ForumSevgisi.Com

  ForumSevgisi.Com > ForumSevgisi Sosyal Bölüm > ForumSevgisi Sözlük > Rüya Tabirleri


Rüyada Yangın Görmek


Rüyada Yangın Görmek

ForumSevgisi Sözlük Kategorisinde ve Rüya Tabirleri Forumunda Bulunan Rüyada Yangın Görmek Konusunu Görüntülemektesiniz,Konu İçerigi Kısaca ->> Rüyada Yangın Görmek Rüyada Yangın Görmek Rüyada yangın görmek pek çok şekilde yorumlanabilir. Rüyada evinin yandığını gören kişi kötü ve ...

Kullanıcı Etiket Listesi

Yeni Konu aç  Cevapla
LinkBack Seçenekler Stil

Okunmamış 23 Kasım 2014, 17:23   #1
Durumu:
Çevrimdışı
PrensesCe
Ceren'in Annesi
PrensesCe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Cok Asik
Üyelik tarihi: 29 Ekim 2014
Şehir: İstanbul
Yaş: 32
Mesajlar: 13.848
Konular: 7672
Beğenilen: 1848
Beğendiği: 2828
www.forumsevgisi.com
Standart Rüyada Yangın Görmek

Rüyada Yangın Görmek

Rüyada Yangın Görmek


Rüyada yangın görmek pek çok şekilde yorumlanabilir. Rüyada evinin yandığını gören kişi kötü ve sıkıntılı günler geçirecek demektir. Yangın sırasında kara değil de beyaz dumanlar çıkıyorsa bu genel bir olayın olacağına delalet eder. Fakat eğer duman kara renkse o zaman bu iyi şekilde yorumlanmaz, kötü şeylerin habercisi olarak yorumlanır. Yangında hayırlara yorulacak şey alevlerdir. Kişi eğer yangın sırasında alevleri görürse o zaman bu kazancın artacağına, bolluğa kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibi eşyalarının da yandığını görürse eğer bu kişinin rızkının artacağına, işlerinin yoluna gireceğine ve bol kazanç elde edeceğine delalet eder. Rüyada, rüya sahibinin evinin yanması aynı zamanda müjdeli ve güzel bir haberdir.
Rüyada Yangın Görmek

Rüyada yangın görmek huzursuzluğa işaret eder. Kişinin malını, parasını yada işini kaybetmesine delalet ederken aynı zamanda da yaşanacak olan sağlık sorunlarına işarettir. Rüya sahibi rüyada yangın sırasında vücudunun yandığını görürse kişinin malı azalır, eğer yangından kurtulursa malı artar.
Rüyada Yangında Duman Görmek

Rüyada yangından görülen duman toplumun her kesimini ilgilendiren ve kapsayan bir sorunun baş göstereceğine işaret eder. Kara duman kedere, üzüntüye ve sıkıntıya, beyaz duman ortak bir sıkıntıya işaret eder. Rüyada bazen de duman hayırlı haberlere işaret eder. Duman sıkıntıların son bulacağının ve yakın zamanda tüm üzüntülerinizin biteceğinin göstergesidir.
Rüyada Evinin Yanması

Rüyada kişinin evini yanması hayırlı olaylara işaret etmez. Bilakis kişi için sıkıntılı ve zorlu geçecek olan günlere işaret eder. Bazen de bu rüya kişinin eğer evli ise eşi ile yaşayacağı sıkıntılara işarettir. Rüyada evi yanan kimsenin ailevi bazı sorunları olur ve bu problemler sonucunda oldukça sıkıntılı günler geçirir.
Rüyada Yangında Yanmak

Rüyada yangında alevlerin içinde kalmak ve yanmak kişi için mal kaybına işaret eder. Rüya sahibi işinde zarar eder, kazancı azalır, yokluğa ve kıtlığa düşer. Bazen de bu rüya günah işlemek anlamındadır. Rüyasında yanan kimse kendisinden kaynaklanan büyük hatalar sonucunda sıkıntı yaşar.
Rüyada Alev Görmek

Yangında alev görmek güzel işlere ve gelişmelere delalet eder. Rüyada yangında alev gören kişinin malı ve kazancı artar, rızkı çoğalır, bolluğa kavuşur. Zenginliğe kavuşur, zenginse gittikçe zenginleşir.
Rüyada Duman Olmayan Yangın Görmek

Bu rüya genellikle son zamanlarda oldukça durgun olan işlerinizin yakında canlanacağına, hiç ummadığınız bir yerden çok büyük yardımlar görüp tüm sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza işarettir. Dumansız yangın bazen de kötü gördüğünüz ve bu nedenle de çok üzüldüğünüz bazı olayların aslında sizin için hayırlı olmasına işarettir.
Rüyada Yandığınız Ama Alev Çıkmadığını Görmek

