ForumSevgisi.Com

  ForumSevgisi.Com > ForumSevgisi Sosyal Bölüm > ForumSevgisi Sözlük > Rüya Tabirleri


Rüyada Yağmur Görmek


Rüyada Yağmur Görmek

ForumSevgisi Sözlük Kategorisinde ve Rüya Tabirleri Forumunda Bulunan Rüyada Yağmur Görmek Konusunu Görüntülemektesiniz,Konu İçerigi Kısaca ->> Rüyada Yağmur Görmek Rüyada Yağmur Görmek Rüyada yağmur görmek aslında hayırlara işaret eder. Yağmur bizler için bir nevi bir yaşam ...

Kullanıcı Etiket Listesi

Yeni Konu aç  Cevapla
LinkBack Seçenekler Stil

Okunmamış 23 Kasım 2014, 15:41   #1
Durumu:
Çevrimdışı
PrensesCe
Ceren'in Annesi
PrensesCe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Cok Asik
Üyelik tarihi: 29 Ekim 2014
Şehir: İstanbul
Yaş: 31
Mesajlar: 13.848
Konular: 7672
Beğenilen: 1846
Beğendiği: 2828
www.forumsevgisi.com
Standart Rüyada Yağmur Görmek

Rüyada Yağmur Görmek

Rüyada Yağmur Görmek


Rüyada yağmur görmek aslında hayırlara işaret eder. Yağmur bizler için bir nevi bir yaşam kaynağıdır. Bir yere ne kadar çok yağmur yağarsa o yerde o kadar yeşillik, o kadar ürün, o kadar hayat olur. Rüyada da yağmur çok farklı anlamlara gelmez. Rüyanın görüldüğü yere ve yağmurun birlikte görüldüğü objelere göre yorum değişse de genel olarak yağmur zenginliği ve güzelliği işaret eder. Fakat daha önce de belirttiğimiz gibi rüyada yağmurun bir arada görüldüğü objelere bağlı olarak yorum değişebilmektedir.
Rüyada yağmur çok şiddetli değilse, bir anda sokakları boşaltacak ve ortalığı bir felaket alanına çevirmeyecekse, yani keyiflendirecek şekilde yağıyorsa bu bol rızka, bol kazanca ve bol ürüne işaret eder. Yağmurun hane içine yağması pekiyi yorumlanmaz. Eğer yağmur hane içine yağıyorsa bu rüya sahibinin maddi bir kaybı olacağına ve onu sıkıntıya sokacağına işaret eder ve bazen de hane içine yağan yağmur, o ev ahalinin yaşayacağı sıkıntıyı işaret eder.
Bazen yağmur rüyada bir engel olarak da yorumlanabilir. Bir yolcunun yolundan geri kalmasına ve o yolu gidemeyişine işaret eder. Eğer yağmur bir felakete neden olacak şekilde yağıyor ve taş üstünde taş bırakmıyorsa bu yağmurun yerdiği o bölgede oluşacak kötülüğe işaret eder. Eğer yağmur rüya sahibinin evinin içine yağıyorsa bu rüya sahibinin iyi, güzel ve hayırlı şeyler yaşayacağına işaret eder. Ama yağmur tek bir yere değil de rüyada görülen yerin tamamına yağıyorsa bu hayır gelmeyeceği düşünülen bir işin bir anda olumlu yönde gelişme göstereceğine işaret eder.
Rüyada Sağanak Yağmur Görmek

Rüyada yağan sağanak yağmur eğer, herşeyi bertaraf etmiyor, insanların evlerine dolup zarara uğratmıyorsa o halde güzel ve hayırlı şeylere ifade eder. Bol kazanç ve işlerinde bereket gibi, yağmurun tek bir yere yağması hayırlara vesile olmaz fakat bir bölgenin tamamına yağıyorsa bu güzel ve iyi şeylere işaret eder.
Rüyada Yağmurda Yürümek

Rüyada yağmurda yürümek çok güzel ve hayırlı şeylere işaret eder. Yağmurun rüyada çevreye ve canlılara zarar verdiğini görmek dışında aslında hep güzel ve iyi anlamı vardır. Rüyasında yağmurda yürüdüğünü gören kişi kendine dert edindiği, kuruntu yaptığı ve boş yere kendini yıprattığı düşüncelerden kurtulur ve sağlık bulur. Eski sıhhatine ve mutlu günlerine geri döner.
Rüyada Yağmurda Islanmak

