ForumSevgisi.Com

  ForumSevgisi.Com > ForumSevgisi Sosyal Bölüm > ForumSevgisi Sözlük > Rüya Tabirleri


Rüyada Su İçmek


Rüyada Su İçmek

ForumSevgisi Sözlük Kategorisinde ve Rüya Tabirleri Forumunda Bulunan Rüyada Su İçmek Konusunu Görüntülemektesiniz,Konu İçerigi Kısaca ->> Rüyada Su İçmek Rüyada Su İçmek Rüyada su içmek pek çok kavramı bir arada bulundurur. Rüyada su görmek bolluk, bereket, ...

Kullanıcı Etiket Listesi

Yeni Konu aç  Cevapla
LinkBack Seçenekler Stil

Okunmamış 11 Mart 2015, 07:07   #1
Durumu:
Çevrimdışı
PrensesCe
Ceren'in Annesi
PrensesCe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Cok Asik
Üyelik tarihi: 29 Ekim 2014
Şehir: İstanbul
Yaş: 32
Mesajlar: 13.848
Konular: 7672
Beğenilen: 1848
Beğendiği: 2828
www.forumsevgisi.com
Standart Rüyada Su İçmek

Rüyada Su İçmek

Rüyada Su İçmek


Rüyada su içmek pek çok kavramı bir arada bulundurur. Rüyada su görmek bolluk, bereket, sağlık, huzur, mutluluk anlamına geldiği gibi aynı zamanda dedikodu ve sıkıntı olarak da tabir edilir. Rüyada su içtiğini gören kişi sağlıkla ve bereket içinde geçecek olan bir hayat yaşayacak demektir.
Rüyada biri tarafından kendisine su verildiğini gören kişi toplumdaki itibarını kaybedecek demektir. Rüyasında suyun hareketsiz olduğunu gören kişi işlediği bir suç nedeni ile bedel ödeyecek demektir. Su eğer pisse bu, rüya sahibinin para sıkıntısına düşeceğine işaret eder. Bir kişi eğer rüyasında su taşıdığını görürse bu o kişinin parasının ya da malının azalacağı anlamına gelir. Rüyada bol su olması hayır, az olması şer olarak değerlendirilir.
Rüyada Su İçmek Ama Doymamak

Rüyada kana kana su içmek ama susuzluğunu giderememek eş tarafından rüya sahibine yapılacak olan büyük bir hataya işaret eder.
Rüyada Temiz Su Görmek

Rüyada temiz su görmek rızık, nimet ve zenginlik anlamına gelirken kişinin tüm iç sıkıntılarından da kurtulması anlamına gelir.
Rüyada Berrak Su Görmek

Rüyada berrak su görmek tazelenmeye, ferahlamaya, dertlerinden, kederlerinden, kuruntularından kurtulmaya, şifa bulmaya ve huzurlu yaşamaya delalet eder.
Rüyada Birine Su Vermek

Rüyada susamış bir kişiye su verdiğini görmek zor durumda kalan bir kişiye yardım etmek anlamına gelir. Rüya sahibi birine bir iyilik yapacak demektir.
Rüyada Su Dağıtmak

Rüyada su dağıttığını gören kişi iyi kalpli ve iyi niyetli biridir. Rüya sahibi yaptığı güzel işler ve iyilikler nedeni ile etrafında çok sevilen ve çok iyi anılan biridir.
Rüyada Kaynayan Su Görmek

Rüyada kaynayan su görmek kişinin kafasındaki karmaşık ve bir türlü işin içinden çıkamadığı düşüncelerini ve çaresizliğini gösterir.
Rüyada Bardaktan Su İçmek


Kolay lokma yemeye, iyi geçime, uzun yaşama, hayırlı ve makbul bir insan olmaya delalet eder. Rüyada su bardağında su içmek, bolluktan, sağlıktan ve rızıktan yana şanslı olmaya ve bunların hepsine bir arada sahip olma şansını yakalamaya yorulur. Rüyada çay bardağından su içmek, tutumlu olmak, kararında harcama yapmak ve kazancını idareli yönetmek mecburiyetinde olmak demektir. Rüyada damacanadan su içmek, ileride çok zengin bir hayat yaşamak anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin maddiyattan ve maldan yana hiç bir eksiği ve zorluğu olmayacaktır.
Rüyada Şişeden Su İçmek

