ForumSevgisi.Com

  ForumSevgisi.Com > ForumSevgisi Sosyal Bölüm > ForumSevgisi Sözlük > Rüya Tabirleri


Rüyada Sofra Görmek


Rüyada Sofra Görmek

ForumSevgisi Sözlük Kategorisinde ve Rüya Tabirleri Forumunda Bulunan Rüyada Sofra Görmek Konusunu Görüntülemektesiniz,Konu İçerigi Kısaca ->> Rüyada Sofra Görmek Rüyada Sofra Görmek Rüyada sofra görmek keyifli sohbetlere, arkadaş, dost ya da akraba toplantılarına, mideye, keyfe ve ...

Kullanıcı Etiket Listesi

Yeni Konu aç  Cevapla
LinkBack Seçenekler Stil

Okunmamış 09 Şubat 2015, 13:16   #1
Durumu:
Çevrimdışı
PrensesCe
Ceren'in Annesi
PrensesCe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Cok Asik
Üyelik tarihi: 29 Ekim 2014
Şehir: İstanbul
Yaş: 32
Mesajlar: 13.848
Konular: 7672
Beğenilen: 1848
Beğendiği: 2828
www.forumsevgisi.com
Standart Rüyada Sofra Görmek

Rüyada Sofra Görmek

Rüyada Sofra Görmek


Rüyada sofra görmek keyifli sohbetlere, arkadaş, dost ya da akraba toplantılarına, mideye, keyfe ve damak tadına düşkünlüğe delalet eder. Rüyada sofra görmek kişinin cüzdanı ve kasası olarak da ifade edilir. Bu kişinin kazancı yerindedir, evinde de rızkı boldur diye tabir edilir. Rüya sahibi, nimet eksikliği ya da rızık sıkıntısı çekmez, işleri bol, kazancı tam, huzuru da yerinde olur diye yorumlanır.
Rüyasında sofra gören kişilerin göbekli kişiler olduğu ve yemeğe bayıldıkları yorumu da yapılmaktadır. Bu rüya, kişilerin sağlığı için yemelerine dikkat etmeleri gerektiği, düzensiz ve aşırı yeme alışkanlıkları nedeni ile sağlığını kaybedebilecekleri uyarısı olarak da yorumlanmaktadır.
Rüyada Sofra Kurmak

Bir dost meclisinden temiz bir davet almak olarak yorumlanır. Aynı zamanda da rüya sahibinin sağlığının, huzurunun ve rahatının yerinde olması şeklinde tabir edilir.
Rüyada Sofra Hazırlamak

Kesenin dolmasına ve rızkın artmasına delalet eder. Rüyasında sofra hazırladığını gören kişi, hazırladığı bir iş dosyası sayesinde hem karlı bir sermaye elde edecek hem de başarılı çalışması sayesinde ayakta alkışlanacaktır.
Rüyada Sofra Duası Yapmak

Rüya sahibinin malının rızkını vermesine ve sahip oldukları için Allah’a şükretmesini bildiğine işaret eder. Rüya sahibi hem maddi hem de manevi yönüyle zengin olacak demektir.
Rüyada Sofra Bezi Görmek

Rüya sahibinin önemli, kurumsal ve resmi bir iş için yabancı ortaklık yapacağına ve yabancı iş adamları ile bir toplantı masasında görüşme yapacağına delalet eder.
Rüyada Sofra Kaldırmak

Rüyada sofra kaldırdığını gören kişi bir hastalığa yakalanacaktır. Bu sağlık sorununun bir süre devam edeceği ve rüya sahibinin sıkıntılı günler geçireceği tabir edilir. Rüyada sofraya oturmadan masayı kaldırmak iyidir. Sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, rüya sahibinin sağlığına geri kavuşacağına işaret eder.
Rüyada Sofra Taşımak


Rüyayı gören kişinin, işlerinin açılacağına, sevdiği bir kişi ile girdiği bir ortaklıkla birlikte kazancının artacağına, bu sayede çok büyük bir özgüvene sahip olacağına, uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına delalettir. Rüyada babaya sofra taşımak, kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, aile büyüklerinden biri sayesinde başın belaya girmekten kurtulacağına, eldeki imkanlardan ötürü sürekli Allah’a şükür edileceğine, hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına ve ferahlığa çıkılacağına işarettir.
Rüyada Sofra Kurup Yemek Yedirmek