Rüyasında yanan ama alev almayan kimse, devlet tarafından bazı eziyetlere ve zulümlere uğrar. Bu rüya kişinin devlet kapısında beklediği işinin olmayacağının veya devlet büyüklerinden birisi tarafından çalışmalarının engellenip zarar edilmesine neden olunacağının göstergesidir.
Rüyasında Ateşe Girmek

Rüyasında ateşe giren fakat kendisine herhangi bir acının veya azabın erişmediğini gören kimse, hatalarından ve yanlışlarından dönerek doğru yola ulaşır. Bazen de bu rüya çevrenizde sürekli sizin kötülüğünüzü isteyen kişilerin bulunduğunun fakat bunların size herhangi bir zarar veremeyeceğinin habercisidir. Ateşe giren ve azap içinde bulunan kimse ise çok büyük bir günah işler. Bu rüya bazen de eğer yaptığınız günahlara ve hatalara devam ederseniz, ahirette kötü bir derecenizin olacağına veya ahirette de azap içinde bulunacağınıza işarettir.
Rüyada Yangının Söndüğünü Görmek

Bu rüya başınıza gelen musibetlerine, belaların, size ulaşan kötülüklerin yakında son bulacağına, feraha ve rahatlığa ereceğinize işarettir. Eğer bu rüyayı görmüşseniz ve sıkıntı içerisindeyseniz yakında tüm sıkıntılarınız sona erer. Bazen de bu rüya günahlara tövbedir. Yangının söndüğünü kim görmüşse o yaptığı büyük günahlardan tövbe ederek bir daha aynı hataları tekrarlamaz.
Rüyada Elinde Ateş Tuttuğunu Görmek


Rüyasında elinde veya avucunun içinde ateş tutan kimse devletten yardım görür veya devlet işine girer. Bazı âlimlere göre ise bu rüya kişinin eğer kendini kontrol etmezse bazı yanlışlar yapacağına ve bu yanlışlar sonucunda çok büyük zararlar göreceğine işarettir. Bazen de elinde ateş tutmak, güç ve kuvvet sahibi olmaya işarettir.
Rüyada Bir Tüccarın Dükkânının Yanması

Rüyada bir tüccarın, esnafın veya bu işlerle uğraşan herhangi bir kişinin dükkânının veya iş yerinin yanması gören kişiye yapılan bir uyarıdır. İşlerinde hile yaptıklarının, insanları aldattıklarının ve ürünleri olduğundan fazla bir fiyata sattıklarının bir göstergesidir. Bu nedenle bu rüyayı gören kimse eğer kendisine çeki düzen verip yaptığı yanlışları sonlandırmazsa Allah tarafından o kimseye bir bela erişir.
Rüyada İnsanların Bir Yangın Etrafında Toplanması

Rüyasında bir kimsenin yangının etrafında toplanıp beklediğini görmek o senenin bolluk ve bereketle geçeceğin bir göstergesidir. Bu rüyayı gören kimsenin içinde bulunduğu toplum her anlamda rahat edeceği bir dönem geçirir ve o dönem ürünlerin ucuz olduğu herkesin rahatça geçimlerini sağladıkları ferah bir dönem olur.
Rüyada Elbisesinin Yandığını Görmek

Rüyasında elbisesinin yandığını gören kimsenin ailesi veya akrabalarından bir bölümü ile arası açılır ve araya küslük girer. Bu rüya kişinin gurbete gitmesine, yakınları ile ilişkisini kesmesine veya bazı anlaşmazlıklar sonucunda tartışmaların ya da kavgaların yaşanmasına işarettir.
Rüyada Alevli Bir Ateş Görmek

Tabircilerin çoğu için alev bulunan ateş genellikle hastalıktır. Bu nedenle eğer böyle bir rüya görmüşseniz yakında bazı hastalıklar geçireceğinize veya bazı sıkıntılar yaşayacağınıza işarettir. Alevli bir ateşin içine giren kimse hastaneye yatar. Alevli bir ateşin etrafında gezen hastanede bir kimseyi ziyarete gider. Rüyasında alevli bir ateşin söndüğünü gören hasta ise hastalığından şifa bulur eğer değilse yakında kısa sürede geçecek bir hastalık geçirir.
Rüyada Yerin Altından Alev Çıktığını Görmek

Rüyasında yerin altından alev çıkıp her yeri kapladığını gören kimsenin yaşadığı toplumda nifak tohumları atılır veya fitne çıkar. Bazen de bu rüya kişinin yaşadığı halkın günaha girmesine, Allah’a isyan etmesine ve bunun sonucunda da kendilerine ulaşacak azaba işarettir. Eğer yerin altından çıkan alev hiçbir şeye zarar vermiyorsa o belde halkının büyük menfaatler elde edeceğine ve o yılın bereket içinde geçeceğine işarettir.
Rüyada Gökten Ateş Yağdığını Görmek

