlarla eğlenmeye ve birlikte bazı organizasyonlara katılmaya işarettir. Rüyasında telefon bulan kişi bazen de müjdeli bir haber alır.
Rüyada Telefonun Acı Acı Çalması

Rüyada telefonun acı bir şekilde çaldığını ve bu yüzden de korktuğunuzu görmeniz canınızı sıkacak bir haber alacağınıza işarettir. Bu rüya özellikle iş hayatında yeni girişimlerde bulunan ve yatırımlar yapan kimseler için zarara veya özel hayatta ortaya çıkacak bazı problemlere yorulur.
Rüyada Telefon Kılıfı Görmek


Rüyasında telefon kılıfı gören kişi, kendisine verilen sırları saklayan ve insanlar hakkında konuşmayan, kendisine güvenilir ve ahlaklı bir kişidir. Bu rüya genellikle verilen sözlerin tutulmasına, sırların saklanmasına yorulur. Eğer kılıfın içinde telefonu çıkarırsanız birisine emanet ettiğiniz sırlarınız ifşa olur ve bu nedenle o kişi ile aranız bozulur.
Rüyada Telefon Numarası Görmek

Rüyada bilmediğiniz telefon numarası yeni arkadaşlıklar, dostluklar ve güzel bir cemaatle olan ilişkilerdir. Bu rüyayı gören kimse, yakında çok seveceği ve uzun süre beraber olacakları bir dost edinir. Eğer bildiğiniz bir numarayı görmüşseniz, o kişiden yakında bir haber alırsınız veya uzun süredir görmediğiniz birisi ise yakında onunla karşılaşır ve muhabbet edersiniz.
Rüyada Telefonun Ekranının Kırılması

Rüyasında telefonunun ekranının kırıldığını gören kişinin çevresinde bulunan ve eskiden samimi olduğu bazı kişilerle arası açılır. Bu rüya genellikle sizden kaynaklanacak hatalar sebebi ile dostlarınızla bozuşacağınıza ve aranızda husumet oluşacağına işarettir. Bazen de bu rüya beklenen haberin gecikmesi ile tabir olunur.
Rüyada Telefon Kaybetmek

Rüyasında telefon kaybeden kimse istemediği halde bazı dostları veya yakınları ile arasına mesafeler girer. Bu rüya sizin yakında uzun bir yolculuğa çıkacağınıza ve gittiğiniz yerde yerleşip birçok kişi ile irtibatı keseceğinize işarettir. Bazen de mezuniyet gibi sebeplerden dolayı yakın arkadaşlarınızla aranıza soğukluk girmesi veya herkesin hayatında farklı uğraşlar olması sebebiyle birbirlerine vakit ayıramaması anlamına gelmektedir.
Rüyada Telefonun Bozulması

Rüyada telefonun bozulduğunu gören kimsenin karakteri son zamanlarda farklılık göstermeye ve daha iyi bir kişi iken hatalar yapıp insanların kalbini kırmaya başlar. Bu rüya aslında özünüzde iyi bir kimse olsanız da yaptığınız hareketlerden dolayı insanlar arasında sevilmediğinizin veya düşünmeden söylediğiniz sözler sebebi ile birçok kişinin kırılmasına yol açtığınızın göstergesidir.
Rüyada Telefon Sapığı Görmek

Rüyanızda bir telefon sapığınızın olduğunu ve onun sürekli sizi rahatsız ettiğini görmeniz çevrenizdeki kişiler hakkında daha dikkatli olmanız gerektiğini gösteren bir uyarıdır. Çünkü bu rüya kişinin birlikte olduğu ve kendisinden hiç şüphe etmediği birinin ihanetine uğrayacağının, onu yüzünden hayatının bazı alanlarında sıkıntıya düşüp üzüntü yaşayacağının göstergesidir. Telefon sapığı bazen de laftan sözden anlamayan, burnunun dikine giden ve kalbinde fitne fesat olan kötü bir kimsedir.
Rüyada Telefonun Çalınması

