ForumSevgisi.Com

ForumSevgisi.Com (http://www.forumzirve.net/register.php/)
-   Twitter (http://www.forumzirve.net/register.php/320-twitter/)
-   -   Twitter’a “Satın Al” Butonu Geliyor (http://www.forumzirve.net/register.php/twitter/40187-twitter-satin-al-butonu-geliyor.html)

Alabora 22 Mart 2015 00:40

Twitter’a “Satın Al” Butonu Geliyor
 
http://i.hizliresim.com/N5XyvO.jpg

Son dönemde yeniliklerle gündeme sık sık gelmeyi başaran twitter çevrimiçi alışverişe kanat çırpmaya hazırlanıyor.

Uzun süredir sadece söylentiden ibaret olan Twitter üzerinden yapılacak alışveriş sisteme eklenen bir “Satın Al” tuşu ile hayata geçiyor. Mevcut işleyişinden uzaklaşmadan “Satın Al” tuşunu sisteme nasıl entegre edeceğini düşünen Twitter atmış olduğu bu adım ile sosyal ağ deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyacak.

Twitter’ın e-ticaret’e adım atma kararı ile Fancy ile işbiliği kararı alan sosyal ağ lideri kullanıcılarının sayfalarında gördüğü ürünleri tek bir tuşla satın alma imkanı sunacak. Twitter üzerinden satın alma özelliğinin ortaya çıkışı ise Twitter’ın bu konuda işbirliği yaptığı Fancy’nin paylaştığı ürünlerde “Buy Now” “Satın Al” butonunun varlığı ile ortaya çıkmış oldu.

Henüz test aşamasında olan Twitter üzerinden satın alma servisi ne zaman kullanıma sunulur bilinmez ancak sosyal ağların alışılagelmiş sistemlerinin yavaş yavaş değiştiğini ve bizleri yakın gelecekte bambaşka sosyal ağ deneyiminin beklediğini tahmin etmek hiçte güç değil.


Saat: 21:56