Rüyada yağan yağmurda ıslanmak çok güzeldir. Çiseleyen yağmurda ıslandığını gören kişi dinine bağlı, Allah yolunda işler yapan ve Allah’ın rızasını alan kişidir. Rüyada yağmurda ıslanan kişinin üzerine Allah’ın rahmeti ve bereketi yağıyor demektir. Bu rüya kişinin her zaman afiyette olacağına işaret eder.
Rüyada Yağmurlu Havada Yürümek

Rüyada yağmurlu havada yürümek kişinin başına gelecek en güzel olaylara işaret eder yani rüyada yağmurlu havada yürümek çok hayırlıdır. Kişinin niyetlendiği tüm işlerin gerçekleşeceğine işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin kazancının artacağına, ferah ve rahatlık içinde yaşayacağına delalet eder.
Rüyada Yağmur, Çamur Görmek

Rüyada yağmur görmek genel olarak gerçekleşecek güzel ve hayırlı işlere işaret ederken, çamur görmenin iyi bir şey olduğunu söyleyemeyeceğiz. Rüyada yağan yağmur sonrasında etrafın çamur olması iyi şeylere değil karşılaşılacak olan zorluklara ve karmaşaya işaret eder.
Rüyada Yağmur Suyu İçmek

Rüyada yağmur suyu içmek suyun temiz ya da çamurlu olmasına bağlı olarak yorumu etkiler. Suyun çamurlu ve pis olması ve o yağmur suyunun içilmesi sağlık sorununa işaret eder. Ama eğer su temiz ve duruysa o zaman bu kısmete işaret eder.
Rüyada Yağmur Bulutu Görmek

Hayırlı bir rüyadır. İş hayatında ortaya konulacak bir projenin çok hayırlı bir kazanç kapısı olacağına, sorunların bu sayede çok kısa sürede ve kolay bir şekilde ortadan kalkacağına, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, yapılan işlerde çok iyi mevkilere gelineceğine ve ters giden şeylerin düzeleceğine işaret eder. Aynı zamanda, aile bireyleri arasındaki bağın daha da kuvvetleneceğine yorulur.
Rüyada Yağmur Ve Sel Görmek

Çok güzel bir şekilde ilerleyen iş hayatının bazı sorunlarla karşılaşılması üzerine çok kötü bir hal alacağına, ardı ardına sıkıntıların başgöstereceğine, tartışmalı bir işe girileceğine, kazancın gittikçe azalacağına, hayatı kötü etkileyecek bir olaya maruz kalınacağına ve kardeşlerin tartışacağına rivayet edilir. Kişi, uzun bir zamandan binbir türlü güçlükle biriktirdiği zenginliğinin bir kısmını kaybedecek ve çok büyük üzüntü duyacağı bir olay yaşayacak demektir. İşlerin bozulacağı bir döneme girileceğine işarettir.
Rüyada Yağmurda Islanmak

Üzerinde kafa yorulan bir projenin gerçekleştirilmesi sayesinde çok büyük başarı kazanılacağına, büyük bir üne sahip olunacağına, kazancın ve sevenlerin artacağına, daha farklı işlerle de uğraşılmaya başlanacağına ve herkesin takip ettiği ve her yaptığı ses getiren bir kişi olunacağına alamet eder.
Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek


Çok hayırlı anlamlara gelen bir rüyadır. Kişinin, hanesine bolluk ve bereket dolacağına, yapılan bütün işlerde kazanç sağlanacağına, sorunların kolayca çözüme kavuşacağına, işlerin her geçen gün daha da büyüyeceğine ve aile bireylerinin de bu başarılardan yararlanacağına yorumlanır. Aynı zamanda, yaşanan bazı üzücü olaylardan ötürü kötüleşen sağlığın gittikçe daha iyi bir hal alacağına işaret eder.
Rüyada Şiddetli Yağmur Yağdığını Görmek

Bu rüya iki şekilde yorumlanır. Eğer yağan yağmur yağdığı yere zarar veriyorsa çok sıkıntı ve üzüntü yaşanacağına, maddi ve manevi açıdan çok zarar görüleceğine delalet eder. Eğer yağmur yağdığı yere zarar vermiyorsa, güzel şeyler yaşanacağına, sıkıntıların ve sorunların hızlı bir şekilde çözüleceğine ve hayırlı haberler alınacağına tabir edilir.
Rüyada Yağmur Çiselemesi

