ForumSevgisi.Com

ForumSevgisi.Com (http://www.forumzirve.net/register.php/)
-   Teknoloji - Bilim Haberleri (http://www.forumzirve.net/register.php/142-teknoloji-bilim-haberleri/)
-   -   Asus'tan Mors Kodlu Bilmece (http://www.forumzirve.net/register.php/teknoloji-bilim-haberleri/23254-asus-tan-mors-kodlu-bilmece.html)

-X- 03 Ocak 2015 16:52

Asus'tan Mors Kodlu Bilmece
 

Asus çok yakında başlayacak olan CES 2015'te duyuracağı bir ürün için değişik bir tanıtım gerçekleştirdi. Mors alfabeli bilmece beklenmedik bir ürünü müjdeliyor.

Hızla yaklaşmakta olan CES 2015 etkinliği bildiğiniz gibi çok sayıda teknoloji markasının şovuna dönüşecek. Her bir dev yeni ürünleri için farklı reklam taktikleri kullanacak, şaşırtıcı ürünleri ile göz doldurmaya çalışacak. Bunlardan bir tanesi de görünüşe göre Asus olacak.

Asus bugün yayınladığı bir tanıtım reklam videosu ile CES 2015 etkinliğinde sunacağı ve şimdilik ne olduğu sır olarak kalan bir ürünün müjdesini verdi. Yaklaşık olarak 15 saniye süren videoda "See What Others Can't See", yani "Diğerlerinin Göremediğini Görün" gibi bir metin kullanıldı.

Videonun asıl dikkat çeken yanı ise şirketin Mors alfabesi ile küçük bir şifre paylaşmış olması. Kodlanan mesaj çözüldüğünde ortaya sadece iki kelime çıkıyor: Optical Zoom. Yani Optik Zoom!

Akıllara ilk önce yeni optik zoom'lu kameraya sahip bir telefon gelse de, şirketin sadece telefon kamerası için böyle bir çalışmaya imza atmayacağı aşikar. En güçlü ihtimal ise Asus'un Sony'nin usta olduğu konuda güçlü bir rakip ürün çıkartacak olması. Bakalım 5 Ocak'ta bizleri neler karşılayacak.


Alıntıdır ShiftDeleteNet


Saat: 23:55