ForumSevgisi.Com

ForumSevgisi.Com (http://www.forumzirve.net/register.php/)
-   Teknoloji - Bilim Haberleri (http://www.forumzirve.net/register.php/142-teknoloji-bilim-haberleri/)
-   -   Apple 79 milyon dolara ''cafe'' yapıyor! (http://www.forumzirve.net/register.php/teknoloji-bilim-haberleri/52750-apple-79-milyon-dolara-cafe-yapiyor.html)

BuRHaN 19 Ocak 2016 21:54

Apple 79 milyon dolara ''cafe'' yapıyor!
 
Apple 79 milyon dolara ''cafe'' yapıyor!
http://i.hizliresim.com/8Da4oW.jpg

Apple yeni binası Campus 2'nin yapımına hızla devam ediyor. En geç önümüzdeki yıl yeni binaya geçmek isteyenTim Cook kampüs içinde yeni binaların yapılmasına da izin veriyor.
Gelen haberlere göre Apple yeni kampüs içinde 11 bin metre kare büyüklüğünde bir mağaza ve 2500 metrekare büyüklüğünde bir cafe yapılmına başlıyor.

http://i.hizliresim.com/orXDmQ.jpg

Yüklenici frmadan sızdırılan bilgiler dahlinde yeni cafe ve mağazanın 79 milyon dolara mal olacağı belirtiliyor. Kasasında milyar dolarlar olan bir firma için bu rakamalar oldukça komik görünse de Apple'ın yeni kampüsüne ne kadar değer verdiği bu harcamalardan anlaşılıyor.

Borsada kötü günler yaşayan ve hisseleri 2008'den beri en düşük seviyeye gerileyen Apple'ın yeniliğe ihtiyacı olduğu kesin olan bir gerçek. Apple Watch 2 ve yeni nesil iPhone 7 ile bu durumu lehine çevirmek isteyen Apple'ı rekabeti yüksek bir yıl bekliyor.


Saat: 10:46