Kişinin, istediği şeylere kavuşacağına, ancak bu durumun biraz uzun süreceğine, yine de istediği şeylere kavuşana dek sabırla ve azimle çalışıp çabalaması gerektiğine yorumlanır. Ayrıca, kendisini çok daha iyi yerlerde göreceğine ve hem aile hayatının hem iş hayatının her zamankinden daha iyi olacağına rivayet edilir.
Rüyada Evin İçineYağmur Yağması

Eğer yağan yağmur şiddetli değilse yani evin içine ve içindeki eşyalara zarar vermiyorsa aile bireylerinin birbirine daha bağlanacaklarına, hane içine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, yakın bir zaman içinde bir evlilik haberi alınacağına ve hayırlı bir evlada sahip olunacağına işaret eder. Ama evin içine yağan yağmur eve ve içindekilere zarar veriyorsa hane içinde tartışmaların, sorunların ve dertlerin sürekli artacağına yorulur.
Rüyada Çok Yağmur Yağması

Yağmur bir yerlere ya da birşeylere zarar vermiyorsa, atılan adımların çok iyi bir şekilde yönetilmesi sayesinde iş hayatında büyük bir saygınlığa sahip olunacağına, kazançlı bir ortaklığa adım atılacağına ve hane içinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına alamettir. Eğer zarar veriyorsa, yakın bir arkadaşın ihanetine uğramaya, kazançta büyük bir düşüş yaşamaya, sorunlarla boğuşmaya, kısa süre içinde bir sağlık sorununa yakalanmaya, kardeşlerden biri ile tartışma yaşamaya ve zor bir duruma düşmeye delalet eder. Kişinin, stres altında geçirdiği uzun bir dönemden ötürü büyük bir ruhsal sorun yaşadığına ve bu durumdan kurtulmak için bir profesyonele başvurulacağına tabir edilir.
Rüyada Çamurlu Yağmur Suyu Görmek

Rüyayı gören kişi için çok güzel bir şekilde başlayan bir çalışmanın sıkıntı verecek bir hal alacağına, dertlerin günden güne artacağına, işlerin zarar getirir bir hal alacağına, yaşanılan semtte ya da iş hayatında bir dedikoduya malzeme olunacağına ve varolan saygınlığın kaybedileceğine yorulur.
Rüyada Yağmur Suyunda Yüzmek

Günden güne artan sorunlardan bir nebze de olsa kurtulmaya, yeni bir iş kapısına varmaya, elde bulunan malvarlığı ile daha uzun bir süre idare etmeye, hayırlı bir kararla düzgün bir kişi ile dünyaevine girmeye, zor durumdan kurtulmaya ve tartışmalardan uzaklaşmaya rivayet edilir.
Rüyada Yağmur Suyunda Islanmak

Başarılı bir işe imza atacak olan rüya sahibinin, kendisine ait bir işe sahip olacağına, kafasındaki her şeye kısa süre içinde başarılı bir şekilde kavuşacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını yanına aldığı iş konusunda tecrübeli bir kişi sayesinde çözüme kavuşturacağına ve yaşanabilecek bir sağlık sorununa önlem alınacağına yorumlanır.
Rüyada Yağmur Ve Dolu Görmek

İş hayatı ile ilgili olarak çok hayırlı ve güzel bir çalışma yapılacağına, bu çalışma çok iyi bir şekilde ilerlerken sıkıntı verecek bir duruma maruz kalınacağına, zor bir duruma düşüleceğine, yeni bir karar alma sürecine girileceğine ve kurulmuş olan bir ortaklık yüzünden üst üste darbeler alınacağına işarettir.
Rüyada Yağmur Duası Yapmak

İçinde bulunulan zor durumdan kısa süre içinde kurtulmak için bazı adımlar atılacağına, buna rağmen pek başarılı olunamayacağına, ancak yapılan çalışmada ısrarcı olunması ve sabırlı ve azimli bir şekilde devam edilmesi halinde çok iyi bir duruma gelineceğine ve başarı elde edileceğine alamet eder. Aydınlığa çıkılacağı, hayırlı bir projeye ortak olunacağı ve kardeşlerin arasındaki buzların eriyeceği anlamına gelir.
Rüyada Denizde Yüzerken Yağmur Yağması

