ForumSevgisi.Com

ForumSevgisi.Com (http://www.forumsevgisi.com/)
-   Sinema (http://www.forumsevgisi.com/161-sinema/)
-   -   Murat boz ve büşra pekin'in filminin galasina büyük ilgi (http://www.forumsevgisi.com/sinema/10689-murat-boz-ve-busra-pekin-filminin-galasina-buyuk-ilgi.html)

PrensesCe 27 Kasım 2014 11:17

Murat boz ve büşra pekin'in filminin galasina büyük ilgi
 
MURAT BOZ VE BÜŞRA PEKİN'İN FİLMİNİN GALASINA BÜYÜK İLGİ

27 Kasım 2014 Perşembe

http://televizyongazetesi.com/ProxyI....jpg&r=300x225


'Hadi İnşallah' filminin galasında şıklık yarışı! Vizyona girmesi merakla beklenen, sezonun iddialı romantik komedilerinden Hadi İnşallah’ın galasına önceki akşam sanat ve medya dünyası akın etti.
Murat Boz ve Büşra Pekin’in başrollerini paylaştığı filmin galası Kanyon Avm’de gerçekleşti.
Yapımcılığını 25 Filmin üstlendiği, Ali Taner Baltacı’nın yönetmenliğini yaptığı ve Murat Boz’un ilk sinema filmi olan Hadi İnşallah’ın galasına sanat ve medya dünyasından bir çok ünlü isim katıldı.
Geceye katılanlar arasında Acun Ilıcalı, Esat Yontunç, Hadise, Demet Akbağ, Necati Akpınar, 3 Adam, Gupse Özay, Murat Cemcir, Sertab Erener, Model grubu, Pelin Öztekin, Ayça Erturan, İlker Kızmaz, Soner Sarıkabadayı, Emrah, Burcu Kara, Ezgi Mola, Sadi Celil Cengiz, Altay, Gülhan Tekin, Burcu Gönder, Seçkin Özdemir, Özge Özpirinçci, Kadir Doğulu, Gonca Vuslateri, Manga grubunun solisti Ferman Akgül,Erdem Kınay, Selçuk Aydemir, Yosi Mizrahi, Şahin Irmak, Asena Tuğal, Bülent Emrah Parlak, Ayşegül Akdemir, Yüksel Aytuğ ve eşi, Gökçe Yanardağ ve daha bir çok ünlü isim vardı.


Saat: 12:14