Rüyada telefonunun çalındığını gören kişinin sırları ve bazı sözleri, o istemeden bir kişi tarafından duyulur ve etrafa yayılır. Bu rüya ağzınızdan çıkan her söze dikkat edip çevrenize karşı uyanık olmanız gerektiğini hatırlatan uyarıcı bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi, çevresindeki farklı kişiler hakkında haberler yayar veya onların emanet ettiği sırlarını herkese söyler.
Rüyada Telefon Mesajı Görmek

Böyle bir rüya çevrenize ve özellikle ailenize yeteri kadar ilgi göstermediğinizin; bu nedenle de onların üzülüp sıkıntı içine girdiğinin göstergesidir. Bu rüyayı gören kişi etrafına arşı daha duyarlı olmalıdır. Çünkü siz farkında olmasanız bile çevrenize yaydığınız umursamaz tavır aileniz başta olmak üzere yakın çevrenizi oldukça üzmektedir.
Rüyada Telefon Direği Görmek

Rüyada görülen telefon direği haber alacağınız kaynağın bir göstergesidir. Yani eğer beklediğiniz, duymayı istediğiniz bir söz varsa onu size söyleyecek kişidir. Eğer uzun bir direk görürseniz uzun bir kimseden, kalın direk şişman bir kişiden, kısa direk ise kısa bir adamdan alacağınız haberlere işarettir.
Rüyada Telefon Zili Duymak

Rüyada duyulan zil sesi alacağınız haberdir. Eğer uzun uzun çalan bir zil duymuşsanız hemen gelmeyecek, bir süre sonra ulaşacak olan habere; kısa çalan zil ise tez ulaşacak habere işarettir. Bazen de telefon zili sizi herhangi bir konuda uyaran unsurdur. Yapacağınız bir hataya karşı sizi önceden uyarır ve daha dikkatli olmanız gerektiğini anlatır.
Rüyada Telefon Defteri Görmek

Rüyada görülen telefon defteri dünya hayatında size yakın olacak, birlikte zaman geçireceğiniz arkadaşlarınızdır. Eğer telefon rehberinde çok fazla isim varsa, gerçek hayatta çok sevileceğinize, bir sürü arkadaşınız olacağına ve hiçbir zaman yalnızlık çekmeyeceğinize; rehberde az ismin olması ise az ama öz arkadaşlara sahip olacağınıza ve daha mütevazı bir hayat süreceğinize işarettir.
Rüyada Telefon Işığı Görmek

Rüyada görülen telefon ışığı size yol gösterecek, önünüzü aydınlatacak bir kişinin sembolüdür. Özellikle sıkıntıda olan kişiler bu rüyayı görseler yakında kendilerine yardım elini uzatacak yaşça daha büyük ama daha akıllı ve deneyimli bir kişiden yardım görür ve bu sayede de sıkıntılarından kurtulurlar.
Rüyada Telefon Numarasının İstenmesi

Rüyada birinin sizden telefon numarasını istiyorsa ve eğer bekârsanız bu rüya yakında seveceğiniz bir kişi ile karşılaşıp evlenmeye işaret eder. Evli kimseler içinse bu rüya yeni dostluklara ve yeni başlangıçlara işarettir. Eğer telefon numarasını isteyen kimseyi tanıyorsanız, o kişiden gerçek hayatta yardım görürsünüz.
Rüyada Telefon Hediye Etmek

Rüyada birisine telefon hediye eden kişi, o kimse ile sırdaş olur ve onun tüm hayatını öğrenir. Bu rüya yeni dostluklara, hediye ettiğiniz kişiden size ulaşacak haberlere, bazen insanlara ihsanda bulunan varlıklı ve güçlü bir kişiye; bazı tabircilere göre ise gören kişinin sahip olacağı büyük nimetlere işarettir.
Rüyada Telefon Bataryası Görmek

Bu rüya karşınıza çıkacak zorluklara sabırla ve büyük bir kuvvet göstererek direnmeniz gerektiğinin ve eğer böyle yaparsanız da tüm sıkıntılardan kurtulacağınızın göstergesidir.

