ForumSevgisi.Com

ForumSevgisi.Com (http://www.forumzirve.net/register.php/)
-   Yerli - Yabancı Diziler (http://www.forumzirve.net/register.php/113-yerli-yabanci-diziler/)
-   -   Ulan İstanbul Yayından Kaldırılıyor Mu ? (http://www.forumzirve.net/register.php/yerli-yabanci-diziler/26890-ulan-istanbul-yayindan-kaldiriliyor-mu.html)

BuRHaN 14 Ocak 2015 17:27

Ulan İstanbul Yayından Kaldırılıyor Mu ?
 
Ulan İstanbul Yayından Kaldırılıyor Mu ?

http://i.hizliresim.com/z2MMDY.jpg

Sevilen dizi ömrünün sonuna mı geldi?
Pazartesi akşamları yayınlanan Ulan İstanbul dizisi reytinglerde büyük bir düşüş yaşıyor.
Haziran ayında yaz dizisi olarak başlayan ve sıcak hikayesiyle seyirci tarafından çok sevilen Ulan İstanbul başarısını Eylül ayında yeni sezonda da sürdürmüştü.
TVAktüel'in haberine göre; yılın en büyük sürpriz yapan dizilerinden biri olan Ulan İstanbul, zorlu dizilerin yayınlandığı yeni sezonda Kasım ayı sonlarına kadar reytinglerde ilk iki sırada yer almayı başarmıştı. Karadayı’nın ardından ikinci olan Ulan İstanbul’da reyting düşüşü ise Kasım’ın son haftasında başladı. Paramparça’nın Aralık ayı başında yayınlanmaya başlamasıyla birlikte reytinglerde daha fazla düştü ve ilk 10 program arasına bile girememeye başladı.
Başrollerini Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Erkan Kolçak Köstendil, Kaan Yıldırım, Sevtap Özaltun, Caner Özyurtlu ve Salih Bademci’nin paylaştığı Ulan İstanbul geçen Pazartesi yayınlanan 29. bölümü de reytinglerde kötü sonuç alarak Total’de 16., AB’de ise 13. olabildi.

Dua ' 14 Ocak 2015 23:09

aaa neden ki? çok saçma bi karar

Canısı 15 Ocak 2015 00:14

Ee yani kaldırılıyormu :D

RüZGaR 16 Ocak 2015 08:24

Kaldırılmasın gözucuyla da baksam işlerden dolayı iyi bir dizi.


Saat: 23:38