Rüyada gökten ateş yağdığını görmek, kâfir toplulukların o halka eziyet edeceğine veya onlara savaş açacağına işarettir. Eğer yağan ateş zararsızsa savaşa inanlar kazanır. Bazen de bu rüya toplum içinde artan günahlardan dolayı kendilerine inecek belalara, azaba veya sıkıntılara bazen de o dönemin pahalılıkla geçeceğine işaret eder.
Rüyada Işıksız Alev Görmek

Rüyasında ışıksız alev görmek genellikle bela ve sıkıntıdır. Bu nedenle böyle bir rüyayı gören kimse yakın zamanda bazı musibetlere uğrayarak zarar görür veya kendisinden kaynaklanmayan bazı sorunlar sebebiyle üzüleceği bir dönem geçirir. Işıklı alev ise kısa sürecek sıkıntılara ve bunun sonucunda rahatlayıp feraha ermeye işarettir.
Rüyada Bir Ovada Alev Görmek

Rüyasında bir ovada alev görmek, o belde halkının yakında savaşa gireceğinin göstergesidir. Çıkan alev ne kadar büyükse savaş da o kadar büyük ve yıkıcı olur. Bu alevin çoğalarak artması savaşın insanların çoğuna zarar vereceğinin, alevden çıkan sesler ise insanların bağrışmalarının habercisidir. Eğer çıkan alev dokunsa ve zarar vermese o belde halkının savaştan kazançlı çıkacağının göstergesidir.
Rüyada Vücudunun İçinde Yangın Olduğunu Görmek

Rüyada vücudunun içinde bir yangının olduğunu gören kimse ya yetim hakkı ya da haram mal yer. Bu rüya genellikle elde edilecek haram kazançlara, kendisine faydası olmayacak ilim peşinde koşmaya, yararsız amellere veya hayatını boş işler peşinde harcamaya işarettir.
Rüyada Devlet Kapısında Yangın Gören

Rüyasında devlet adamlarının bulunduğu yerin civarında yangın görmek, o kişilerin halka ihsanda bulunmalarına ve onlar elinden ulaşacak menfaatlere işarettir. Bu rüyayı gören kişi devlet işine girer veya devlet adamlarından bir tanesinin yardımını görür. Bazen de bu rüya milleti yöneten kimseler arasında işini layıkıyla yapmayan ve insanlara zarar veren bilgisiz ve cahil kimseler olduğunun; bu kimseler yüzünden halkın zulüm gördüğünün ve eziyet çektiğinin habercisidir.
Rüyada Evinden Dumansız Bir Alevin Çıktığını Görmek

Rüyasında evinden çıkan dumansız alev kişinin yakın zamanda umreye veya Hacca gideceğinin işaretidir. Bazen de bu rüya o hane halkından birinin oldukça büyük bir derece kazanmasına, makam ve mevki sahibi olmasına işarettir. Bu rüyayı gören kişi yakın zamanda insanların takdirini ve sevgisini kazanacak bir şey yapar veya kendisine hiç beklemediği bir yerden menfaat ulaşır.
Rüyada Yangın Çıkardığını Görmek

Rüyasında herhangi bir yerde yangın çıkaran kişi çevresine kötülük eder veya bu kimse elinden çıkacak bir bela birçok kimsenin hayatını değiştirir. Bu rüya, rüya sahibinin doğru yoldan uzaklaşarak büyük günahlar işlemesine veya kendisini mahvedecek bazı davranışlarda ve yanlış hareketlerde bulunmasına işarettir.
________________
Beklentisi olmadan yine de beklemekti bir çayın içine sığdırdıklarım;
Kimi zaman hayaller diye içtiğim,
Kimi zaman gerçekler diye yutkunamadığım...
imza
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç  Cevapla

Etiketler
gormek, ruyada, rüyada yangın görmek, yangin

Seçenekler
Stil


Saat: 12:19

Forum Yasal Uyarı
vBulletin® ile Oluşturuldu
Copyright © 2016 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

ForumSevgisi.Com Her Hakkı Saklıdır
Tema Tasarım:
Kronik Depresif


Sitemiz bir 'paylaşım' sitesidir. Bu yüzden sitemize kayıt olan herkes kontrol edilmeksizin mesaj/konu/resim paylaşabiliyorlar. Bu sebepten ötürü, sitemizdeki mesaj ya da konulardan doğabilecek yasal sorumluluklar o yazıyı paylaşan kullanıcıya aittir ve iletişim adresine mail atıldığı taktirde mesaj ya da konu en fazla 48 saat içerisinde silinecektir.

ankara escort bayan, ankara escort, izmir escort ankara escort, ankara escort bayan, eryaman escort, pendik escort, antalya escort,