Sağlıkla ilgili bir derdin kardeşlerle elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına, eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkacağına, kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon yüksekliği sayesinde rahat edileceğine, anne ve baba için çok lazım olan birşey alınacağına, rahat bir hayat sürüleceğine ve yeni bir haneye sahip olunacağına yorulur. Rüyada sofra kurup yemek yemek, yaşanan talihsizliklerin kısa süre içinde ortadan kalkacağı, eğitimle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağı, işle ilgili olarak alınmış olan bir borcun kısa bir süre içinde ödeneceği, kazançlı bir işe adım atılacağı, kötü kişilerin yenilgiye uğratılacağı ve karanlık geçen bir dönemin sona ereceği anlamına gelir.
Rüyada Sofra Bezi Silkelemek

Yapılan işle ilgili olarak karşılaşılan maddi kayıpların telafi edileceğine, uzun zamandan beri karşılık bulamayan duygulara yaşanacak güzel bir olayın ardından karşılık bulunacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, alınacak destekler sayesinde sorunların çözüleceğine ve ele geçen fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına yorumlanır. Rüyada sofra bezi silkelerken düşürmek, yüklü miktarda bir servetin miras kalacağına, bu servet sayesinde uzun zamandan beri hayali kurulan şeylerin gerçeğe dönüşeceğine, üzerinde epey bir zamandan beri çalışılan bir işle ilgili olarak önemli bir adım atılacağına ve sorunların biteceğine alamet eder.
Rüyada Ölüye Sofra Hazırlamak

Faydasız bir işe adım atmaya, zor bir dönemden geçmeye, aksiliklerle uğraşmaya, araya giren kişiler yüzünden kardeşlerle ters düşmeye, zarara uğramaya, kötü bir duruma sebep olacak bir karar vermeye, sıkıntı yaşamaya, maddi olarak zorluk çekmeye, sevilen bir kişiden ihanet görmeye, kararsız kalmaya ve sağlık sorunları yaşamaya delalettir. Rüyada anneye sofra hazırlamak, haneye bolluk ve bereket getirecek ve eşler arasında aşkın ve sevginin daha da büyümesine vesile olacak bir haber alınacağına, bu haber sayesinde iş hayatına daha fazla önem verileceğine, daha çok çalışılacağına, tasarruf yapılacağına ve bu sayede bir miktar da olsa birikim yapmaya çalışılacağına alamet eder.
Rüyada Sofra Devirmek

Gereksiz bir harcama yapılacağı, bu harcamanın dönüşünün neredeyse iki kat olacağı, elde bulunan paranın sağlıkla ilgili bir sorun için harcanacağı, bazı kişilerin sahip olunan mutlu yuvayı yıkmak için uğraşacağı, bu uğraşlarının bazı tartışmalara yol açacağı ve yaşanacak kötü bir olay yüzünden ayrılık kararı alınacağı anlamına gelir. Rüyada sofra devirmek ve toplamaya çalışmak, yapılan bir hatanın telafi edilmesi için büyük bir çaba sarfedileceğine, alınteri ile kazanılan paranın hayırlı bir iş için bir kenara konulacağına, alınan bir iş teklifinden ötürü gurbete çıkılacağına, yakın bir arkadaşın desteğiyle çok istenen bir konuda önemli bir adım atılacağına ve düşmanların ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bazı kararlar verileceğine tabir edilir.
Rüyada Camide Sofra Görmek

Uzun zamandan beri ters giden ve bir türlü düzelmeyen işlerin edilen duaların kabul olması sayesinde yoluna gireceğine, kardeşleri birbirine düşürmek isteyen bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, sağlık konusunda daha dikkatli olunacağına, bir uzman kontrolünde spora başlanacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına ve yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine yorumlanır. Rüyada kilisede sofra görmek, birçok kişinin aynı fikre sahip olduğu bir konuda yeni bir fikir beyan edileceğine, anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine ve hayalleri süsleyen ve herkesin sahip olmak istediği bir bebeğe sahip olunacağına alamettir.
Rüyada Beyaz Sofra Bezi Görmek

Rüyayı gören kişinin, çok istediği hayırlı bir işin kapısının açılacağına, sevdiği bir kişi ile birlikte yeni bir işe gireceğine, eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına ve aile büyüklerinden birine bir konuda yardımcı olunacağına rivayet edilir. Rüyada kırmızı sofra bezi görmek, eşler arasında çok büyük bir aşk olduğuna, her daim birbirlerini çok seveceklerine, yakın bir zaman içinde bebek sahibi olacaklarına, attıkları her adımda birbirlerine daha da bağlanacaklarına ve mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacaklarına delalet eder.
Rüyada Sofra Bezi Satın Almak