Rüyada cam şişeden su içmek, kaliteli şekilde yaşamaya, geçim derdi çekmemeye, bol bol alışveriş yapmaya, değerli eşyalar edinmeye, ilerlemeye, yükselmeye ve kalkınmaya işaret eder. Rüyada plastik şişeden su içmek, halinden memnun olmaya, maaşını doğru şekilde kullanmaya, birikim yapmak için şimdi kendini sıkmaya ama ileride rahat yaşamaya, bir ev ya da araba alarak deyim yerindeyse dikili bir ağaca sahip olmaya delalet eder.
Rüyada Çeşmeden Su İçmek

Yapılan bir işte en büyük geliri elde eden kimse olmak anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin büyük bir nasibi olacağına, ticarette şansının yaver gideceğine, önünün açık olacağına, gelecekte yüzünün güleceğine yorulur. Rüyada kirli çeşmeden su içmek, rüya sahibinin canını ve sağlığını düşünmeden atacağı bir adımın kendisi için sıkıntı ve zahmet olacağına yorulur. Rüyada kesik kesik akan bozuk çeşmeden su içmek, yaşamın bir iyi yönde bir kötü yönde seyretmesine, olayların bir coşmasına bir durulmasına alamet eder. Rüyada kurumuş çeşmeden su içmek istemek, bir işte para kaybetmek bu nedenle yokluğa düşmek ve hayal kırıklığı yaşamak demektir.
Rüyada Su İçmek Ama Doymamak

Rüyayı gören kişinin bir ortaklık yapmasına, bir projeye imza atmasına ya da tek başına yeni bir işe atılmasına fakat umduğunu bulamamasına, istediği başarıyı yakalayamamasına ve hesap ettiği kazanca ulaşamamasına yorulur. Rüyada çeşmeden su içmek ama doymamak, daha fazlası için ter dökmek ve evlatlarına daha rahat bir hayat bırakmak amacında olmak anlamına gelir. Rüyada dereden su içmek ama doymamak, yardım isteyen insanlara yardım etmek için daha çok çalışılacağına ve çalışmanın karşılığının alınacağına alamettir.
Rüyada Su İçmek İstemek

Ev kurmak ya da işyeri sahibi olmak için bir ortaklığa girileceğine, bazı sorunlar yaşanmasına rağmen istenen herşeye sahip olunacağına ve mutlu olup hayırlı ve iyi kalpli bir kimse ile evlilik yolunda adım atılacağına işarettir. Rüyada şekerli su içmek istemek, ağız tadını bozan bir kişiden kurtulup aile bireylerini biraraya toplamaya ve mutlu ve huzurlu bir haneye sahip olmaya yorumlanır. Rüyada acı su içmek istemek, başa sorun açacak bir işle uğraşılacağına, nankör bir kişi ile muhatap olunacağına ve ilgi istenen bir işe gereken ilginin verilemeyeceğine delalettir.
Rüyada Pınardan Su İçmek

İşle ilgili olarak ortaya çıkan bir sorunun çözümü için kaynağa inmeye, bu sayede sorunun temelinin ne olduğunun anlaşılacağına, durumu düzeltmek için elden gelen herşeyin yapılacağına ve sonunda doğru adımların atılacağına alamettir. Rüyada pınardan soğuk su içmek, sıkıntıların yakın zaman içinde değil ama uzun vadede atlatılacağına, kazancın daha da artacağına, zorlukların aşılacağına, maddi ve manevi kaynakların kısa süreli olarak zarara uğrayacağına ama sonunda bir düzen tutturulacağına ve başarı kazanılacağına tabir edilir.
Rüyada Zehirli Su İçmek

Yakın bir arkadaşının ihanetine uğraması ile rüya sahibinin hiç düşünmediği bir durumla başbaşa kalacağına, yalnız olduğu için bazı konularda geri duracağına ve yaşadığı sıkıntıları kısa süre içinde atlatmaya çalışacağına ancak bir türlü amacına ulaşamayacağına işarettir. Rüyada zehirli su içmek ve bayılmak, aksiliklerle geçen bir proje yüzünden haksızlığa uğranacağına, güven kaybı yaşanacağına, şanssızlıkla ilgili olarak aile hayatı içinde bazı tartışmalar yaşanacağına ve atılan her adımın daha büyük sıkıntıların ve sorunların kapısını açacağına alamettir.
Rüyada Tuzlu Su İçmek

Sahip olunan maddi kaynaklara gelecek olan bir zarar yüzünden iş konusunda sorun yaşanacağı, üretim yapılan işyerine yakın bir zaman içinde haciz geleceği, kişinin kolkola yola çıkılan bir kişi tarafından yarı yolda bırakılacağı, sağlıkla ilgili olarak kötü bir haber alınacağı, çok sevilen bir kişi ile aranın bozulacağı ve sıkıcı bir durumla karşı karşıya kalınacağı anlamına gelir. Rüyada tuzlu su ile gargara yapmak, sorunlu bir işin üzerine gidileceğine, problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına, bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine ancak dikkat edilmezse yeni ve daha büyük sorunlarla uğraşmak zorunda kalınacağına delalet eder.
Rüyada Musluktan Akan Su İçmek

