ForumSevgisi.Com

ForumSevgisi.Com (http://www.forumsevgisi.com/)
-   Türkiyemizden Haberler (http://www.forumsevgisi.com/55-turkiyemizden-haberler/)
-   -   Kadın öğretmenin kız öğrenci tarafından darp edildiği iddası (http://www.forumsevgisi.com/turkiyemizden-haberler/39929-kadin-ogretmenin-kiz-ogrenci-tarafindan-darp-edildigi-iddasi.html)

PrensesCe 20 Mart 2015 19:43

Kadın öğretmenin kız öğrenci tarafından darp edildiği iddası
 
Kadın öğretmenin kız öğrenci tarafından darp edildiği iddası

Aydın'da bir ortaöğretim okulunda bir kadın öğretmenin, bahçede sigara içtiği için uyardığı kız öğrenci tarafından darp edildiği öne sürüldü

20 Mart 2015 - 11:39


Vakadan sonra okuldan ayrılan öğrenci, ailesiyle birlikte polise gitti. Öğrencinin Çocuk Şubesi'nde ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldığı öğrenildi.

Efeler İlçesi'ndeki Mustafa Kiriş Ortaokulu Müdür Yardımcısı ve İngilizce öğretmeni olan Sema Albayrak, iddiaya göre 8. sınıf öğrencisi İ.G.'nin (14) bahçede sigara içtiğini gördü. Bunun üzerine ikaz eden Albayrak, daha sonra görüşmek için odasına çağırdı. Okulda sigara içmemesi konusunda uyarılan İ.G.'nin sinirlenerek öğretmene saldırdığı iddia edildi. Gürültüyü duyan diğer öğretmenler, odaya girerek öğretmeni kurtardı.

Baygınlık geçiren Albayrak için sağlık görevlileri çağırıldı. İlk müdahalesi okulda yapılan Albayrak, cankurtaranla Aydın Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Darbeyle alnı çizilen ve başında şişik oluşan Sema Albayrak, bir günlük iş göremez raporu aldı. Tedavisinin ardından ise önce okul idaresine, sonra polise şikayette bulundu. Polis ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü, vakayla ilgili soruşturma başlattı.


posta


Saat: 20:41