Ana baba duası alınması ile güzel bir iş kurulacağına, hem ruhsal hem parasal olarak çok iyi olunacağına, kapanan kapıların açılacağına, aydınlık bir geleceğe adım atılacağına, birçok soruna çözüm olacak bir karar verileceğine, kazanılan paranın yeni bir ev almak ya da iş kurmak için kullanılacağına ve büyük bir mutluluk yaşanacağına işarettir. Rüyada anneye sofra bezi satın almak, kazançlı bir işe başlanacağına, yeni bir işte yüksek bir makama sahip olunacağına, yeni bir eve geçiş yapılacağına, bolluk ve bereket içinde yaşanılacağına, eğitimle ilgili olarak adım atılacağına ve zorlukların aile bireyleri ile birlikte kısa süre içinde aşılacağına yorumlanır.
Rüyada Donatılmış Sofra Görmek

Zor ve zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine, yapılan hatalardan ötürü uğranan maddi zararların telafi edileceğine, yeni bir birlikteliğe başlanacağına, rahat bir işe girileceğine, sanatla igili olarak bazı çalışmalar yapılacağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine ve sevinilecek bir haber alınacağına yorulur. Rüyada boş sofra görmek, çalışma hayatında rakiplerin ayak oyunlarıyla uğraşmaya, karşılaşılacak kötü olaylar yüzünden prestij kaybı yaşamaya, maddi açıdan rakiplerin gerisine düşmeye, sahip olunan makamı kaybetmeye, sevgiliyle ayrılmaya ve anne babayla ters düşmeye tabir edilir.
Rüyada Kırık Sofra Görmek

Kişinin, verdiği sözleri tutmak isterken başını belaya sokacağına ve içinde bulunduğu durumdan üzüntü duyacağına delalettir. Rüyada yeni sofra görmek, iş hayatında prestij kazanılacağına, rahat nefes aldıracak bir işe girileceğine ve rahata erileceğine alamettir.
Rüyada Sofra Görmenin Psikolojik Yorumu

Sofra yaşamın bütünü demektir. Bireyin öncelikle yaşamını sürdürebilmesi adına yapması gerekenleri ve sonra da hayatının tüm amaçlarını ifade eder. Yani, bu rüya birey için hem zorunlulukları ve yükümlülükleri hem de geleceği, arzu ve hayalleri işaret eder. Hem yaşamın güncel seyrini gösteren hem de yarınlarla ilgili planları yansıtan bir niteliği vardır. Bir diğer taraftan yaşamın insana getirdiği ağırlığı, boynuna yüklediği sorumluluğu ve hayatın sürdürülebilme mecburiyeti anlamına gelir. Hayatın bir şekilde devam ettirilmesi ve bireyin de yaşamak zorunda olması demektir. Güzel yanı ise birey için hayatına değer katan ya da ileride değer katacak olan fırsatların, nimetin ve şansın varlığı demektir.
________________
Beklentisi olmadan yine de beklemekti bir çayın içine sığdırdıklarım;
Kimi zaman hayaller diye içtiğim,
Kimi zaman gerçekler diye yutkunamadığım...
imza
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç  Cevapla

Etiketler
gormek, ruyada, rüyada sofra görmek, sofra

Seçenekler
Stil


Saat: 22:51

Forum Yasal Uyarı
vBulletin® ile Oluşturuldu
Copyright © 2016 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

ForumSevgisi.Com Her Hakkı Saklıdır
Tema Tasarım:
Kronik Depresif


Sitemiz bir 'paylaşım' sitesidir. Bu yüzden sitemize kayıt olan herkes kontrol edilmeksizin mesaj/konu/resim paylaşabiliyorlar. Bu sebepten ötürü, sitemizdeki mesaj ya da konulardan doğabilecek yasal sorumluluklar o yazıyı paylaşan kullanıcıya aittir ve iletişim adresine mail atıldığı taktirde mesaj ya da konu en fazla 48 saat içerisinde silinecektir.

ankara escort bayan, ankara escort, izmir escort ankara escort, ankara escort bayan, eryaman escort, pendik escort, antalya escort,