»Rüyada Telefonla Konuşmak - www.ForumSevgisi.ComBeklentisi olmadan yine de beklemekti bir çayın içine sığdırdıklarım;
Kimi zaman hayaller diye içtiğim,
Kimi zaman gerçekler diye yutkunamadığım...
imza
 
Alıntı ile Cevapla
Alt 30 Ocak 2015, 23:04   #2
Üye
Liich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Liich Asteroids Champion! Space Invaders Champion! Tetris Champion! Snake Champion! Breakout Champion! Flash Chess Champion! Dice Game Champion! Jelly Friend Champion! Green Snake Mania Champion! Archers Duty Champion! Bamboo Trekking Champion! Jack Run Champion! Alien VS Robots Champion! Angry Faic 2 Champion! Flappy Bird 2 Champion! Funny Pets Champion! Beaned Champion! Acne Be Gone Champion! Archery Master Champion! 13 Days After Champion! Dragon Princess Champion! Assault Echelon: Warehouse Champion! Jolly Jong 2 Arcade Champion! Big Hero 6 Fly Adventure Champion! Cyber Chaser Champion! Chaos Faction 2 Survival Champion! Crest Breakout 2 Champion! Bubble Trouble Champion! Catapon Champion! Bomber Invaders Champion! Athens Treasure Champion! Joops Champion! Disco Bowling Champion! Gluey 2 Champion! Alchemy Swap Champion! Desert Hunter Champion! Immense Army Champion! Hell Archery 2 Champion! Duck Tub Battle Champion! Air Hockey Champion! Booa Jumper Champion! Alien Bounce Champion! Bomboozle 3 Champion! Space Carrer Champion! LT. Fly II: The Kamikaze Rescue Squad Champion! Rat Fishing Champion! Wrath of Zombies Champion! Santa's Showdown Champion! Zombie Takedown Champion! Urban Unrest Champion! Zombo Buster Rising Champion! Super Sonic Diamonds Pick Champion! Ring Pass Not Champion! Royal Guard Champion! Super Shiny Head Champion! Robobomber Champion! Run Bird Run Champion! PacmanClassic Champion! Shellshock Match 3 Champion! Lumidisk Champion! Rock N Roll Champion! Super Julio 2 Champion! Knight Mighty Run Champion! Pick Up Sticks 3D Champion! The Intergalactic Bounty Hunter Champion! Sweet And Bad Champion! Star Bores Episode One Champion! Formula Racing Champion! Ice Cream Racing Champion! Hong Kong Ninja Champion! 1001 Arabian Nights Champion! Building Demolisher Champion! Battle Bugs Attack Champion! Cops And Burglar Champion! Caribbean Admiral Champion! Bittu Bomber Champion! Bomb It 3 Champion! Pencil Panic Extreme Champion! Kitts Kingdom Champion! Big Diamond 2 Champion! Mahjong Dark Dimensions Champion! Soccer Star Champion! Bobulous Champion! Bubble Slasher Champion! Diamond Detective Champion! Elemental Explosion Champion! Butterfly Arkanoid Champion! Fruit Legend Elimination Champion! Fruit Planet Champion! Blocks Cats Champion! Jewel Search Champion! Jem Match 2 Mining Champion! Amazing Dare Dozen Champion!
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Ziyaretçilere Kapatılmıştır. Görmek için Kayıt Olmalısınız
Standart

İyiymiş..

»Rüyada Telefonla Konuşmak - www.ForumSevgisi.Com

PrensesCe bunu beğendi.


 
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç  Cevapla

Bookmarks

Etiketler
konusmak, ruyada, rüyada telefonla konuşmak, telefonla

Seçenekler
Stil


Saat: 12:26

Yasal Uyarı Forum

ForumSevgisi.Com, paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Gerekli Şikayet Bildirimleri "Bize Yazın" kısmından yapabilirsiniz.
Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
Bu forum, en iyi 1366 x 768 ekran çözünürlüğünde Mozilla ve Chrome ile görüntülenebilir.
www.ForumSevgisi.Com © 2014-2016

Facebook Twitter YouTube YouTube YouTube YouTube DMCA.com Protection Status
Forum Forumlar Forum Sitesi Ask Forumu Etiket Sitemap
Yukarı Git