Çok hayırlı ve güzel bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, yaptığı işte kazandığı başarının üzerine çok daha büyük başarılar kazanacağına, işlerinin her zaman büyüyeceğine, kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına ve sağlık sorunlarının kısa sürede çözüme kavuşacağına yorulur.
Rüyada Yağmur Ve Hortum Görmek

İş hayatı işe ilgili çok hayırlı bir adım atılacağına, bu sayede büyük bir kazanca ve mevkiye sahip olunacağına, ancak daha sonra verilecek bir karar yüzünden hiç beklenmeyen durumlarla karşılaşılacağına, aile bireyleri arasında bir kriz çıkacağına ve beklenmedik kötü durumlarla karşı karşıya kalınacağına delalet eder.
Rüyada Yağmur Yağması Ve Şimşek Çakması

İş hayatını çok bir noktaya getirecek bir olay yaşanacağına, buna bağlı olarak aile hayatı ile ilgili çok güzel bir karar verileceğine, ancak bu kararın ardından bazı sorunlar yaşanacağına ve sonunda üzücü bir duruma düşüleceğine rivayet edilir. Aynı zamanda, pek sevimli olmayan bir kişinin yanında işe başlamaya ve bu işle birlikte üzüntü duyulacak bir yola sapmaya yorulur.
Rüyada Yağmur Yağarken Şemsiye Açmak

Dikkat edilmesi gereken bir rüyadır. Hayat içinde herşey yolunda gidiyorken yapılacak bir hata ya da verilecek yanlış bir karar yüzünden çok sıkıntı çekileceğine, sorun üstüne sorun yaşanacağına ve maddi açıdan çok kötü bir işe girileceğine işarettir.
Rüyada Kar Ve Yağmur Yağması

Sevilen bir akrabanın önayak olması ile girilen bir işte kar elde etmeye, prestij kazanmaya, atılacak adımlar sayesinde zor durumlardan kurtulmaya, yeni bir haneye sahip olmaya ve iş hayatında mevki kazanmaya tabir edilir. Kişi, kaçırdığı fırsatlara bir şekilde tekrar sahip olacak, hayal ettiği herşeye sorunsuz bir şekilde kavuşacak ve zorlukların üstesinden kolayca gelecek alamettir.
Rüyada Yağmur Görmenin Psikolojik Anlamı

Yağmur hepimiz için hoşluk anlamına gelir. Yağmur aslında hayatı simgeler. Yağmur taneciklerinin olduğu yerde mutlaka bir hayat vardır. Orada hiçbir canlı yoksa bile suyun olduğu birkaç damla yerde mutlaka bakteri yaşar. Su hayatı ve yaşamın devamlılığını ifade eder.
Hatta yağmur yağdığı zaman rahmet yağıyor deriz. Bir yerde de kuraklık var ve artık yağmurlar kesildiyse o yere rahmetin uğramadığı yer deriz. Kimileri de lanetlenmiş olarak düşünür. Yağmur iç dünyamızda hayatımızın devamlılığının bir sembolüdür bizim için. Ve hemen herkes yağmuru sever, özellikle de sevgiliyle çıkılan yağmur yürüyüşlerini. Yağmur bereketin ve rahmetin bir sembolüdür.
________________
Beklentisi olmadan yine de beklemekti bir çayın içine sığdırdıklarım;
Kimi zaman hayaller diye içtiğim,
Kimi zaman gerçekler diye yutkunamadığım...
imza
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç  Cevapla

Etiketler
gormek, ruyada, rüyada yağmur görmek, yagmur

Seçenekler
Stil


Saat: 23:34

Forum Yasal Uyarı
vBulletin® ile Oluşturuldu
Copyright © 2016 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

ForumSevgisi.Com Her Hakkı Saklıdır
Tema Tasarım:
Kronik Depresif


Sitemiz bir 'paylaşım' sitesidir. Bu yüzden sitemize kayıt olan herkes kontrol edilmeksizin mesaj/konu/resim paylaşabiliyorlar. Bu sebepten ötürü, sitemizdeki mesaj ya da konulardan doğabilecek yasal sorumluluklar o yazıyı paylaşan kullanıcıya aittir ve iletişim adresine mail atıldığı taktirde mesaj ya da konu en fazla 48 saat içerisinde silinecektir.

izmir escort istanbul escort, Ankara escort, Ankara escort, Ankara escort, Ankara escort, porno izle, sex izle, porno izle, escort bayan, ankara escort bayan, ankara escort, istanbul escort, antalya escort,