ForumSevgisi.Com

ForumSevgisi.Com (http://www.forumsevgisi.com/)
-   Vücut Ve Cilt Bakımı (http://www.forumsevgisi.com/65-vucut-ve-cilt-bakimi/)
-   -   Isırgan’la Gelen Gençlik (http://www.forumsevgisi.com/vucut-ve-cilt-bakimi/46519-isirgan-la-gelen-genclik.html)

ForumSevgisi 29 Temmuz 2015 11:11

Isırgan’la Gelen Gençlik
 
Isırgan tohumlarındaki gençlik sıvısıhttp://www.foruminci.net/images/smilies/virgul.png cilde yapıştığında derhal emiliyorhttp://www.foruminci.net/images/smilies/virgul.png yumuşak ve taze bir doku oluşturuyor. Bir çok sağlık sorununda iyileştirici özelliklerinin yanı sırahttp://www.foruminci.net/images/smilies/virgul.png taze yapraklarından yemeği de yapılan bu değerli gıda adeta bir “yeşil altın”. Kozmetik bir laboratuvar olan toprağın güzellik simyası olan bu bitkihttp://www.foruminci.net/images/smilies/virgul.png cildi daha sıkı ve daha parlak yapma gücüne sahip.

Yaşlanma korkusu yaşayanlar için zengin antioksidan barındıran bu yeşil doğal servethttp://www.foruminci.net/images/smilies/virgul.png cildi uyarıyorhttp://www.foruminci.net/images/smilies/virgul.png hücre yenilenmesini sağlıyor.

Isırgan otlu karışımlar düzenli kullanıldığında sadece ciltte değilhttp://www.foruminci.net/images/smilies/virgul.png saç problemleri ve kepeklenme için de olumlu kalıcı etki sağlıyor. Isırganın yağı ile ise kafa derisine masaj yapıldığında saçı güçlendiriyor ve uzatıyor. Kadının genel sorunları için dört tamamlayıcı etkisi ile adeta bir sihirli değnek. Çevresel faktörlerle vücuda zarar verebilecek olumsuz etkilerden de korunmayı sağlıyor.

Ayrıca taze yapraklarını 14 gün boyunca tüketirsenizhttp://www.foruminci.net/images/smilies/virgul.png beden yağlarınızın yakılarakhttp://www.foruminci.net/images/smilies/virgul.png sizi incelttiğini de görebiliyorsunuz


Saat: 22:08