ForumSevgisi.Com

ForumSevgisi.Com (http://www.forumzirve.net/register.php/)
-   TV Yarışmaları (http://www.forumzirve.net/register.php/225-tv-yarismalari/)
-   -   Survivor All Star'da Turabi'den diğer yarışmacılara 'Atarlı' göndermeler (http://www.forumzirve.net/register.php/tv-yarismalari/36670-survivor-all-star-da-turabi-den-diger-yarismacilara-atarli-gondermeler.html)

User 26 Şubat 2015 09:53

Survivor All Star'da Turabi'den diğer yarışmacılara 'Atarlı' göndermeler
 
http://img.hurriyet.com.tr/_np/1498/28021498.jpg
Turabi yine yaptı yapacağını... Survivor All Star yarışmasının ilk bölümüne Turbo lakaplı Turabi damda vurdu. Acun Ilıcalı'nın kadro nasıl sorusuna “Biz ne ünlüler gördük, gül gül öldük” diye yanıt veren Turabi herkesi şaşırttı. Turabi, ilk eleme gecesinde eskiden sorunları olduğu eski Survivor yarışmacılarına selamını bu şekilde göndermeyi tercih etti. İşte o anlar...

Survivor All-Star'ın ilk konsey gecesi gerçekleşti. İlk gecenin en çok konuşulanlarından bir tanesi de Turabi'nin diğer yarışmacılar için sarf ettiği 'atarlı' ve 'giderli' laflar oldu.
Turabi; 'Survivor All Star'a hoşgeldik, All Star'dan önce geçmişimize kısaca bir bakalım, kimleri gömmüşüz, Hayatta iki şeye dikkat edeceksin,bir yolda giderken kavşaklara, iki yüzüne karşı gülüp arkandan iş çeviren...' diyerek Akın'a, Senin yaptığın gider benim hoşuma gider Ekrem'e , Vur hançeri kalbime kalbim kana bulansın ama fazla derine inme çünkü orada sen varsın Samanta'ya, Sana çok yüz verdim 96'sını geri alıyorum, şimdi etrafımda 4 dön bakalı Sahra'ya, Ne olursan ol kim olursan ol benim olduğum yerde akıllı ol Mert'e, Bir av sahasına avcı ol gerekirse ölen ol ama sen sen ol avcıya av getiren İT olma Yiğit'e, Keser döner sap döner gün gelir hesap döner Gökhan'a, Benimle yarışmaya cesareti olanın sonuçlarına katlanacak kadar da gücü olmalı Ahmet Dursun'a selamını gönderdi.

HÜRRİYET


Saat: 16:54