Hayırsız bir işle başlayan bir şanssızlık döneminin daha uzunca bir süre devam edeceğine, yaşanacak talihsiz bir durumun daha da büyüyeceğine, eşler arasında büyük bir tartışma yaşanacağına, bu tartışmanın ardından büyük bir ayrılık olacağına, kardeşlerin iş konusunda birbirine düşeceğine, kararsız kalınması ile işlerin açmaza gireceğine ve paranın bir şekilde elden kaçırılacağına rivayettir. Rüyada musluktan damla damla akan su içmek, bir anda değil yavaş yavaş para kazanmaya, varlık içinde yokluk çekmeye, dertlerle uğraşmaya, kardeşler arasındaki sıkıntılardan ötürü dara düşmeye, uzak bir akrabadan gelecek parayı borçlara harcamaya ve iş dünyasında geri düşmeye alamettir.
Rüyada Buz Gibi Su İçmek

Biraz rahatsızlık yaşatacak, verilen emeğe üzülmeye sebep olacak ve her gün daha da zorluk yaratacak bir kişi ile bir ilişkiye başlanacağına, bu ilişkiden bir türlü beklenen verimin alınamayacağına, yarı yolda kalmaktan korkulan bir işle muhatap olunacağına ve zararlı bir alışkanlıkla ilgili olarak verilecek tedavi kararından dönüleceğine delalettir. Rüyada buz gibi su satmak, para kazanmak için zor ama bol kazançlı bir işe girmeye, dert çekmeye, sorunlu bir durumun üstesinden gelmeye, para kazanıp yeni bir işe girmeye ve kızılan bir kişi ile aynı mekâna girmek zorunda kalmaya rivayet eder.
Rüyada Kana Kana Soğuk Su İçmek

Stres, sıkıntı ve dertlerle geçecek bir döneme yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, istediği şeylerden mahrum kalacağına ve kendisini zor durumda bırakacak bir konuda acilen karar vermek zorunda kalacağına işarettir. Rüyada kana kana sıcak su içmek, yanlış kişilerle iş yapılacağına ve aşılması gereken engellerden biri yüzünden sıkıntıdan sıkıntıya girileceğine yorumlanır.
Rüyada Su İçmenin Psikolojik Yorumu

Zorluklarla geçen bir dönemin ardından ferahlığa çıkılması sayesinde mutluluk ve rahatlık verici rüyalar görüleceği, bu sayede akıldaki dertlere çözüm bulunacağı ve kalben de rahat edileceği şeklinde açıklanır. Rüya sahibinin, zaten gerçek hayatta da sükûnet ve rahat anlamına gelen suyu içtiğini görmesi daha büyük bir kalp ferahlığından ve işlerin günden güne daha kolaylaşmasından ötürü olur. Aynı zamanda, yaşanan bir hastalıkla ilgili olarak önemli mesajlar içerir. Bilinçaltındaki güzellikler ve sevinçler gün yüzüne çıkar. Yeni bir sayfa açılan işte zararların atlatılıp sorunların ortadan kaldırılması sayesinde de böyle bir rüya görmek ve mutlu olup zihinsel olarak da rahatlamak mümkündür.
________________
Beklentisi olmadan yine de beklemekti bir çayın içine sığdırdıklarım;
Kimi zaman hayaller diye içtiğim,
Kimi zaman gerçekler diye yutkunamadığım...
imza
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç  Cevapla

Etiketler
icmek, ruyada, rüyada su içmek

Seçenekler
Stil


Saat: 22:15

Forum Yasal Uyarı
vBulletin® ile Oluşturuldu
Copyright © 2016 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

ForumSevgisi.Com Her Hakkı Saklıdır
Tema Tasarım:
Kronik Depresif


Sitemiz bir 'paylaşım' sitesidir. Bu yüzden sitemize kayıt olan herkes kontrol edilmeksizin mesaj/konu/resim paylaşabiliyorlar. Bu sebepten ötürü, sitemizdeki mesaj ya da konulardan doğabilecek yasal sorumluluklar o yazıyı paylaşan kullanıcıya aittir ve iletişim adresine mail atıldığı taktirde mesaj ya da konu en fazla 48 saat içerisinde silinecektir.

ankara escort bayan, ankara escort, izmir escort ankara escort, ankara escort bayan, eryaman escort, pendik escort, antalya escort,